Přihláška - Sebastien Windrunner (reservé for Shisco)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Windrunner
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 10.10.2012 12:39:06

Přihláška - Sebastien Windrunner (reservé for Shisco)

Příspěvek od Windrunner »

jméno: Sebastien Windrunner

titul: Padawan

rasa: Člověk

planeta narození: Corellia

životopis:

Vyrůstal jsem na planetě Corellia v jádru galaxie. Roku 12 ABY, když se Corellia konečně připojila k nové Republice, mi bylo 6 let. Hrál jsem si s kamarády a začaly se dít podivné věci. Míče létaly přesně na cíl a pokud mě některé z dětí chtělo praštit, nemělo šanci. Mé Síly si všiml jeden z rytíř Jedi, který tam zařizoval cosi pro Republiku. Otec mě nejdřív nechtěl pustit. Věřil že členství v Řádu mi nepřinese nic dobrého, pouze nebezpečí. Nakonec ho ale můj nynější mistr a matka přesvědčili. Od mého přijetí uplynulo 14 let. Můj padawanský výcvik je téměř u konce a já jen čekám kdy budu pasován na Rytíře.

barva čepele: oranžová

světelný meč: Jeden jednočepelový meč

styl boje se světelným mečem: Soresu

schopnosti: Základní schopnosti + přesvědčení, léčení, odemykání zámků, hackování,.

schopnosti jako rytíř Jedi: Bariéra, odražení, porozumění řeči, přítel zvířat.

vzhled, poznámky: Vysokého vzrůstu, delší černé vlasy. Trochu zbrklejší, ale Mistr ho vytrvale učí koncentraci.

rozsah znalostí o SW: Stará a nová trilogie, něco málo knih z období nové republiky, KOTOR, Jedi Academy II, Battlefront 2

odhadovaná častost hraní: Jednou až dvakrát týdně. Možná i častěji, to se uvidí. :D

kontakt: J.uruba@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Windrunner dne 12.10.2012 16:29:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Ahoj, s životopisem nemám problém. Akorát u schopností v Síle si přidej základní schopnosti, jako je telekineze, telepatie atd... Můžeš si tam přidat i něco dalšího. Dále napiš i nějaké Sebastienovy ne-Silové dovednosti.
A další věc - omlouvám se, ale dneska jedu na víkend na soustředění karate a vracím se až v neděli kolem oběda, takže výcvik ti nahodím do neděle do večera :wink: Dneska už bych to fakt nedal, musím si zabalit, nakoupit a musím jít mimo jiné do školy
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Jsem zpět. Tohle jsem měl udělat už před odjezdem, abychom nezdržovali hru, takže se za to omlouvám.

Přejděme ke vstupnímu testu:

1. Co říká odstavec 3 pravidel fóra?

2. Pokud vkládám do příspěvku obrázek, jakou může mít maximálně velikost? (Nemyslím teď uživatelský avatar)

3. Někdo, s kým žiju ve společné domácnosti nebo často píšeme z jedné IP adresy (moje holka/můj kluk, moji sourozenci, moji rodiče, moje děti, moji spolubydlící), chce na Akademii taky hrát. Co musíme udělat, abychom předešli problémům?

4. Uveď text do podoby herního příspěvku:

Korriban
Zdravím vás, mistře. Jaký byl let? Doufám že nebyly cestou problémy. Jo, doufám, že nebyly problémy, protože jsem doufal, že tě něco zabije, ty šmejde, pomyslel jsem si a usmál se na mistra s klidnou poklonou.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Windrunner
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 10.10.2012 12:39:06

Re: Přihláška - Sebastien Windrunner (reservé for Shisco)

Příspěvek od Windrunner »

Pohoda, já nespěchám.

1: Zakazuje vulgární vyjadřování s výjimkou přímé řeči nebo myšlenek postav ve hře.

2: Maximálně 640x480 pixelů.

3: Napsat o tom adminům (to je Tukan a kdo ještě?), nejlépe přes PM, a uvést to i v přihlášce.

4:
Korriban

Zdravím vás, mistře. Jaký byl let? Doufám že nebyly cestou problémy.
Jo, doufám, že nebyly problémy, protože jsem doufal, že tě něco zabije, ty šmejde, pomyslel jsem si a usmál se na mistra s klidnou poklonou.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=18&t=3843
L.O.C.K.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Nová republika“