Výcvik pro hráče Stealer (Corm Deriel)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Stealer
Učedník
Učedník
Příspěvky: 41
Registrován: 12.4.2008 19:18:03

Příspěvek od Stealer »

Nar Shaddaa, hangár naproti hospody U krvavé vdovy

Okamžitě jsem uskočil stranou za nějakou bednu, co byla nedaleko ode mne. Místem, kde jsem ještě před pár sekundami stál, proletěla střela z blasteru. Zároveň uslyším hlasité zakletí. Už jsem se málem bál že k tomuto nedojde... V obou rukách mám hned své KYD-21čky a začnu opětovat palbu a s úmyslem nezabít, přestože ten, kdo útočí do zad, je jen hajzl a srab.
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa, hangár naproti hospody U krvavé vdovy

Uskocil jsi za nedaleko stojici bednu jen tak tak. Mistem, kde jsi stal vzapeti proletela davka z nejakeho slusneho a velkeho blasteru. Slysel jsi, jak paserak zaklel, ale v te dobe uz jsi mel obe sve milovane zbrane v ruce a prez bednu palil smerem k paserakovi a jeho lodi. Nebylo vubec tezke ho trefit, pri jeho velike postave a tom, jak hloupe si stoupl. Naprosto nekryty padl po tve prvni salve k zemi a nevypada, ze by dal mohl strilet.

Uživatelský avatar
Stealer
Učedník
Učedník
Příspěvky: 41
Registrován: 12.4.2008 19:18:03

Příspěvek od Stealer »

Nar Shaddaa, hangár naproti hospody U krvavé vdovy:

Jedna jediná salva útočníka zpacifikovala natolik, že nebyl schopen střílet.

Nemuselo k tomu dojít.

řeknu a nechám ta slova vyset ve vzduchu. Zandám si blastery a vydám se ke Krvavé vdově, snad už bez komplikací. Jeho nadávky mě budou doprovázet celou cestu z hangáru. Jsem netvor.
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa, hangár naproti hospody U krvavé vdovy:

Za sebou nechavas jen hangar plny bolestnych skreku paseraka, ktery ted mozna umira, coz tebe vube netrapi. Za nekolik okamziku jsi vesel opet do hospody u Krvave vdovy, kdyz te barmanka zpozoruje, tak se zatvari trochu prekvapene, ale i stastne. A evidentne natesene ceka na to, jestli ji neses penize a co ji vlastne reknes. V hospode sedi stale ti stejni lide a ty nevidis zadnou zmenu. Jenom zacinas mit docela hlad, kdyz citis jidlo, ktere se tam podava.

Uživatelský avatar
Stealer
Učedník
Učedník
Příspěvky: 41
Registrován: 12.4.2008 19:18:03

Příspěvek od Stealer »

Nar Shaddaa, hospoda U krvavé vdovy:

Když jsem vešel dovnitř, zjistil jsem, že se ,co se osazenstva týče, nic nezměnilo. Barmanka se tvářila poměrně překvapeně, což mě i trochu pobavilo. Došel jsem k baru a dal jí ty kredity.

Tady je máš, snad jich je tisíc.
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa, hospoda U krvavé vdovy:

Kdyz jsi pristoupil k baru a predal ji kredity, tak je jen sbezne zkontrolovala a potom se cela rozzarena rychle nahla prez stul a polibila te na tvar, pak se rychle zase odtahla a zatvarila se trochu rozpacite. Pak konecne promluvila:

Diky! Moc jsi mi pomohl! Doufam, zes toho mizeru i oddelal!

Pokusila se o co nejtvrdsi vyraz, aby zahnala zkrat, ktery pred chvilkou prave mela. Ty jsi vsak jeji slova prilis nevnimal, protoze te jeji projev stesti a diku docela prekvapil. Pak se na tebe zase trochu sladce usmala a zeptala se:

Takze co pro tebe muzu udelat priteli? Potreboval jsi nejake informace, takze jak ti muzu pomoct?

