Výcvik pro hráče Marianna Messa

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Bleee

Příspěvek od Bleee »

Korriban - Akadémia Sithov

Mala som sa hnevať, chcela som sa hnevať, ale tie hnedé oči, plné poznania a pravdy, desivej pravdy. Tie oči už museli vidieť veľa smrti, krvi a bolesti. Každou chvíľou s ním som ho chcela viac a viac. Bol neopísateľný. Čo bude teraz? opýtala som sa ho s očami visiac na každom jeho pohybe. V sieni hučalo veľa hlasov, učni sa rozprávali so svojimi majstrami, usmievali sa akoby kuli nejaké pikle. Ja som vedela, že mám toho najlepšieho majstra, takže som sa nemala čoho báť. Zaujímalo ma na čo práve myslí, usmieval sa, myslel na budúcnosť? Bol taký tajomný... Nemohla som to už vydržať... Chytila som ho za ruku a šepla mu do ucha: Neskočíme k tebe? Na chvíľu...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Mistr se nezatvářil ani trochu překvapeně.Jeho výraz byl stále stejně tajemný, akorát mu na tváři zahrál zvláštní úsměv.Chvíli ještě mlčel, ale potom promluvil:

Proč ne?Drž se mě.

Potom vyrazil ke své ubikaci.Nebylo to tak daleko, vlastně byla hned vedle přijímací místnosti.Co však mohlo celkem překvapit bylo, že ubikace mistrů byly zařízeny stejně prostě jako ty patřící studentům.Šedé kamenné stěny jedna postel, skříňka pro cennosti a černá piramida, o které lidé na Akademii mluvili jako o holocronu.

Není to nic moc, ale je tu vše, co k životu potřebuju.

Pronesl mistr zdvořilostní frázi a usadil se na židli.K tobě potom pomocí Síly přitáhnul další a kývnutím hlavy tě vyzval, aby sis sedla.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Bleee

Příspěvek od Bleee »

Korriban - Akadémia Sithov

Zarazila ma jednoduchosť jeho izby, čakala som niečo "honosnejšie", keďže bol učiteľ a viacmenej tu býval. Denis mi pritiahol stoličku. Načo tá druhá stolička? Zrak mi padol opäť naňho a ja som si uvedomila po čo som sem prišla. Podišla som k nemu, cestou som zhodila plášť, obkročmo som sa na ňom usadila a pozerala som mu do očí. Ten hlboký pohľad, zrýchlil sa mi dych, bola som vzrušená. Naklonila som hlavu a pomaly som sa k nemu začala približovať. Do toho bozku som sa snažila vložiť všetko, svoj hnev, nenávisť, posadnutosť jeho osobou, oblizovala som ho, hrýzla a škriabala. Nevedela som čo sa so mnou robí, bola som úplne mimo... Zhodila som zo seba tuniku, jeho tvár som si zaborila medzi prsia, chcela som ho, veľmi som ho chcela,... Na ničom inom nezáležalo, len na tejto jedinej chvíli...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Mistr nejspíš naprosto dobře věděl, co hodláš udělat a tak ho to vůbec nepřekvapilo.Jakmile si užil své docela příjemné pozice ve tvém poprsí, okamžitě tě povalil na postel a vrhnul se na tebe...

...ráno ses vzbudila ve své vlastní ubikaci zcela nahá, položena do své postele.Rozhlédla ses kolem, Denise jsi neviděla.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Bleee

Příspěvek od Bleee »

Korriban - Akadémia Sithov

Bolo mi trochu chladno, bolela ma hlava a cítila som sa príjemne unavená. Bola to divoká noc, ešte sa mi mihali v hlave obrazy rozkoše zosilnené tripmi z korenia. Bolo to silne krásne, viac ako nádherné, vášnivé,... Výnimočne som nemala ani slabosť so závislosti na korení. Toto budeme musieť praktizovať častejšie. Na ruke som mala zaschnutú krv, musela som si v noci strhnúť chrastu. Nevedela som čo si mám obliecť, ani čo mám robiť. Mala som pocit, že o tom ani nik včera nehovoril. Začala som sa súkať do svojho koženého oblečku. Slinami som si umyla zaschnutú krv, vzala som si so sebou len starý blaster a kudlu. Bola som celkom šťastná, konečne som niečo vo svojom mizernom živote dosiahla. Dostala som sa až na akadémiu plnú Sithov a mala som dokonca predpoklady tu vydržať. Môj život konečne začal naberať zmysel. Spokojne som otvorila dvere a vykročila von...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

