Algernnon de Bray (Tady je Shiscovo!)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Algernnon de Bray
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 20.9.2013 17:49:41

Algernnon de Bray (Tady je Shiscovo!)

Příspěvek od Algernnon de Bray »

Jméno: Algernnon de Bray

Titul: Učednice

Rasa: Člověk

Rok narození: 142 ABY

Planeta narození: Neví, kde se narodila, ale vyrůstala v sirotčinci na Vera Ika III

Životopis postavy: Když se Algernnon de Bray XI narodila dcerka, nikoho ani nepřekvapilo, že se hodlala držet rodinné tradice a pojmenovala ji tak, jak ji pojmenovala. Ale její výchovy si moc neužila, protože byla samozvanou Lady ze Sithu, stejně jako všech deset předchozích Algernnon a dostala se do křížku s jedním moc rozzlobeným Wookieem, který ji odeslal do věčných lovišť a malou Algernnon odkázal na život a dospívání v rozsáhlém sirotčinci, kde jí nečekalo nijak růžové dětství.
Poprvé ji znásilnili v jedenácti letech a odnesla si z toho jizvu jak na rtu, tak na duši, která se s ní táhne až do dnes. Čím starší a hezčí byla, tím horší to bylo, a tak v patnácti utekla za pomoci Gen’Daiského pašeráka, který ji po použití odvezl na Nar Shaddaa, kde ji bez skrupulí prodal do nevěstince Srdcová záležitost v Rudém sektoru.
Až tam se v malé Algernnon začal probouzet požitek v působení bolesti a ovládání druhých. A také Síla, která se v její rodové linii předávala již přes deset generací.
Pak už to bylo jen otázkou času, než si někdo všimne jejího nadání.

Barva čepele:

Světelný meč: světelný meč nevlastní

Styl boje se světelným mečem: se světelným mečem zacházet neumí, ale bravurně ovládá falické meče

Schopnosti: v syrové a surové podobě se jí daří na krátkou vzdálenost vytvářet obdobu Sithských blesků, vyzná se v pečení a milostném umění

Schopnosti jako Sith: Silové techniky spojené s blesky a ovlivnění mysli

Vzhled, poznámky: Vlasy barvy plamene, zelené oči, plné rty a ladné křivky dělají z Algernnon atraktivní děvče, které si je svých předností vědoma a neupejpá se jich využívat. Vysoká je něco kolem sto sedmdesáti centimetrů a štíhlé tělo udržuje cvičením a pestrou stravou. Její pleť se zdá být stále opálená, což ji přidává na sex appealu a na spodním rtu má při bližším pohledu malou jizvičku.
Obléká se do černé a rudé a kvůli své práci dosti vyzývavě. V soukromí se ale obléká střídměji a nedělá ji problém vyjít do města bez make-upu.
I když se o to snažilo hodně mužů, nikomu se nepodařilo zlomit její vzdornou, dominantní povahu. Nebojí se říct, co si myslí, ale není hloupá a ví, kdy držet jazyk za zuby. Z dětství si nese traumata ze sexuálního zneužívání, a tak vyhledává a libuje si v okamžicích, kdy má moc nad ostatními a rozhoduje o nich. Možná proto je BDSM pozitivní. Miluje Kashyyyk v plamenech (dezert), Pink Princes (koktejl) a Virivaky (kočkám podobné mazlíčky s králičíma ušima)

Rozsah znalostí o SW: Filmy, animované Clone Wars (Staté celé a nové do třetí série), pár knížek, nějaký ten komiks, většina pc her a hlavně wookieepedie.

Odhadovaná častost hraní: Přibližně jednou denně

Kontakt: email: sexypussinka666@email.cz
Naposledy upravil(a) Algernnon de Bray dne 21.9.2013 07:20:22, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Ahoj, takže to vypadá, že to zřejmě budu já, kdo tě popadne svými moderátorskými pařáty. Nová Republika je moje nejoblíbejěnší období a když jsem uviděl, že chceš hrát dokonce v Legacy, začal jsem chrochtat blahem a mé srdce se sevřelo dlouho nepoznanou radostí :)