Uživatelský avatar
Stealer
Učedník
Učedník
Příspěvky: 41
Registrován: 12.4.2008 19:18:03

Příspěvek od Stealer »

Nar Shaddaa, hospoda U krvavé vdovy:

Když mě políbila na tvář, popadla mě malá vnitřní euforie. Barmanka se pak hezky usmála a zeptala se, jestli pro mě může něco udělat. Neřekla mi náhodou příteli? Opětoval jsem ji úsměv a zeptal se:

Neměla bys tam něco k jídlu? Nějak mi totiž vyhládlo.
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa, hospoda U krvavé vdovy:

Ale jiste! Pockej chvilku, reknu kucharovi, aby ti udelal nejakou specialitu.

Divka na chvili odbehla a ty mas dobry pocit z toho, zes ji razem zlepsil naladu nejmin o nekolik stupnu. Po chvili se vratila a s typickym usmevem ti rekla:

Za chvili to prej bude, jinak, jeste jsem se asi nepredstavila, jmenuju se Dian.

Pri predstavovani ti podava svou ruku, na ktere je nekolik prstynku, ktere ji dodavaji zenskost a jemnost.

Uživatelský avatar
Stealer
Učedník
Učedník
Příspěvky: 41
Registrován: 12.4.2008 19:18:03

Příspěvek od Stealer »

Nar Shaddaa, hospoda U krvavé vdovy:

Potom co se vrátila a řekla, že jídlo bude za chvilku, mi podala ruka a představila se jako Dian. Dneska je teda zajímavej den. Nejřív se při pití sraček seznámím s týpkama, kteří mě představí obrovské hoře sádla, toho pak naseru, on nasere mě a pak se seznámím tady s Dian. Šílený. Okamžitě jsem nabízenou ruku přijal.

Já jsem Corm, těší mě.
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa, hospoda U krvavé vdovy:

Takhle perny den jsi uz nemel ani nepamatujes, takze ti prijemne seznameni s krasnou divkou prislo jako skvely odpocinek, to jsi vsak jeste netusil, co se ten den jeste odehraje. Ve chvili, kdy jste si s Dian vymenovali usmevy nekdo rozrazil dvere a v zapeti do hospody sebevedomym a nebezpecnym krokem vstoupili tri muzi, kteri nevypadali, ze jdou zrovna na pratelskou nastvevu. Dian se velice rychle ztratil usmev z obliceje a ty jsi zahledl, ze si pomalu poklada ruku na blaster pod pultem. Potom ti dost znepokojene zaseptala:

Ted budou asi problemy.

Driv nez jsi stacil jakkoli zareagovat, tak se prostredni z muzu, ktwery mel prez oblicej velikou jizvu, ktera sebou zrejem vzala jedno z jeho oci, ozval krutym a neustupnym hlasem uz od dveri:

Tak co ty mala bestie? Uz mas prachy co nam dluzis nebo ti to tady mame cely rozstriskat?!

Muz po levici toho s jizvou to demonstroval prevracenim jednoho ze stolu, ktery se rozpadl na soucastky. Vetsina osazenstva hospody se tvarila a chovala poplasene, spesne opousteli hospodu bez jakehokoli slova. Vsichni tri prichozi muzi byli zrejme ozbrojeni, i kdyz prez jejich plaste nebylo poznat, co vlastne maji za zbrane. Zrejme ted cekali, ze jim Diana konecne zaplati.

Uživatelský avatar
Stealer
Učedník
Učedník
Příspěvky: 41
Registrován: 12.4.2008 19:18:03

Příspěvek od Stealer »

Nar Shaddaa, hospoda U krvavé vdovy:

Dneska je teda fakt den blbec na Ntou! pomyslel jsem si když vešli ti vymahači dluhů. Mého povzdychnutí si ale nikdo nevšiml díky rachotu, způsobeným zničením stolu. Vymahače dluhů jsem měl na první místě žebříčku neoblíbených lidí, dokud je nesesadili Huttové, prozatím jsem ale klidně vyčkával, jak se situace vyvine. Nechtěl jsem být totiž tím, kdo si začal.Tak za tohle mě předtím považovala? No fuj.
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa, hospoda U krvavé vdovy:

Sledoval jsi celou situaci a pri tom jsi se stretl pohledem s sefem vymahacu, ktery te vyzval:

A co ty mladej? Tebe omrzel zivot? Vypadni odsud nebo ti ostrelim ten tvuj krasnej xichtik!