S příjemným pocitem jsi vyrazila do uliček akademie.Kolem tebe procházeli různí studenti, ale nějak zvlášť si tě nevšímali.V hlavní místnosti už bylo celkem rušno.Mnoho lidí tam meditovalo, ale taky se vybavovalo.Z dálky šlo slyšet světelné meče, jak se při tréninzích křížily.Najednou se za tebou ozval známý hlas:

Tak už jsi vzhůru, můžeme začít s výcvikem.Pojď se mnou.

Na Denisovi nebylo vidět žádných pocitů, působil neustále setjně tajemně a neustále pro tebe bylo hádankou, co si zrovna myslí, zatímco on tebe měl přečtenou.Po chvilce tě dovedl do výcvikové místnosti.

Dobře, podíváme se, co v tobě je.V tréninkové místnosti vypustím jednoho z našich, dá se říct dosti rozzuřených vězňů.Ale... koukám, že u sebe nemáš meč...být tebou, nosím ho neustále u sebe, i když s ním neumíš.Přináší ti to úctu od ostatních.Ale dobře, vem si tohle...

A podal ti skvěle nabroušený vibromeč ostrý tak, že by dokázal jednou ranou přeseknout člověka vejpůl, i když ne tak rychle jako by to dokázal světelný meč.
Vešli jste do místnosti a mistr přes konzoli vypustil jednoho ze slabších vězňů.Ten se s pokřikem

...ZABIJU TĚ TY SITHSKÁ DĚVKO... ZABIJU!!!...

vrhnul do boje.Jeho útoky byly vedené velkou silo, nicméně nebyl moc obratný.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Edit to Bleee: Snaž se rozvinout příběh popsat okolí a trošku prodloužit a užít si příběh. Díky Arves Jace

Edit to Lukin: Chlape snaž se trochu hráče nabudit, aby se víc rozepsal. Nebo, aby popisoval okolí... Díky jinak super práce Arves Jace

Bleee

Příspěvek od Bleee »

Korriban - Akadémia Sithov

Aspoň nejaký čas na prípravu mi dať mohol... Naplnená adrenalínom s rozšírenými zreničkami som vykryla prvý úder, prekvapila ma jeho sila a trochu som zakolísala. Ktovie prečo ho tu väznia, na Jediho mal moc krachnuté nervy a na čo by väznili úplné nuly, len kvôli tréningu...? To je naozaj choré... Zasmiala som sa... Mal dlhé tmavé vlasy, ktoré po dlhom väznení boli úplne mastné, jeho strnisko mu pridávalo na výzore trosky a ešte tie oči podliate krvou..., vyzeral naozaj dosť zle. Ak by vyhral, asi by si predĺžil život, musel mať naozaj pevnú vôľu, musel tu byť už dlho a stále nestratil chuť do života... Chcela som to mať čo najrýchlejšie za sebou a bála som sa aj flashbacku, ktorý by mi to všetko asi len pokazil. Pokúsila som sa ho zmiasť sériou rýchlych úderov na hlavu a panvu a potom odskočiť a vypáliť dávku z blasteru...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Útočník na tebe neustále dotíral.Dopředu ho hnala zoufalost z toho, v jaké noční můře se to nacházel.Nechápal proč se ještě nevzbudil, naopak si moc dobře uvědomoval, že nejspíš každou chvíli usne navěky.Proti němu stála Sithská učednice a kdyby mu právě nešla po krku a on by se nenacházel tak blízko smrti, nejspíš by i uznal že půvabná.Přesto jeho zalíbení předehnal strach o život a tak se bránil ze všech sil.Doping ho donutil zařvat na ni, ale vzápětí toho litoval, protože na něj s poměrně slušnými bojovými schopnostmi zaútočila.Věděl ale, že tohle ještě nejsou ničivé dovednosti jiných Sithů, kteří utrhli niť života mnoha jiným vězňům.Vysvitla mu nyní naděje, že možná přežije a tak se alespoň trochu uklidnil a jeho pohyby se ustálily.Poměrně brzy přešel z obrany do útoku, nikoli však do nějakého, který by tě mohl ohrozit, při tom však už poměrně klidným hlasem, v němž se mísila naděje, ale i smířenost se svým osudem, ať nyní nebo později, na téhle akademii zemře.

