Výcvik pro hráče Gabriel Angelo

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro hráče Gabriel Angelo

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - enkláva rytířů Jedi

Celý spocený se probouzíš ze svého hrozivého snu.Ačkoli už je to tak dlouho, stále se ti před očima jeví ta tragedie, kdy ta obrovská bestie zabila tvoje přátele.Ale to už byla minulost, teď ses nacházel v enklávě rytířů Jedi, kde tě rytíři Jedi cvičili v jejich umění.Bylo ráno a za okny už zářivě svítilo slunce.
Po chvíli se dveře otevřely a přišel jeden padawan.Podíval se na tebe a řekl:

Máš se dostavit do výcvikové místnosti.Dnes vás bude mistr Kavar procvičovat ve formě Schi-Cho.

Potom se otočil a odešel.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Gabriel Angelo

Příspěvek od Gabriel Angelo »

Dantooine - enkláva rytířů Jedi

Namáhavě se vyvalím z postele a trmácím se do koupelny k ranní očistě. Musím našlapovat opatrně jelikož moje podlaha je jako minové pole. Tuhle se válí nějaká součástka, támhle zase nějaké dokumenty, ale hlavně obrovská spousta špinavého prádla. Vlezu do koupelny a rychle se opláchnu, abych nepřišel pozdě. Oblékání se ukázalo jako celkem složitá věc. Pobíhal jsem po pokoji a oblékal na sebe všechno co vypadalo alespoň trochu čistě. Spokojený sám se sebou jsem vyrazil cílevědomě k výcvikovým místnostem. Cestou jsem zdvořile zdravil mistry a kamarádsky ostatní padawany. Konečně jsem byl u cíle. Vstoupil jsem do místnosti a zdvořile pozdravil mistra Kavara.
Dobré ráno mistře Kavare.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - enkláva rytířů Jedi

Když jsi vešel do místnosti, předkládal mistr Kavar mladým učňům, o formě I a při tom předváděl různé pohyby a mával mečem proti hologramovému soupeři.

...je nejjednodušší forma a taky první nalezená forma se světelným mečem.Ovšem nenechte se mýlit, mnoho mistrů meče rádo říká, že v jednoduchosti je síla.Nepodceňujte tuto formu, i když ji umí nejspíš každý padawan, ti, co tuto formu mistrovsky ovládají nejsou ani náhodou snadné terče šermířů.Á dobré ráno padawane.Takže teď už jsme všichni.Vyberte si tedy dvojce a začněte cvičit tuto formu.

Ukončil svou řeč mistr Kavar a nechal vás rozestavit se do dvojic.Vedle tebe se rázem objevilo pět dvojic.Jeden padawan přišel taky k tobě a zeptal se:

Můžu cvičit s tebou?

Přičemž se ti uklonil a vytasil svůj žlutý světelný meč.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Gabriel Angelo

Příspěvek od Gabriel Angelo »

Dantooine - enkláva rytířů Jedi

Pokrčil jsem rameny a přátelsky přikývnul.
Proč ne. Jdeme na to.
Ladným pohybem jsem aktivoval svůj modrý světelný meč. Modrá čepel mě vždy uklidňovala. Přesunul jsem svůj pohled z meče na svého oponenta a snažil se zjistit jeho slabiny. Vzápětí jsem se na to, ale vykašlal a vrhnul jsem se do útoku. Předstíral jsem útok na hlavu, ale na poslední chvíli jsem ztočil meč dolů k boku ve snaze překvapit a zmást soupeře.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - enkláva rytířů Jedi