Pritom postoupil kousek bliz a vubec necekal na tvou odpoved. Soucasne se jeden z jeho kumpanu venoval postupnemu rozbijeni cele hospody narozdil od druheho, ktey nasledoval sveho sefa. Koutkem oka jsi zahled prosebny pohled Dian, abys ji v tom nenechaval samotnou, ale hned po te se s pokusem o sebevedomy ton ohradila vuci vymahaci:

Vypadni odsud ty smradochu a ty svy opice si vem sebou! Nedam tobe ani tvymu pritroublymu spekatymu sefovi ani kredit!

Vymahac byl zrejme lehce prekvapen, ale po te ji jen odvetil:

Bud zaplatis po dobrym a pak budes moct dal cepovat ty chcanky co tu vedes nebo po zlym, my si s tebou pekne uzijem a pak budes zajimava uz tak maximalne pro krysy, ktery budou ohryzavat tvoji mrtvolu!

Pri jeho odpovedi jsi zahledl pohyb jasne signalizujici, ze se chysta vytahnout blaster z pod plaste.

Uživatelský avatar
Stealer
Učedník
Učedník
Příspěvky: 41
Registrován: 12.4.2008 19:18:03

Příspěvek od Stealer »

Nar Shaddaa, hospoda U krvavé vdovy:

Musel jsem reagovat. Vytasil jsem hned obě KYD-21, jednu přiložil vůdcovy k hlavě, druhou zamířil na kumpánovy, který následoval jejich šéfa. Škoda že nemám tři ruce a blastery.

Tak krásnej chcichtík jo? Dík za kompliment.

řeknu mu škodolibě. Tohle se mi nelíbí, tohle se mi sakra nelíbí! Bylo mi hned jasné že se asi nevyhnu přestřelce, proto jsem byl připraven kdykoliv skočit za bar, pokud by to bylo nutné.
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa, hospoda U krvavé vdovy:

Vudce vymahacu zrejem ocekaval nejaky podobny pokus, i prez to, ze jsi byl dost rychly, tak byl vymahac rychlejsi a drive nez ty na nej, namiril on na tebe blaster se skodolibym usklebkem:

Pozdravuj tam, ty spino!

Pomalu uz ses loucil se zivotem, protoze tve blastery byly teprve na puli cesty k presnemu zamireni, ale v tu chvili zaznel vystrel z blasteru a jednooky vymahac to schytal primo do prsou a bezhlesu padl k zemi. Koutkem oka jsi zahledl Dian, jak ho chladnokrevne zastrelila, ale kdyz chtela strilet dal, tak ji to nejak neslo, zrejme se ji blaster nejak podelal. Ve chvili, kdy se s blasterem zoufale prala, tak to pro zmenu koupila ona od druheho vymahace a s bolestnym stenem padla k zemi za pultem. Treti z vymahacu se snazi sec muze z kalhot vytahnout svou zbran, ale zrejme je to pekny amater a tak mu to nejde a tak sebou zoufale placnul za prevraceny stul a tak se ti ztratil ze zorneho pole.

Uživatelský avatar
Stealer
Učedník
Učedník
Příspěvky: 41
Registrován: 12.4.2008 19:18:03

Příspěvek od Stealer »

Nar Shaddaa, hospoda U krvavé vdovy:

Okamžitě jsem skočil za bar, abych nebyl jen tak na ráně, následován salvou výstřelů druhého vymahače, která ale neškodně skončí ve zdi. Okamžitě se zvednu a začnu opětovat palbu, vymahač ale uskočí a začal se krýt za převrženým stolem a začne střílet po mě. Skryju se zase za barem a přebiju blastrery, přičemž zkontroluju Dian. Jsem blbec!!!

Jsi v pořádku?

Pak se znovu zvednu a začnu střílet, druhý vymahač se nestihne skrýt, a dostane zásah do ramene. Mezitím se třetímu z nich podaří vytáhnout blaster.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“