Bojuješ dobře ale ne jako Sith.Viděl jsem mnohé jiné, ale z těch zářila jejich hněvivá aura.Ačkoli nejsem Jedi, poznám, kdy proti mě stojí Sith a kdy jen zmatené děvče.Řekni mi, proč jsi přišla sem na Akademii?

Zeptal se tě, při čemž tě kopl do nohy tak, že ti podlomil koleno a odrazil tě trochu dál od sebe.Meč držel stále v pohotovosti, při tom ale čekal na odpověď.Mistr na něj udiveně hleděl, s takovým klidem se u vězně ještě nesetkal a ačkoli ho poměrně dožralo, že o jeho učednici mluví tento ubožák jako o zmatené dívce než o Sithovi, stále tě nechal bojovat.

Nyní se ukáže, jak věrná jednou bude...

Usmál se.Znal ji mnohem lépe, než si uvědomovala a nepochyboval, že její touhu po moci a násilí nic neohrozí, i když by to jiní Sithové považovali za slabost, věřil jí a věřil v ni.Jednou z ní bude mocná Sithka, ať už tenhle žvanil říkal cokoli.

...Věřím, ale mohu vědět?...

Bleskla zničeho nic jeho hlavou nepříjemná otázka.Rychle ji však zahnal.Věřil, že jej jednou zabije, ale že zemře se ctí toho nejlepšího možného mistra pro svou učednici.S pomyšlením, že pro její výcvik udělal vše, co bylo v jeho silách a že do Revanovy dobyvatelské armády brzy přibude další mocná Temná rytířka Jedi.

Je s ní velká Síla.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Bleee

Příspěvek od Bleee »

Korriban - Akadémia Sithov

Čo to rozprávaš. hovorím s hnevom. Zmätená?... vlastne má pravdu... ale nesmie (vzbura)... konečne niečo znamenám, mám budúcnosť, niekoho bližšieho... nesmiem byť zmätená, vybrala som si. Zrak mi padol na Denisa, hľadel na mňa. Asi ho začínam mať rada, ale tak inak, je mi s ním dobre...
Nemám poňatia o čo sa snažíš, ale ubezpečujem ťa, že ťa zabijem a ak nemáš rád bolesť, mal by si to ukončiť sám, lebo budeš trpieť, trpieť tak... ako ja kedysi... Hnev sa vo mne hromadil, nenávisť mi stúpala do očí. Prečo bol tu? Prečo sa to pýta? O čo sa snaží?...
Chcela som ho zabiť, chcela som aby kričal a plakal od bolesti,... Meč som zovrela silnejšie, až mi zbeleli hánky, hnev mi úplne zatienil myseľ,...
Rozbehla som sa, v jeho tesnej blízskosti som začala sekať, vložila som do toho celú svoju silu, sústredila som sa na rýchlosť, chcela som ho zmasakrovať, chcela som vidieť tiecť krv,... KAŠLEM TI NA AURU, AKO TI CHUTÍ TOTO??? Strácala som zmysly, pred očami sa mi zahmlievalo, cítila som ako cezo mňa niečo prechádza,...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Vězeň byl naprosto klidný, a navíc tě začal vyzívat, ať odejdeš z Akademie, to tě naprosto dožralo a ty ses po něm vrhla ve slepé touze po krvi, po jeho krvi.Přestala ses ovládat a stala se z tebe šelma, vlastně jsi jednala naprosto instinktivně a mistr to cítil.Věděl, že ses právě spojila se Sílou.To byla pro něj skvělá novina.

Hmm, dokázala přivolat Temnou stranu i bez mé pomoci, zajímavé.

Potom se ale zamračil.Něco se mu na tomto vězni nezdálo.Dost mu připomínal Jedie, i když jím nebyl, ale to co viděl potom ho překvapilo.Ačkoli jsi bojovala lépe než kdy jindy podpořena Temnou stranou Síly, proti svému protivníkovi jsi nemohla obstát.Jen ses přiblížila, věžeň téměř ledabyle vykryl, vypadalo to skoro, jako by se nudil.Když jsi zaútočila znovu, nadskočil tě a během zlomku okamžiku ti přiložil meč k hrdlu.Byl to Jedi, o tom nebylo pochyb, a byl to nejspíš mocný Jedi, dokonce dokázal skrýt své schopnosti před všemi mistry na Akademii.

