Výcvik pro BanGin

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbitální stanice

Se zlomyslným úšklebkem jsem se zvedl z podlady a oprášil si oblek.Mě se zase líbí tohleA pohlédl jsem na mrtvého a bezživota ležícího důstojníka.Nadechl jsem se a cítil ty mříže,které mě poutaly v této malé místnůstce.Zase jsem to cítil tu sílu najednou se ve mě nahromadila a pak jsem jenom otevřel oči a vypustil ji směrem k mřížím.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbitální stanice

V žilách jsi cítil chlad a tvé myšlenky zahlcovala nenávist. Mříže se pouhým mávnutím ruky rozlétly na všechny strany. Z poškozených obvodů vylétly jiskry a několik stropních osvětlení zhaslo. Stál jsi uprostřed otevřené cely úplně sám majíc volnou cestu.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbitální stanice

Vyšel jsem pomalým krokem z cely.Sehnul jsem se k bezvádnému a mrtvému tělu a vytáhl jsem mu z kapsy muj světelný meč.Vyskoušel jsem ho jestli je v pořádku.Ale když jsem ho zapnul vše vypadalo správně až na ten pocit.Dřív jsem to necítli je to jako bych měl poprvé v životě moc jako jsem mě mít už dávno.Moc,která mě natolik posilovala,že jsem cítil veškerou Sílu vesmíru.Nadechl jsem se a vyběhl jako o závod proběhl jsem k turbovýtahům a tam potkal jednočlenou stráž.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbitální stanice

HEJ ! Co tady děláš ?!?

Vyjevená stráž vytáhla blaster a vypálila dvě dávky. První prolétla kolem tvého pravého ucha a vypálila díru do zdi. Druhá letěla přímo k tobě...

Chcípni Jedáji !!!
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbitální stanice

Kulka rudě zářila krutým úmyslem.V zápětí jsem vytáhl svůj leasrový meč a otočil cestu kulky přímo proti stráži.Ani se nehnula a jenom padlo tělo mrtvého vojáka na chladně ocelovou zemi.Uslyšel jsem hlasy z vedlejší chodby.Určitě to byl velitel a ten druhý hlas byl asi senátor.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbitální stanice

Senátor Suno-Fel : ...teď už je pozdě. Jestli se mistr Yoda dozví, že jsme věznili člena toho jejich řádu, mohlo by to pro nás špatně dopadnout. Nezapomeň, že Lord Sidius potřebuje, abychom se dostali pod ochranný plášť Republi...

Při posledním slově se senátor zarazil, když uviděl jak se skláníš nad mrtvým tělem ostrahy. Chvíli se tvářil zmateně, ale pak se sebral.

Vidím, že jsem Tě podcenil, mladíku. Měl jsem si tě pojistit stejně jako tvého mistra. Asi si pokládáš otázku, proč ho nemůžeš najít pomocí té vaší Síly, že ? Takže to uděláme takto - ty se vrátíš do cely a já ti slíbím, že se mu nic nestane.

Senátor měl na tváři klidný, provokativní úsměv. Muže stojícího po boku senátora jsi neznal. Byl mladý a měl uniformu flotily. Zřejmě čerstvě povýšený důstojník. Mířil na tebe blasterem.

Takže už víš že mám v těch přepadeních opravdu prsty. Další zrada, která tě ubvitř určitě zžírámladíku, nemám pravdu ?
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbitální stanice

Od vás senátore se to dalo čekat.Pro peníze nebo moc byste určitě odevzdal planetu Federaci,že senátore,a pokuď jde o to jestli mě to zžírá ta zrada tak to pravda je.Nehorázně mě zžírá,ale cítím tu moc.Hlídal jsem očima oba dva nepřítele.Je to zajímave jak se lidé mění postupem času a peníze nebo moc jsou přátelštější než starý přítel nebo rada Jediů.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbitální stanice

..starý přítel nebo Rada Jediů.. opakovalo se ti pořád v hlavě. Všechna te léta se tě snažili brzdit. Všechny ty lži o temné straně. O tom jak jí propadnou jen slaboši. Všechno jen k vůli tomu, aby jsi nikdy neměl možnost zjistit jak je mocná..

Suno-Fel : Tak, mladíku, co s tebou ? Pamatuj na svého mistra.

Kývnul na mladého důstojníka. Ten se vydal k tobě, popdl tě za paži a chtěl ti vzít meč.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbitální stanice

Stál jsem na místě jako přibitý.Náhled na věc zkrze Sílu mi dala nevídané možnosti.Nyní.......si můžu měni svět podle sebe.Nyní si můžu ovlivnit vlastní budoucnost!Vlastní myšlenky,síla v mých rukou........Přemetl jsem si v hlavě.A najednou:

Ne.A popadl jsem vojáka po ruce podkosli mu nohy a z rukou mu vyrval pistol,kterou jsme mu mířil na čelo.Vytáhl jsem světelný meč a hrot skončil u senátorského krku.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbitální stanice

Jak se opovažuješ na mne vytáhnout tu svou zbraň, Jedáji ! Nařizuji Ti, aby jsi se ihned vzdal.

Sotva senátor dokončil co chtěl, chodba se otřásla. Na ruce důstojníka zapípal komlink. Příchozí hovor.

Senátor chvíli zmateně a zoufale hleděl na důstojníka a na tebe. Pak se otočil a začal utíkat pryč. Zmizel za rohem. Zůstal jsi tam jen ty a mladý důstojník.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbitální stanice

Takže když ten zbabělec utekl,tak mi to řekneš ty co se tu děje?Zamračil jsem se a vyhrožoval jsem mu mečem přímo do obličeje.Důstojník byl rozklepaný a zřejmě se bál.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbitální stanice

Z-z-zřejmě na nás útočí flotila Republiky. Měl by jsi být rád ! To ty jsi je sem přivedl. Teď bude náš mrumilovný svět v nebezpečí ! Všechno jste zničili. Jedijská špíno !


Důstojník tě odstrčil a snažil se vyškrábat na nohy, ale moc mu to nešlo.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbitální stanice

Nechal jsem důtojníka vyškrábat se na nohy,abych mohl kdyžtak zjistit víc.
Tak a ted mě zavedeš do komunikačního centra a řekneš mi ked držíte mého Mistra!Chytl jsem ho za paži a naznačil jsem mu,že jdeme.Šli jsme cestou kolem průzorů a venku ylo vidět dva Venátory jak vysílají salvu do zdí orbitální stanice a ta se otřásala v základech.Po chvilce ušmorané chůze jsme došly k celám,které chránil jediný vstup a to obrovské dveře.
Na co čekáš tak je otevři!A pohlédl jsem na důstojníka co si připravoval svůj vstupní kod u přístrojové desky.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbitální stanice

Důstojník jako by zkameněl. Díval se střídavě na dveře a na Venatory pálící paprsky smrti.

Ne ! To je na dlouho, ta stanice to nevydrží.


A vzal nohy na ramena chodbou zpět. Chodba byla dlouhá a on už byl v půlce..
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbitální stanice

Tady si všechno člověk musí dělat sám.Vytáhl jsem světelný meč a začal jsem řezat do dveří něco jako díru.Dveře byly docela silné protože jsem cítil jak špička meče jen tak tak sahá ven.Po chvilce bych kruh dokončen a vsysunul jsme ten kruh.Vlezl jsem dovnitř,ale mistra jem neviděl tak jsem po něm začal pátrat.lod otřásal výbuchy.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“