Výcvik pro Raiken Daar

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Raiken Daar

Příspěvek od lexicz »

Coruscant

Úvod : Je to už 2 roky, co jsi se vydal se s vým mistrem na první misi. Od té doby jsi procestoval mnoho míst, hezkých i nebezpečných, a získal nové zkušenosti. Tvůj mistr - Avook Jyno je na Tebe pyšný.

Před dvěma týdny jste se vydali na zdlouhavou misi. Vypátrat pašeráka jménem Gordo. Gordo se dlouho nezdržuje na jednom místě, bylo pro vás velmi složité získat správnou stopu, ale nakonec se to povedlo. Gordo má možná velmi důležité informace o zmizení mistra Jedi Herana Kola.

Současnost : Do ruda zbarvené nebe Coruscantu, brázděné tisíci vznášedly naskytovalo úchvatný pohled na městské panorama. Chrám byl však mimo dění v centru. Stavby okolo chrámu byly nízké. Tak nízké, že samotný chrám se tyčil do výše jako starodávný monumet.

mistr Avook Jyno : Raikene,víš, že jsme sem přiletěli jen na pár dnů. Zítra odlétáme, měl by jsi si sbalit věci.
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Ano mistře,doufám,že ten pašerák Gordo bude mýt ty informace okolo mistra Herana Kola. Odešel sem do své komnaty a začal meditovat. Přemýšlel jsem nad daným úkolem a doufal , že nezklamu svého mistra. Chvyly sem se ještě díval z okna na světélkující noční Coruscant.Následně sem ulehl na svoji postel a zopakoval kodex ritířu jedi. Dobrou noc Raikene zítra nás čeká další velký den, tak a´t nezklamu svého mistra. Řekl jsem si v duchu a usnul.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant

Když jsi se probral, byla ještě tma. Nemohl jsi spát, ale i přes to jsi se cítil odpočatý. Rozhodl jsi se jít nasnídat. Jídelna byla ještě prázdná, jen tu a tam seděl nějaký padawan. Vzal jsi si tác s jídlem a posadil se k prázdnému stolu.
Asi po 20 minutách se začala jídelna plnit.

Ahoj,Raikene, konečně jsem Tě zastihnul. Poslední týden jsi nebyl na Coruscantu že?


Uslyšel jsi, když si k tobě přisedal tvůj dobrý přítel Joopa. Joopa je rodian a je starý přibližně jako ty. Párkrát jste byli na společné misi a jste si opravdu blízcí.
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Coruscant

Joopo ahoj, hodně si my chyběl,posaď se tady vedle mě přítely.

Mezitím se porozhédnu po jídelně ,jestli tu není mistr Avook Jyno.Není.Začnu přemýšlet jestli můžu Joopovy říct o moji nové misi.Nakonec usoudím ,že pravý přatelé si můžou věřit.

Ne nebyl,ale ješťe dnes musím s mistrem Avookem Jynem odletět.Získaly jsme totiž dobré informace,kde se právě nachazí ten pašerák Gordo.Omlouvám se ,ale ještě nemám sbaleno.Doufám ,že se přišťe uvidíme na dostatečnou dobu.Ahoj a nechť ťe síla provází.

Rozloučím se,uklidim po sobě snídani a rychlejší chůzí si pospíším do komnaty.Cestou začnu přemýšlet ,kde teď je asi mistr.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant

Odešel jsi z jídelny do svého pokoje. Cestou jsi slyšel pár mistrů jak okřikují malé studenty, protože se honily po chodbách. Zavspomínal jsi, jak jsi v jejich věku dělal to samé. Jednou jste dokonce s Joopou omylem vběhli do meditační místnosti, kde učil mistr Yoda. Překvapilo vás, když vás nepokáral, ale začal se usmívat a nabídl vám, aby jste se přidali k výuce i přes to, že byla určena pro starší padawany.

Cesta chodbami utekla vcelku rychle. Sbalil jsi své věci a čekal na svého mistra. I když je trpělivost hlavním předpokladem pro to stát se Jedim, nebylo třeba ji zkoušet. Netrvalo dlouho a mistr Avook Jyn stál ve dveřích.

Avook Jyn : Vidím, že je na Tebe vždy spoleh, padawane. Dobrá tedy, vezmi si své věci a půjdeme. Za 15 minut v hangáru na pravém křídle, a prosím pospěš si.

Mistr Avook Jyn Tě měl rád, ale i přes to jsi v jeho hlase občas uslyšel nádech arogance.
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Coruscant


Ani mistře , hned se tam vydám.

Rychle si vzal věci a odešel sem.Musel sem vyjít už teď ,protože pravé křídlo bylo uplně na druhé straně.Cestou sem se díval do prosklených učeben a zkoumal jsem jestli se tu něco nového neudálo.Všechno bylo ve stejné dokonalosti jako minule.Taky sem začal přemýšlet proč je najednou mistr Avook Jyn arogantní.Mezitím sem dorazil do hangáru.Bylo my divné ,že tu ještě není mistr i když sem dorazil o tři minuty dříve.Zkontroloval jsem svoje zavazadlo jestli je všechno v pořádku.

Kde je mistr ??Už začínam být docela nervózní.Doufám ,že nenastaly nějaké komlikace.

Čas jsem si krátil tím ,že sem se díval jak technici kontrolují lodě.Konečně jsem uslyšel zvuk připomínající otevírání dveří a spatřil jsem mistra.Přišel přesně.

Mistře , jsem připravený odletět.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


Coruscant


Mistr přicházel rychlým krokem pronásledován jiným mistrem, kterého jsi neznal. Avook Jyn byl o dva kroky napřed a nevypadal že se chce s tím druhým bavit.

mistr Jedi : Avooku ! Avooku, stůjte ! Je to nebezpečná mise, tohle vám rada rozhodně neschválila, žádám vás, aby jste si s Radou znovu promluvil a případném nebezpečí !........... Slyšíte ?

Avook Jyn : Řekl jsem vám dost jasně, že Rada věří mému úsudku. A pokud jde o nebezpečí. Jsem mistr Jedi, je mou povinností nebezpečí eliminovat, ne se mu vyhýbat, rozuměl jste, mistře Vrone ?

Avook se otočil a pokračoval v chůzi. Když došel k Tobě, pokynul ti ať nastoupíš na loď. Sám nastoupil a zavřel nástupní rampu. Byl jsi trochu v šoku z toho, čeho jsi byl právě svědkem.
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Vesmír

Jakmile jsme byly mimo orbitu Coruscantu , opatrně jsem na mistra promluvil ,ale stále jsem si prohlížel vesmírnou loď zevnitř.

Mistře, omlouvám se ,ale tam v hangáru , jsem vás nepoznal a vůbec jste nejednal pod vlivem kodexu spíš naopak ,znova se vám omlouvám.

Trošku zaváhám a popřemýšlím jestli mistr pochopil jak jsem to doopravdy myslel.Neměla to být víčitka nýbrž jednání s překvapivé události , která se před chvýli odehrála.

Co myslel ten mistr Vron tím jak říkal ,že tohle je nebezpečná mise a není schválená radou ? Promiňte ,ale z jeho hlasu jsem vicítil strach.Zajímalo by mně co si myslite o dávných mandalorianských válkách.Zachoval jste se stejně jako rytíři ,kteří následovaly Revana.Taky chtěli nebezpečí eliminovat a ne se mu vyhýbat jako v té době rada.Znovu se vám omlouvám ,ale chtěl bych vědět co si myslíte o tom a jestli jsem řekl něco špatně tak se prosím vás nezlobte.Jsem jen padawan a mám vás rád jako přítele.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Hyperprostor

Mistr chvíli mlčel. Pozoroval ovládací panely transportéru a připravoval loď pro skok do hyperprostoru.

Avook Jyno : Ještě jednou se mi omluv a vysadím Tě ! na mistrově tváři se zračil mírný úsměv. Ano, odporoval jsem radě, protože přehání, přiznávám, že tato mise je poněkud nebezpečná, avšak ne tolik, aby to nezvládl mistr Jedi se svým padavanem. Jediové začínají být příliž opatrní. Snaží se vše řešit způsobem, který také není v souladu s kodexem. A pokud srovnáváš tuto situaci s některými historickými událostmi - v něčem s tebou souhlasím.

Když mistr dokončil větu, lodní počítač zapípal. Mistr stisknul tlačítko a loď sebou mírně cukla. Za průzorem se bílé tečky protáhly v nekonečné čáry.
Avook se k tobě otočil a pokračoval.

Avook Jyno : Rada si myslí, že bychom se měli vyhnou jakémukoli sebemenšímu nebezpečí, protože se jim nelíbí politická situace. Kancléř dostává příliž mnoho pravomocí a bojím se že to zdaleka není všechno. Jediové dělají cokoli, aby tomu zabránili. Snaží se převzít kontrolu nad senátem, aby mohli vést válku místo Palpatina. Tento přístup se poněkud vymiká kontrole. Proto odporuji radě, a proto ignoruji jejich rozkazy.

