MPmise pro Der'ka Nore a Slolu Neha(Luke Skywalker+Lukin013)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Der'ka Nore

Coruscant

Aktivoval jsi maskovač a čekal, až se Slolu převlékne. Netrvalo dlouho a k místu potyčky přiběhl celý oddíl elitních stormtrooperů doprovázený dvěma důstojníky.

Vojáci se rozmístili aby zajistili prostor. Kolem se začal tvořit hlouček zvědavých občanů Coruscantu. Důstojníci stáli uprostřed toho všeho a bavili se spolu.

důstojník č.1 : Právě jsem obdržel zprávu, je na cestě sem !

druhý důstojník se nezmohl na jediné slovo.

______________________________________________________

Slolu Neha


Coruscant

Navlékl jsi na sebe brnění a postavil se opodál. Po chvilce přišel oddíl a důstojníci. Vyslechl jsi jejich rozhovor. Chvíli trvalo než si jeden z nich všimnul, že jsi navíc. Jeden z nich, bledý jako stěna, přišel k tobě.

důstojník č.2 : Co se tady stalo ?

Jeho hlas byl roztřesený. Jako by mu právě někdo oznámil velice nepříjemnou zprávu.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant

Stihl jsem si nasadit brnění Stormtrooperů a stihl jsem se podivit, jakým inovacím v něm přibylo od brnění klonů, které jsem kdysi vedl, postavil jsem se do pozoru právě, když se mě roztřesený důstojník zeptal, co se tu stalo. Začal jsem taky hrát vyděšeného a spustil jsem:

Pane, nevím co říct... bylo to všechno tak naráz... byla to banální hlídka, chytili jsme nějakého skrčka, co nějakému starému páprdovi...

Měl jsem smíšené pocity, mluvil jsem o mrtvém chlapci, ale taky sobě trochu hanlivě, ale nevadilo to moc, stále jsem chladně hrál, že nejsem chladný, což mi šlo celkem dobře, stačilo parodovat ty poseroutky, co si asi nadělali do suspenzorů.

...Ten kluk na nás zaútočil...

Lež, ale to samé by asi řekli i ti vojáci, kdyby žili.

... a tak jsme ho zastřelili. To ale rozzuřilo toho dědu a ten se ukázal v pravém světle... byl to pos**ný Jedi, a sakra dobrej... během chvíle nás rozmetal, nebýt toho, že jsem se schoval, byla by ze mě asi další začmouděná mrtvola... Pak ale zdrhnul... je mi líto, nedalo se nic dělat, byl silný...

Konečně chvíle, kdy jsem se mohl pochválit. Čekal jsem na reakci vojáků.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


Slolu Neha


Coruscant

Do výslechu se vmísil voják, který celé té záležitosti přihlížel a následně přivolal pomoc.

voják : Pane, když jsem běžel pro pomoc, byl jsem si naprosto jistý, že jsem jediný, kdo přežil útok toho šílence. Pochybuji, že tento voják přežil.

..otičil se na tebe a přistoupil o krok blíž...

voják : Jaké je vaše číslo vojáku ?

..to ale opět převzal iniciativu důstojník, který mírně zvýšil hlas.

důstojník č.2 : Vojáku! Nemáte právo vyslíchat jiného vojáka stejné hodnosti bez zvláštních pravomocí ! Dejte si odchod a přenechte vyšetřování mě !

voják : Ano,pane! Omlouvám se ,pane !

..otočil se na podpadku a vzpřímeně odkráčel pryč..

Sotva stačil důstojník pokračovat, před budovu se snesl raketoplán třídy Lambda. Nástupní rampa pod kokpitem zasyčela, vypustila páru, a otevřela se. Postava která po ní sestoupila naháněla strach. V její přítomnosti se všichni ostatní začali třást. Hluboký mechanický hlas a těžké dosedání podrážek na podlahu strach jen posílil. Dvoumetrová postava v černém brnění a s černým pláštěm si stupla do prostřed všeho toho dění. Zvědaví občané, kteří sledovali situaci se okamžitě rozprchli. Všichni se ho báli - Darth Vadera. Každý veděl, že jakákoli špatná zpráva osobně předaná Vaderovi jsou poslední slova, která ten dotyčný ve svém životě vyřkne.
Když přišel dostatečně blízko, tvou mysl zahalila temnota. Najednou jsi pocítil chladný příval strachu, zloby a nenávisti. Tyto pocity jako by měli epicentrum právě ve Vaderově mysli. Snažil se tě najít pomocí Síly. Pátral po tobě...
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant

Ten voják mě docela štval. Ale taky jsem k němu cítil více obdivu, než k této pakáži, byl prozíravější a mou lež rychle prokoukl. Ne tak ale důstojník, který ho seřval, že na výslech nemá právo. S tím přišel jak oddych, tak i kapka zklamání nad ostražitosti imperiálních důstojníků. Myslel jsem, že už bude klid, ale brzy se kolem rozmohla temnota. Z nebes se snášel bílý raketoplán, který jako by sám od sebe roznášel temnotu. Byla to malá loď, který ale aurou kterou vyzařoval připomínal to, co popisoval otcův holocron - děsuplnou Sithskou loď zvanou Revager, samozřejmě v menším měřítku. Podle toho, co říkala historie, byl její pán děsivý, ale už to nebyla myslící bytost. Narozdíl od toho, koho jsem správně očekával v tomto raketoplánu. Kdysi čistá vášeň vyzařující z Temného pána už od dob, co jsem ho znal jako padawana, byla nyní po Sithském výcviku přeměněna v chlad. Sithský lord se naučil tyto vášně využívat a na povrch si málo všímavý člověk mohl myslet, že je v klidu. Ale toto bylo od Jedijského klidu daleko.
Mé obavy, i má očekávání se splnila. Z raketoplánu vystoupila těžce dýchající postava v těžkém černém brnění, strach se zmocnil srdcí všech okolo. Temná aura jako by opustila bílou loď a přenesla se do okolí, jak Vader vystupoval. Zmocnila se mě částečně lítost. Když jsem viděl, co se stalo z muže, který měl nastolit rovnováhu Síly,a taky nad tím, jak kdysi obratný a zdatný bojovník musel být uvázaný v tomto těžkém brnění. Děsila mě představa, jak mocný by byl se Sithským výcvikem bez této nutné zábrany. Přesto jsem se musel dál snažit zachovat klid a mé myšlenky se začínaly ubírat ke sbírání každé mlé částečky světlé strany, která zde byla Vaderem potlačovaná, abych zakryl svou vlastní moc. Ačkoli jsem si vždy věřil, neměl bych šanci postavit se Vaderovi i jeho vojákům.

Kéž by tady byl sám... mohl bych alespoň z poloviny snížit šance Sithů na úplné zničení Jediů... Cítím, že jednou se tak stane, ale za jak dlouho?
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Coruscant,celkem rušná ulice
Všechno šlo docela dobře a k vůli inteligenci důstojníka jsme se vyhli i odhalení. Ale pak se to po*****. Nad námi přeletěl raketoplán třídy Lambda a svět zahalila temnota (jako by už tak v noci nebyla tma)... Měl sem co dělat abych se strachy nepo ale dokázal jsem ještě zdrhnout do vedlejší budovy... Vrazil jsem do jednoho pokoje shledávajíc že je prázdný. Přistoupím k oknu a jsem připraven kdyžtak vystřelit na právě vystupující postavu v černém vědouc že by to stejně bylo na nic ale řídím se tím že když už mám umřít vezmu jich sebou co nejvíc...
Hlavně neudělej nějakou koninu Slolu.... tady jde víc než o pomstu.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Slolu Neha

Coruscant

Vader se postupně otáčel na místě a prohlížel okolí. Když byl otočen směrem k tobě, zastavil se. Neviděl jsi mu do tváře, ale věděl jsi, že jeho pohled spočinul na tobě. I přes jeho sníženou schopnost pohyblivosti měl světelný meč v ruce dřív, než by jsi čekal. Vader se vydal směrem k tobě, a z jeho masky vycházel dunivý hlas.

Darth Vader : Myslel sis, že se schováš před Temnou stranou Síly ? Tvá pošetilost způsobí tvůj zánik Jedi !

Opět to nebylo vidět, ale Vader se pod maskou usmíval. Nemohl jsi čekat, že se schováš v brnění. Jako by tě mělo ochránit před mocí Síly...

-----------------------------------------------------------------------------------

Der'ka Nore


Coruscant, pokoj

Zprvu znánlivě prázdný pokoj však bez majitele nebyl. Tohle byla slušná čtvrť, každý by dal cokoli za to, aby tu mohl bydlet. Tady byl v bezpečí před spodinou z dolních pater, nebo ze zábavních čtvrtí, kde se pohybovalo spousta opilců a prodavačů drog.
Maskovač nemohl být aktivovaný věčně, a tak jsi ho v pokoji samozřejmě zapnutý neměl, proč taky.
Vader zrovna bral do ruky meč, když tě ze dveří okřiknul nějaký muž se dvěma stormtroopery za zády. Než jsi se otočil, kolem ucha ti prosvištěl laserový výboj...
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant

Trochu mě to zaskočilo, ale nebylo se moc čemu divit, uběhla pěkná řádka let. Vader mě tedy prokouknul, narozdíl od stormtrooperů. Jenže já neměl v plánu zemřít Vaderovým mečem, a už vůbec ne střelou stormtroopera. Pod přilbou, kterou jsem měl na sobě jsem se usmál a odpověděl:

Popravdě myslel, Anakine, nebo mám říct Vadere, zvláštní, je to poprvé, co tě tak oslovuju, a už přede mnou stojíš se zapnutým mečem, co si probrat nějaké drby, pokecat jako staří přátelé. Jak vidíš, přidal jsem se k imperiální armádě, ačkoli ten, kdo měl toto brnění mě teď asi proklíná, ale není to styl Sithů?

