Výcvik pro Raiken Daar

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Nar Shadaa

Ano mistře už jdu

Šel jsem pomalou chůzí po nástupní rampě a sledoval malou skupinku na patře pod námy.Byl jsem překvapený kolik je tu různých bytostí.Například tu byl podivný chlapík co měl hlavu jak twileck ,ale tělo měl malé jako mistr Joda.Nedivil bych se tak hodně kdyby nezářil slabým zeleným světlem.Najednou jsem zjistil ,že se moc nemůžu spoléhat ani na Sílu.Bylo tu tolik emocí jako bych slyšel celou galaxii.

To sem nikdy nečekal ,že by mohla být ještě někde planeta nebo měsíc,která vypadá podobně jako Corruscant.Kdyby to tu nebylo zamořeno hutty,gangstery a podobných ničemů.Byl by to docela hezký měsíc.

Mistře, kam máme namířeno??? A jakto ,že na tomhle místě můžu cítit tolik emocí??To se my na Coruscantu nestávalo.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nar Shadaa

Avook Jyno : Nar Shadaa je útočiště, Raikene, útočiště pro uprchlíky, vrahy, sirotky a ostatní, kteří byli nějakým způsobem vyčleněni ze společnosti. Cítím je také. Jejich emoce jsou silné, protože touží po pomstě, majetku a moci. Proto je Nar Shadaa tak nebezpečný. Senátoři zdejší situaci přehlíží, protože jim za to dobře platí zdejší vůdci organizací. Ani bych se nedivil, kdybychom tu narazili na nějakého rytíře Jedi, který opustil řád. Měj se na pozoru a nenech se zaslepit velkým přívalem okolních emocí.

Než ti Avook dořekl poslední větu, došli jste k výtahu, u kterého stál obslužný droid.

droid : Dobrý den, vítejte na Nar Shadaa. Do jakého patra budete chtít svézt ?
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Nar Shadaa

Ano mistře, budu dávat pozor.

Počkám ,až mistr řekne droidovy kam chceme svést.Mezitím mě ,ale zaujal ten protokolární droid.Vypadal nezvykle.Byl natřený na černou barvu jen hlava zůstala stříbrná.Jakmile jsme nastoupily do výtahu promluvil jsem na mistra Avooka.

Mistře,kam teď jedeme??Ale mimochodem, jak jsme byly v chrámu ,slyšel jsem jak mladí padawani říkaly ,že temná strana síly je prý silnější ,než světlá.Protože sithové můžou nechat průchod svým emocím a to je děla silnější v boji.Je na tom něco pravda ??

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nar Shadaa

Avook Jyno : Jistě, kodex Jedi praví, že se vše má řešit v klidu, sithský kodex naopak praví, že namísto klidu je pouze vášeň, která vede ke větší síle a moci. Zkus někdy něco řešit zkrz své emoce, nesnaž se být klidný. Uvidíš, že se budeš cítit mocnější. Žádný Jedi není svatoušek, dokonce ani členové Rady ne.

Cesta výtahem trvala ještě nějakou chvíli. Usoudil jsi, že jede trochu hlouběji, než jsi předpokládal.
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Nar Shadaa

Takže ,podle vás může jedi použít emoce,ale nesmí to přehnat ,aby to nezpůsobilo jeho pád k temnoťe ?

Počkal jsem na mistrovu odpověď a prozkoumával malý skleněný výtah.Naštěstí jsme tu byly sami a pomocí síly jsem nezachytil žádné štěnice.Bylo zajímavé na jakém principu bylo tohle město postaveno.Velké větrací šachty,vysoké budovy a ozbrojení lidé.Tohle bych řekl ,kdyby se mě někdo zeptal na Nar Shadda.Cesta výtahem byla dlouhá ,proto jsem se obrátil na mistra Avooka Jina a zeptal se ho.

Mistře , jaký je váš plán?

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nar Shadaa

Avook Jyno : Ne tak docela, Jedi by neměl podléhat svým emocím vůbec. I přes to to ale dělá. Abych odpověděl na tvou otázku - nemůžeš podlehnout emocím jen z části, nejde to. Buď se budeš kontrolovat a nebo podlehneš úplně. Důležité je jak se zachováš potom. Pokud využiješ své síly jen pro danou situaci budeš se sice pohybovat na hranici temné strany, ale nepřekročíš jí. Pokud ovšem zjistíš, že jsi opravdu mnohem silnější a začneš toho využívat častěji, překračuješ hranici a to je velmi nebezpečné.

K tvému druhému dotazu - Jedeme se ubytovat, možná tu strávíme několik dní. Až se ubytujeme, půjdeme do jedné kantýny, tam na nás čeká kontakt.


Než ti mistr stačil odpovědět na tvůj druhý dotaz, až jste kráčeli temnou chodbou k recepčnímu stolu, kde stál obslužný droid E-5N2.

E-5N2 : Dobrý den, jsem E-5N2, vítám vás v hotelu Galaxy. Budete si přát pokoj ?
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Nar Shadaa

Mistr začal komunikovat s obslužným droidem.Hotel vypadal docela kvalitně ,ale lidé ,kteří tu chodily ze svých pokojů už tak nevypadali.Architektura tohohle hotelu byla jiná než u ostatních budov.Hotel vypadal jako by mněl něco přes šedesát pater ,ale jakmile jsem se podíval na tabulku s klíči od pokojů zjistil jsem ,že pokojů tu nebude více než stodvacet ,což mohlo zaplnit pouhých čtyřicet pater.

Doufám ,že se dokážu pohybovat nad propastí temné strany.Nerad bych zabíjel nevinné lidi jako sithové. Pomyslel jsem si.

Mistr domluvil.Tak my nezbývalo než začít přemýšlet o téhle misi a následovat mistra.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nar Shadaa

Zatím co jsi si prohlížel vstupní halu, mistr Avook Jyno zatím zařídil pokoj. Pobídl tě, aby jsi ho následoval a cestou jsi vzhlížel ke stropu. Nevšiml jsi si jak dlouho jste šli chodbou ale najednou jsi do něčeho vrazil. Když jsi se oklepal, zjistil jsi, že jsi vrazil do svého mistra, který šel těsně před tebou a z ničeho nic se zarazil. Po další vteřině jsi pochopil proč. V cestě vám stali dva chlápci. Jeden člověk a jeden rodian. Oba vytasené své Blas-Techy namířené na vás dva. Když jsi se otočil, viděl jsi, jak za vámi stojí další dva. Tentokrát gran a duros. Cítil jsi však, že mysl tvého mistra je v naprostém klidu. Snažil jsi se o to samé, ale nešlo to. Mistr založil ruce na prsa a zeptal se.

Avook Jyno : Co chcete ? Radím vám, vyřešme to po dobrém, nebo by jste toho mohli litovat....všech pět.

rozhlížel jsi se kolem, ale viděl jsi jen čtyři muže...

Foodo ( rodian ) : Vzdej se Jedii ! Je nás tu víc než pět, na to vsaď svůj meč. Teď půjdeš s námi i se svým malým společníkem. Dostaneme za vás pěknej balík. (smích)

rodianštině jsi rozuměl stejně jako basicu, ostatní jazyky ti už ale dělali trochu problémy...
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Nar Shadaa

Nevěděl jsem jestli mám vytasit svůj světelný meč.Podíval jsem se na mistra ,ale jeho tvář a mysl byla furt klidná.V mysli jsem přemýtal naše výhody a nevýhody.Rozhodl jsem se ponechat svůj meč u opasku.

Možná má mistr nějaký plán.Radši nebudu nic dělat dokud my nedá jasný pokyn k ůtoku.Kam nás asi zavedou?? A kde je ten pátý nepřítel??

Cítil jsem slabé poruchy v Síle ,ale nemohl jsem zjistit odkud jsou.Napadlo mě ,že bych mohl zkusit manipulovat s jeho myslí.Ale tím bysme možná zabránily,zjištění osoby ,která vydala rozkaz nás zajmout.Rodian nám ponechal meče a my ho následovaly.Začala se my cukat ruka a chtěl šáhnout po meči ,ale furt jsem se díval na mistra.

Kam nás vedete??Zeptal jsem se opatrně.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nar Shadaa

Po chvilce chůze se skupinka opět zastavila a gran vám chtěl sebret světelné meče. Jako první si vybral mistrův. Když po něm sáhnul, mistr ho chytil pod krkem a přitiskl ke zdi. Ostatní na vás namířili blastery. Gran něco řekl svým jazykem a tvůj mistr odvětil.

Avook Jyno : Jen přes mojí mrtvolu !

Gran (basic) : Tak to nebude problém, šéf řekl že za vás živé dostaneme prémie, ale klidně se spokojíme se základní odměnou.

Jen to dořekl, zapřel se o zeď a odstrčil mistra doprostřed chodby. Všichni začali střílet. Stihli vystřelit jen pár střel, protože mistr mávnul rukou a nejdříve odklonil hlavně blaterů ke stropu a pak jim je pomocí Síly vytrhnul z ruky. Než přistály na zemi, měl už aktivovaný svůj světelný meč. Všichni čtyři odzbrojení útočníci se dali na útěk. V polovině chodby před daším záhybem se ale vynořila pátá postava zahalená v kápi. Útočníci zastavili a třásli se strachy. Postava ukázala zpět vaším směrem a útočnící se otočili š li zpět k vám. Pomalu ale jistě. Postava v kápi šla těsně za nimi. Když dorazili k vám, postava mávla rukou a blastery na zemi se zvedly a odlétly zpět ke svým majitelům, kde jim přistáli u nohou. První se k němu sehnul a tvůj mistr nezahálel. Opět je všechny poslal pryč. Zahalená postava umí používat sílu ! bylo první co jsis řekl. Gran s rodianem něco zapištěli a dali se opět na útěk. Když probíhali kolem postavy s kápí, vytáhla světelný meč a oba přeťala vejpůl. Zbylí dva se rozeběhli vaším směrem s úmyslem se vám však vyhnout. Jeden do tebe v té rychlosti strčil a shodil tě na zem. Postava v kápi nelenila a než jsi dopadl na zem už byla u mistra a započal boj...
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Nar Shadaa

Postava v kápi měla dvojčepelový meč, zaostřený jak jinak než červeným krystalem.Bylo my jasné ,že ta osoba musela být Sith neboť až moc dobře uměla používat světelný meč a sílu.Snažil jsem se co nejrychleji postavit zpět na nohy ,ale nemohl jsem najít svůj světelný meč,neboť jse my při pádu někam zakutálel.Nakonec mě napadlo ho přivolat silou.Meč my ze tmy skočil přímo do napřahnuté ruky,která mířila na Sitha.Aktivoval jsem meč ,ale Sith ledabyle můj útok odrazil.Sith byl příliž rychlý.Dokázal bojovat s náma oběma zároveň.V řádu my kdysi Mistr Windu řekl ,že patřím mezi nejnadanější bojovníky,ale ten Sith byl rychlý i na mě.Teď jsem se pokusil zasadit rychlý útok na hlavu už jsem ji viděl dole ,ale Sith zázračně můj útok zlikvidoval.Mistr využil téhle šance ,ale Sith rychle uskočil dozadu.A byl necelých pět metrů od nás.

Tázavě jsem se na mistra pohlédl co bude dál ?

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nar Shadaa

Mistr opětoval tvůj pohled, kývnul na souhlas a pak směrem k sithovi. Pochopil jsi co naznačil. Za léta výcviku jse si vytvořili se svým mistrem spoustu gest a posunků. Pak jste se oba rozběhli k sithovi. Mistr začal útočit na jeho horní polovinu těla, ty jsi si vzal na starosti tu spodní. Avook započal první výpad mávnutím meče z leva do prava v úrovni ramen. Sith už byl na útok připravený a protočil svůj dvojitý meč před sebou, odrazil mistrův útok a provedl výpad mávnutím přímo svisle ze shora dolů. Zkřížil jsi svůj meč s mistrovým a zarazili jste tak sithovu čepel v polovině výpadu. Sith držel meč jednou rukou, v tomto okamžiku sundal svou kápi. Naskytl se vám pohled do sithových šedých očí a pobledlé tváře. Člověk znetvořený temnou stranou na vás vycenil své nažloutlé zuby a v očích se mu nenávistně zajiskřilo. Uchopil meč oběma rukama a kopnul tě do žeber. Ztradil jsi rovnováhu a udělal pár kroků vzad. Tím se zaklesnutí mečů uvolnilo a sith měl volnýá prostor udělat další výpad. Avook Jyno jen tak tak uhnul a vykryl další dva výpady. Mistr měl problémy se protivníkovi vyrovnat. O dalších pět úderů později sith přitlačil tvého mistra ke zdi a začali se přetlačovat svými meči. Sith držel meč vodorovně a tlačil ho mistrovi na krk, mistr držel svůj meč svisle od shora dolů. Byli od tebe dobrých 10 metrů. Spojení s tvým mistrem se změnilo. Už jsi od něj necítil klid a vyrovnanost, ale narůstající hněv a nenávist. Avook Jyno dal všechnu sílu do toho, aby sitha od sebe odstrčil a vydal výkřik. Sith byl překvapen mistrovým jednáním, ale rychle se vzpamatoval, vyrovnal pád a připravil se na obranu. V mistrových očích bylo něco co jsi mohl už párkrát zahlédnout. Nikdy jsi to ale neviděl v takové intenzitě. Teď měl problémy sithský bojovník. Jen tak tak pdrážel útoky Avooka Jyna a pomalu ztrácel kontrolu nad mečem, byť měl výhodu dvojité čepele. Čepel tvého mistra prolétávála čím dál blíž kolem sithova těla, až se ho dotkla uprostřed sithova levého stehna, levého ramene a proťala nejméně dvě pravá žebra. Než se sith stačil vzpamatovat, udělal mist otočku a způsobil sithovi hlubokou svislou ránu uprostřed trupu od zdola nahoru. Ještě stojícímu mrtvému sithovi vypadl deaktivovaný meč z ruky a pak se sám zkácel na zem. Avook Jyno stál ještě dlouhou chvíli na sithovým zmrzačeným tělem a těžce oddychoval. Svůj meč vypnul až se jeho dech uklidnil. Pak pohléd na tebe a ty jsi v jeho očích viděl stejnou jiskru jako měl před pár okamžiky ve svých očích sith...
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Nar Shadaa

