Výcvik pro Jeryah

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - osada Dreshde

Rozhlížel jsi se uvnitř budovy, když do tebe vrazil dvoumetrový a stopadesátikilovej hromotluk, který se na tebe zamračil a zmizel v jedněch dveřích. Něco tam přehazoval a když se vrátil k tobě, nesl pod rukou sithskou zbroj a v ruce datapad.
Jméno, pohlaví, věk, zdravotní stav vyplnit a podepište souhlas se vstupními podmínkami.
vrazil ti do ruky datapad a očividně čekal, až mu jej vrátíš, aby ti mohl vrazit do rukou zbroj.
Zbraně, výbušniny a další vybavení obdržíte ve zbrojnici v bodově číslo dvě. Ubikace pro nováčky jsou v přízemí v budově číslo tři. A fofrem, ať stihnete rozcvičku!
zavelel a čekal až ti bude moci vrazit zbroj

Uživatelský avatar
Caeder
Učedník
Učedník
Příspěvky: 35
Registrován: 15.1.2009 21:52:00
Bydliště: Ruins of Jedi Temple - Tython

Příspěvek od Caeder »

Korriban - osada Dreshde

Bez jakéhokoli zaváhání zpracovávám údaje v datapadu,protože jsem takovýto postup čekal,přehlédnul jsem i jeho rozkazovačný tón v hlase a navíc,když jsem si změřil okem co je to za horu...
Ten by byl docela oříšek a navíc dělat problémy v kasárnách? Blázne!
Kontroluji rychle zda mám vše správně zapsané.
Tyhle lidi si na preciznost potrpí,tak do toho vojáčku máš to všechno.
Tady to je,mé údaje.
Podávám mu datapad a přebírám od něj nablískanou sithskou zbroj.Byla celkem lehká...
Čekal jsem že bude těžší,no uvidíme jak se bude nosit. Kde že je ta zbrojnice? Budova číslo 2?
Podívám se na informační tabuli a zjistím směr.
Pak se podivám na velikána a bez mrknutí oka vyrážím směrem do zbrojnice,nesoucí v rukou zbroj,kterou jsem dostal...

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - osada Dreshde

Vešel jis do budovy číslo dva a důstojnice, když tě vyděla vcházet na tebe zařvala
Tady civilové nemají co dělat!
a už ti mířila na hlavu. Naštěstí pro tebe si všimla zbroje ve tvých rukou
ZBROJ NOSÍME POŘÁD, NE JEN KDYŽ CHCEME!
seřvala tě jak malýho fakana
Převlict, hned!
ukázala rukou do rohu, kde ses měl převlíct. Vykročila k tobě, že tě tam dotáhne, ale zapípal ji terminál a ona se vydala k němu.
Hmm, to je typický
řekla spíše pro sebe a zašla do skladu, kde chvíli pobyla a když se vrátila, položila na stůl vibronůž, blasterovou pistoli a pušku, spolu s polní lahví, malou lékarničkou, komlinkem a jiným, kromě výbušnin. Ty tam nebyly.
Začátek rozcvičky nestihnete, takže pěkně poběžíte na kótu 896, kde se připojíte k ostatním!
do budovy číslo dvě, spíše haly vešel voják a zasalutoval důstojnici
Četaři, doprovodtě tohoto kadeta na kótu 876 k ostatním v jeho skupině. Jestli bude pomalej, mlaťteho hlava nehlava, spoléhám na vás. Zde jsou jeho papíry
předala četařovi fólii, kterou vytisknula. Četař ji převzal, zasalutoval a vyšel před budovu, kde sedl na speeder
Ty půjdeš ... poběžíš pěšky!
řekla ti důstojnice

Uživatelský avatar
Caeder
Učedník
Učedník
Příspěvky: 35
Registrován: 15.1.2009 21:52:00
Bydliště: Ruins of Jedi Temple - Tython

Příspěvek od Caeder »

Korriban - osada Dreshde

Hmm,ta uniforma mi docela padne,zajímalo by mě jestli to vyrábějí univerzální,nebo ten valibuk,co mi ji dall,měl přesný odhad?!
Jestě jsem si upravil loketní chrániče a postavil jsem se před důstojnici,a připínám si své zbraně.
A co můj meč madam,mohu si ho nechat?
Předávám ho důstojnici...
Stejně by řekla ať ji ho navalím.
Zasalutuji,otočím se a vycházím ven za četařem.
Doufám že ta kóta není daleko,kdo by to byl řekl,že jednou budu vděčný za léta v arénách,tam se člověk namaká dost.
Naposledy poupravím svou výbavu aby se mi dobře běželo...
Jsem připraven.
Řeknu četaři aniž bych se na něj podíval...

