Výcvik pro Chrizo Dilax

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Výcvik pro Chrizo Dilax

Příspěvek od Reiven »

Coruscant

Coruscant. Srdce Galaktické Republiky. Svět rozvoje civilizace, svět miliard bytostí, svět věčného dopravního ruchu, svět obchodu, svět špíny, svět věčného boje, jenž se ozývá hluboko z kořenů spodních pater, svět všecho, co si člověk dokáže představit. To je svět, ve kterém jsi od malička žil, ty, člověk bez budoucnosti a bez jakéhokoliv soucitu a podopory ostatnich, až na jednoho člověka, který Ti zemřel. Jako každé odpoledne už druhý týden popíjíš v kantýně. Dodávka zboží od Black sun se velice opozdila a tobě nařídili čekat..normálně by ses na to vykašlal, ale black sun je black sun. O hlavu přijít nechceš.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Chrizo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 26.5.2008 13:57:59

Příspěvek od Chrizo »

To je zas den.Zakleju a hodím do hrdla obsah své skleničky.Netrpělivě bubnuju prstama do stolu a nikoho si nevšímám.Hluk kantýny jde jako mimo mě.V hlavě si přehrávám několik her pazzaku a objednám si ještě jeden drink.Jak já nenávidím tohle město.Na čestného člověka nenarazíš ani ve snu a tvůj nejlepší kámoš ti rád vrazí dýku do zad pro 10 creditů.Dost už bylo těhle úvah o světě pujdu si zahrát jednu partičku pazzaku.Šáhnu do kapsy pro zbylé drobné a jdu k nejbližšímu hráči.Ten sedí vrohu kantýni.Oslovím ho vážným hlasem a vyzvu ke hře.Neodpustím si ještě pár poznámek ,že tenhle den přijde o slušnej balík a jdu hrát.V rukávě mám schováno pár karet kdyby náhodou se hra nedařila.

/lokace corusant kantýna u Brekzaka/

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Coruscant- kantýna u Brekzaka

Dopiješ skleničku svého velice "kvalitního" drinku a s myšlenkou výdělku v pazzaku se rozhlídneš po kantýně, která je na tuto dobu, jako vždy, plná lidí. Hemží se to zde přístavní službou, námořníky, zloději, vrahy..všelijakou havětí všech ras, které jsi v životě viděl i neviděl. Holt, Coruscant je Coruscant. Svět velkých možností jak přijít k balíku, a taky...o svoji hlavu. Pousměješ se. V rohu jsi spatřil jedinou " obět" pro hru. Mladá žena v nejlepších letech, zrzavé vlasy, zeleno- šedé oči a chladný pohled, kterým obdarovává všelijaké pobudy, kteří by si chtěli něco zkusit, ale to nejlepší..její blasterová pistole armádního typu, která je zakázaná v rukou civilistů leží poklidně na stole, a jakoby čekala, až se ji majitelka láskyplně chopí a někomu prostřelí hlavu. Dodáš si odvahu a zamíříš k jejímu stolu. Téměř hned tě propálí pohledem, a po Tvé nabídce, zahrát si pazzak se jen lehce pousměje a přikývne. Usedneš k jejímu stolu a objednáš si další drink.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Chrizo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 26.5.2008 13:57:59

Příspěvek od Chrizo »

Coruscant- kantýna u Brekzaka
Ochotně si přisednu a nasadím drsný výraz. Začnu míchat balíček pazzaku a objednám jeden drink i pro mého protivníka. Droid vrzavím krokem přispěchá a zeptá se. Dáte si něco pane ? Odpovím : Jedno pivo pro tuhle charismatickou dámu A mrknu na ni. Kantýna je skuteně hodně špinavá a kdejakej šmejt sem chodí utišit žízeň. Často dochází ke strkanicím a a potyčkám. Stoly jsou taky slušně omlácené a člověk se snadno zraní o uštíplí roh nebo rozbitou sklenici na zemi. Povzdechnu si a položím zamíchaný balíček na stůl.

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Coruscant- kantýna u Brekzaka

Neuběhlo ani 20 vteřin a zastaralý droid již nese vytoužené pití. Žena Tě obdaří chladným úsměvem, který jsi přijal jako náznak díků, veme skleničku a lehce upije. Celou dobu jen mlčí a sedi. Pozoruje jak mícháš poklidně karty a zády se pohodlně na své židli rozvalí. Míchání karet Tě přestane po chvilce bavit a bezeslova se pustíte do hry. Nervozně na ni znova pohlédneš. Je hezká...zatraceně hezká. Ale něco ti říká, že s ní by sis nic zahrávat neměl. Pousměješ se a soustředíš se na hru.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Chrizo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 26.5.2008 13:57:59

Příspěvek od Chrizo »

Coruscant- kantýna u Brekzaka
Karty zrovna dobré nemam ,ale můj kamenný výraz to nedává znát.Na uvolnění napětí si objednám další drink ,který do sebe ihned kopnu.Z kouře mě začínají pálit oči ,ale hra je natolik pohlcující ,že si toho téměř nevšímám.Vypadá to ,že se několik budižkničemů dalo do bitky.V této kantýně to není ,ale neobvyklé. Stejně mají jenom drsné kecy a změknou když na ně ochranka jen promluví. Čas ubíhá rychle a minuta prosviští jako vteřina. Vypadá to ,že je rozhodnuto vyložím své nejlepší karty a uvidím zda při mě stáli všichni bohové této zapadlé díry.
Naposledy upravil(a) Chrizo dne 30.5.2008 15:44:02, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Coruscant- kantýna u Brekzaka

Vyložíš své "božské" karty a žena se znova lehce, leč mrazivě pousměje. Vyloží své karty, a vypadá to, že podle čísel první set vyhrála ona. Ty moc dobře víš, že vše ještě není ztraceno a s pořád doufajicí náladou se pustíš do druhého setu. Jestli nevyhraju..můžu prodat lod. Pomyslíš si a porkačuješ dál ve hře. Mezitím do kantýny vstoupí 3 pochybné existence, obrovští hromotluci. 2 lidé a jeden devorian. Jeden z nich pohlédne na ženu a všichni jdou okamžitě za ním. Ted už je zaregistruješ i ty, a tvé bystré oko pilota a zkušeného kriminálníka si nemůže nevšimnou palných zbraní zpod jejich pláštů..

----------------------------------
Piš prosím ty lokace. Já si pravidla nevymyslel, jinak bych tě s tím nezatěžoval :-)
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Chrizo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 26.5.2008 13:57:59

Příspěvek od Chrizo »

Coruscant- kantýna u Brekzaka
Pomyslím si : Kdybych na ni upozornil možná bych shrábl nějakou odměnu. Navíc tihle chlápci vypadají nebezpečněji než tahle žena. Možná by mě pak mohli dohodit nějakou prácičku. Problém byl jak to udělat ,aby jsem neschytal první kulku vystřelenou z jejího blasteru. Líznu si a vykřiknu : Hej supr karty takové jsem neměl ani nepamatuju. A uchopím čepel svého vybromeče./nevytáhnu ho jen ji uchopí a ostražitě pozoruju její reakce ,ale i reakce těch bouchačů/. Všechny stvůry i lidé v kantýně jako by si mého výkřiku ani nevšimli ,ale já věděl ,že teď pujde do tuhého.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“