M-M-Mistře jste v pořádku??Vypadáte ... jinak.

Váhavě jsem se zeptal mistra.Nejisťe jsem stál a díval jse na zdeformované tělo Sitha.Čekal jsem jestli se Mistr nevrhne aji na mě.Nakonec jsem svůj meč ,ale deaktivoval.Myslel jsem co by řekl na toto mistr Joda.Poddat se takhle agresi my připadalo strašlivé.A u mistra bych to nidky nečekal.Jediné co my bylo jasné bylo to ,že se nikdo nesmí dozvědět jak byl zabit ten Sith.Než my mistr stačil odpovědět prohledal jsem Sitha.Uvnitř roucha jsem našel nějaké papíry.Taky jsem mu ,ale vzal i světelný meč ,aby jsme ho mohli ukázat radě.

Nikdy jsem si nemyslel ,že je temná strana takhle silná.Myslím ,že kdyby se mistr nepoddal agresi , prohrály by jsme.Možná je to ,ale zrovna ten případ jak mistr říkal .Že jedi dokáže balancovat nad propastí temné strany.Pokud tohle byl zrovna ten případ tak mistr to zvládl na jedničku.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


Nar Shadaa


Mistr neodpověděl, jen dál oddychoval. Když jsi zvedl ze země nepoškozený světelný meč sitha, napřáhl ruku.

Avook Jyno : Ten meč si vezmu k sobě,Raikene, a ten datapad musíme prozkoumat co nejdříve.

Meč ti vytrhnul z ruky nečekanou silou. Když ho uchopil, držel ho tak pevně, že měl bílé klouby na prstech. Prohlížel ten meč,jako by to byl nějaký cenný artefakt. Pak aktivoval jednu čepel a dál meč zkoupal. Po chvilce meč zase vypnul a aktivoval ukořistěný datapad, který si od tebe vzal také.

Avook Jyno : Jistě, jak jinak, je zakódovaný.

mistr chvíli přemýšlel nahlas

Avook Jyno : Jsme přece na Nar Shadaa, musíme najít někoho, kdo to dokáže dekódovat. Začneme v nějaké kantýně
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Nar Shadaa

Pomalu jsme vyrazily do kantýny.Cestou jsme na sebe nepromluvily ani jedno slovo.Taky jsem byl vystrašený z téhle mise měly jsme tu najít pašeráka a našly jsme tu Sitha.

Tak moment! Rada měla pravdu! Že tahle mise měla být nebezpečná oni věděly ,že tu bude ten Sith.Pokud to ,ale věděl i mistr.Proč jsme tu?!Má snad mistr něco společné s tím Sithem?Už ani svému mistrovy nemůžu věřit.Nezbývá než to uchopit do vlastních rukou!!

Pomyslel jsem si a prudce zastavil a nepohnul se.

Mistře! Musíme to nahlásit radě nebo my to radši všechno vysvětlíte?! Anebo odletím okamžitě do chrámu na Coruscant!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“