Doporučte film/seriál

Debaty o záležitostech ze Star Wars, tématech v rámci fóra, či jiných věcech

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Červeného trpaslíka na ČT2 dávaj, vždy v pátek v 0:30 (Přibližně).
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

No a už 2 týdny po sobě nebyl a v programu taky není.

Sorry romane a všichni ostatní za malou osobní debatu mezi mnou a kavarem :D

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

V pohodě, alespoň to tu nechcípá, jo na trpaslíka koukám :)

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

mno cerveneho trpaslika jsem u setsakramensky dlouho nevidel si to budu muset nekde sehnat :lol:

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

To uz bude par tejdnu, co prestali davat Cervenyho trpaslika na dvojce.. Ale jinak je to opravdu genialni serialek.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... no sice tam už nedávají trpaslíka, ale Ajťáci(spíš znám jako IT Crowd) jsou taky super ... respektive v daném čase, v Pá na dvojce dávají vždycky slušné seriály :-)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Tak trpaslíka, vy jedna hnusná plesivá povidla s šarmem a důvtipem německýho ovčáka po transplantaci hlavy! (Kryton, po tom, co se naučil nadávat)

mag...maaag....maaagr.....maggggrrrrr..... máááágggóóóór

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Jordi Linx píše:... pánové, koukám, že vám tu mnohým dost SCi-Fi vzdělání ... říká někomu něco BattleStar Galactica, opravdu špičkový seriál, který mohutně překonává poslední série StarGate SG-1(ano ten seriál hodně obdivuje, ale od odchodu O'Neilla šla kvalitně hodně dolů a poslední díl byl absolutně vrchol tohoto úpadku - hlavně zničení asgardů(prostě mám podobné rasy rád - StarGate=asgardi, Star Wars=Yodova rasa apod.)). Nedávno jsem si sosnul první a zatím jedinou sérii Odyssey 5 a dost hodně se mi to líbilo, takže doporučuju, jenže konec je krapet otevřený a neví se jestli budou někdy další díly(už je to pár let a zrušili to i přes velkou sledovanost, což opravdu nechápu). Mezi klasiku určitě doporučuji zařadit i Futuramu, což jsou de facto Sci-Fi simpsni, ale nenechte se tím pomýlit, má to svoji dost vysokou úroveň, a také musim zmínit SeaQuest ... starší, ale hodnotný dílo :-)

Jj s BattleStar Galactica souhlasim je to hodne dobry vesmirny serial. Uz sem zkoukl celou 1,2,3, a ted du na 4 serii :) . Doporucuju.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

It Crowd je dobrý ale trpaslík se mi líbil víc :D

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Ajťáci nejsou sci-fi...

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

IT Crowd je svym zpusobem sci-fi. Fiction pac se ty pribehy nikdy neudaly a c\science, pac se staraj o techniku (IT) a to je veda... :P
Jinak se na ne taky divam a jsou bozi. Pak jsem se dival na SG1, ale to skoncilo.

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

SG-1 neskončila, co Continuum?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... vyšel Ark of The Truth a vyjde ještě druhý film Continuum, ale to už jsou filmy, samotný seriál skončil a jeden si říká, že je to možná i dobře(viz můj názor na poslední série o pár příspěvků výše) ...
... jinak se uvažuje o novém SG seriálu pod názvem StarGate Universe, údajně by měl začít až skončí Atlantis ... měl by zde být konečně vysvětlený poslední devátý symbol Brány a jeho důvod, což bude i jeden z klíčových elementů seriálu. Základem jsou kdysi dávno vyslané dvě antické lodě, kdy ta první lítá po galaxiích a umisťuje Hvězdné Brány a ta druhá lítá za ní a provádí průzkum a právě na ní by se mělo dostat tím devátým symbolem ...

... a k těm IT Crowd, ano není to vyloženě Sci-Fi, ale stáli za zmínku už v tom kontextu, že jejich vysílací čas je často obsazen skvělými seriály(před nima Trpaslík taky) ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

No od SGU jsem čekal něco víc a ne okopírovanej Portmolior :lol:

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Vidím, že mnohým z vás šmakuje Red Dwarf.... To jsem si jednou takhle vzal kostky a hodil 5 a 2 :-)

Odpovědět

Zpět na „Diskuze“