Vaughen Escalant (Marinho)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Vaughen Escalant (Marinho)

Příspěvekod Merthor » 01.8.2016 15:52:37

Jméno: Vaughen Escalant

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Pantolomin

Rok narození: 150 BBY

Životopis postavy:
Na Vaughenově přijetí k výcviku v Chrámu Jediů, nebylo pranic zvláštního, nic co by stálo za zvýšenou pozornost. Narodil se do zbohatlické rodiny. Již jeho otec oplýval přirozenou inteligencí, velkou pracovitostí a náznaky citlivosti na Sílu. To bylo veškeré tajemství malého rodinného jmění. Jinak to byl lehce nekonvenční chlápek, se zájmem o různé finanční operace.
Hodně času strávil s celou rodinou na cestách. Nejvíce se vyskytoval na světech na okraji jádra Ralltiiru, Esseles, či odpočíval na Pantolominu, kde svou pouť galaxií započal Vaughen. Přechodně pobýval i na Coruscantu a Alderaanu využívajíce všech investičních možností zmíněných světů.. Na Coruscantu dokonce pracoval pro dvojici senátorů. Běžně se potkával, jak se senátory, tak i z Jedii, neboť ve všelikém zařizování začal platit za skutečně schopného jedince. Pravděpodobnost, že si Vaghena někdo všimne, byla proto celkem velká. Nakonec se tak stalo v jeho čtyřech letech. Vaughen ovšem správně vycítil problém, kdy Jediové odvádějí malé děti od jejich rodičů. Dosud ho ani jednou nepomyslel na možnost stát se Jediem.. Z počátku nad odchodem do chrámu zrovna neskákal radostí, čímž se lišil od spousty nadšených malých dětí. Souhlasil až po vemlouvání dlouhém jako běžně u rodičů.

Vaughen nemusel mít obavy. Chrámovému životu přivykl bez větších incidentů, neboť nebyl jedním s těch potřeštěných dětí, s nimiž jsou jen samé problémy. Byl vybrán do klanu bomy. S ostatními dětmi z klamu vycházel celkem dobře. Vlastně s málokým v chrámu neměl zásadní problém. Ani se základními pravidly nevedl válku. Dopustil se jen pár drobností běžných u všech dětí. Ve výcviku se ukázal snaživým. Kromě toho zúročil vlastnosti zděděné po otci. Vstřebávání Jedíských vlastností mu šlo dobře. Měl obstojnou paměť, dokázal do řešení problémů a modelových situací zakousnout. Přesto měl ke knihomolovi hodně daleko. Více času, než v archivech trávil v tréninkových místnostech. Do puntíku naplnil požadavky první formy. Bojoval dobře, protože bojoval s odhodláním. Nebránil se útočnějšímu pojetí boje. Při užívání Síly od začátku preferoval aktivní schopnosti, hlavně bojové pohyby a skoky, posílení svých fyzických schopností, telekinezi. Pro užití pasivních technik neměl předpoklady. Nezvládal je zdaleka tolik, jako ty aktivní. Ve chvílích, kdy se nemohl spolehnout na své schopnosti, si vypomáhal smysly a zdravým rozumem. Lidi a události je zvyklý hodnotí od pohledu, bez užití pokročilých Silových technik. Je to přesně ten přímý typ, kterému se věci daří, pokud k nim přistupuje bez zbytečných oklik. Díky tomu se stal před svým dvanáctým rokem padawanem Pilgera Merchalma. Pod Mistrovým vedením Vaughen dále rozvíjel své schopnosti. Mistr jej začal cvičit v náročnějších dovednostech, plus v páté formě boje se světelným mečem. Brzy poté se společně začaly vydávat na výpravy za plněním svěřených úkolů.

V současné době je Vaughenovi 15 let. Stal se jednou z mladých nadějí řádu. Jedíské zásady a ctnosti mu přešly do krve. V jeho případě je to hlavně ochota zasvětit život pomoci těm, kteří to potřebují. Ostatní zásady aplikuje spíš racionálně, než formou slepé víry. Objeví-li se nějaký problém, měl by být Vaughen dostatečně připravený, aby mu čelil.

