Výcvik pro učednici Scia Ater (SR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Phate

Výcvik pro učednici Scia Ater (SR)

Příspěvek od Phate »

Korriban:

Slunce začalo pomalu osvětlovat vrcholky Akademie. Uvnitř tohoto monumentálního stavení však bylo velmi živo. Někteří učedníci trávili celé noci tréninkem a studiem starých Sithských tradic. Stát se jedním z těchto mocných válečníků stálo mnoho úsilí. Většina adeptů buďto utekla, nebo zemřela během počátečního tréninku.
Ten měla Scia již za sebou. Nyní seděla ve svém malém pokoji u stolu z leštěného dřeva z Kashyyyku. V pokoji bylo šero. Většina světel byla ztlumena. postel stojící v rohu byla stejně ustlána už několik dnů. Scia nespala velice dlouho. Chtěla dočíct pár datapadů a poté se jít natáhnout.
Plán jí ovšem překazil protokolární droid, který stál u dveří. než stačil zaklepat, učednice otevřela.
Droid překvapeně pronesl: Přeji vám dobré ráno učednice Ater. Lord Phate si vyžádal vaší přítomnost v knihovně za 30 minut.
Poté se lehce uklonil a odkráčel do tmy. Sciin pokoj byl od knihovny poměrně daleko. Rozhodla se dočíct rozečtený datapad a vyrazit za Sithem.
___________

Vítám tě mezi Sithy :)
Tvým prvním úkolem bude popsat pocity postavy. Druhým bude popis cesty a okolí vedoucí do knihovny a poslední úkol bude "nahodit mi", ale nemluvit za postavuj Phatea. To vše v patřičném formátu příspěvku Akademie. A pokud možno bez překlepů, tupých slov a výrazných hrubek.

Phate

nar

Příspěvek od nar »

Korriban

V klidu jsem dočetla, ale naštvaně jsem vstala od stolu, protože se mi moc nechtělo dělat něco jiného než spát. Z části protože jsem stále měla v živé paměti setkání s tímto Sithem. Snažil se mě naštvat a vyprovokovat k útoku naprosto nesmyslným rozhovorem, neúspěšně. Snad bude chtít něco užitečnějšího než zkoušet mou trpělivost.
Sebejistě jsem vyšla ze dveří do chabě osvětlené chodby akademie. Cestou jsem potkala pár nováčků, nad kterými jsem si neodpustila pobavený úšklebek, ještě neví co je čeká. Když jsem došla na křižovatku, kde se křížilo 5 chodeb zamířila jsem do druhé zleva. V té spleti chodeb se málokdo vyzná, ale po čase se to dá zvládnout.
Nemohla jsem si nevšimnout kradmých pohledů několika učnů. Ty klepy jsou vážně hrozný, prý že jsem se během posledních 3 dnů naučila používat formu šermu Shien (kterou jsem už tou dobou uměla trochu používat) a navíc jsem se zlepšila neuvěřitelně v používání Síly. Sice část toho pravda je, ale ne vše.
Konečně jsem u knihovny
.Nasadila jsem výraz poslušná a milá učednice, své nálady nechám projevit ve svých činech a slovech (do určité míry bojovat s Phatem se rovná sebevraždě, tak dobrá ještě nejsem), jestli mi nebude chtít něco důležitého.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“