Aeon Tai (Phate)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Makito
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 28.3.2015 15:40:01
Bydliště: Somewhere over the rainbow

Aeon Tai (Phate)

Příspěvek od Makito »

Jméno: Aeon Tai

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Věk: 18 let

Rok narození: 40 BBY

Planeta narození: Coruscant

Životopis: Aeon se narodil jisté ženě, kterou budeme eufemisticky říkat kurtizána. I když by se leckterá kurtizána při porovnání s Aeonovu matkou naštvala. Totiž tato žena (jménem Loya) dělala prostitutku z donucení. Byla závislá na drogách a když to v jejím zaměstnání prosté sekretářky zjistili, celkem rychle ji vyhodily. No, long story short, ze spojení prostitutky Loyi a neznámého klienta vznikl Aeon. Jeho matka to vcelku pochopitelně nesla špatně. Ono v tomhle "povolání" není dítě zrovna dobrá věcička. Nemohla ho uživit, ale i přes závislost a praktické zlomení celé osobnosti stále měla mateřské instinkty dostatečně vyvinuté, aby ho nezabila.
A tak si vyhlédla jeden bohatý, ale bezdětný páreček a jedné noci jim Aeona prostě a jednoduše odložila na prahu jejich domu. K Aeonově štěstí ho našli celkem brzo. A protože byli bohatí a peníze zdědili, byli také dosti naivní. A rozhodli se ho ponechat. Nicméně měli dostatek rozumu, aby ho ještě dali na ošetření lékaře. Který zjistil zajímavou věc. To jest, že maličký Aeon je závislý na drogách. Dávalo to smysl, vzhledem k tomu, že si je Loya píchala již během těhotenství. To byl problém. Ale i tak se Aeonovi noví rodiče rozhodli si ho ponechat. A obětovat slušnou část majetku na jeho léčbu. Tu závislost nebylo možné úplně zničit, ale pomocí syntetických náhražek bylo možné ji držet pod kontrolou a zbavit se většiny nežádoucích účinků.
A teď se konečně dostávám k té zajímavé části. Totiž té úžasné ironii, kdy se ve zplozenci zoufalé prostitutky a podezřelého otce zjistilo nadání pro Sílu. Jak k tomu došlo? No, oba manželé ve své naivitě také věrně podporovali chrám finančními prostředky a tak jednou Rada vyslala jednoho ze svých Jediů, aby jim poděkoval. Jaké bylo jeho překvapení, když mu otevřel klučina ani ne šestiletý, ze kterého byla přeci jen cítit Síla.
O řev, pláč a neústupné přesvědčování později si mistr konečně chlapce odvedl. A začal ho učit.
Díky Síle se dařilo Aeonovu závislost držet ještě více pod kontrolou. Ale i tak si musel pravidelně píchat náhražky. Což mu v milém dětském kolektivu "pulců" vysloužilo přezdívku feťák. Neměl jí rád. A ostatní Younglinové brzy zjistili, že se Aeon dokáže úžasné naštvat. A mlátit kolem sebe hlava nehlava. Často takhle utržil jak sobě, tak někomu jinému nějaké zranění. Brzy si vysloužil pokárání od Rady a pro jistotu brzkou izolaci od zbytku kolektivu. Vzal si ho jeden Mistr. Těžko říct, jestli to měl za trest, nebo mu věřili. Každopádně takhle začalo poněkud křehké soužití Jediského rytíře a na drogách závislého padawana se sklony k sadismu.

Barva čepele: Oranžová

Světelný meč: Jednočepelový (chtěl by mít dvoučepelový)

Styl boje: Schii Cho, Shien

Schopnosti: Zdvihání menších předmětů silou a menší force push/pull

Schopnosti jako Jedi: Zdvihání i větších předmětů a pokročilejší push/pull (silnější "vlna" Síly)

Vzhled a povaha: Snaží se nosit oblečení s co nejdelšími rukávy, aby nebylo vidět díry po injekcích. Co se týče povahy, je dost přidrzlý a snadno se naštve. Na rozdíl od většiny Jediů bere tuhle práci jen jako mezizastávku. Sám zatím neví co chce dělat, ale tuší, že Jedi to není. K Mistrovi má jakýs takýs respekt, ale ruku do ohně bych za něho nedal.

Rozsah znalostí: Obě trilogie, většina her (Kotor 1 a 2, EaW, Republic Commando, Force Unleashed 1 a (bohužel) i 2...)

Četnost hraní: Jednou za tři dny, v nejhorším nahlásím neaktivitu, kdybych měl někam odjet a podobně.

Kontakt: TaiRinShi@gmail.com
"Lidi musí pořád o něčem mluvit, mají-li si udržet svoje hlasové fondy v pořádku pro případ, že by je někdy napadlo něco skutečně závažného." - Kurt Vonnegut

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Aeon Tai (Phate)

Příspěvek od Phate »

Takže detaily jsme již vyřešili, tudíž přejdeme rovnou k testíku:

1) Kdo všechno může přispívat do archívů?
2) Kolik postav může mít hráč v jednom období?
3) V jakém případě je možné používat vulgární, nebo urážlivé vyjadřování?
4) Uprav příspěvek podle pravidel fóra:

Nar Shaddaa, obchodní čtvrť: Nad hlavou mi proletěl menší speeder následovaný několika dalšími. Netušil jsem o co jde, ale pravděpodobně to pro řidiče prvního z nich nedopadne nejlépe.
Kdyby byl šikovný, mohl by celkem snadno zmizet v nižších patrech a obslužných tunelech. Pomyslel jsem si a pokračoval dál k baru. U jeho vchodu stáli dva rodiané, nejspíš hlídači, a tvářili se drsně na každého kdo procházel okolo. Mám tady schůzku s Jorlem. Řekl jsem jednomu nich a podal mu štítek s kredity.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Makito
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 28.3.2015 15:40:01
Bydliště: Somewhere over the rainbow

Re: Aeon Tai (Phate)

Příspěvek od Makito »

1) Do archívů mohou přispívat pouze archiváři nebo moderátoři (pouze se souhlasem archiváře)
2) Ne víc než jednu aktivní
3) Pouze v myšlenkách postavy či v přímé řeči
4)
Nar Shaddaa, obchodní čtvrť:
Nad hlavou mi proletěl menší speeder následovaný několika dalšími. Netušil jsem o co jde, ale pravděpodobně to pro řidiče prvního z nich nedopadne nejlépe.
Kdyby byl šikovný, mohl by celkem snadno zmizet v nižších patrech a obslužných tunelech.
Pomyslel jsem si a pokračoval dál k baru. U jeho vchodu stáli dva rodiané, nejspíš hlídači, a tvářili se drsně na každého kdo procházel okolo.
Mám tady schůzku s Jorlem.
Řekl jsem jednomu nich a podal mu štítek s kredity.
"Lidi musí pořád o něčem mluvit, mají-li si udržet svoje hlasové fondy v pořádku pro případ, že by je někdy napadlo něco skutečně závažného." - Kurt Vonnegut

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Aeon Tai (Phate)

Příspěvek od Phate »

Test je v pořádku a na odkazu níže najdeš svůj výcvik :)

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4471
LOCK
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“