Budeme mít hodně velkou volnost a vzhledem k tomu, že kanonické události tak daleko jako do roku, ve kterém budeš hrát, nezasahují, se může stát, že postupem času vyjdou komixy či knížky, které řeknou, že to všechno bylo úplně jinak.
Nicméně tohle je riziko povolání a my chceme jen a pouze hrát dračák, takže přejdu k věcem, na které se chci zeptat:

-Pamatuje si Algernnon na svou matku? Jestli ano, co všechno ji stihla naučit? Ohledně schopností v Síle je samouk?
-Rytíř Sith... Brrrr! Nic takového jako rytíř Sith není. Sithové jsou učedníci nebo sithští páni/paní. Hodnost "rytíř" mají akorát Jediové či Imperiální rytíři
-Ten pašerák ji do Srdcové záležitosti prodal... V tom případě je vlastně otrokyně? Od té doby, co Nar Shaddaa před sto lety zpustošili Yuuzhan Vongové, se tam hodně věcí změnilo, poté, co bylo celoměsíční město znovu postaveno, se začal Měsíc pašeráků podobat spíše světům v Jádru, s prohlídkami na kosmoportech a bezpečnostními jednotkami v ulicích. Stejně tak Felovo Impérium bylo na otrokáře celkem vysazené a císařové z dynastie Fel měli tendence po mnoha tisících let dělat v galaxii pořádek.

Prozatím přejděme ke vstupnímu testu z pravidel fóra:

1) Co se stane s bídnou existencí, která bude na fóru spamovat?
2) Hrubě nevybíravé výrazy můžeme použít v nestřídmém množství v jakém případě?
3) Jakým způsobem je povoleno vkládat do příspěvků odkazy?
4) Jakou velikost může maximálně mít obrázek, který vkládám do příspěvku?
5) Uprav text do podoby herního příspěvku:

Korriban
Zdravím vás, mistře. Jaký byl let? Doufám, že nebyly cestou problémy. Jo, doufám, že nebyly problémy, protože jsem doufal, že tě něco zabije, ty šmejde, pomyslel jsem si a usmál se na mistra s klidnou poklonou.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Algernnon de Bray
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 20.9.2013 17:49:41

Re: Algernnon de Bray (Tady je Shiscovo!)

Příspěvek od Algernnon de Bray »

Ahoj, tak snad budeš spokojený. Né, že bych se bála, ale jsem ještě docela nezkušená.

- Pamatuje si jí jen trochu, protože umřela v jejich třech letech, a tak jí nestihla naučit vlastně nic. A pamatuje si i toho Wookiee, který jí zabil její mamku, což může vést k zajímavým věcem.
- Co se týče Síly, je samouk.
- Rytíř Sith je samozřejmě přešlap, který vznikl tím, že když jsem dělala charakterník a upravovala položku Schopnosti jako rytíř Jedi, Sith, tak jsem smazala jen Jedi a rytíře přehlédla.
- Když byla malá, tak určitě, ale ne ten typ otroka s šokovým obojkem a čárovým kódem. Měla možnost se časem vykoupit za vydělané kredity, což se jí skutečně podařilo, ale i když už svobodná, neměla důvod měnit svůj životní styl.
- Vím, že YV Nar Shaddaa zpustošili a že bylo znova vybudováno a že už to není stejné Nar Shaddaa jako dřív, ale myslet si, že se na světě s tak obrovským zahuštěním bytostí všeho druhu podaří vymítit otroctví si myslím, že není reálné (viz naše civilizované části světa)

1) bude potrestána dle uvážení adminů
2) Pokud hraju postavu
3) zapisovat lze jen v coda a nesmí odkazovat na jiné, konkurenční forum i weby – výjimku může udělit admin
4) 640x480
5)
Korriban

„Zdravím vás, mistře, jaký byl let? Doufám, že cestou nebyly žádné problémy,“ jo, doufám, že nebyly, protože jsem doufal, že tě něco zabije, ty šmejde, pomyslel jsem si a usmál se na mistra s klidnou poklonou.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Vše v pořádku.

Jen dodávám, že u uživatele Síly - samouka si jeho schopnosti spíše dělají co chcou než že by je příliš ovládal...

Založení výcviku očekávej dnes nebo nejpozději zítra, pokud bych to nestihnul.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=18&t=4165&p=65088#p65088
L.O.C.K. :ssd:
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Nová republika“