Lehce jsem zapnul svůj světelný meč. Modrá záře u svého kraje splynula se září Vaderova meče a já se připravil do klamného bojového postavení Makashi, ačkoli jsem o této technice věděl jen okrajově. Chystal jsem se přejít do Ataru a klidně to prohazovat s obraným Shien. Taky jsem se začal soustředit na vytvoření vlny, která by rozmetala zdejší Stormtroopery, kteří mě poněkud trápili.

Tak se převeďte, lorde Vadere.

Věděl jsem, že Vader rád používá i Temnou stranu Síly jako rozdrcení a škrcení, proto jsem se rozhodl přesunout část své energie i do obrany před takovými silami. Ale především, neměl jsem v plánu bojovat s ním moc dlouho, jen si ho oťuknout a uniknout.

Doufám, že je Der´ka v pořádku.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Coruscant,byt
Kams to zase vlezl blbče?
Myslím si když rychle hledám nějaké krytí. Poté odjistím jeden z tříštivých granátů a pokusím se ho hodit na chodbu aby to smetlo jen vojáky kašlajíc přitom na nějaké utajení které už je stejně v hajzlu.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Slolu Neha

Coruscant

Vader : Temná strana nemá sobě rovného nepřítele, Jedi. Dávám Ti poslední šanci se vzdát. Možná Ti pak usnadním odchod.

Darth Vader pozdvyhl svou levou ruku a tvým směrem vylétlo pár kusů brnění. Stormtoopeři okolo vás udělali ještě větší kruh a dál pobaveně sledovali souboj.

____________________________________________________________

Der'ka Nore

Coruscant,pokoj

Místnost už byla plná kouře, jak paprsky z blasterů vypalovaly díry do permabetonových zdí. Tříštivý granát vhozený do chodby zabil muže ( pravděpodobně již bývalého obyvatele tohoto pokoje ) a jednoho stormtroopera. Ten druhý zřejmě právě absolvoval akademii, protože se hned vzdal. Odhodil blaster a dal ruce nad hlavu. Když zjistil, že na něj nemíříš, dal se na útěk. Nicméně ti tato akce moc nepomohla, protože výbuch slyšelo i pár vojáků venku na náměstí. Několik se jich oddělilo z kruhu a vyalo se směrem ke vchodu. Než se tu objeví, potrvá to nanejvíš minutu.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant

Trochu jsem se musel zasmát tvrzení lorda Vadera.

Možná máte pravdu lorde, možná Temná strana sobě rovného nemá, ale jak jste na tom vy? Mimochodem, vaše nabídka je opravdu lákavá, ale já bych raději žil, ale nevím jak vy.

Vaderovu útoku jsem se prostě vyhnul a pokud to zatočilo, vypořádal se s tím můj meč. Znova jsem se postavil do obraného postoje, a na Vaderův útok jsem odpověděl zaměřením části své Síly na právě odcházející stormtroopery, abych je následně hodil po Temném pánovi.

Což nevidíš, že Temná strana neničí jen své nepřátele? Že před jejím řáděním nejsou skryti ani ti, kdo si myslí, že jí vládnou? Temná strana stravuje vše. Tvůj pán je jí poznamenán, ne, že by to předtím byl nějaký štramák, ale teď vypadá jako mrtvola. Temná strana je parazit, vytáhněte si ze zadku tu tasemnici a přestaňte se jí nechávat sžírat.

Vrhnul jsem se du útoku a začal si Vadera oťukávat.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Coruscant
A sakra... možná že střílet s tlumičem by bylo přece jen lepší.
Myslím si shánějíc přitom veškerý nábytek v místnosti umístěný. Až ho seženu připravím si blaster do jedné ruky a další poslední granát do druhé. Také si připavím jednu senzorovou kouli. Ve volných chvílích jsem si do nich nainsatlověl malou bombičku ráže granátu a roznětku...
To se budou divit až jim to tam přiletí.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Slolu Neha

Coruscant

Vader nepřestával útočit. I přes to, že to byl napůl neohrabaný stroj, byly jeho výpady čím dál zákeřnější.

