Nathan Norn (Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Nathan Norn (Jordi Linx)

Příspěvekod Phate » 03.4.2016 17:14:21

Jméno: Nathan Norn

Titul: Rogue Jedi/Smuggler

Rasa: Člověk

Rok narození: 51 BBY / Věk 26 let

Planeta narození: Corellia

Životopis postavy: Málokomu se poštěstí narodit se do zlaté kolébky. Nathan byl vymodleným potomkem jedné z nejvlivnějších a nejuznávanějších rodin na Corellii. Rod Norn si po staletí budoval svou pozici na výsluní a po mnoha pokusech se Sae a Deovi Nornovým narodil potomek, který v tomto odkazu měl pokračovat. Nathana čekala pohádková budoucnost, nebo tedy tak si to zprvu vysnili jeho rodiče. Netrvalo dlouho a v malém Nateovi se začala projevovat silná vnímavost k Síle. Jak jeho spojení sílilo, nezbylo rodičům, než kontaktovat Řád a nechat svého jediného syna vychovat jako Jedie. Toto rozhodnutí se neobešlo bez hádek a snah Sae přemluvit Dea, aby mladého Nathana cvičili v bezpečí domova.
Loučení nebylo ani pro jednoho z nich snadné, ale už v tak útlém věku se ukázala Nathanova přirozená schopnost ovlivňovat druhé a to pomohlo trochu utěšit rozbolavělé duše jeho rodičů.

Následující roky plynuly velice rychle a z Nathana se stal youngling, padawan řádu Jedi a mladý můž. Prohluboval své spojení se Sílou ahodně času věnoval bojovému tréninku se světelným mečem, který ho, jakožto velice elegantní zbraň, fascinoval. Své schopnosti ovládání emocí a chování ostatních prohloubil natolik, že se mu nejednou podařilo přimět své vrstevníky k něčemu, co by jinak sami neudělali. To samozřejmě nebylo v souladu s učením Řádu a Nathan byl za to několikrát potrestán. To ho ovšem nepřinutilo přestat s tréninkem. V archívech hledal staré holokrony, které by mu pomohly naučil se dalším schopnostem. Během svého bádání narazil na mnoho velice starých záznamů, z doby kdy byl Řád Jedi ještě v plenkách a fungoval úplně jinak. Následující roky se snažil zjistit víc a propadal přesvědčení, že způsob jakým pojímá Řád pohled na Sílu nyní, je špatný. Věřil, že by dovedl udržet celé spektrum emocí na uzdě, ovládnout jak světlou, tak temnou stranou Síly. Věřil, že by dokázal jít cestou rovnováhy a využít z obou stran to nejlepší.

S tímto svým bádáním se nesvěřil nikomu a ještě předtím, než si ho vybral mistr Largan Rue za svého padawana, se rozhodl že z Řádu odejde a na základě toho co v Archívech našel, najde rovnováhu v Síle. I tak si ovšem moc dobře uvědomoval důležitost zkušeností, které se mu pod vedením ošlehaného mistra Rue dostane a rozhodl se tedy nejprve dokončit svůj výcvik v Řádu.
Po několik dalších let sbíral zkušenosti, prohluboval své praktické znalosti světlé a teoretické znalosti temné strany Síly. To druhé samozřejmě dělal potajnu ve volných chvílích mezi jednotlivými úkoly, kdy měl čas tak akorát na trénink a trochu toho bádání po né úplně dovolených vědomostech. Pod vedením mistra Largana prožil mnohá dobrodružství, která ho ovšem pouze utvrdila v tom, že tato cesta ve světle není pro něj. Mnohokrát se přistihl jak přemýšlí, že by daná situace šla vyřešit jinak, byť s použitím emocí, ale pro dobro věci.
Po složení zkoušek a jmenováním na hodnost rytíře řádu ještě chvíli setrval v Chrámu aby dokončil věci, které měl rozdělané a ještě nějakou dobu pobyl se svými přáteli.
Odchod z Řádu nebyl vůbec snadný, ale touha ovládnout Sílu v její nejzákladnější podobě byla pro Nathana silnější. Nějakou dobu po odchodu si vydělával porůznu a brzo začal využívat své schopnosti né úplně ukázkovým způsobem chování rytířů Jedi. Přišel si tak k menší sumičce, za kterou si pořídil frachťák, který pojmenoval Vencuyot. S vlastní lodí už se toho dalo dokázat víc, zejména pašovat zboží, za jehož převoz byli majitelé ochotni dobře zaplatit. Nathan se těšil nově nabyté svobody a toho až zbourá hranice učení Jedi které se v něm snažili mistři celé roky budovat a najde vlastní rovnováhu v toku Síly.

Světelný meč: Jednočepelový

Barva čepele: Modrá

Loď: Corellianský frachťák jménem Vencuyot

Styl boje se světelným mečem: Kombinace Ataru a Makashi

Schopnosti: Celkem slušný pilot a mechanik. Bojovat dovede perfektně s mečem, střílení už je trochu horší, ale pořád na slušné úrovni.

Schopnosti jako Jedi: Ovládnutí mysli, čtení myšlenek, pokročilý v oblastech, které se běžně vyučují. Do budoucna by se chtěl naučit schopnosti, které nabízí temná strana.

Vzhled, charakteristika: 1,84 metru vysoký, světle hnědé vlasy, atletické postavy. V očích opačného pohlaví by se dal označit za krasavce s šibalským úsměvem. Po odchodu z řádu nosí civilní oblečení říznuté chrámovým rouchem (zvyku se jen tak nezbavíš) tmavé barvy. Je poměrně výmluvný k čemuž mu dopomáhají i vrozené schopnosti v Síle s kterou ovlivňuje své okolí. Pro sarkastickou poznámku nikdy nejde příliš daleko a urážky všeho druhu mu také nejsou cizí. Je celkem přátelský, ale vůči cizincům hodně obezřetný. Stále je ovlivněn učením Jediů, ale docela rychle se přizpůsobuje životu v galaxii a projevu celého spektra emocí. Rád by se shledal s rodiči, ale není to pro něj prioritní.

Rozsah znalostí SW: Co nevim si zjistim.

Odhadovaná častost hraní: Když Síla dá, tak denně.

Kontakt: phate333[@]seznam.cz
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: Nathan Norn

Příspěvekod Jordi Linx » 20.4.2016 21:20:33

Tak jo - zabavuji pro sebe, aneb jak jsem zmínil, že když se nikdo do týdne nenajde, propadne to mojí maličkosti. Během zítřka pak založím asi rovnou misi a vrhneme se na to zostra.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6597
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: Nathan Norn

Příspěvekod Jordi Linx » 22.4.2016 20:33:43

Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6597
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos


Zpět na Nové Sithské Války a Pád Republiky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron