Výcvik pro BanGin

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro BanGin

Příspěvek od lexicz »

Geonosis

Klonové války vypukly a ty jsi byl se svým mistrem Redarem povolán na Geonosis. Boj vás dovedl až do jeskyního systému, kde se to hemží droidy a geonosskými trubci....
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Geonosis

Snažil jsem se nebát,protože by mě zradila Síla a tak jsem se snažil bojovat ze všech sil. Bojovat v úzkých tunelech nebylo moc možné.Velké teplo a vlhko ze mě brzo udělali slabého,ale bojoval jsem jak to jde.Při tom jak jsme bojovali zeptal jsem se mistra:Kam máme namířeno,Mistře?Federace tu nedrží tolik vojáků jen tak!!!!
Naposledy upravil(a) Meris dne 07.12.2007 16:20:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Geonosis

Jdeme do jeskyní, vyřadit komunikační jednotky. Až to uděláme, musíme z počítačů vytáhnout přístupové kódy do továren.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Geonosis


Jen jsem pokývnul hlavou a snažil jsem se odrážet střely dál.Po chvíli jsem se zastavil:Rozcestí,Mistře.Co ted?Rozdělíme se?Chvíli jsem přemýšlel kudy asi jsou kominikační jednotky,ale nic mě nenapadlo.
Naposledy upravil(a) Meris dne 07.12.2007 16:19:30, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Geonosis

Chodba se najednou zaplnila geonoskými trubci.

Mistr Redar : Asi nemáme na vybranou, jdeme níž !

Rozseknul pár nalétávajících trubců a rozběhnul se do chodby vedoucí do nižších pater tunelového systému.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Geonosis


Běželi jsme a cestou jsem sekal geonsyské vojáky a přemýšlel jsem jestli tento den přežiju,ale Síla byla semnou takže jsem neváhal.Po chvíli mě oslepilo světlo z panelových reflektorů a pak jem uviděl komnikační stanici.Pomyslel jsem si: To bude ono.Otočil jem se na mistra jestli potvrdí,že je to co hledáme....

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Geonosis

Mistr kývnul na souhlas a vydal se k ovládací konzoli. Cestou k ní odrážel výstřely obraných věžiček a přicházejících droidů.

Droidi ? Zřejmě jsme blízko něčeho důležitého. Droidy bych tu nečekal. Postarej se o ně.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Geonosis

Jistě,Mistře.Otočil jsem se a rozběhl jem se proti bitevním droidům.Uchopil jem meč oběma rukama a prvnímu jsem usekl hlavu a druhého jsem znemožnil pohyb.Vzal jsem si droidskou pistol a pro ulehčení jsem je střílel.Jak jsem bránil odrazila se jedna střela a zasáhla rozvodné kabely,které vedly někam do zdi....

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Geonosis

Výstřel vletěl do kabelů a propálil do nich díru. nastalo mohutné zajiskření a pak opět tma.

A je to ! Jdeme !

Vykřikl mistr Redar a vběhnul do chodby, která byla předtím cloněná štítem...
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Geonosis


Utíkal jsem za ním a při tom jsem se kryl,aby mě nezasáhla střela.Párkrát jsem střelil do velké rozvodné krabice ze které vedly silné černé kabely a najednou se zavřeli ohromné dveře,které rozdrtily pár droidů a zaterasilo cestu nepřátelům.Cesta pak končila byla.Byly tam dveře u kterých svítila červená svítilna a pod ním kódová destička.......

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


Geonosis


Mistr nezahálel a začal vyřezávat otvor světelným mečem. Prolezl na druhou stranu a odrážel další výstřely. Po chvilce palba utichla a dveře se otevřely. Byla to místnost s komunikační jednotkou. Obrovský počítač rostoucí ze zěmě až kamsi do stropu, kabely vedocí ze všech stran, ovládací konzole na každém metru. Mistr Redar rozmístil výbušniny a hledal si úkryt.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Geonosis

Též jsem hledal úkryt a nalezl jsem ho za kamenou stěnou asi dva metry za komunikační jednotkou........a pak jsem čekal co Mistr udělá......

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Geonosis

Mistr Redar stisknul tlačítko a z konzolí začaly létat jiskry. Nebyly to explozivní výbušniny, ale EMP, i přes to mohly způsobit vážná zranění.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Geonosis

Vstal jsem a odkašlal jsem si a šel k Mistrovi.Klekl jsem a řekl jsem Mistrovi: Mistře,ted si myslím,že musíme najít jiný východ,protože něco zabarikádovalo vchod.Podíval jsem se na tmavou zazděnou díru ve dveřích,kterou Mistr udělal.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Geonosis

Momentálně nám nezbyde nic než čekat. Odsud cesta není, a naši ví, že tu jsme. Naštěstí jde odsud slabý signál, takže komunikace je možná. A pokud dorazí dřív nepřítel, tak někudy přijít musí.

Řekl mistr Redar a posadil se pohodlně vedle vyhořelé konzole.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“