Výcvik pro CT-68

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Výcvik pro CT-68

Příspěvek od Reiven »

Upamau IV

Válka...
Ochrana Republiky..
Zabíjení..


Tři slova a tři důvody proč jsi byl stvořen. Důvody, proč vyrážíš vstříc svému osudu jako tisíce dalších tvých bratrů. Otevřeš pomalu oči a nadechneš se. Před svýma očima vidíš stroj, který Tě dnes dopraví na místo, kde se rozhodne o Tvém dalším postupu. Usměješ se. Několik desítek bojových transporterů čekají krásně v řadě. Zde, v útrobách hangáru na skryté Republikové základně, kde se buduje několik měsíců nové výcvikové středisko, které má položit nové základy generace klonů pro nově vzniklé divize Omicron a Eplicse.

CT- 68? Ozve se za tebou známý hlas, ty, se okamžitě otočíš a zasalutuješ. Úsměv Ti zmizí z tváře. Zase jsi to ty. Chladný nástroj války, který slouží pro dobro Republiky. Slouží lidu. Před sebou spatříš poručíka CL- 19, který má nějakou dobu legendarní přezdívku "chraptlivec", který přesně vystihuje je hlas. Chraptlivec se pousměje. Pohov, seržante. Jak se cítíte? Zeptá se a odtrhne od tebe pohled směrem k připravovaným transportům.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

TomasChoun
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 28.5.2008 17:02:30
Bydliště: Vojenská základna

..........

Příspěvek od TomasChoun »

Upamau IV

Ano,to jsem já
Řekl jsem a otočil jsem se na poručíka CL- 19 který na mě chraptil, protože se mu říká chraptivec.Cítím se docela fajn řekl jsem a otočil jsem se taky k transportérum.Co se asi bude dít

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Upamau IV

To rád slyším, seržantě. Promluví poručík vážně s výrazem upřeným na transporty. Dnes se má rozhodnout, kdo, z nás je připraven ukončit výcvik. Horší z nás budou převeleni k podpůrným jednotkám a čeká je přecvičení. Při posledních slovech na tebe pohlédne a pousměje se. Ti lepší z nás budou přiřazeni do Republikové armády, mezi, naše bratry, kteří krvácí. CL- 19 posloucháš velice napatě a s jiskrou odhodlání a hrdosti v očích upřeš pevně zrak na transporty. Je ti moc dobře jasné, o co půjde. Simulační boj za krutých podmínek s časovým limitem.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

TomasChoun
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 28.5.2008 17:02:30
Bydliště: Vojenská základna

.............

Příspěvek od TomasChoun »

Upamau IV

Doufám pane, že budu spolu s mými bratry převelen do Republikové armády a budu sloužit republice jako ostatní.Řekl jsem nahlas a zasalutoval.Poručík odešel a já jsem běžel k simulátoru.
Doufám že budu úspěšný

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“