Přihláška Nie Ancta

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Přihláška Nie Ancta

Příspěvek od Albina »

Jméno: Nie Ancta
Povolání: Lovkyně odměn
Rasa: Zabrak
Věk: 19 let
Planeta narození: Iridonie

Životopis: Narodila jsem se na Iridonii, ale většinu svého života strávila společně s rodiči a o pět let mladším bratrem Tairem na Coruscantu, kde můj otec působil jako výrobce a opravář zbrojí. Bod zlomu nastal v mých čtrnácti letech, kdy za tátou přišel mandalorianský nájemný lovec Laurent Kanre, protože potřeboval opravit poškozenou zbroj. Dal se se mnou do řeči a úplně mě nadchnul pro žoldácký způsob života. Po spoustě přemlouvání nakonec svolil, že mě za opravu naučí zacházení se zbraněmi. Nejprve bylo s Kanrem těžké vycházet kvůli jeho typicky hrdé povaze a neustálé potřebě si mě dobírat a popichovat, ale ke konci výcviku se z nás stali přátelé... pokud se tomu tak dalo říkat.
Nakonec jsem v šestnácti odešla z domova, abych začala přijímat nějaké lehčí zakázky. Když se mi povedlo alespoň trochu vypracovat, Kanre mi dovolil stát se jeho parťačkou. Přestěhovala jsem se na jeho loď a začala ho doprovázet na všech misích. Tou dobou se mi ale přestalo dařit spojit se svou rodinou. To bylo divné, tak jsem se vydala zpátky na Coruscant, abych zjistila, jestli je všechno v pořádku. Našla jsem náš starý byt opuštěný a strašně zpřeházený. Nikdo tam nebyl už dlouhou dobu. Vypadalo to, jako by utekli... Nezjistila jsem už ale kam a proč, protože jsem se musela vrátit zpátky k práci.

Primární zbraň: Dva nože
Sekundární zbraň: Klasický blaster
Styl boje: Preferuje hodně agresivní boj z očí do očí
Schopnosti: Vyniká především v boji se zbraněmi na blízko, umí docela obstojně střílet z blasterů a létat s některými menšími druhy lodí (i když přistání bývají už o něco horší). Elektronice a technice všeobecně však rozumí jako bantha kořenové zelenině. Mluví Basicem a Zabraki.
Vzhled: Světle hnědé oči, pleť barvy broskve, šest drobných rohů na hlavě, tváře pokryté tetováním. Možná není tak vysoká, jak je u jejího druhu obvyklé, ale má neuvěřitelnou fyzickou výdrž. Nosí střední zbroj, kterou pro ni vyrobil její otec.
Povaha: Je trochu horká hlava, všechno si moc bere. Ostatní většinou oslovuje příjmením, ne snad proto, že by je neměla ráda, ale je to už takový její zvyk. Má sklony k ironii, a ačkoliv jí život nájemné lovkyně vyhovuje, občas ji trápí stesk po domově. Chce zjistit, co se stalo s její rodinou.

Rozsah znalostí o SW: Seriál The Clone Wars, knižní série Boba Fett a Republikové Komando, všechny Epizody, hra KOTOR I
Odhadovaná častost hraní: 2-3 týdně
Kontakt: Genesisia@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Albina dne 05.10.2014 16:54:39, celkem upraveno 6 x.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Přihláška Nie Ancta

Příspěvek od Gwendolin »

Vítám tě na Akademii! K tvé přihlášce bych měla pár bodů, které se mi nelíbí:

1) Oprava zbroje na počkání nejde, ledaže by ji chtěl jen naleštit.
2) Na Coruscant mi úplně nesedí povolání tvého otce. Ale to nech klidně tak. Co je pro mě větší neznámá, jakto že si s rodinou ztratila kontakt? Píšeš, že si se odstěhovala z domova. To znamená přestěhovala se do bytu (svého či toho lovce), nebo změnila úplně planetu? I tak nevidím důvod, proč by ses nemohla s rodinou spojit.
3) Jedno upozornění. Vibrozbraně byly zakázané, tudíž i pouhé nošení tě může dostat do problémů. Zvaž tedy, jestli to bude tvá primární zbraň.


Teď bych měla pár otázek ke hře. Tohle období je dost rozsáhlé v jakém roce by sis tedy přála hrát?
Tvým působištěm bude Coruscant nebo nějaká jiná planeta?
A jaký druh zakázek budeš přijímat? Budeš si vybírat "lehčí práci" nebo ti nevadí špinavá hra a krev na rukách? Tady si tě dovolím upozornit ještě na jednu věc. Jestliže budeš lovit lidi a dělat to na Coruscantu, počítej s tím, že po tobě brzy půjdou bezpečnostní složky a Jediové. Zamysli se tedy pořádně nad tou planetou.

