Přihláška Sleedo Tals (rezerv. Trivi)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Přihláška Sleedo Tals (rezerv. Trivi)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Jméno: Sleedo Tals

Titul: Padawan

Rasa: Rodian

Rok narození: 2 ABY (období hry 22 ABY)

Planeta narození: Rodia

Životopis postavy: Narodil jsem se na Rodii roku 2 ABY. Moje matka pracovala jako služebná v jednom z Paláců. Nevydělávala moc, ale to doháněl můj otec, který pracoval jako policista. Takže, když mě jednoho dne vzal na stanici, abych se podíval jak pracuje. Od té doby jsem věděl, že chci chránit obyvatel zdejší planety. Nakonec jsem na stanici trávil mnoho času. Díky tomu jsem se roku 13 ABY poprvé setkal s Rytířem Jedi, který šel něco vyjednat. Už si nepamatuji co, ale Jedi se tam zdržel dost dlouho, abych mohl chrlit hromady otázek. Jedi nejspíš vycítil moje nadání, jelikož několik dní poté přišel k nám domů a požádal rodiče aby mě mohl vzít s sebou do chrámu. Otec byl hned pro, ale matce chvíly trvalo než se rozhodla. Nakonec svolila a tak jsem se dostal do chrámu, kde jsem mohl začít svůj tréning. Začal jsem na sobě makat.

Barva čepele: Tmavší zelená

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč.

Styl boje se světelným mečem: Soresu, Ataru

Schopnosti: Střední skoky, přitažení a odréžení středně těžkých předmětů. Snažím se sledovat i různé Mistry, abych si prohlédl i pokročilejší techniky.

Schopnosti jako rytíř Jedi: Vysoké skoky, přitažení a odréžení těžkých a velkých předmětů, bitevní meditace, předvídavost, ovlivnění, ochrana, absorpce.

Vzhled: Vysoký 180 cm, kulatější hlava, výraznější oči, nenápadné, tmavé a pohodlné oblečení

Rozsah znalostí o SW: Stará, Nová filmová trilogie, seriál Clone Wars (všechny série i film), Knihy všechny o Nové republice po Prvotní vektor, Hry Jedi Outcast, Academy, KoTOR I a KoTOR II
i nějaké Komiksy, kodex, Aurebesh.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška Sleedo Tals (rezerv. Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Výcvik v patričnom topicu:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=18&t=3728
Good luck and have a fun.
Lock.

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“