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - osada Dreshde

Ani ses nenadál a dostal jsi pendrekem do zad
Saltuje se a říka se pane všem nadřzeným!
řekl, když ti dal ránu a pote jsi hned inkasoval druhou
Na nadřízeného se kouká!
a nasedl na speedr a hnal tě před sebou sviňským krokem až na kótu 876, zhruba osm kilometrů dlouhou trasou a s převýšením stoosmdesáti metrů. Když jsi spomalil, dostal jsi ránu a četař zařval
Rychleji! Rychleji!
a když jsi měl zabočit, lehce ti ťukl na to rameno, na kterou stranu jsi měl zabočit. Netrvalo dlouho a zatáčel jsi sám, když se snažil dostat na k tomu rameni.
O zhruba půlhodinu později, když ta zbroj jakýmsi zázrakem ztěžkla, jsi doběhl a četař dojel na kótu 876. Na vrcholku kóty stály dva stany, jeden pro velitele a druhý pro zdravotníka. Před stany stála nastoupená jednotka a četař tě zařadil do druhé řady a zašel za velitelem, shodou okolností taky četařem, a následoval jej do stanu.
Po chvíli vyšlib ze stanu a četař odjel dolů do kasáren.
Jednotko Pozor!
zavel četař a všichni se vypjali do pozoru.
Jak jste si nepochybně všimli, máme v jednotce nováčka a vaši instruktoři musí zjistit co umí, takže máte volno. Kadete Jeryahu, pojďte za mnou
řekl ti četař a vedl tě za stany a dále pěšinou dolů. Dovedl tě do improvizované střelnice a řekl
Předveď jak střílíš
a ukázal na terče vzdálené stopadesát metrů a přešel dozadu do stánu vrhaného kusem skaliska.

Uživatelský avatar
Caeder
Učedník
Učedník
Příspěvky: 35
Registrován: 15.1.2009 21:52:00
Bydliště: Ruins of Jedi Temple - Tython

Příspěvek od Caeder »

Korriban - osada Dreshde,kóta 876

Vytahuji Blásterovou pušku z backpacku na zádech a přitom se snažím uklidnit stále zrychlené dýchání a srdeční tep.
Mám zamlžené oči,tlak v mém těle je stále příliš velký.To se bude děsně dobře mířit.Jo jasně,proto to udělali,proto mě chtějí vidět střílet,abych minul cíle a dal jim možnost mne zase udeřit.Nedám jim tu možnost!
Plný soustředění zapřu pažbu pušky pevně do ramene a zacílím,mířím oběma oky,abych měl lepší perspektivu,zadržím dech a po několika úderech srdce zmáčknu kohoutek...Vyšlehnul paprsek červeného světla směrem k cíly...
No ták,no ták.
Minul jsem jen o několik centimetrů,nečekám na nic,nečekám ani na názor četaře.Zaklekávám a opět soustředěný zacílím.Cítím četařův pohled a ten krmí mé vědomí touhou rozstřílet terče na kusy...
Výstřel...a hned další na druhý cíl a třetí...

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - osada Dreshde, kóta 876

Četař sledoval výsledky tvé střelby dalekohledem a dělal si poznámky do papírového bloku a říkal si polohlasně
1. vedle, ve stoje, 2. zásah v kleče, 3. zásah do černého v kleče a 4. vedle v kleče
a to i zapsal.
Takže jeden neúspěch za jeden bod a jeden za dva body proti dvěma zásahům celkem za dva body, tedy 3:2 pro neúspěch.
a zasmál se
Takže dneska bez kapesnýho
dodal a táhl tě nahoru k ostatním. A cestou ti říkal
Střílíš jako ponocný, zkus mačkat spoušť pomalinku, pomůže to a zlepšit přesnost. To že v některých polohách se střílí lépe než v jiných je vám už jasný ...
a takto pokračoval až na kopec, kde tě nezařadil do nastoupené jednotky a řekl
Mnenga, Futral a Busák ke mně
když jste byli všichni u něj, opět vám udělal menší procházku na plošinu o cca padesát metrů níže
Vás jsem si vyžádaval, protože zatím nic moc
a podíval se vám každému do štítu helmy a nidko z vás jeho pohled moc dlouho nevydržel i když jste jej měli spuštěný, uchechtl se a jel dál
A proto jste tady, na překážkové dráze