Zaútočil jsi na něj a pokusil ses o pár klamných výpadů, ale padawan je dokázal vykrýt a potom i ty ostatní výpady v klidu vykrýval, potom ale přešel do protiútoku s rychlým sledem výpadů a pak tě přeskočil a zaútočil na záda.Potom se překulil a podkopl ti nohy.Na zemi jsi byl tak rychle, žes ani nevěděl proč.Ten padawan dokázal předvídat tvé útoky, asi měl schopnost bojového jasnovidectví, abys ho porazil, musel jsi přijít na to, jak jeho jasnozřivost blokovat.
Padawan se stáhl do základního postoje a vyčkával, co uděláš potom.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Gabriel Angelo

Příspěvek od Gabriel Angelo »

Dantooine - enkláva rytířů Jedi

Pomalu jsem se postavil zpět do bojového postoje a hleděl jsem na svého protivníka. Myšlenky se mi zuřivě honily hlavou.
Jak mám u Síly porazit někoho kdo dokáže předvídat každý můj pohyb?
Pomalu jsem obcházel druhého padawana a stále jsem nemohl přijít na to jak ho přemoci. Když tu jsem dostal nápad. Vždycky jsem dělal střeštěné věci tak proč ne teď?
Rozhodně nemám co ztratit.
Vrhnul jsem se na něj, ale místo úderu jsem vyhodil svůj meč do vzduchu a druhou rukou jsem zároveň máchnul přímo k jeho hrudi dofajíc, že padawanův pohled sledoval můj meč a tudíž mám moment překvapení. Tohle předvídat nemohl. Na Jedie je to až moc riskantní.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - enkláva rytířů Jedi

Vyhodil jsi svůj meč z ruky a máchnul jsi po padawanovi.Ten stál stále připravený v bojové pozici.Tvoje finta ho opravdu poněkud překvapila a tak jsi ho odhodil o kousek dál.Díky tomu ho ale minul tvůj meč a on se mezitím vydal do útoku na neozbrojeného protivníka.Při skoku ho ale tvůj stálý nápor Síly odhodil mnohem dále a ty sis mohl přivolat oba meče.
Padawan ležel na zemi a když si toho všiml, žačal soustředit svou Sílu na svůj meč.

Mistr Kavar si toho všiml a upřel svou pozornost na vás dva.Do té doby se zajímal hlavně o souboj dalších dvou padawanů, podle názoru mistrů velmi slibných - Revana a Aleka.Teď ale koukal na vás dva.Předváděli jste totiž oba docela zajímavé kousky.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Gabriel Angelo

Příspěvek od Gabriel Angelo »

Dantooine - enkláva rytířů Jedi

Ten poslední trik byl úspěšnější než se dalo čekat. Teď už jenom využít pracně získané příležitosti. Padawan ležel na zemi a snažil se přivolat svůj meč. Věděl jsem, že když se mu to povede budeme zase na začátku a já možná prohraji. To jsem nemohl dopustit. Natáhl jsem ruce a použil Sílu. Můj meč mi bez problémů přistál na dlani, ale meč mého oponenta zůstával stále na svém místě a různě se otáčel a poskakoval jak na něj zároveň působily dvě protichůdné Síly. Zdálo se, že tak zůstaneme navěky, když jsem dostal další skvělý nápad. Místo toho abych si ho přitáhl použil jsem Sílu opačně. Meč se řítil obrovskou rychlostí svému majiteli rovnou do obličeje. Nečekal jsem jestli se mu podařího chytit nebo ne. Odlepil jsem se od země a skočil jsem přímo k padawanovy ležícímu na zemi, abych mu zasadil konečný úder.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - enkláva rytířů Jedi

Padawanovi se rozšířily zorničky.V jedinou velice krátkou chvíli se mu do obličeje velkou rychlostí řítil jeho vlastní meč a ke všemu ještě ty, abys ho dorazil.S velikou mrštností s vyhnuhl meči, ale to už jsi k němu dopadl ty a výcvikovým světelným mečem jsi ho udeřil do hlavy.Padawan se zapotácel a upadl.Potom ale vstal a řekl:

Musí se ti nechat, umíš mě přelstít.Takhle mě jen málo kdo porazil.jsi dobrý.

