Přihláška Sheila Dagenhardtová-Lindelová

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lucky
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 16.7.2018 13:18:07

Přihláška Sheila Dagenhardtová-Lindelová

Příspěvek od Lucky »

Jméno: Sheila Dagenhardtová-Lindelová
Věk: 15 let
Povolání: Lovkyně odměn
Rasa: Člověk
Datum narození: 39 BBY
Místo narození: Nar Shaddaa

Životopis: Světlo světa jsem poprvé spatřila na smeťáku se vznešeným jménem Nar Shaddaa a pokud vás to zajímá, tak jsem se narodila jako dcera opilce a neschopné corellianské diplomatky. Ptáte se, jak se mohla tak nesourodá dvojice dát vůbec dohromady? Vlastně docela jednoduše. Fotr, který se na Nar Shaddaa narodil a vyrůstal, byl totiž svého času docela slavný bodyguard. O bohatou klientelu nikdy neměl nouzi. Jeho problémem ovšem bylo, že byl odjakživa tak trochu na ženský. Takže když dostal na starost moji máti, pohlednou, ale neuvěřitelně naivní blondýnu, bylo předem jasné, jak tohle skončí. A taky že skončilo. Když se na Corelii dozvěděli o tom, že máma čeká dítě se špínou z Huttského prostoru, nerozpakovali se ji z diplomacie vylejt. A s fotříkovou zářnou kariérou byl taky utrum. Máti to překvapivě nesla docela dobře – byla zamilovaná a po tom, co k tomu fotra dostrkala, i čerstvě vdaná. Malovala si krásnou budoucnost na manželově domovské planetě. Jenže tam se poprvé střetla s tvrdou realitou. Ani jeden z nich neměl kloudnou práci a otec všechny peníze začal utrácet za chlast. A do téhle manželské idylky přišlo dítě.
Nebyly to lehké začátky. S našima jsme se hádali, kam až moje paměť sahá. Máma se ze mě pořád zoufale snažila vychovat corellianskou dámu, což na planetě jako je Nar Shaddaa není zrovna ideální, a otec nám oboum nadával do banth a někdy i horších věcí. Není se tedy čemu divit, že jsem víc času strávila útěky z domova, než doma na zadku. Asi ve třinácti letech jsem se sčuchla s jednou bandou dětí ulice, která mě naučila všechno, co jsem potřebovala k přežití v Huttském prostoru – lhát, střílet, opravovat drobnější technické závady, bojovat na nože, jak dokonale splynout v davu a hlavně jak krást, aniž bych přišla o ruku. A když mě asi po měsíci droidi dotáhli zase domů, byla jsem už zcela nezávislá na našich. Jídlo a peníze jsem si obstarávala sama a těžko jsem snášela, když na mě naši chtěli uplatňovat rodičovskou autoritu. Ve svých očích jsem už byla dospělá a samostatná.