Darth Vader : Už jsem potkal mnoho rytířů Jedi jako jsi ty. Dokonce mezi nimi bylo i pár silnějších. Všichni tvrdili úplně to samé, a všichni byli sťati sithským světelným mečem. Temná strana Ti dává Sílu a moc. Nech se jí vést. Pouze slaboch se nechá ovládat temnou stranou Síly. Sith naopak ovládá jí !!!

Vader dokončil větu a provedl silný a nečekaný výpad. Jako Jedi jsi vědě, že nepřítel dřív nebo později udělá chybu. A tohle byla právě ta chvíle. Zkušený Jedi a hrdina klonových válek udělal základní chybu. Možná za to mohly přístroje, možná on sám. Vader na okamžik ztratil rovnováhu a nestihl vykrýt tvůj protiúder. Špičkou meče jsi mu prosekl levé stehno a levé předloktí. Z ran začaly létat jiskry. V ten moment dal Vader povel k palbě. Vykryl jsi několik střel, ale Vadera už jsi nedostihl. Rychle nastoupil do raketoplanu a odletěl pryč...

__________________________________________________________

Der'ka Nore

Coruscant,pokoj

Všiml sis jak odlétá raketolán. Spěšně jsi pohlédnul z okna a uviděl jsi jen vojáky pálící na Jediho. I přes to, že to byli vojáci Impéria, ti jich bylo líto. Každý věděl, že je Vader nechá popravit. Byli svědky jeho zbabělého útěku. Z chodby přiběhlo několik dalších stormtrooperů...
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant

I přesto, jak zatraceně špatná, stál jsem sám proti celému oddílu stormtrooperů, a Temnému pánovi ze Sithu, nikdy jsem se necítil klidněji. Vader mě začal vyzývat k tomu, abych se oddal Temné straně, ale tohle by nikdy nedokázal. Se světlou stranou jsem se cítil spjat a nic by mě nedokázalo od ní odvrátit. Na jeho slova jsem provedl protiútok podpořený logikou:

Aha, takže to brnění máte jen pro parádu?

Po nějaké chvíli udělal lord skoro fatální chybu, která jej nejspíš bude stát nějakou tu chvíli opravování. Ztratil rovnováhu a já toho využil a prosekl jeho oblek na stehni a na předloktí. Potom Vader udělal to, co jsem i trochu čekal, že udělá - uznal, že je vhodné přenechat tuto práci kvantitě.
Z hlavní pušek bíle oděných vojáků vylétla salva rudých střel, které jsem ale rychle vykryl. Problém byl, že Vaderův raketoplán už se vznesl. Zaměřil jsem Sílu na několik desek a přitáhnul je za svá záda, aby pokryly palbu nepřátel za mnou. Zmáčkl jsem komlink a zavolal na Der´ku:

Příteli, mám tu trochu napilno, myslím, že si tě příjdu vyzvednout a zmizíme odsud, kde jsi?

Zeptal jsem se a vykrýval u toho výstřely snaže se nezůstat moc dlouho na jednom místě a zlikvidovat co nejvíc vojáků.

Hlupáci, kdyby byli rozumní, dojde jim, že je vojenská kariéra asi nečeká. Být na jejich místě zmizím z Coruscantu a dezertuju. Měli by alespoň nějakou šanci přežít, pokud je nepobiju já, udělá to Vader.

Provedl jsem salto a schoval se za nějakou překážku.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Coruscant
Rozezní se mi komlink.
Áááá nazdar Slolu... jde to dobře?... Vídím že Vader hrdinně utekl... to bude dobrá propaganda. No hele nabídni těm blbečkům ať se vzdaj... Nemaj šanci chcípnou každopádně... Řekni jim ať dezertujou anebo že u Rebelů je každej voják vítán. Jinak kolik jich na mě asi poslali?
Řeknu do komlinku v poznání že sice ještě o život jde ale už je to lepší.
Připravím si granát a zalezu za stůl.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Der'ka Nore

Coruscant


Stormtoopeři postupně odpadávali, až nezbyl žádný. Od toho dne, co se Republika přeformovala v Impérium jsi se naučil nepřemýšlet o bytostech, které padly tvým mečem. Dřív jsi si v duchu pokládal otázku, zda měl ten dotyčný rodinu, a co sní bude dál. Ne, těm dnům je již konec. Tohle byla válka. Osobní válka, kterou jsi nehodlal prohrát. Díky rebelům ještě byla naděje, že se Republika dá zachránit. Ale teď nebyl na přemýšlení čas, musel jsi pro svého přítele.

______________________________________________________

Slolu Neha


Coruscant

Granát vhozený do chodby způsobil větší škodu, než jsi předpokládal. Zčernalé stěny z rozteklého permabetonu smíšeného s krví stormtrooperů dodal chodbě nepěkný vzhled. O chvilku později se ve dveřích objevil tvůj Jedijský přítel.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“