Nechci tě zabít, odejdi odsud, tady tě čeká jen a jen smrt.

Řekl a začal v sobě hromadit Sílu, aby se mohl postavit tvému mistrovi, ze kterého už cítil opravdu velký vztek.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Bleee

Příspěvek od Bleee »

Korriban - Akadémia Sithov

Ten chlapík, ktorý vyzeral ako na pokraji zrútenia, mi teraz priložil meč na krk a priamo ohrozil môj život. Bola som prekvapená, prekvapená z toho, čo sa so mnou dialo a z toho čo sa vykľulo z tohto väzňa. On bol viac ako nejaká nula, nepoznala som jediov, ale nebola by som prekvapená, ak by ním bol. Ale ak je jedi, musela sa stať nejaká chyba, nenechali by ma, podpriemernú študentku bojovať s ním...
Meč na krku ma chladil, z bezprostrednej blízskosti smrti som nemala strach, vyrovnala som sa s ňou už v detstve, v ťažkom období, smrť bola len vykúpením...z tohoto pekla.
Na jeho pokus o "usmernenie" môjho života som reagovala: Ja nemôžem odísť, toto je moja posledná šanca,... ubezpečujem ťa, že nezomriem, to by bolo príliš jednoduché, to by mi život neurobil, lebo chce aby som trpela...
Pohľad mi padol na Denisa. Ak to má byť to posledné čo vidím, tak som rada,...to je blbosť,... Denis ma nenechá len tak zomrieť,...DENIS UROB NIEČO, prosím... Denis, vyzeral nahnevane, chystal sa niečo urobiť, pripravoval sa,... Bola som zvedavá čoho je shopný, čím viac krvi sa mu hromadilo do tváre, tým viac bol príťažlivevjší, na čele mu začali vystupovať žily a oči sa mu podliali krvou, bolo cítiť tú energiu, ako prúdi okolo, bolo to na spadnutie. Teraz to príde, teraz tento úbohý jedi uvidí čoho je schopný môj majster...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Všichni tři jste stáli na místě, vězeň držel svůj meč u tvého hrdla, mistr na vás hněvivě hleděl a tys opovržlivě koukala na svého soupeře.Ani se v souboji s tebou nezadýchal, stál naprosto vyrovnaný a v jeho postoji byla taky známka šarmu a charisma, které už jsi dokázala z jeho řeči vydedukovat.Čekalas, že Denis brzy propukne v záchvat vzteku, to se ale nestalo.Jeho hněv se změnil v chlad a on se zasmál.

Do toho!Zabij ji!Zbývá ti jediný nápřah a její hlava spadne, její krev pokryje tuto podlahu.Pokud nejsi slabý, zabiješ ji.

Vykřikl mistr a stále hleděl na tvého soupeře.Bylo mu nyní upřímě jedno, kdo tohle přežije, ale pokud ji tenhle zkušený Jedi zabije, bude mít teprve mocného učedníka.Pomalu začal připouštět, že jeho učednice asi nikdy nebude nejmocnějším sithem, proti ní by byli stále příliš mocní Sithové na to, aby je dokázala vést.Jediné, co by mu asi chybělo u tohoto vězně by byly ty žhavé chvilky, které trávil s ní.Ale našel by si jinou milenku.
Jedi nebyl vůbec překvapen.Věděl, že se ho Sith bude chtít zlákat, ale jeho přesvědčovací schopnosti byly tedy velmi slabé.Ne, tys pro něj měla ještě šanci na spásu, kterou nabízel výcvik v Enklávě, i když to bude na tobě.Přesto tě nehodlal zabít.Místo toho se káravě podíval na tvého mistra.

Vy Sithové jste tak vypočítaví, při první příležitosti byste vyměnili cokoli.Díky tomu jste nicky a řeknu to takhle, to ty jsi slabý, kdybys byl tak silný, už bys jí pomohl, v což taky tvá učednice doufala.No nic, líbilo se mi tu, ale měl bych zmizet.Co se týče tebe, je to na tobě, jestli budeš s těmito zrádnými a bezcitnými bytostmi nebo najdeš smysl svého života u Jediů.Já se ovšem poroučím.