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje: Shien, Djem So

Schopnosti v Síle: Nadání pro užití aktivních Silových schopností, zejména těch osobních a užitných v boji, Základní schopnosti, vylepšení pohybu a telekineze na poměrně slušné úrovni. Dále základy telepatie a bariéry. U pasivních schopností naopak nepřekročí běžnou úroveň vcítění, zamaskování a běžné Jedíské vnímání. O hlubším vcítění, zahrnujícím schopnosti blízké štěpnému budu, si může leda tak nechat zdát.

Nesilové schopnosti: Rychle rozvíjí své znalosti i dovednosti. Má dobrou paměť a vůbec mu to slušně myslí. Umí se zorientovat v situaci. Má předpoklady pro zacházení s různými typy zbraní, pohybové předpoklady pro ty komplikovanější cvičné sestavy. Samozřejmě do jisté míry rozvinuté vzdělání, zahrnující teoretické znalosti, některé technické dovednosti a pilotování. V boji se světelným mečem se rozhodně neztratí. Ačkoliv není nešika, v jemné mechanice má stále co dohánět. V neposlední řadě je relativně zběhlý v jednání s lidmi, dokud to nedosáhne na úroveň vyšší diplomacie plné úskoků a kliček.

Schopnosti jako rytíř Jedi: Co nejvíce zlepšit své stávající schopnosti a neučit se nové. Např. léčení, paprsek, Silové vylepšení, Mind-trick, iluze, zmatení, omráčení

Vzhled: Zhruba 177 cm vysoký, střední postavy, s přiměřeně vyvinutým přirozeným svalstvem. Fyzická konstituce mu umožňuje dosáhnout správného poměru rychlosti, pružnosti, hrubé síly i odolnosti, což se velmi hodí v bojových situacích. Samozřejmě ne jen během nich, nýbrž při jakékoliv fyzické zátěži s omezenou délkou trvání. Má tmavě hnědé vlasy a hnědé oči. Jeho rysy, ani chování není z těch, které by budily pozornost na první pohled. V civilním odění patří k něm obyčejným, snadno splývajícím s davem. Využívá toho, jak může. Občas se do civilního odění převleče. Normální jedíské odění nosí o něco častěji, po nejvíc na Coruscantu a v chrámu mezi ostatními Jedii.

Povaha: Docela přátelský chlapec relativně vyrovnanou osobností a smyslem pro fair play. Musíte mu zasadit větší ránu, abyste ho zbavily rozvahy, popř. zcela vyvedli z psychické rovnováhy. Vždy vychází z posouzení aktuální situace, průvodních okolností, šancí na úspěch. Před nesnázemi neprchá v panice a zmatku, a když se náhodou stane, má tendenci neutíkat z boje. Neschází mu ani odvaha, ani mírně sarkastický smysl pro humor. Dosud dbá na svou dobrou pověst. Jeho osobní cíle se většinou shodují s pohledem řádu. Nepřikyvuje sice každému slovu Nejvyšší rady. Např. ne jen Manadlorisnaských válkách, nebylo to samé sloužit Radě, jako sloužit zájmům Republiky. Není-li to však opakem jeho názoru, snaží se řádové autority respektovat. Loajalitu nejvíce prokazuje ochotou obětovat svou energii, veškeré pohodlí, vrhnout se do nebezpečí, ve znamení řešení průšvihů, odstraňování následků kde jakých špatností v Galaxii.
Naposledy upravil Merthor dne 06.2.2018 19:21:11, celkově upraveno 1
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 678
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město

Re: Vaughen Escalant

Příspěvekod Marinho » 01.8.2016 16:11:47

tuto přihlášku si ve jménu mé vznešenosti uzurpuji pro sebe (na základě předchozí domluvy s hráčem). Výcvik bude do týdne (možná zítra, neslibuju)

edit.:
výcvik zde:
http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4645
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 431
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies


Zpět na Nové Sithské Války a Pád Republiky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron