Be Be Binks-Nová Republika

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Be Be Binks-Nová Republika

Příspěvek od J'ann Baill »

Jméno: Be Be Binks
Titul: rytíř Jedi (byl bych jím rád po výcviku)


Rasa: Gungan :D

Planeta narození: Naboo

Životopis:

Jmenuji se Be Be Binks a narodil jsem se na planetě Naboo potomkům legendárního gugana Ja Jara Binkse. Od útlého mládí jsem projevoval přirozenou ,,šikovnost", kterou jsem zdědil po předcích. Ale vždy jsem měl štěstí a nic se mi nestalo. Tohoto výjimečného štěstí si všiml mistr Jedi Luke Skywalker, který mě zároveň podrobil zkoušce vnímavosti Síly ve které jsem obstál. Tak jsem se stal jedním z prvních učňů Lukovy akademie... Teď je mi 18 let a jsem jedním z nejmladších rytířů Jedi nové éry.
Barva čepele: Žlutá

Světelný meč: s výcvikovým nastavením, speciálně konstruovaný, takže se s ním můžu pohybovat pod vodou, aniž by se zkratoval (stejně jako ho můžu pod vodou používat).



Styl boje: Ataru, Vaapad (hodně protivníků zděsí Gungan bojující Vaapadem...)
Schopnosti:

schopnosti spojené se Sílou:
takovej Luke z Vize budoucnosti

další schopnosti:
nadprůměrnej pilot, průměrný střelec, obstojnej mechanik.

Poznámky: často trávím v archivu nějakou dobu studováním minulosti. Trpí ,,šikovností" zděděnou po svém předku Ja Jarovi, ale tu se snaží tlumit Sílou... i tak občas tak tak odvrátí katastrofu. Není moc sebevědomý, ale zároveň (když se ho něco dotkne) podává mnohokrát lepší výkony, takže se mu stačí trochu posmívat a hle, je tu z rytíře mistr Jedi.
Je inteligentní, skromný, učený, trochu sebestředný, zmatkař...

Basikem mluví stejně jako Ja Jar (Be be neumět Basik pořádně. Já mít ráči náše verze)

Kontakt: Icq: 297-808-631

Volba období: Nová republika

-----------------------------------------------------------------------------------
Chápu, že tu bude asi hodně výtek :D, ale dycky sem chtěl být trochu gungan :D
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“