Potom mávnul mečem pryč od tvého hrdla a vrhnul se na Denise.Ten se na něj s hněvem vrhnul a srazili se v nelítostném souboji na život a na smrt.Denis i Jedi byli vzkutku skvělí bojovníci, ale Jedi zničeho nic změnil bojový styl, překvapil Denise a za míň než sekundu Denis ležel na zemi.

NE, prosím, nezabíjej mě!

Vykřikl najednou.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Bleee

Příspěvek od Bleee »

Korriban - Akadémia Sithov

Čože??? Denis...?... Prečo to hovoríš,...
Všetko krásne sa mi začalo rozpadať, to na čom som chcela stavať, sa teraz ukázalo ako úplne nestabilné. Konečne som začala pri ňom strácať, ten pocit, pocit samoty, konečne už ten hlas v hlave stíchol, čo bude teraz?...
Naozaj som chcela až tak veľa?... Len trochu šťastia a spoločnosti, ten život ma stále len hádže o stenu, ale ja už nevládzem...
V tele sa mi ozvalo korenie, hučalo mi v hlave, trochu ma chytali závraty, nepríjemné stavy úzskosti,... ten strach...
Čo budeš teraz robiť, ja som ti hovoril, že za nič nestojíš?...PREBOHA, buď ticho,...
Bolo mi zle, začínali mi tiecť slzy, ten jedi sa bil s Denisom, ale ja som nevnímala, zúfalstvo pomaly začínalo prerastať v hnev, v hnev na celý svet. Nevidela som východisko z tejto situácie, cesta sa končila a späť to nešlo... Denis prosil život.
Ja som ti verila, vložila som do toho všetko a... ty...ty si ma zradil... CHCEM ŤA ZABIŤ A CHCEM ŤA VIDIEŤ TRPIEŤ...a chcem odísť...
Zhnusil sa mi tak ako ešte nikto a tá nenávisť, ktorú som naposledy cítila v detstve, on zomrie a ja som dúfala, že mojou rukou.
Prečo je tu ten jedi, kto to je, prečo mi to všetko pokazil, má mi ukázať cestu?... Čo mám robiť?
A ty, kto vlastne si? pýtam sa neznámeho. PREČO SI TU?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Jedi Denise porazil bez problémů.Nezadýchal se u toho o nic víc, než když bojoval s tebou a ta zrádná krysa, Denis se válel na zemi a prosil o milost.V jeho očích už nebyl vidět hněv a nenávist, a taky tan jeho šmrnc.Teď z nich vycházel jen strach, ale ani ne tak z Jedie, protože věděl, že ten ho nepopraví, ale z tebe, která jsi pomalu zdvihala meč, aby ses za tu zradu pomstila.Jedi vypnul meč.

Tenhle hlupák mi za to nestojí.A tobě taky ne, cítím v tobě hluboko dobro, tou jiskřičkou dobra byla tvá záliba v tomhle Denisovi.Jenže dobro umí být jako nemoc, umí se šířit a i když ta záliba už v tobě zmizela, dobro v tobě zůstalo.Nezabíjej ho, čeká tě lepší budoucnost než utrpení, kterým celý život procházíš.Pokud budeš chtít, vezmu tě tam, kde už tě nikdo nezklame, jako tenhle hlupák, tam, kde tě nikdo nenechá ve štychu.

Řekl Jedi klidně a vlídně.Mezitím natáhl ruku, omráčil mistra a odhodil ho do klece, ve které předtím stál on.Než ji ale zavřel, sundal si šaty a vzal si Sithskou uniformu, mezitím na Denise navlékl své vězeňské šaty.Denisovi taky vzal medailon člena Akademie a jeho rudý meč.Převlek Sitha byl kompletní a Jedi zavřel klec.

Je to na tobě, pokud chceš jít, můžeš, pokud ne, nemusíš a ani ti neublížím, jen předejdi krveprolití a neříkej, že jsem Jedi.Zabili by mě, ale s těžkými ztratami, což nechci já a zajisté ani oni.Rozmysli se, kdyžtak přijď do kantýny v Dreshdae, budu tady ještě den.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“