Trénink pro moderátora Garth Devilman(Akel Jinn)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Trénink pro moderátora Garth Devilman(Akel Jinn)

Příspěvek od Lukin013 »

Corelia

Letíš ve vypůjčené transportní lodi, abys dovezl zásilku nějakému rodianovi jménem Arad.Prostředník, který tohle domluvil ti dal jasné instrukce, včetně místa určení a taky různá bezpečnostní opatření, jako třeba, že se nemáš dívat na obsah beden, atd.
Po chvilce jsi přistál na plošině patřící tomuto rodianovi.Hned, jak jsi vystoupil, mířilo na tebe asi tucet hlavní pušek, které drželi obraní droidi.

<Vystupte s rukama nad hlavou.Spolupracujte a nic se vám nestane.Je to pouze obrané opatření>

Vyzval tě jejich velitel v huttštině.Potom ukázal na dva droidy, kteří tě začali odbavovat.

<V pořádku, můžete je dát dolů.Můj pán říkal, že pro něj máte zásilku.Ve vašem zájmu také doufá, že jste se nedíval na obsah.>

Potom vyslal většinu droidů do tvé lodi, aby vyložili náklad.Potom velitel droidů vytáhnul portmonku a přešel k tobě.

<Tady je vaše odměna - 5000 kreditů.>
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Corélia

Díval jsem se jak mě odbavují. Lepší být živej a hezky s kreditkama než být zastřelenej droidama který řídí Rodian Usmál jsem se. A v duchu proklínal Danika Ofara mého „přítele“, který byl všeho strůjcem. Kdyby tohle nebyla půjčená loď a ještě ke všemu tvoje tak bych jí napikoval do nejbližšího droida... Soptil jsem v duchu. Nenáviděl jsem Hutty a jejich droidy, ale byli to jednou obchodní partneři. Nezbývalo mi než se přihlouple usmát a pronést: Jsem tvému pánu vděčen, vyřiď mu mé poklony. Když jsem uslyšel částku nenapadlo mne odporovat. Je nebezpečná doba, vem to... Myslel jsem si a toužil odsud rychle zmizet. Dík kamaráde... Poděkoval jsem a netrpělivě čekal až bude náklad vyložen...[/i]

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Corelia

Droidi vyložili náklad a většina z nich zamířila zpět do domu Rodiana.Jen jeden zůstal stát a právě, když jsi nastupoval do lodi, přiběhl k tobě.

<Můj pán mi právě poslal zprávu, má pro vás další práci, tady máte datapad.Brzy se vrátí droidi a dají vám náklad, pokud tedy práci přijmete...>

V datapadu bylo napsáno:

Místo doručení:Coronet, 425 ulice, dům 5, 7. patro
Cílová osoba:Aran Mooney(člověk)
Doba trvání:1 hodina, když to nestihnete, nedostanete zaplaceno, cílová osoba to chce v přesný čas

Upozornění:!!!Neotvírat náklad!!!


Droid koukal stále stejným nepřítomným pohledem a potom se jen zeptal:

<Berete to?>
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“