Edharis Ganto (Phate)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Alron Faye
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 10.6.2015 15:21:10
Bydliště: Nikdykde

Edharis Ganto (Phate)

Příspěvek od Alron Faye »

Jméno: Edharis Ganto

Povolání: Lovec odměn/nájemný vrah

Rasa: Člověk

Rok narození: 58 BBY

Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy:

Jelikož jsem nikdy nepoznal své rodiče, žil jsem a vyrůstal ve velmi drsných podmínkách na ulicích Coruscantu. Mým jediným přítelem tenkrát byl Nautolanský chlapec jménem Aryg. Společně jsme přežívali ze dne na den, kryli si navzájem záda a starali se jeden o druhého. Když jsme oba dospěli, vyhlídl si nás jakýsi člověk, představil se nám jako Jarro. Slíbil nám tučnou sumu kreditů, pokud pro něj zabijeme místního velkého kriminálníka, který mimochodem i nám působil čas od času potíže, neboť jsme neustále odmítali se přidat do jeho gangu. Dlouho jsme nad možností ho odstranit uvažovali a teď, když jsme za to dokonce měli dostat zaplaceno, neváhali jsme ani vteřinu.
Dostat se do základny již zmíněného gangu nebylo nijak snadné. Už jen proto, že Aryg byl spíše na frontální útok se spoustou střelby, výbuchů a mnoha mrtvými okolo. Já se naopak snažil pohybovat tiše a neviděně, soustředěn pouze na svůj cíl. A protože se naše názory tak značně rozcházely, stala se tahle vražda mezi námi jakousi soutěží. Ač každý z nás jinak, postupovali jsme rychle ke svému cíli. Jakmile jsme se dostali k samotnému vůdci, bleskurychle jsem tasil blaster a střelil cíl přímo do hlavy. To Aryga značně pobouřilo a hodlal mě zabít, aby tak získal odměnu jen sám pro sebe.
On nebyl mým cílem, proto jsem ho nezabil. Pouze jsem jej omráčil, vzal peníze od Jarra a zaplatil si raketoplán na Nar Shaddaa, abych nepřiléval olej do ohně a držel se od běsnícího Aryga co nejdál; ne ze strachu, pouze jsem nechtěl zabít přítele. Po příletu na Nar Shaddaa jsem okamžitě začal pracovat jako nájemný vrah.

Hlavní zbraň: Blasterová pistole 434 DeathHammer

Záložní zbraň: Elektrický obušek

Styl boje: Dojde-li na boj, hlavně se kryje a střílí pouze pokud je si jistý, že zasáhne. Snaží se, aby boj proběhl co nejrychleji, avšak s co nejvíce ztrátami pro nepřítele

Schopnosti: Specializuje se na tiché vraždy a infiltrace, je velmi zdatný v hackování počítačů, stejně jako v manipulaci a přesvědčování lidí

Vzhled, poznámky: Průměrně vysoký, štíhlý, s tmavě hnědými, krátkými vlasy sčesanými dozadu. Zpod huňatého obočí pozoruje svět černýma, velkýma očima a ve vzduchu šermuje svým výrazně špičatým nosem. Jeho tvář čítá už několik malých jizev, většina z nich je však zakryta hustým strništěm.
I přesto, že je nájemný vrah, snaží se být morální. Nikdy úmyslně nezabíjí nikoho, kromě svého stanoveného cíle, nejde-li o sebeobranu. I přesto, jak jeho život může být namáhavý a stresující, ve většině situací si zachovává chladnou hlavu.

Rozsah znalostí o SW: Stará i nová filmová trilogie, mnoho her, seriál Clone Wars (kreslený i animovaný), několik komiksů i románů

Odhadovaná častost hraní: Nemám problém hrát každý den

Kontakt: DannyCAdle@email.cz

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Edharis Ganto

Příspěvek od Phate »

Zdravím, omlouvám se, že se dlouho nic ohledně tvé přihlášky nedělo, ale nakonec se tě ujmu já :)
Koukám, že nejsi úplným nováčkem, takže test vynecháme a zeptám se tedy rovnou kolik by mělo Edharisovi, v době hraní, být? Případně, jestli máš do budoucího hraní nějaká vyloženě přání?
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Alron Faye
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 10.6.2015 15:21:10
Bydliště: Nikdykde

Re: Edharis Ganto (Phate)

Příspěvek od Alron Faye »

Taky zdravím a nic se neděje, v pořádku, stejně jsem sám neoplýval zrovna velkým množstvím času. :D
No, já to vidím, že by mu bylo dejme tomu 23 let, to znamená okolo roku 35 BBY, někdy mezi epizodou I a II, pokud počítám správně.
A přání prozatím žádná nemám, nic mě teď z hlavy nenapadá :)

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Edharis Ganto (Phate)

Příspěvek od Phate »

35 BBY je ještě před E I, ale to nevadí a pokud bys chtěl potom příběh posunout o pár let, můžeme to udělat v misi :) Dnes už to nevidím, ale během zítřka ti nahodím výcvik a vrhneme se na to :)
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Alron Faye
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 10.6.2015 15:21:10
Bydliště: Nikdykde

Re: Edharis Ganto (Phate)

Příspěvek od Alron Faye »

Domluveno ;)

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Edharis Ganto (Phate)

Příspěvek od Phate »

Takže dle domluvy, výcvik najdeš zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4553
LOCK
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“