Výcvik pro Kesh Hanon

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro Kesh Hanon

Příspěvek od Pear »

Padawanův pokoj, Chrám Jedi, Coruscant:

Ležel jsi si v posteli-bylo ráno jako obvykle, až na to že dneska to pro Tebe mohlo zanmenat trochu víc. Včera jsi strávil více času v archívu než obvykle, proto jsi těďka prostě ležel na posteli, a odpočíval. Tvoji relaxaci vyrušil vzniklý klepot na dveře tvého pokoje, aby po tvém svolení dovnitř vstoupil řádově oblečený Jedi.

Padawan Kesh Hanon?

Zeptá se očividně rytíř Jedi a po padawanově suhlasném přikývnutí pokračuje ve své řeči:

Přináším ti zprávu od tvého mistra. Máš se dostavit za tvým mistrem do výcvikové místnoti. Na nic víc se mně neptej. Víc ti nemohu říct. Nemohu, protože nevím. Nechť tě Síla provází, mladý padawane.

Řekne ti rytíř Jedi a odebere se po chodbě do vzdálenějších komnat. Ty se za ním krátce ohlídneš, aby jsi se koukl jestli už odejdeš. Byl jsi mírně nervózní, protože ti nikdo neřekl kudy máš jít, byl jsi nechán napospas svým myšlenkám, díkybohu, že tě alespoň rodiče vedli k samostatnosti. Rodiče...Když si na ně vzpomeneš, ostře zabolelo u srdce, už je nikdy neuvidíš, nikdy je neobejmeš, nikdy, ne, už ne. Někde v srdci máš vzpomínku na ně, ale máš tam i touhu najít jejich vrahy!
_________________________________
Pro začátek bych po tobě chtěl popsat pocity, myšlenky. Dávej si pozor na chyby, snaž se dodržovat tvar přázpěvku, a píš více než jeden řádek. Takové odpovědi neberu! Jedině z odůvodněním. Přeji příjemný výcvik.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Kesh Hanon

Příspěvek od Kesh Hanon »

Chrám Jediů

To ráno co ke mě přišel jedi a řeklmi ,že mně očekává mistr jsem byl pyšný na to, že by ze mně mohl být jednoho dne jedi.A doufal jsem, že bych mohl v tomto úkolu být uspěšný.

Odpovím jediovi, který mně informoval o úkolu, který má pro mně mistr.

Děkuji za informaci velký jedi, vypravím se do výcvikové mistnosti

Po té co jedi odešel jsem se vydal do výcvikové místnosti.Musel jsem projit komnatmy jedi kde stály obrovské sochy.A byl jsem pyšný sloužit dobru a ideálům jedi.

Nakonec jsem došel do výcvikové místnosti.A vidím mistra jak stojí a očekává můj příchod.

Odpovím mistru

Mistře volal jste mne na výcvik?

Zeptal jsem se.

Mistr odpoví, že ano a mé pro mne úkol.

[/b][/quote]

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscnat:

Ano volal jsme tě na výcvik, ale ten ještě počká. Njedřív se musíme na místo připravit, takže za 15 minut buď v hangáru. Těďka už mužeš odejít.
Mistr se lehce pokloní, a ty se vydíš do hangárů. Míjíš spoustu dvěří, u větršiny ani nevíš čí sou, a kam vedou, ale moc se nad tím nezamýšlíš. Barva zdí tě ukliďnuje, a nad cestou ani nemusíš moc přemýšlet-intuitivně jdeš správným směrem. Cestou tě zastaví student, který je nejspíše v chrámu dýl než ty, a hned se s tebou dá do rozhovoru. Respektivě on se ptá, a ty nestíháš nic říct.
Nazdar já jsem Hank Talon, kdo seš ty? Tebe jsme tady ještě neviděl. Kdo je tvuj mistr?
Stojí ti v cestě, takže těžko budeš moct uhnout, ale alepoň si po dlouhý době s někým pokecáš...
__________________________________

