Trénink pro užvatele Darth_Coconut (NR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Potan

Příspěvek od Potan »

Korriban-přístav
Obrázek
Na Korribanu tě uvítal takový malí Twi'elk Dobrý den pane, výtejte na Korribanu. Pokud si přejete zde zaparkovat lod tak budete muset zaplatit 100 kreditů.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Korriban
Prohledám loď, a jestli najdu 100 kreditů, dám mu je. Pokud né tak ho uspím a někam položím. Na lodi si zjistím, kde je největší koncentrace domorodých sithů a tam se vydám.
-------------------------
* taky mi můžeš napsat jakej dopad mělo moje sdělení Leie na Luka atd.

Potan

Příspěvek od Potan »

Korriban
Při prohledávání lodě si objevil skřínku s 150 kredity. Majitel lodi si zjevně na něco šetřil.Zaplatil si Twielkovy a zeptal se kde jsou domorodí Sithové
Domorodí sithové říkáte? Od té doby co je ti temní jediové zotročily jich tu moc není. A ti co zbyly také moc přátelští nejsou. Ale mají vesnici asi 300 kilometrů daleko ale jak říkám,cizince vidí neradi :wink:
-------------
Jak to dopadne s Lukem a Leou se dozvíš :wink: neboj se

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Korriban
Díky, až mi to tu bude patřit, tak tě nezabiju a povýším. Mimochodem jakým směrem 300 kilometrů? Zajdu do lodi po té co se dozvím odpověď, kredity neberu za zaparkování, ale za informace. Tak ho nechám být pomyslím si. S lodí vzlétnu daným směrem a zamířím k sithům.

Potan

Příspěvek od Potan »

Korriban
Eh pardon pane,na západ
Po 300 kilometrech cesty jsi narazil na vesnici. Se vzduchu ovšem nebylo poznat jestli v ní někdo je

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Korriban
Snesu se k vesnici a vstoupím do prostřed. Po té zavyju na důkaz síly.

Potan

Příspěvek od Potan »

Korriban-Sithská vesnice
Z chatrčí najednou vyleze asi tak 20 sithů a oblíčí tě. Jsou vyzbrojeni jen kopímy a v očích jim jde vydět že se bojí. Jeden z nich (asi vůdce) promluvý Co tu chceš.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Korriban
Otočím se na něj, při tom vyvalím vlčí zuby z pusy a zrudnou mi oči temnou stranou. Sem nový temný pán ze sithu. A začínám sjednocovat galaxii proti nové republice. Kdo se ke mě připojí? Po té vystřeluji blesky do nebe, abych zapůsobil.

Potan

Příspěvek od Potan »

Korriban
Sithové si nás podrobily jednou.Po druhé se nedáme. Vzdej se nebo tě zabijeme

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Korriban
Nechci si vás podrobit. Chci, aby všichni sithové, nehledě na rasu vládli galaxii. Chci bojovat za všechny sithy, kteří padli ve válkách s republikou. Chci, aby republika pykala. A navíc, jakou si myslíte, že má takovýto život smysl. Schovávat se ve vesnicích jen na domovské planetě, přitom máme naději vládnout galaxii. Už mnohokrát se nám to povedlo, proč né zase.
Pohlédnu na vůdce vesnice.

Potan

Příspěvek od Potan »

Korriban-Sithská vesnice
Odevdej nám své zbraně a promluvíme si o tom v mé chatrči

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Korriban
Tady je můj blaster. Odhodím blaster, který jsem si na Corusantu přivlastnil. Jdeme?

Potan

Příspěvek od Potan »

Korriban-Sithská vesnice
Pojd semnou do mé chatrče
Chatrč byla poměrně skromná,uprostřed by l stlůs s 3 židelmy na jednu sis sednul a ny druhou si sedl vůdce
Tak řeknimy jaký je tvůj plán na ovládnutí vesmíru

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Korriban
Věděl jsem, že ten sith bude chytrý. Jednou z něj bude generál. Plán je následující. Navštívíme všechny osady na Korribanu a schromáždíme všechny volné lodi. Po té poletíme na Ziost, planetu, která byla centrem sithské říše. Tam nashromážsíme další vojáky. Na jedné ze skal je vysoká pevnost, stojící tam už od počátku věků, sloužila Marku Ragnosovi a Nagu Sadoowi. Z té si uděláme potenciální základnu pro dobytí vesmíru. S takovou menší armádou se vydáme na okolní planety. Tam zajmeme domorodce všech ras dáme jim na vybranou, buď sloužit v armádě a něčeho dosáhnout, nebo se stát otrokem. Většina bytostí jsou ty povahy co vstoupí do armády. Až budeme mít dostatečnou armádu dobyjeme Ossus, planetu okupovano jediema. Tan se skrývá mocná knihovna vědění, tam začnu učit některé sithy v umění temné strany síly. Až ještě zesílíme a bude dost temných jediů, výdáme se dobýt Corusant a pobýt jediaskou havět. Bez nich bude Republika ztracena. Nesmíme zapomenou na Yavin 4, jejich akademii vybombardujeme z orbity planety. Po té na vůdce kývnu.

Potan

Příspěvek od Potan »

Korriban-Chatrč vůdce
Já a můj lid ti pomůže ale ty prvně musíš pomoct nám. Jsme ve válce s jinou sihskou vesnicí a ty nám musíš pomoct vyhrát.Pak my pomůžeme tobě.Bereš?

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“