Potom se uklonil.Vtom jsi uslyšel potlesk a všiml sis, že vychází od mistra Kavara.Ten na vás uznale hleděl a potom spustil.

Výborně padawani.Takhle byste se měli zachovat.Ty Peeku, i když tě Gabriel porazil, jsi odešel se ctí, pochváli jsi ho a uklonil se a ty jsi se tím vítězstvím nijak nepyšnil, ačkoli vím moc dobře, jak je těžké porazit strážce Jedi.Peekova schopnost očekávat tvé útoky ti musela hodně zavařit.Přesto jsi ho porazil a nevzdal jsi to.Toto je ukázka odhodlání tak klíčového ve formě Schi-Cho.

Potom jste se všichni šli kouknou na dva nejdéle bojující padawany.Oba už bojovali velice schopně a skoro se zdálo, jako by měli boj v malíčku.Byli obratní, hojně využívali Síly a neustále byli vyrovnaní.Bojovali už skoro jako starší padawani, ačkoli měli asi jen dvanáct let.Nakonec však jeden z nich vyskočil do velké výšky a potom při šipce k zemi srazil toho druhého.Těsně před dopadem se přetočil a hladce dopadl na nohy.Uklonil se tomu druhému a ten učinil stejně.

Sakra Revane, jak to děláš?Já tě snad nikdy neporazím.

Povzdechl si jeden z nich, ten druhý se však jen usmál a řekl:

Nikdy neříkej nikdy Aleku.Nejsem přece všemocný, jsem jen padawan, oba máme ještě velké rezervy a až je doplníš, třeba budeš lepší.Hlavně se nevzdávej.

Potom už mistr Kavar ukončil výuku a nachal vás jít, kam jste chtěli.Netrvalo ale dlouho a přišel k tobě právě jeden z těch padawanů, kteří bojovali jako poslední a řekl:

Gabrieli, mistr Vandar by s tebou chtěl mluvit.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Gabriel Angelo

Příspěvek od Gabriel Angelo »

Dantooine - enkláva rytířů Jedi

Překvapeně jsem zamrkal. Nevěděl jsem co ode mne může mistr Vandar chtít. Zklamaně jsem se ohlédl za odcházejícími padawany, protože jsem se chtěl trochu seznámit s tím Peekem a zkusit se ho zeptat jestli by mi neprozradil pár svých triků. Ovšem žádost mistra Jedi jakým je Vandar se neodmítá. Nedá se nic dělat moje konverzace s Peekem bude muset počkat.
Možná ho zastihnu při obědě nebo při večeři. To bude nejlepší promluvit si u jídla s chlazeným juicem v ruce.
Usmál jsem se a pokynul hlavou padawanovy, který mi přinesl tu zprávu.
Jak si mistr Vandar přeje. Můžeš mi prosím říci kde se právě nalézá?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - enkláva rytířů Jedi

Padawan se na tebe podíval poněkud nechápavě, nemohl uvěřit, že ti to zapoměl povědět.Potom se očividně rozhodl svou chybu napravit:

A, promiň, mistr na tebe čeká v meditační místnosti.

Potom se uklonil na pozdrav a odešel za svým přítelem, který ho už čekal u dveří.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Gabriel Angelo

Příspěvek od Gabriel Angelo »

Dantooine - enkláva rytířů Jedi

Vyrazil jsem chodbou pryč a přidal jsem do kroku, aby mistr Vandar nemusel čekat dlouho.
Opravdu by mě zajímalo co po mně chce. Asi mi řekne abych si uklidil pokoj a potom mi dá hodinovou přednášku o čistotě a higieně a jak by na to měl Jedi dbát.
Při tom pomyšlení mi klesna nálada na nulu. Uklízení jsem nesnášel a přednášky už vůbec ne. Radši mám nějakou akci a né nudné vysedávání a poslouchání zdlouhavých proslovů o životě Jediů v galaxii.
Mohli by ty přednášky omezit a víc nás posílat do terénu. Pochybuju, že třeba takového Sitha porazím, když mu budu recitovat "100 nejslavnějších let řádu." Možná ho tím unudím k smrti, ale spíš mě zabije jen aby o nemusel poslouchat.
Dorazil jsem na místo. Lehce jsem zaklepal a vstoupil jsem do místnosti.
Dobrý den mistře Vandare. Volal jste mne?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - enkláva rytířů Jedi

