Jeray Raw

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Levyn Abraham
Učedník
Učedník
Příspěvky: 80
Registrován: 23.4.2014 20:01:05
Bydliště: Krabice od sušenek

Jeray Raw

Příspěvek od Levyn Abraham »

Jméno: Jeray Raw
Titul: Padawan
Rasa: Člověk
Rok narození: 15 ABY
Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy:
Vzpomínky z dětství už téměř žádné nemám. Co vím, je, že jsem žil s matkou Siou Raw někde mimo republiku nebo v okrajových soustavách. Nikde jsme se nezdrželi moc dlouho a když jsme letěli někam jinam, objevil se můj otec. Na toho mám vzpomínek velmi málo. To, co si nepamatuji je, že můj postarší otec, Catailon Raw, byl jedním ze skalních přívrženců Impéria a císaře, těch, co ho podporovali a těch, kteří využívali temné strany Síly. Jediné, co mi tedy zbylo, je pocit cestování, silueta vysokého muže a s každým dnem rozostřenější obraz mé matky. To ostatní mám od mistrů Jediů. Jednou mě a mou matku našli v nejspodnějších patrech Coruscantu a ve mě vycítili silnou přítomnost Síly, takže mě odvedli do Řádu, abych se jednou stal rytířem Jedi. Byly mi asi čtyři roky. Můj otec prý vyšetřoval zločiny a rebelie. Kdo ví, jestli znají jeho pravou, mě neznámou, totožnost.
Mezi ostatními malými učedníky se mi líbilo. Každopádně jsem jako každý jiný z nich, snažím se být co nejlepší. Od té doby, co jsem padawanem vše zkoumám mnohem podrobněji a zajímám se o veškeré dění v galaxii. Mám cíl, který by měli mít i ostatní Jediové - chránit a bránit obyvatele a udržovat mír od nejbližší planety po nejvzdálenější soustavu. A také nezklamat mistra.

Barva čepele: Tmavomodrá
Světelný meč: Jeden jednočepelový meč
Styl boje se světelným mečem: Shien, Shii Cho
Schopnosti: Vyšší rychlost (využívá ji více než sílu, vzhledem k výšce), zdvihání malých předmětů pomocí Síly, vysoké skoky
Schopnosti jako rytíř Jedi, Sith... : Lepší sluch díky Síle, zdvihání větších předmětů

Vzhled, poznámky: Mám vlasy opravdu světlé, snad až hraničící s bílou, a mé oči mají barvu svěží zeleně. Jsem jeden z těch, co příliš výšky nepobrali, měřím asi 160 cm. Na první pohled působím asi trochu tintítkovitě. Tuto velkou nevýhodu musím dohánět v jiných oblastech, takže většinou ty, co mě převyšují o hlavu, já předčím hlavou. Když chci, docela mi to myslí, ale zase nemám moc rád stresové situace. Delší přemýšlení se mi většinou vyhýbá, spoléhám spíš na instinktivní logiku, což mě činí trochu výbušným a člověkem okamžiku. Chuť do hovoru mi taky nechybí a je vždycky lepší si nadělat přátele než nepřátele. Většinou jsem tedy milý opravdu, ne s maskou.

Rozsah znalostí o SW: Pouze stará a nová filmová trilogie
Odhadovaná častost hraní: Jednou za den až dva, výjimky (letní sezóna...)
Kontakt: email- karllllosek@seznam.cz

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Jeray Raw

Příspěvek od Atalon »

Zdravím, máš s touhle postavou nějaké plány?
Na některé věci v životě se musí s klidem, rozumem, rozvahou a svinsky velkou Silou!


Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Jeray Raw

Příspěvek od Atalon »

Tak výcvik založen:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=18&t=4337&p=68142#p68142
Na některé věci v životě se musí s klidem, rozumem, rozvahou a svinsky velkou Silou!


Zamčeno

Zpět na „Nová republika“