a rukou obsáhl celou plošinu
Celé cvičení je jednoduché. Musíte přežít na této plošině. Ta se dá opustit jen na jejím vychozápadním konci, kde je sráz. Ten má tuším cca sto metrů takže jej budete muset opatrně sejít a samotné cvičení má dvě fáze
a když jste jeho slova dostatečně vstřebali, každého z vás přivedl na přibližně náhodné místo tak aby jste na sebe neviděli. Vlastně každý z vás neviděl na nikoho a velitel, který se zatím vrátil na svah, odkud měl obstojný výhled na plošinu vám vysílačkou řekl
Nechť bitva započne. Je to boj na život a na smrt a nezapomente, že pro vás mám překvapení
zasmál se a spustil lektronickou sirénu zahajující začátek bitvy. Na svahu se schromáždili i ostatní nováčci a povzbuzovali vás, spíše ty ostatní než tebe. Přece jen si byl v armádě pár hodin. Povzbuzování přešlo v bučení, když se nikdo k ničemu neměl a všichni jste byli zalezlí na svých místech
Tak bude to!
zařval někdo ze svahu a rozhodl se vás vykouřit granáty. Stačilo pár granátů a už se Futral a Busák rozhejbali a začali po sobě střílet

Uživatelský avatar
Caeder
Učedník
Učedník
Příspěvky: 35
Registrován: 15.1.2009 21:52:00
Bydliště: Ruins of Jedi Temple - Tython

Příspěvek od Caeder »

Korriban - osada Dreshde, kóta 876

Kouřové granáty mi znepříjemnily výhled.Při prvních výstřelech si najdu přiměřený úkryt a opatrně z něj vyhlížím,nic však nevidím...
Přikrčený se pohybuji poloběhem z krytu do krytu až dokud nevidím záblesky z blásterů,nalézám jakýsi val,kde se kryji.
Myslím že dva jsou támhle,ty výstřely jsou pěkně vidět,ale kde je ten čtvrtý?
Uvažuji a rozhlížím se zda ho nespatřím. Po chvilce,kdy jsem Mnenga nespatřil...
Nebudu čekat,jestli jsme byli všichni tak slabý ve střelbě tak mám šanci ukázat svou opravdovou sílu. Pěkně z blizoučka.
Vytahuji z pochvy Vibronůž...
Kdo je blíž?
Odhaduji vzdálenost k nejbližšímu střelci,kteří byli zaujeti jeden druhým...když v tom najednou paprsek proletěl jen o chlup kolem mé hlavy.
Nečekám a bez váhání vybíhám z krytu k nejbližšímu střelci o kterém již vím,v ruce držím nůž a sprintuji seč to jde a co mi má zbroj povoluje.
Nedívej se sem,nedívej se sem.
Říkám si v duchu,když se přibližuji ke své vyhlédnuté oběti.Kolem mého těla prolétají další tři rány,ale více si všímám svého cíle...Futrala.
Dobíhám k Futralovi a ve výskoku podobající se útoku zuřivého Wookie,napřahuji své paže třímající nůž...cíl už je na dosah.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - osada Dreshde, kóta 876

Za skalisky to vypdalo na střelecký souboj, mezi dvěma účastníky, ale když jeden střílel po tobě, vypadalo to nato, že jeden střílí jak smyslu zbavenej, zatímco ten další si vyhlídl tebe.
Futral stihl jen tak tak uskočit, předtím než jsi jej bodl při dopadu. Uskočil a překulil se z dosahu. Poté vyskočil a na pušce měl pod hlavní připevněný bajonet
Tak pojď!
řekl hrubým hlasem a vykopl pravou nohou něco písku do vzduchu a hnal se na tebe, držící zbraň jako kopí před sebou a střílel od boku.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“