Vešel jsi do meditační místnosti, ve které už seděl mistr Vandar.Byl to malý ušatý zelený mužík, který ti byl nejvýš asi po pas a to jsi ještě pořádně neodrostl.Usmál se na tebe a potom ukázal rukou na meditační křeslo.

Posaď se padawane.

Vyzval tě svým tak už obvyklým skřehotavým hlasem a potom se šibalsky usmál.

Neboj padawane, žádné přednášky se konat nebudou.Ale ten pokoj by sis měl opravdu uklidit.

Když ses usadil, zavřel oči a začal nadnášet všechno v místnosti, včetně svého a tvého křesla.Potom jste začali krouži dokola po celé místnosti a nakonec jste dopadli na zem, přesně tam, odkud vás nadzvedl.Potom si promnul ruce a zívl.

Jen jsem se potřeboval trochu protáhnout, jsem přece jen už docela starý.Tak padawane, teď tě trochu víc zasvětím do meditace.Vidím, že meditační sed už umíš, tak mi předveď, co dovedeš dále.Pro začátek zkus nadzvednout tady tohle závaží.Sám bys to ještě zvednout nedokázal, na to budeš muset ještě cvičit, ale pomocí Síly bys to už zvednout mohl.

Potom svou tříprstou rukou ukázal na kovovou kouli o velikosti basketbalového míče.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Gabriel Angelo

Příspěvek od Gabriel Angelo »

Dantooine - enkláva rytířů Jedi

Otráveně jsem pohlédl na kovové závaží. Takové věci mě opravdu nebavily. Hodiny šermu, to bylo něco pro mě a né tohle meditování a zvedání věcí. Takové věci se hodí spíš pro Strážce Jedi a né pro Ochránce Jedi jako jsem já. Ovšem musel jsem ukázat mistru Vandarovy, že nemám nedostatek disciplíny.
Tak do toho. Ať už to mám za sebou.
Zavřel jsem oči a soustředil se na kovovou kouli na podlaze. Ze začátku se mi moc nevedlo. Měl jsem hlavu plnou myšlenek a závaží jen leželo na podlaze. Asi po pěti minutách jsem zaznamenal první úspěch, když jsem kouli nadzvedl asi o deset centimetrů. To bylo všechno. Závaží bylo ve vzduchu asi dvacet sekund a pak hlasitě žuchlo na zem. Otevřel jsem oči a nasupeně pohlédl na tu kovou věc a měl jsem co dělat abych neřekl pár nevhodných slov.
Nejradši bych jí rozsekal mečem. To by bylo zábavnější.
Zvedl jsem oči a upřel je na mistra Vandara.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - enkláva rytířů Jedi

Mistr na tebe s úsměvem kouknul a rozesmátě sledoval tvé chabé pokusy zvednout kouli.Potom ale trochu zvážněl a promluvil:

Padawane, vím, že jsi spíš pro boj, ale jsi Jedi, tyhle základy musíš zvládat, ať jsi ochránce nebo konzul.

Potom jsi však tu kouli zvedl, ale po chvíli žuchla o zem.Mistr se na tebe podíval napůl pochvalným, napůl ztrápeným pohledem.

Tak rozsekal mečem, hmm, no nic, už tě nebudu trápit, ale měl bys to každý den alespoň chvíli cvičit.Mimochodem, máš jít za mistrem Dorakem do archívu.

Po těchto slovech odešel.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“