Mistr se zvedl ze svého místa a odešel z pilotní kabiny, zmizel za rohem a ty jsi zůstal sám. Až na dunivé hučení hyperdrajvu bylo ticho.
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Hyperprostor

Rozhlédl jsem se kolem sebe.Snažil jsem si vzpomenout jak fungují jednotlivá tlačítka , přestože mě mistr Avook Jyn před pěti lety učil používat dvoumístné vznášedlo ,ale nemohl jsem na to příjít, snad by mě to mohl mistr znova naučit.Trošku jsem se ,ale zamyslel.

Kam vůbec mistr šel??? A taky my vůbec neřekl kam letíme,potom se ho zeptám až přijde.

Čekal jsem další dvě minuty.

Taky by mě zajímalo co to bude za misi ,když nám jí rada chěla zakázat .Neměli by být spíše rádi ,protože jestli ten pašerák bude mýt tu informaci o tom ztraceném mistrovi Heranovy Kolovy díky ,které by jsme ho potom našly!

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Hyperprostor

Dvoumístné vznášedlo a vesmírná loď jsou úplně rozdílné věci. nedivil jsi se proto, že se nevyznáš v ovládání. Jednu věc jsi však moc dobře znal, a to navigační počítač. V archivech chrám jsi často bádal po planetách a navigační počítač na lodích pracuje na podobném principu. Nedělalo ti problém během chvilky zjistit, že váš cíl je Nar Shadaa - měsíc obíhající planetu Nal Hutta, domovským světem Huttů.

Mistr se vrátil během chvíle. Posadil se zpět do křesla a začal překontrolovávat systémy. nic neříkal.
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Hyperprostor

Nar Shadaa ,takže měsíc na ,kterém je plno banditů,najemných vrahů,pašeráků a snad tuny koření.No už se nedívím proč nás rada nechtěla tady pustit.Každý ví ,že tady není bezpečno.

Dalších několik minut jsem přemýšlel.O té misi,zda bude pro mně náročna či ne ,ale vzhledem k okolnostem jsem si dokázal udělat o ní obrázek.

Mistře,co přesně budeme dělat na Nar Shadaa ???Je všechno v pořádku???

Dělalo mi starost chování mého mistra.Věděl jsem ,že bývá tichý a někdy příliš arogantní.Poslední dny se to ,ale začalo stupňovat.Bylo to snad tou Palpatinovou vládou?Ani mě se nezdála moc dobrá ,ale taky jsem věděl ,že celá Republika není momentálně v nejlepším stavu.Ale zabývejme se tím co se stane teď a doufám ,že tam konečně už budem.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Hyperprostor

Avook Jyno : Mohlo mě napadnout, že se podíváš do navigačního počítače. Tak tedy... Kde jinde bychom měli začít hledat pašeráka než na měsíci pašeráků. Nar Shadaa je první místo které napadne každého. Navíc tam neletíme naslepo. Čeká tam na nás náš kontakt, ten už nás nasměruje. A pokud jde o to nebezpečí.....to se Nar Shadaa nijak netýká, padawane. A teď by sis měl jít lehnout. Cesta je dlouhá a budeš potřebovat sílu.
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Hyperprostor

Ano mistře,pokud vám to nebude vadit ještě bych se chtěl porozhlédnout po lodi

Počkám na mistrův souhlas.Nejdřív si zajdu prohlédnout hypermotor ,zjistli jsem ,že je to velice složitý přístroj.Tak jsem radši s ním nemanipuloval.Potom jsem prošel snad selou loď . Nakonec sem ale zašel do své kajuty.Vyslíkl jse a ponechal jen spodní prádlo.Světelný meč jsem si schoval pod polštář sice jsem moc nevěřil ,že bych o při letu potřeboval ,ale v chrámu nás učily ,že jistota je jistota.A usnul jsem.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nar Shadaa

Probudil tě silný otřes lodi. Otřes vyvolaný dosednutím na přistávací plošinu. Rychle jsi se oblékl do pašeráckého převleku a schoval měč do vesty. V kokpitu už na tebe čekal mist - také oblečen do pašeráckého. Zvláštní bylo, že opravdu vypadal věrohodně.

Avook Jyno : Co na mě koukáš tak udiveně ? Mé mise byly často v přestrojení !

Tvému údivu nevěnoval dále pozornost a vydal se k nástupní rampě. Než jsi doběhl za ním, už venku platil přistávací poplatek. Alespoň to tak vypadalo. Výběrčí na něj zíral otupěle, pak se otočil a vrávoravě odkráčel. Zakroutil jsi hlavou a ohlédl jsi se po okolí. Nevěřil jsi s vým očím. Jako by jsi byl zpět na Coruscantu, jen v nějakém chudším sektoru. Budovy tyčící se vysoko nad povrch.který nebyl v té tmě dole vidět. Vzduch byl o něco čistčí, než na hlavní planetě Republiky...


z tvého kochání tě probudil mistr

Avook Jyno : Raikene, pojď už !
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“