Ve čtrnácti jsem udělala první blbost. Pokusila jsem se v kantýně okrást prachatě vyhlížejícího Barabela. Bohužel nebyl tak připitej, jak na první pohled vypadal, a když jsem se natahovala po jeho kreditech, chytil mě za ruku. Začal řvát jako pominutý a smýknul se mnou tak, že jsem si dala hlavou o stůl a zlomila si nos. A pak k mojí hrůze vytáhl blaster. V té chvíli se v rohu místnosti vztyčila žena v mandalorianské zbroji, rychlostí blesku tasila vlastní zbraň a namířila ji ještěrákovi do obličeje se slovy, ať mě okamžitě pustí. Ten poslechl a já vypadla, aniž bych té ženě aspoň poděkovala. Dodnes se užírám otázkami, proč mě tenkrát zachránila. Neměla k tomu jediný důvod. Bylo to proti všem pravidlům pro přežití na Nar Shaddaa. A přesto… Od té doby jsem se začala o Mandaloriany hodně zajímat. Zvlášť mi zaimponovala jejich představa rodiny. Začala jsem snít o tom, že jednou narazím na mandalorianský klan a ten mě přijme mezi sebe. Hloupá představa hloupého děcka, ale na místě, jako je má rodná planeta, vám zbývá jenom naděje. A sny.
Konečně krátce po mých patnáctých narozeninách jsem se do krve rozhádala s našima a ve vzteku jsem jim řekla, že je nenávidím. Pak jsem utekla, tentokrát definitivně. A abych se pomstila, ukradla jsem fotrovi skoro všechno, co mu zůstalo z jeho „divokých“ bodyguardských let. Tedy nůž, starou, ale pořád ještě spolehlivou blasterku a astromecha R2E7, kterého jsem si sama opravila a pojmenovala ho Piksla. S touhle výbavou do začátku jsem se ocitla na ulici a začala se živit poslíčkovstvím, drobnými krádežemi a hledáním lidí. Je možné, že se po mě naši shání, ale já se domů nevrátím. Jen přes mou mrtvolu. To radši zapracuju na tom, aby se ze mě stala lovkyně odměn a abych vypadla z téhle vesmírné díry. A kdo ví. Možná jednou udělám dojem na nějaký mandalorianský klan, který mě potom vezme pod svá křídla. Bylo by hezký mít konečně rodinu, která bude za mnou stát a která mě ocení.
Primární zbraň: Blastrová pistol Model 434
Sekundární zbraň: Nůž ukrytý v botě
Styl boje: Do otevřeného boje se pouští málokdy. Spoléhá na svou blasterku, a když ta zklame, doufá, že její soupeř nebude čekat, že by měla ještě skrytý nůž
Schopnosti: Dokáže docela obstojně střílet na nepohyblivé cíle, opravit drobnější technické závady, zvládá bojovat s noži (ale jenom pokud není zbytí), splynout s davem a především dovede krást, aniž by si jí při tom někdo všiml. Jazyky jí nikdy zrovna nešly, ale z těch cizích plynně ovládá Huttesse a učí se Mando´a (zatím umí jenom nadávky a rozumí jednodušším slovům a frázím).
Povaha: Sheila se vzhledem ke svému nízkému věku dovede chovat pěkně drze a paličatě, je zvyklá spoléhat především sama na sebe a na své schopnosti. To však neznamená, že jí je samota po chuti. Bez svého droida Piksly by se pravděpodobně brzy zbláznila. Je velkou milovnicí mandalorianské kultury.
Vzhled: Na svůj věk je hodně vysoká, takže se snáze může vydávat za osobu starší, než ve skutečnosti je, vychrtlá, má vlnité špinavě blond vlasy, které si sama zastřihuje na krátko, takže vypadá trochu jako okousaný rejžák, velké hnědé oči a nos plný světlých pih, na kterém je pořád ještě znát, že si ho před pár lety zlomila.