Uprav si přihlášku a do nového příspěvku odepiš na mé otázky, případně své postřehy :)
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Přihláška Nie Ancta

Příspěvek od Albina »

Děkuji za upozornění, už jsem se to pokusila opravit. Půjde to takhle? Můžu to případně ještě upravit. Teď pár odpovědí:
Vyhovovalo by mi období těsně před Klonovými válkami (24-23 PBY). Trocha "špinavé práce" vadit nebude (i když v určité míře), ale jako působiště bych si vybrala Nar Shadaa.
Můžu se ještě na něco zeptat, prosím? Šlo by zařídit, aby byl do hry zapojený i Kanre (ten druhý lovec)? Podobně jako mají třeba Padawani mistra? Pokud to nepůjde, spokojím se s tím, co bude :D
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Přihláška Nie Ancta

Příspěvek od Gwendolin »

Nevidím v jeho zapojení vůbec žádný problém. Naopak to může být zábava. V tom případě bych to ale viděla tak, že ses stala jeho plnohodnotným učedníkem a doprovázela ho bezmála na všech misích (krom případů, kdy něco plnil sám). A podle toho bys mohla životopis naposledy předělat. Vypusť Corellii. Pobývat budeš buďto na jeho lodi (jméno vyberu já) a nebo v bytě na Nar Shaddaa. Huttský prostor je obecně pro lovce lepší místo než některá z planet Republiky. Tím ale nevylučuji, že se tam nevrátíme - zakázka, pátrání po rodině. U toho bych se ještě naposledy zastavila. To, co se jim stalo, necháš na mé zlovůli nebo máš nějakou představu, co se jim mělo stát?

Naposledy uprav přihlášku a pokud neshledám něco, co by se mi nezdálo, tak přistoupíme k testu.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Přihláška Nie Ancta

Příspěvek od Albina »

To jsem moc ráda. Životopis jsem patřičně upravila (nechtěla jsem to už víc překopávat, takže to jsou jen detaily)
Bydlení bych brala na té lodi. Nějakou konkrétní představu o tom, co se stalo rodině, nemám, takže jejich osud máš v rukou ty.
Už se nemůžu dočkat, až začneme.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Přihláška Nie Ancta

Příspěvek od Gwendolin »

Už tě nebudu víc trápit. Tahle kosmetická úprava je v pořádku. Přistoupíme tedy k testu:

1. Můžeš na fóru mluvit vulgárně? Existuje nějaká výjimka?
2. Můžeš přispívat do archívů?
3. Jaké jsou pravidla pro vytvoření druhé postavy?
4. Uprav text do správné podoby ....

Despayre, Vězeňská kolonie Slashtown.
Vstaň! Dělej! Za pár minut je nástup a jestli přijdeme pozdě, tak nás zastřelí! Vzbudil tě naléhavý, mužský hlas patřící Aeronovi, jinak známému jako vězeň číslo 780352. Neochotně si otevřel oči a posadil se. Okolní postele nebo spíše matrace pohozené na zemi byli již dávno prázdné a jejich majitelé opouštěli provizorní přístřešek, který jste nazývali domovem. Možná by to bylo lepší. Možná bych se měl nechat popravit a opustit tohle peklo na zemi! Napadne tě v momentě, kdy ti Aeron pomáhá vstát. Včerejší výprask dozorců se ti okamžitě připomenul v podobě palčivé bolesti v oblasti žeber a díky ztíženému dýchání. Před tebou byla další náročná směna. Další den během, kterého si pomáhal při stavbě nejděsivější zbraně jakou kdy galaxie poznala. Na orbitě planety totiž na dění pod sebou dohlížela rozestavěná kostra Hvězdy Smrti.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Přihláška Nie Ancta

Příspěvek od Albina »

1. Ne, pokud se nejedná o myšlenky, či přímou řeč postavy ve hře.
2. Ne, to smí pouze archiváři, nebo moderátoři se schválením.
3. Hráč musí mít dokončený výcvik první postavy, nebo souhlas od moderátora, který jeho výcvik vede.
4.

Despayre, Vězeňská kolonie Slashtown.
"Vstaň! Dělej! Za pár minut je nástup a jestli přijdeme pozdě, tak nás zastřelí!"
Vzbudil tě naléhavý, mužský hlas patřící Aeronovi, jinak známému jako vězeň číslo 780352. Neochotně jsi otevřel oči a posadil se. Okolní postele nebo spíše matrace pohozené na zemi byli již dávno prázdné a jejich majitelé opouštěli provizorní přístřešek, který jste nazývali domovem.
Možná by to bylo lepší. Možná bych se měl nechat popravit a opustit tohle peklo na zemi!
Napadne tě v momentě, kdy ti Aeron pomáhá vstát. Včerejší výprask dozorců se ti okamžitě připomenul v podobě palčivé bolesti v oblasti žeber a díky ztíženému dýchání. Před tebou byla další náročná směna. Další den během, kterého si pomáhal při stavbě nejděsivější zbraně jakou kdy galaxie poznala. Na orbitě planety totiž na dění pod sebou dohlížela rozestavěná kostra Hvězdy Smrti.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Přihláška Nie Ancta

Příspěvek od Gwendolin »

Přispívat může i hráč, ale opět musí být jeho příspěvek schválen. To jen pro přesnost. Jinak je test v pořádku. Chválím za odentrování přímé řeči a myšlenek. To 95% nováčků nedělá a text je pak nepřehledný. Výcvik založím pravděpodobně již zítra :)
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Přihláška Nie Ancta

Příspěvek od Gwendolin »

"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“