Lykoo-Wan

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Lykoo-Wan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 11.1.2016 21:24:58

Lykoo-Wan

Příspěvek od Lykoo-Wan »

Jméno: Lykoo-Wan

Rasa: Člověk

Titul:Padawan

Rok narozeni: 40BBY

Planeta:Aargonar

Narodil jsem se na planetě Aargonar, můj otec opravoval lodě a matka se starala o domácnost s mladí si toho pamatuji hodně, protože jsem domov opustil až v 5 letech. Pamatuji jsi jak za námi jednou přišli dva lidé za otcem s prosbou o opravu lodi, jeden z nich byl Jedi věděl jsem to protože jsem ho viděl jak ho ve městě napadli gangsteři. Jednou jsem otci pomáhal při opravě lodi, ten muž si me zavolal, šel jsem k němu a zeptal se ho co ma v úmyslu řekl ze jenom projížděli směrem ke svoji základně a ze se jim poruchala loď, chvíli se ten muž na me díval jakoby o něčem přemýšlel. Jeste ten vecer mluvil s otcem, otec mu řekl ze je loď opravena a potom šli do soukromí. Druhy den mi otec s matkou řekli ze musím s tím mužem odjet, ze budu v bezpečí a postarají se o mě. Nechtěl jsem rodiče opustit ale musel jsem.

Barva čepele: Fialová

Typ meče: jednoduchý jednočepelový

Styl boje: Vaapad

Schopnosti: rychlost, obratnost, cítění síly

Schopnosti jako Jedi: levitace objektu, propuknutí lži , zdokonalení boje

Vzheld: 165 Cm výška, střední postava, kaštanové vlasy, obvykle nosí kapuci

Znalost SW: všechny filmy, hra SW Battlefront

Častost hraní : co 2 dny

Kontakt: deny.ku@seznam.cz

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Lykoo-Wan

Příspěvek od Mandalorian »

k přihášce
Lykoo-Wan je jméno, příjmení?
Vaapad nepřipadá v úvahu, zvláště u padawana
k propuknutí lži jsem nic nenašel, o co se jedná?

k výcviku, misi
v kolika letech si představuješ začít výcvik?
nějaké speciální přání do výcviku, mise?

Zkouška z pravidel

Přepiš do správného tvaru:
Tarris, dolní město

Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům

Otázky:
1. ) Jaké jsou podmínky pro vznik druhé postavy?
2. ) V jakém tvaru je povoleno zapisovat odkazy?
3. ) Co dostaneš za spamovani?
4. ) Jaká je maximální povolená délka podpisu?
5. ) Kolik lze na akademii vytvořit profilů?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Lykoo-Wan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 11.1.2016 21:24:58

Re: Lykoo-Wan

Příspěvek od Lykoo-Wan »

Lykoo-Wan ani nevím co to je stvořil jsem ho z inspirace Obi-Wanového jména takže pokud mohu chtěl bych být známý jako Lykoo-Wan.

Jinak styl boje bych chtěl teda Makashi, měl bych řání se později naučit Vaapad.

Možná jsem napsal špatný výraz je to odhalení lži.

Chtěl bych začít zhruba v 14-15 letech, jinak speciální přání přání chtěl bych nějakou zápletku ohledně mého světelného meče. Jinak také vysoké riziko připojení k temné straně síly.

Tarris, dolní město
Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
Přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl.
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
A sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům.

Otázky.
1) Žádné druhá postava je zakázána.
2) Pouze v CODE
3) Je zakázáno spamování jak na fóru, tak i v chatu.¨
4) Podpis - délka podpisu nesmí přesahovat limit 300 znaků.
5) Akademie povoluje pouze 1 profil.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Lykoo-Wan

Příspěvek od Mandalorian »

Lykoo-Wan ani nevím co to je stvořil jsem ho z inspirace Obi-Wanového jména takže pokud mohu chtěl bych být známý jako Lykoo-Wan.


Možná jsem napsal špatný výraz je to odhalení lži.
budiž
Jinak styl boje bych chtěl teda Makashi, měl bych řání se později naučit Vaapad.
k Vaapadu se jen tak nedostaneš, neb jak tvrdí naše archivy " Tento styl byl prakticky vzácný a kromě zmíněných jej nikdo neuměl(co se Vaapadu týká).
Známí uživatelé(Vaapad): Mace Windu, Depa Billaba, Sora Bulq, Quinlan Vos "
Chtěl bych začít zhruba v 14-15 letech, jinak speciální přání přání chtěl bych nějakou zápletku ohledně mého světelného meče. Jinak také vysoké riziko připojení k temné straně síly.
beru na vědomía budu se snažit

k testu
-v upravě příspěvku máš jednu chybku
-jedna z odpovědí je špatně
-jedna z odpovědí není přesná
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Lykoo-Wan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 11.1.2016 21:24:58

Re: Lykoo-Wan

Příspěvek od Lykoo-Wan »

Tarris, dolní město:
Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.

Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
Přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl.
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?

A sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si.
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům.

TEST
1)V jiných obdobích si hráč smí vytvořit další postavu, až po dokončení výcviku nebo po souhlasu moderátora, který ho vede v prvním výcviku s tím, že jej uzná natolik způsobilým, aby mohl mít více postav.
2)Ve tvaru CODE
3)Je zakázáno spamování jak na fóru, tak i v chatu. Záleží na posouzení moderátora.
4)Podpis - délka podpisu nesmí přesahovat limit 300 znaků.
5)Akademie povoluje pouze 1 profil.

Více jsem už asi nenašel :D .

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Lykoo-Wan

Příspěvek od Mandalorian »

tak, otazky jsou dobře
jen ta chybka v úpravě příspěvku zůstává
nápověda:
-nebylo potřeba vynechávat řádky
-používáme hlavně tři druhy zvýraznění textu
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“