Jack Lanis (Jazen)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
egelien
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 10.4.2011 20:25:08

Jack Lanis (Jazen)

Příspěvek od egelien »

Jméno: Jack Lanis

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Dantooine

Životopis postavy:
Narodil jsem se do rodiny farmářů, který žili na Dantooine. Když mi bylo čtrnáct let, chytili mě nájezdníci při cestě z města Khoonda na naší farmu. V jejich táboře mě našel rytíř Jedi, který zde pátral po nájezdnících a otrokářích. Když ve mě vycítil velkou citlivost na Sílu, bylo rodičům sděleno, že jsem velice citliví na Sílu. Po rozhovoru s mýma rodičema, mě odvezl do nové akademie rytířů Jedi na Yavinu IV. Kde jsem podstoupil výcvik rytířů Jedi. V prvních dnech na akademii jsem se spřátelit s Brogusem a Annou. Stali se z nás nerozluční přátelé na život a na smrt.

Barva čepele: Tmavě Zelená

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Ataru,Soresu

Schopnosti: Cit pro Sílu, odstrčení, začínám se učit hod světelným mečem

Schopnosti jako rytíř Jedi: Léčení, omráčení, stáze, pokročilí hod světelným mečem.

Poznámky: Středně visoký, hnědé vlasy, modré oči, zachovává si chladnou hlavu, je ochoten riskovat pro druhé.

Rozsah znalostí o SW: Stará a nová trilogie, pilotní film ke klonovým válkam, seriál Clone Wars, kniha Bludná planeta, hry KoTOR I,
KoTOR II, Jedi Akademy, Jedi Outcast, SW: EaW, Skrytá hrozba.

Kontakt: 101stdivizion@seznam.cz
Naposledy upravil(a) egelien dne 10.4.2011 22:12:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

no tak začneme hneď po poriadku :P všetko OK až po životopis, ktorý si jednoznačne pýta opraviť, rozšíriť.....tých farmárov ti povolím teda, hlavne, že nie si sirota lebo to by bol posledný kliniec. Mandariánsky nájazdníci neviem kto sú. Takže určite ten životopis prepracovať troška, prečítaj si iné prihlášky a pozri asi ako to má vyzerať. Štýly boja si môžeš dať aj 2, jeden hlavný a druhý skôr vedľajší. Nechcem sa tu hrať na jazykovedca ale pozor na gramatické chyby :).....ak to všetko opravíš, dám ti sem test a napokon aj výcvik.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
egelien
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 10.4.2011 20:25:08

Příspěvek od egelien »

S gramatikou jsem měl vždycky problém.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

no dobre povolím ti to aj ked sa z tej zápletky ktorú si tam načrtol dalo vyťažiť omnoho viac :P

Tak tu je test:
1) akú veľkosť môžu mať obrázky?
2) ako pridávať linky na iné stránky?
3) čo sa stane ak niekto poruší pravidlá?
4) UPRAV DO SPRÁVNEJ FORMY:

Centerpoint, vesmír Pokojne si sedím na mieste kopilota v našej starej lodi a vulgárnej poznámky kapitána si nevšímam. Čo na mňa furt kričí? pomyslím si a ďalej sa venujem povinnostiam, ktoré moja funkcia obnáša. Keď zrazu na displeji uvidím dvanásť červených bodiek približujúcich sa k nám. Kapitán nepriateľské stíhače za nami! zdelím kapitánovi našu situáciu.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
egelien
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 10.4.2011 20:25:08

Příspěvek od egelien »

1) 640x480 , osobní ikonky 150x200

2) Odkazy je možno zapisovat pouze v code a vložené odkazy nesmí odporovat svým obsahem bodu 11 těchto pravidel.

3) Ten, kdo vědomně poruší tato základní pravidla Akademie Sithů bude potrestán dle uvážení administrátorů.

4)

Centerpoint, vesmír

Pokojne si sedím na mieste kopilota v našej starej lodi a vulgárnej poznámky kapitána si nevšímam. Čo na mňa furt kričí? Pomyslím si a ďalej sa venujem povinnostiam, ktoré moja funkcia obnáša. Keď zrazu na displeji uvidím dvanásť červených bodiek približujúcich sa k nám.
Kapitán nepriateľské stíhače za nami! Zdelím kapitánovi našu situáciu.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

ok všetko vyzerá fajn :P...k príspevku, menší tip:

Centerpoint, vesmír

Pokojne si sedím na mieste kopilota v našej starej lodi a vulgárnej poznámky kapitána si nevšímam.
Čo na mňa furt kričí?
pomyslím si a ďalej sa venujem povinnostiam, ktoré moja funkcia obnáša. Keď zrazu na displeji uvidím dvanásť červených bodiek približujúcich sa k nám.
Kapitán nepriateľské stíhače za nami!
zdelím kapitánovi našu situáciu.

lepšie sa to číta. K výcviku aké chceš obdobie, teda roky?
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
egelien
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 10.4.2011 20:25:08

Příspěvek od egelien »

11 ABY - Založeno Praxeum Jedi na Yavinu IV
Jestli mohu?

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

jasne :P...posnazim sa a hadam do tej 22:00 to tam budes mat
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
egelien
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 10.4.2011 20:25:08

Příspěvek od egelien »

ok

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“