Nolo Arak (Kazma)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Tellsek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 14.7.2015 21:18:20

Nolo Arak (Kazma)

Příspěvek od Tellsek »

Jméno: Nolo Arak

Titul: Padawan

Rasa: Nautolan

Planeta narození: Glee Ansel. Domovská planeta Nautolanů

Životopis postavy:

Do řádu jsem se dostal jako většina jedi. Jako malého si mě odvedl mistr aby mě vycvičili. Z doby před chrámem si téměř nic nepamatuji. Odkud pocházím mi připomínají pouze návleky na hlavové výběžky, které mi dali na památku. Současně se mnou přibrali víc dětí. Mezi nimi byla i Togruta jménem Nileeta Ho. Už od první chvíle jsme si sedli a byly jako sourozenci. Kdykoliv jsme netrénovali byly jsme spolu. Ona vždy chtěla být ve všem nejlepší. Pokud jí něco nešlo nebo v tom nebyla nejlepší trénovala dokud danou věc nepokořila. Vždycky jsem ji za to obdivoval. Já byl její přesný opak. Dokud jsem nebyl poslední byl jsem spokojený. Takhle se to táhlo celý výcvik. Neměl jsem s ostatními ani problémy.
Rád jsem trávil čas pozorováním a zkoumáním zvířat a rostlin.
Hlavně změna u mě nastala když jsme měli zkoušky a já je nesplnil. Tehdy se ve mě cosi zlomilo a já se začal snažit na maximum. Také to přineslo svoje ovoce a já teď můžu jen doufat že budu přiřazen k nějakému mistrovi.


Barva čepele: Modrá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Soresu, Ataru

Schopnosti: Vysoké skoky, cit pro užití Síly(vycítí, když někdo v blízkosti použije Sílu - jakýmkoliv způsobem) Kontakt se zvířaty

Vzhled: Kde jen začít. Jsem nautolan modré barvy. Od mala cvičím, což je také vidět na mém těle. Černé oči. Na sobě nosím hnědý oděv řádu jedi. Výšku mam něco málo pod dva metry

Rozsah znalostí o SW: Filmy, serial, spousta knížek, Kotor 1,2

Kontakt: Tellsek@hotmail.com

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Nolo Arak (Kazma)

Příspěvek od Kazma »

Tákže, než začneme se samotnou hrou, neboť živoťák se mi zdá v provozuschopném stavu, položím ti sadu čtyř otázek a pár doplňovacích, pak budeme moci začít. Tvůj nový mistr si na tebe už brousí zoubky:

1. Kolik postav může hráč mít v jednom období?
2. Za jakých podmínek je možné založit si novou postavu?
3. Může hráč přispívat do Archivů? Pokud ano, za jakých podmínek?
4. Uprav dle pravidel příspěvků v misích a výcvicích:

Chrám Jedi
'Kdo je ten muž?' Napadlo mě, když jsem jej zahlédl, vypadal nejvíc jako něco z opravdu vydařeného hororového holofilmu. Teď přede mnou stál. Nemračil se, neusmíval se, stál tam a jenom se tak tvářil. 'Mám mít strach?' Otázka určitě na místě, ale Jedi přece potlačuje své emoce, Jedi se nebojí ničeho. "Mistře." Řekl jsem a uklonil se.

Doplňující otázky:
1. Chceš začít před, nebo během klonových válek?
2. Čeho bys chtěl víc? Boje, nebo vyjednávání?
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Tellsek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 14.7.2015 21:18:20

Re: Nolo Arak (Kazma)

Příspěvek od Tellsek »

Tisíceré díky :)

Tak odpovědi
1. Pouze jednu aktivní na dobu.
2. Druhou postavu až poté co mu jeho aktuální moderátor odsouhlasí že je dostatečně schopný hrát víc postav. Poté už libovolně podle pravidel.
3. Pouze archiváři a moderátoři s povolením... Takže i kdybych chtěl mám smůlu.
4.
Planeta kde hraje,Chrám Jedi

Kdo je ten muž? Napadlo mě, když jsem jej zahlédl, vypadal nejvíc jako něco z opravdu vydařeného hororového holofilmu. Teď přede mnou stál. Nemračil se, neusmíval se, stál tam a jenom se tak tvářil. Mám mít strach? Otázka určitě na místě, ale Jedi přece potlačuje své emoce, Jedi se nebojí ničeho. Mistře. Řekl jsem a uklonil se.

Doplnující otázky:
1. Cca začátek války.
2. Rád bych tak 50/50. Pokud by to šlo.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Nolo Arak (Kazma)

Příspěvek od Kazma »

Trvalo to trochu déle, než jsem zamýšlela, ale teĎ už jsem přestěhovaná a můžeme začít. Výcvik jako takový by se měl nahodit během dneška, akorát ještě v formátování, bude-li to možné, preferuji něco takového, lépe se to čte:

Chrám Jedi

'Kdo je ten muž?'
Napadlo mě, když jsem jej zahlédl, vypadal nejvíc jako něco z opravdu vydařeného hororového holofilmu. Teď přede mnou stál. Nemračil se, neusmíval se, stál tam a jenom se tak tvářil.
'Mám mít strach?'
Otázka určitě na místě, ale Jedi přece potlačuje své emoce, Jedi se nebojí ničeho.
"Mistře."
Řekl jsem a uklonil se.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Nolo Arak (Kazma)

Příspěvek od Kazma »

výcvik:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4507
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“