Ceridwen Geri (Shisco)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Ceridwen Geri (Shisco)

Příspěvekod Hayasan » 29.8.2014 22:03:05

Jméno: Ceridwen Geri
Věk: 13 let
Hodnost: padawan
Rasa: člověk
Místo narození: Chrám Jediů

Životopis:
Jako každý z rodiny Geri, i ona je mylně považována za potomka Hayasan. Ve skutečnosti je potomkem jejího bratra Murrougha, ale v průběhu staletí se na to zapomnělo… nebo spíš někdo z této linie považoval za lepší, když rod Geri bude mít Jediskou zakladatelku, než bývalého Sithského učedníka, i když později se jednalo spíše o šedého Jediho. Dal si prostě práci s tím, aby stopy po existenci Murrougha zahladil, což se mu povedlo.
Ceri byla jako skoro každé dítě z této linie opravdu hodně živá a bylo záhodno, aby ji někdo něčím pořádně zaměstnal, jinak si zábavu našla sama. Na rozdíl od Hay nebyla vyloženě neposlušná… jen nevěděla, jak vybít svou energii vhodnějším způsobem. Dokonce mistrům neodsekávala, nebyla drzá a ironická. Ovšem jistá vychytralost v ní byla zakořeněná- Stejně jako velká paměť a nadprůměrné Silové nadání.
Jako youngling neměla s nikým výraznější spory. Měla hodně kamarádů, neboť s ní nebyla nuda. Též každému ochotně poradila a pomohla. Někdy dokonce míru pomoci překračovala a vypracovávala za ostatní úkoly, nebo jim je dávala přímo opisovat. Vyloženého nepřítele neměla. To se změnilo, když si ji za padawanku zvolil jistý mistr Gazli. Tento mistr měl totiž syna ve stejném věku… a ti dva si od začátku nesedli. Jeden na druhého žárlil (což byla u Ceri naprosto nová vlastnost objevená až kvůli Gazlimu Juniorovi), Ceri se dokonce považovala za daleko lepší a vlastně mladého Gazliho nesnášela. Ale tyto pocity byly oboustranné. Dokonce využívala jakékoliv záminky k tomu, aby se s ním mohla porvat, což před tím také nedělala a týkalo se to opět jenom syna jejího mistra.

Barva čepele: zelenomodrá
Styl boje: Shii Cho, Ataru
Schopnosti: všechny základní silové techniky na nadprůměrné úrovni vzhledem k jejímu věku (kromě léčitelství, to nezvládá jako každý Geri vůbec) + silové vylepšení, tělo síly, silové chápání, theranské silové naslouchání... na úrovni přiměřené jejímu věku, případně ještě vůbec
Poznámky: Momentálně má pouze padawanský copánek, protože se pokoušela poprvé vařit "domácí" mýdlo a skoro jí vyhořel pokoj. Chytly i její vlasy (jejichž zbytek byl nakonec ostříhán na několim mm), jen copánek byl víceméně ušetřen. Jinak je má ale hnědé, stejně jako oči. Okolí nosu je pokryto několika desítkami pih.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx
Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 843
Registrován: 25.1.2013 22:01:44

Příspěvekod Shisco » 30.8.2014 11:03:51

THIS. PLAYER. IS. MINE!

Literally :)

viewtopic.php?f=20&t=4406&p=69371#p69371

L.O.C.K.

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion


Zpět na Nové Sithské Války a Pád Republiky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron