Kerribecca(Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kerribecca
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 29.1.2013 17:59:23
Bydliště: Miu Leptonis IV
Kontaktovat uživatele:

Kerribecca(Jordi Linx)

Příspěvek od Kerribecca »

Jméno: Kerribecca

Titul: Padawan
Rasa: Wookiee
Rok narození: 141 ABY
Planeta narození: Kashyyyk

Životopis postavy:
Když se náčelníkovi jedné zapadlé vesničky narodila dvojčata, byla z toho velká sláva. Pekly se buchty, vařil čaj (pravý kashyyycký, tj. s 88% alkoholu) a odpalovaly rachejtle, což čerstvá matka, učitelka v místní škole, nesla dost těžko.
Obě dcerky nicméně začaly zdárně baštit, růst a dělat další věci, co děti obvykle dělají a o kterých se moc nepíše. Záhy začalo být jasné, že ač jsou to dvojčata, rozhodně nejsou stejná – zatímco Kerribecca si ráda hrála s plyšáky a pomáhala mamince zalévat zimní zahradu, Barbucca pálila mravence lupou a nechtěla jíst polívku. Jejich neshody, na něž nebylo třeba dlouho čekat, naštěstí úspěšně moderovali rodiče, takže si zatím nikdy neublížily.
Od raného věku bylo zároveň jasné, že o jejich rodokmenu nemůže být pochyb: projevil se u nich totiž dar zděděný po otci, který ho zase zdědil po svém otci, a to citlivost na Sílu. Náčelník si sice ještě během války klonů prošel silně neformálním výcvikem v jisté tajné akademii, ale necítil se povolán co se pedagogických schopností týče. Učil tedy děti spíš zásadám slušného chování a doufal, že než vyrostou, stihne sehnat jejich dědečka, který měl s učením zkušeností dost.
Když bylo dětem dost na to, aby si na HoloNetu zjistily, že Sranda Claws neexistuje a že dárky jim pod stromeček dávají rodiče, projevila Kerribecca zájem přidat se k Novému řádu Jediů, aby mohla taky pomáhat galaxii, chránit veverky a převádět stařenky přes rušné silnice. Barbucca se nechala slyšet, že to je zatím největší ptákovina, kterou od sestry slyšela, a dál se vrtala v soupravě Malý chemik.
Otec to své hodnější dceři nicméně s těžkým srdcem povolil, takže aspirantka na budoucí léčitelku záhy posílila řady ochránců Triumvirátu.
A zatímco se učila myslí postrkovat kameny, její tatínek se vydal na další cestu po galaxii, kde úplně omylem šlápl na kuří oko jedné praprapravnučce hodně staré známé.

Barva čepele: žlutá
Světelný meč: klasický cvičný meč, vlastní si nebude stavět dřív, než bude muset
Styl boje se světelným mečem: Schii-cho
Schopnosti: léčení pomocí Síly
Schopnosti jako rytíř Jedi: široké spektrum meditačních technik, komunikace se zvířaty

Vzhled: Malé chlupaté roztomilé cosi. Srst má zatím vybledle blonďatou a nejspíš ji zdědila po matce, takže se ani s pokročilejším věkem moc nepřibarví. Oči má černé, čumák taky, dost často se snaží nějakým způsobem oblékat alespoň do jednoduchého ponča. A vždycky nosí boty, nebo zatím alespoň bačkůrky. Už teď je ale jasné, že až vyroste, bude to na místní poměry dost kočka pro všechny, koho neodradí chlupaté nohy a taky dost alternativní styl oblékání.
Prostě na tomhle obrázku to klidnější dítě vpravo.
Povaha: Zakřiknutá, tichá, dokud po ní nehodíte šutr, většinou se neozve. Když už mluví, činí tak potichu, protože sebevědomí taky moc nepobrala. Je ale obětavá až za hrob a pro blízké, krom sestry, by se rozkrájela. Nemá ráda zbraně, naučit ji šermovat bude asi docela výzva, ale zase ráda čte, medituje a dělá další věci, které dětem pro svou všeobecnou nudnost většinou moc neříkají. Strašně ráda tancuje, chodí do přírody a ujímá se zaběhnutých tvorů.
Poznámky: Je to dcera postavy, kterou už cca osm let hraju na jiném rpg, takže pro jemnější detaily se stačí zeptat nebo si přečíst drabbly.

Rozsah znalostí o SW: Už pár let v tom vesmíru hraju, čtu, koukám, píšu fanfic a drabbly; ještě nikdy nebyl problém něco vytáhnout z paměti nebo z wookieepedie.
Odhadovaná častost hraní: Dávám přednost kvalitě nad častostí, každopádně koukat sem můžu několikrát denně, odpovídat podle momentálního vytížení.
Kontakt: backupwook@seznam.cz, skype aino.the.conqueror (ale ten mi nějak blbne)
[„Nikdo mě nemá rád, protože mám moc chlupatý nohy.“] - Kerribecca


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Kerribecca

Příspěvek od Jordi Linx »

Zdravím tě a vítám tě u nás na fóru, tolik k úvodu.

K přihlášce nemám co vytknout, vše se zdá ok. Měl bych jenom pár doplňujících otázek -

1, V jakém věku se rozhodla Kerribecca připojit k Řádu, respektive si říci o možnost k připojení otci?
2, Jak dlouho poté, bys chtěla začít hrát?
3, K řádu se připojuje pouze Keribecca, nebo se má později připojit i dvojče, či někdo další známý, koho bych měl brát v potaz.

Dále rovnou předám test, jenž musí absolvovat každý nový člen, byť zde tuším, že půjde spíše o formalitu:
Test
1, Jak je možné na fóru provádět reklamu na jiná fóra a stránky podobného typu?
2, Kdy je možné používat vulgarismy?
3, Jakým způsobem se zapisují odkazy?

4, Uprav následující text do správného formátování, dle standardů fóra:
Coruscant, Některé ze spodní pater:
Těžko se dalo věřit tomu, že mě můj první úkol zavede zrovna někam sem. Ta nejhorší, nejšpinavější a nejvíce zapáchající část celého Coruscantu.
Zlatý čisťounký Hapes,
pomyslel jsem si, vyhýbaje se loužím z neidentifovatelné tekutiny a hloubajíc, proč se padouši musí ukrývat zrovna zde.
Z cesty mě vyrušil rachot za nejbližším rohem. V ruce jsem pevně sevřel rukojeť svého meče připravit rozžhnout jeho tyrkysovou čepel.
Kdo je tam?
vykřikl jsem nahlas a čekal na to, jestli na mě náhodou nevyskočí pětimetrový vaapad, což by nejspíš znamenalo jistou smrt. Rozhodně bych se ale nevidil, kdyby se právě něco takového doopravdy stalo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Kerribecca
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 29.1.2013 17:59:23
Bydliště: Miu Leptonis IV
Kontaktovat uživatele:

Re: Kerribecca

Příspěvek od Kerribecca »

Díky za přivítání, budu se těšit.

1.) Začala už jako hodně malá, jakmile se v pohádkách doslechla, že něco takového existovalo a existuje. Takový ten dětský sen, který v jejím případě nakonec přerostl v realitu, nicméně až když jí bylo tak sedm, osm let. Předtím sice škemrala, ale otec, vychován v odporu vůči byrokracii a institucionalizaci, potřeboval nějakou dobu přesvědčovat.
2.) Výcvik asi jako youngling, tj. nějakou kratší dobu po inicializaci, možná těsně před tím, než si ji někdo vezme jako mistr? A mise pak v nějakém pokročilejším věku, i když tam bychom to rády s trochu synchronizovaly s Algernnon, tak se spíš uvidí tam, každopádně na to je teď asi brzo.
3.) Ano, jen a pouze, bude první od dob dědečka, kdo to v Řádu zkusí. Barbucca bude dál doma páchat obecné neprospěšenství, stane se dědičkou, nabrnkne si armádu uctívačů, propadne temné straně, bude dělat neplechu, prostě takové ty běžné kratochvíle zlého dvojčete.

1.) Viz § 11:
(1) Je zakázáno, aby zde hráči jakýmkoli způsobem odkazovali nebo dělali reklamu v jakýchkoli tématech, v ShoutBoxu, formou PM, v profilovém podpisu a dalšími způsoby na konkurenční i jiná fóra či weby. V profilu hráče je odkaz povolen, avšak pouze v poli určeném pro odkaz.
(2) Výjimka může být udělena po dohodě s administrátorem tohoto fóra.

2.) Viz oddíl 2 § 3, „v přímé řeči a v myšlenkách postav ve hře. Charaktery v zájmu zachování reálnosti jsou a mohou být občas vulgární.“

3.) Viz § 12, „Odkazy je možno zapisovat pouze v code a vložené odkazy nesmí odporovat svým obsahem bodu 11 těchto pravidel.“

4.)

Coruscant, některé ze spodní pater:
Těžko se dalo věřit tomu, že mě můj první úkol zavede zrovna někam sem. Ta nejhorší, nejšpinavější a nejvíce zapáchající část celého Coruscantu.
Zlatý čisťounký Hapes, pomyslel jsem si, vyhýbaje se loužím z neidentifikovatelné tekutiny a hloubaje, proč se padouši musí ukrývat zrovna zde. Z cesty mě vyrušil rachot za nejbližším rohem. V ruce jsem pevně sevřel rukojeť svého meče, připraven rozžnout jeho tyrkysovou čepel.
„Kdo je tam?“ vykřikl jsem nahlas a čekal na to, jestli na mě náhodou nevyskočí pětimetrový Vaapad, což by nejspíš znamenalo jistou smrt. Rozhodně bych se ale nedivil, kdyby se právě něco takového doopravdy stalo.

(případně kurzíva ještě v prvním a posledním souvětí, je-li to bráno jako myšlenky a ne jako komentář vypravěče, což mi ale přijde logičtější)
[„Nikdo mě nemá rád, protože mám moc chlupatý nohy.“] - Kerribecca


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Kerribecca

Příspěvek od Jordi Linx »

Ok, test v pořádku. Ke komentářům - dobře, beru na vědomí - viděl bych to tedy v době krátce před tím, než by měla mít přiděleného nějakého mistra nebo mistryni. Ještě si ověřím, jestli tehdy Řád Jedi verzi alespoň 5.0+ dodržoval v tomhle standardní postupy. Se založením výcviku počítej během zítřka :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“