Sithské války - Hodnocení

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Mravec15

Nemusel jsem mu dlouze vysvětlovat pravidla a s radostí jsem pak viděl, že píše čím dál delší příspěvky. Teď to sice stagnuje, ale pořád se jedná o nadstandard vzhledem k ostatním. Často používá přímou řeč, umí se chovat jako Sith, chápe, co se od něj očekává. Taky umí využít vodítek, které mu jako moderátor připravím.
Mezi zápory bych zařadil neexistenci vypisování myšlenek, což mě trochu mrzí a pokusím se mu to ještě vštěpit. I když jsou příšpěvky dlouhé, pořád je tam ještě prostor pro vylepšení a rozvedení hlavně niterných pocitů a pochodů. V současné době se sice drží na dobré úrovni, ale myslím, že má na mnohem víc, což snad časem přijde. Příjemný výcvik, který by však mohl být ještě lepší.
Hodnocení: 7,8/10



Zápory: Ze začátku krátké príspěvky, které jsou už na konci na celkem dobré úrovni. Nepoužívání myšlenek a je co zlepšovat. Hlavně v čtenářské stránce.
Klady:Je sith a umí být jako sith, hezky se vžívá do postavy. Chytá se na moderátorovy vodítka.
Hodnocení: 7/10

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Bjanka Daccolne

Ze tří příspěvků se toho příliš odhadnout nedá, ale čeho jsem si všiml na první pohled, bylo to, že po prvním odpovědi se počet řádků graduálně snížil na tradiční dva až tři. V první odpovědi byla využita kurzíva pro myšlenky, což se mi zdá jako to nejtěžší, před co jsou hráči postaveni. Z druhého a třetího jsem už tak nadšený nebyl a zařadil bych je spíše do záporů.
Tam také spadá krátká délka, jak už jsem zmiňoval. V hangáru lze popsat obrovské množství věcí, vychází slunce, kolem panuje čilý ruch. Je ale vidět, že tam není to vcítění se do postavy a děje. Člověk taky každý den nemluví s tak vzácnou rasou (stejnou jako Yoda), ale v příspěvcích se to překvapení vůbec neobjevuje. Možná to chce jenom čas a trénink, od čehož výcviky jsou.
Hodnocení: 6,2/10



Příspěvky byli většinou krátké, jak modera tak i hráče. V prvním příspěvku byla kurzíva a i byl příspěvek dlouhý a celkem obsáhlý. Další tři ale byli v podstatě hrozné. Dva nebo tří řádky, myšlenky žádné a v podstatě jenom odpovídal. Žádný popis okolí a to v rušném hangáru se toho dá popsat hodně. Např: Šel jsem do hangáru. Byl obrovský, všude stáli lidé vedle velých lodí. Nějaké lodě vzlétali nějaké přistávaly a nějaké jenom stály na rampě. A osobně si myslím, že by se to dalo posunout minimálně o "úroveň" nahoru.
Hodnocení: 6/10

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Quel Do Rei

U něho mě nejpříjemněji potěšil ten přechod z normálního Padawana na Temnou stranu Síly. I v těch příspěvcích lze ten přechod ze "slušného" učedníka na někoho, kdo je schopen pro svůj cíl obětovat nevinné lidi. Uvědomuje si důsledky svých činů a umí je i formulovat do textu. Je sebebědomý, což však může být vnímáno jako negativum.
Mezi zápory bych zařadil přílišnou strohost v první části, kdy například ve své odpovědi pouze odpovídá přímou řečí, aniž by k tomu dodal, co si myslí, nebo popsal okolní děj. Na konci se mi pak zdálo, že děj předbíhá už trošku moc. Taky si myslím, že má až přílišnou důvěru ve svou "nesmrtelnost" a ve své schopnosti, což je na někoho, kdo teprve před krátkým časem našel sebe sama, mírně nerealistické. Rozhodně se ale výcvik dobře čte.
Hodnocení: 8,5/10


Velice zajímavý přechod na druhou stranu. Základní pravopis umí a dobře využívá kurzívu. V první části krátké příspěvky jak modera tak hráče. V druhé části se to ale vyrovnalo a oba teď píšou dobré, obsáhlé a skoro byzchybné příspěvky. Rei se taky krásně umí rozepsat a mě osobně čtení jeho tréninku velice bavilo.
Hodnocení: 7,5/10

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Trandul

Už od počátku dodržuje pravidla, je vidět, že se na svůj trénink připravoval. Má smysl pro humor, umí psát poutavě a co víc, dokáže využít vodítka, které mu tam jako moderátor dávám - ze začátku byly dost patrné, ale v poslední době už dokáže bez větších problémů posouvat děj sám, umí se vcítit do své postavy.
Mezi negativa bych dal pořád na můj vkus kratší příspěvky, ve srovnání s ostatními mými hráči je však má pořád bezkonkurenčně nejdelší. Taky mi u něho trošičku vadí, že moc nevyužívá přímé řeči, místo toho to řeší vypisováním myšlenek, které mu chodí hlavou. Jednoznačně ale má potenciál a jestli se mi podaří ho motivovat k rozsáhlejším odpovědím, budu naprosto spokojen.
Hodnocení: 8,9/10


I když několikrát zapoměl lokaci tak mi tento trénik připadá celkem dobrý. Mohl by se rozepsat, což mu říkám asi po sté a on argumentuje že nemá tolik času jako já. Takže to by chtělo zlepšit! Ve srovnání s mími hráči je zase tak třetí od zadu. Více myšlenek než přímé řeči, což bych hodnotil jako zápor. Jinak je ale všechno v pořádku, zná pravidla a dodržu je je.
Hodnocení: 8,5/10

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

N.jung

I když se snažila dodržovat rozumnou délku příspěvků, moderátorův styl psaní ji nakonec přinutil se přizpůsobit, takže po velmi pěkné, avšak krátké, první části přichází mnohem horší druhá. Přesto si však dokázala zachovat svůj propracovaný styl bez chyb, rozhodně zajímavý, s častými myšlenkami a perfektním vcítěním se do své postavy. Rovněž dodržuje pravidla, což je zásluha hodná zmínění. Předtím, než něco provede, přemýšlí o důsledcích svých činů, umí si zdůvodnit své jednání.
Jak už bylo zmíněno, větší část prvních dvou stran je bohužel jedním slovem špatná, což je ale nutné přičíst na vrub hlavně Burimu. Často se stává, že neposouvá děj, raději popíše situaci, kterou dříve zmínil moderátor, ze svého pohledu, skončí tam, kde předtím on, a v ději nepokračuje. Někomu by mohla vadit občas přílišná délka příspěvků, mě naopak vyhovuje. Typický příklad toho, jak může dobrému hráči uškodit přidělení k nevhodnému moderátorovi.
Hodnocení: 9/10

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Cynamon

Nedostatečné prostředky k posouzení.
Naposledy upravil(a) Wedge Bail dne 19.2.2008 11:09:29, celkem upraveno 1 x.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Kresh

Nedostatečné prostředky k posouzení.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Scia Ater

Nedostatečné prostředky k posouzení.

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí MW“