Znalosti: Epizody 1 6, oba KOTORy, knihy Republikové komando (všechny díly), seriál The Clone Wars
E mail: Zavrelova.Stefy@seznam.cz
Jak často: Pokud mi to škola a jiné povinnosti dovolí, tak aspoň jednou dvakrát do týdne

"To je mi pěknej známej, když k jeho hledání potřebuješ kredity."
"Taky bych k jeho hledání mohla potřebovat blaster. Člověk si nevybere."


- Sheila Dagenhardtová-Lindelová na recepční v motelu Naducaný polštář

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Přihláška Sheila Dagenhardtová-Lindelová

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže pročetl jsem přihlášku a vypadá, že je vše v pořádku. Předhodím sem tedy klasický test znalosti pravidel fóra pro nové hráče:

1, Kolik postav může mít hráč v jednom období?

2, Kdo může přispívat do archívů fóra?

3, Uprav následující příspěvek do správného formátování.

Nal Hutta, Batatatta
Seděla jsem na střeše budovy a kochala se tím úžasným výhledem, jaké tohle všivé město nabízelo.
Nádherný drahokam, možná tak jako huttský zadek,
povzdechla jsem si nad scenérií zaplněnou nevábně vyhlížejícími stromy, fabrikami a bordelem všeho druhu. Nicméně jsem konečně zahlédla důvod mého rozhlížení se okolo.
Jamine, kdybych po tobě hodila nůž, tak ani nevíš, odkud přiletěl,
zahulákala jsem na obtloustlého muže, který právě přicházel ke vchodu budovy a neměl sebemenší tušení o tom, že jsem nahoře. I jeho reakce na mou osobu byla tristní a trvalo mu dobrých deset sekund, než se rozhodl začít utíkat. Sledování tak mohlo začít a to bez sebemenších pochyb o tom, že by mi snad mohl uniknout.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lucky
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 16.7.2018 13:18:07

Re: Přihláška Sheila Dagenhardtová-Lindelová

Příspěvek od Lucky »

1) Hráč může mít v jednom období pouze jednu aktivní postavu. Po dokončení výcviku nebo se svolením moderátora si může založit další postavu v jiném období.
2) Do archivů smí přispívat pouze archiváři a moderátoři, ti ovšem pouze pod podmínkou, že mají souhlas vrchního archiváře.

Nal Hutta, Batatatta

Seděla jsem na střeše budovy a kochala se tím úžasným výhledem, jaké tohle všivé město nabízelo.
Nádherný drahokam, možná tak jako huttský zadek,
povzdechla jsem si nad scenérií zaplněnou nevábně vyhlížejícími stromy, fabrikami a bordelem všeho druhu. Nicméně jsem konečně zahlédla důvod mého rozhlížení se okolo.
Jamine, kdybych po tobě hodila nůž, tak ani nevíš, odkud přiletěl,
zahulákala jsem na obtloustlého muže, který právě přicházel ke vchodu budovy a neměl sebemenší tušení o tom, že jsem nahoře. I jeho reakce na mou osobu byla tristní a trvalo mu dobrých deset sekund, než se rozhodl začít utíkat. Sledování tak mohlo začít a to bez sebemenších pochyb o tom, že by mi snad mohl uniknout.
"To je mi pěknej známej, když k jeho hledání potřebuješ kredity."
"Taky bych k jeho hledání mohla potřebovat blaster. Člověk si nevybere."


- Sheila Dagenhardtová-Lindelová na recepční v motelu Naducaný polštář

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Přihláška Sheila Dagenhardtová-Lindelová

Příspěvek od Jordi Linx »

... skvělé, nemám žádné výtky, pravidla jsi tedy alespoň viděla :)

Ještě než založím výcvik, tak bych si chtěl upřesnit několik věcí a to již z hlediska hraní samotného.

Předpokládám, že hrát budeš chtít začít v 15ti letech postavy (tedy 24 BBY, tj. 2 roky před zahájením klonových válek). Za těchto okolností bych to pak viděla, že bude postava ráda za místo v nějaké ubytovně s vyhlídkou na něco lepšího tehdy, jakmile vydělá nějaké slušnější peníze?
Máš případně nějaká speciální přání nebo něco, jak bys chtěla směřovat svůj "výcvik" (ber to jako spíš úvodní misi, pro seznámení se s chodem).
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lucky
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 16.7.2018 13:18:07

Re: Přihláška Sheila Dagenhardtová-Lindelová

Příspěvek od Lucky »

Přesně tak, chci, aby začínala v patnácti. Ta ubytovna je dobrý nápad, zatím bude ráda za jakoukoli střechu nad hlavou. Později bych se ale přimlouvala za to, aby se nějakým způsobem dostala z Nar Shaddaa. A kdyby se nějak zapletla s Mandaloriany, bylo by to úplně super :)
"To je mi pěknej známej, když k jeho hledání potřebuješ kredity."
"Taky bych k jeho hledání mohla potřebovat blaster. Člověk si nevybere."


- Sheila Dagenhardtová-Lindelová na recepční v motelu Naducaný polštář

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Přihláška Sheila Dagenhardtová-Lindelová

Příspěvek od Jordi Linx »

... omluva za zpoždění, ale trochu nestíhám - výcvik jsem založil zde:
http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =20&t=4752

Přeji pěknou zábavu ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“