1. Příště si dej bacha na tagy, aby ti to takhle nelítalo! Máš všechno podtrhnutý, blbě se to čte.
2. Nehraj za Mistra! Ani za nikoho jiného, pouze sám za sebe.
3. Prosím, aby jsi toto opravil, máš divoký i odpovědí, čím rychleji to opravíš, tím rychleji budme pokračovat.
4. Sice dám odpověď, ale chci vidět i opravenou předchozí, pro těď mi prosím popiš své pocity, chci vidět pár odpovědí přimeřených tvému věku.
5. Když nebudeš něco vědět, tak napiš svojí otázku, nebo komentár pod svojí odpověď, já se ti budu snažit odpovědí vyhovět.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Kesh Hanon

Příspěvek od Kesh Hanon »

Chrám Jedi, Coruscant

Když jdu po chodbě, a zastvil mně student řekl jsem si, že jsem dlouho s nikým nemluvil, tak proč si ním nepromluvit.Rozhodl jsem se, že s ním propluvím.

Ahoj, já jsem Kesh Hanon.Můj mistr mně poslal do hangáru nevím co na mně čeká nemáš ponětí?Protože ja jsem dost zvědávej co mistr pro mne připravil.Asi nějakou specialitu.A mimochodem odkud jsi Hanku?

Zeptal jsem se Hanka a čekal jsem na odpověd, která mu vyleze z úst.
Dofám, že řekne nějakou dobrou správu.Která by mi mohla pomoci.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant

No pokud vím, tak nikdo neříkal kam pujdeš. Pokud vím, tak nikdy nikdo neříkal kdo bude mít jakou misi. A já odkud jsem? Já jsme přeci z Dantooinu. Proč se ptáš?

Když se tě optá on, tak se všimneš že se bavíš moc dlouho, a určitě to nestihneš včas, protože tohle není v lidských, ba ani jedijských silách. Už si představuješ co ti asi řekne mistr, jestli tam přijdeš později, ovšem nemužeš ho přesně odhadnout. Takže se radši vydáš co nejrychleji mužeš na místo určení.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Kesh Hanon

Příspěvek od Kesh Hanon »

Chrám jedi

Když jsem se tak dlouho bavil s Hankem tak mi došlo, že bych raději měl jít k hangáru jak mi nařídil mistr.Doufám, že tam nepříjdu pozdě.

Hele Hanku já raději půjdu k hangáru jak mi řekl mistr.Hele kdybys měl někdy čas tak bys mohl zajít k mí ubykaci.Takže já už musím jít ahoj.

Poté co jsem se rozloučil jsem se vydal k hangáru a doufal jsem, že mistr nebude naštvaný, že jsem přišel pozdě.A jsem zvědaví co dostanu za výcvik.
Snad se bude bojovat se světelným mečem, protože si myslím, že jsem dobrý.Ale mohu se mýlit asi jsem moc pyšný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám jedi

Přijdeš k mistrovy, který už na tebe čeká.

Přišel jsi pozdě mladý padawane. Ale to nic nemění na tom, že tě chci vzít se mnou na misi. Něco se tam přiučíš.

Mistr ti s klidem poví, a nevidíš, že by byl nějak tvým zpožděným rozloben, nebo něco podobného.

V hangáru jsi mohl vidět odlétavající a přilétávající lodě, které na tebe působily dojemem zmatku, přesto v tom byl řád. Vaše loĎ byl normální transport, loď třídy Nebulon. Jeho elegance tě ohromila, a tenhle pocit jsi dal na chvilku znát. Mistr se na tebe podíval, a ty jsi se hned ovládl. Spolu jste došli k lodi, kde se otevřeli dveře, a obadva jste vstoupily do lodi.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Zdá se neaktivní, pokud budeš chtít pokračovat, tak se ozvi přes PM...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“