Výcvik pro hráče ondrapp

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

ondrapp
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 21.9.2008 21:01:51

Příspěvek od ondrapp »

Tatooine, přístav Mos Espa

Přistály jsme na Tatooine a hnedka začali problémy. Necítil jsem se zrovna nejlip kvůli Addě a nějáký starý páprda mě tu začne hned po přístání vyzvýdat. No to snad... doufám že to je ten, koho hledáme. Byl bych rád kdyby to bylo bez problémů. Pomyslil jsem si a tázavě se podíval na Addu. ,,Ehh, Addo?" Nejistě jsem se zeptal kvůli předešlému incidentu na lodi. ,,To je ten, koho hledáme?" a snažil se staříka ignorovat.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Tatooine, přístav Mos Espa

,,To já nevím. Já sem jenom tvůj doprovod." Zvedla Adda ramena. Pak se tázavě podívala na muže.
,,Co ti je do toho?" Zeptala se ostře.
,,Bacha slečinko na pusu, nebo špatně skončíš." Zavrčel muž. Adda šáhla po blásteru a namířila ho na muže. Sil už také stačil nahmatat blaster.
,,Zkus to dětku." Sykla Adda.
,,To by stačilo." Ozval se muž, který to celé pozoroval z povzdálí. Pokynul muži, aby odešel.
,,Omluvte ho je to jeho práce. Pevně doufám, že jste mi přivezli mé koření." Usmál se muž, který byl honosně oblečen.

ondrapp
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 21.9.2008 21:01:51

Příspěvek od ondrapp »

Tatooine, přístav Mos Espa

No, to je snad už on. Pomyslel jsem si. Měl bych si ho nejdřív prověřit ale. ,,A kdo jste, respektive, pro koho pracujete." A začal jsem si ho prohližet od hlavy až k patě. Nachvíli jsem zapoměl na Addu, která však byla cítit až ke mě. Zase se mi začali podlamovat kolena. Musím ji dostat. Řekl jsem si v duchu a znovu se věnoval pánovi, co se nás ptal na koření. ,,Tak co?" A položil jsem si ruku na svůj bláster.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Tatooine, přístav Mos Espa

,,Nepracuju pro nikoho." Řekl klidným hlasem muž.
,,To spíše ostatní pracují pro mě. Já nepracuji pro nikoho jsem nezávislý obchodník." Usmál se muž.
,,Takže máte to moje koření? Jistě ano, protože s Wrexem udržeujem dobré vztahy ještě nikdy mě nezklamal. Tak co kdybych nechal své lidi, aby to odnosili." Pokynul muž rukou na což přišli čtyři svalnatí muži.
,,Dovolíte, aby to odnesli. Okamžitě samozřejmě zaplatím." Muž opět pokynul rukou a přiběhl další muž, který přinesl kredity.

ondrapp
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 21.9.2008 21:01:51

Příspěvek od ondrapp »

Tatooine, přístav Mos Espa

,,Tak dobře, dejte mi mé kredity a já zase půjdu svoji cestou." řekl jsem, a vzal si od obchodníka kredity. ,,Třeba se zase někdy potkáme." řekl jsem a mávl rukou na rozloučenou.

Podíval jsem se na Addu a zkusil si vyrazit na tváři ůsměv. Adda se však moc neusmívala.
,,Addo, nezajdeme na závody kluzáků? Zde na Tatooine mají jednu z nejtěžších drah v této galaxii a taky by jsme si mohli zajít na oběd a nějáký drink, jestli tedy nemáš nic proti." Můsím se jí něják zalíbit. hmm... jestli kývne na ten oběd, mám půlku cesty za sebou. Mohl bych zkusit závodit. Nejsem v tom špatnej, a kdybych zvítězil, mohl bych to vítězstvi veřejně věnovat Addě. pomyslil jsem si.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Tatooine, přístav Mos Espa

Adda nevěnovala Silovi pozornost místo toho sledovala čtyři muže jak vykládají koření. Zdálo se že je nějaká zamyšlená. Sil tomu, ale moc nevěnoval pozornost místo toho přemýšlel o taktice jak jí získat. Po té co muži odnosili všechno koření a Sil dostal své peníze boahý muž odešl ze samolibým úsměvem na tváři.
,,Možná jindy. Ale teď raději budu sledovat toho chápka nevěřim mu. Chci zjistit jestli to koření bylo opravu pro něj. Wrex mi neřekl jak toho muže dokážeme poznat doufala jsem, že něco řekl tobě." Řekla Adda.
,,Počkej na mě sejdeme se zde za tři standartní hodiny." Dodala spěšně a odběhla směrem za mužem. Sil zůstal stát před lodí a snažil se vybavit zda-li mu Wrex něco neřekl co by mu kupce pomohlo poznat.

ondrapp
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 21.9.2008 21:01:51

Příspěvek od ondrapp »

Tatooine, přístav Mos Espa

Hmm, další odmítnutí. Ale já se nedám. pomyslel jsem si a přemýšlel dál o tom, co mi předchvílí řekla Adda. Hmm, neříkal mi Wrex popis...neříkal něco o heslu? noooo ... nevím, nemůžu si vzpomenout. Kdybych nerozmlátil svůj poslední datapad... . Přemýšlel jsem a dospěl k závěru, že bych měl Addu projistotu sledovat, aby se jí něco nestalo. Nemůžu tu ale nechat tu loď jen tak stát. Přemýtal jsem tedy, jak to zařídit. A pak mě to napadlo. Došel jsem k lodi a dočasně ji poškodil, aby nemohla zažehnout pohon a odpojil centrální počítač v kokpitu. ,,Tak, to snad bude stačit. Hlavně si musím pamatovat, kde jsem tuhle luxusní lodičku nechal."zašeptal jsem. Zkontroloval jsem svůj bláster, vzal obdržené kredity pro případ ůplatku a vydal se za Addou.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Tatooine, přístav Mos Espa

Po té co se Sil ubezpečil, že loď zůstane na svém místě se vydal za Addou. Nebylo nijak těžké ji sledovat šla stále přímo. Nakonec jí dohnal. Stála před dveřmi, které byli zapečetěné.
,,No to je dost, věděla sem, že nakonec přijdeš jen jsem nevěděla kdy." Usmála se Adda.
,,Ten chlap šel sem. Vypadá to na nějaký komplex, asi jeho organizace." Ukázala Adda na dveře.
,,Hele je mi jedno, co si myslíš, ale já Wrexovi dlužím hodně, takže hodlám zjistit jestli jsme jeho koření prodali správné osobě. A to s tebou nebo bez tebe." Řekla Adda po té co se podívala na Silův lhostejný obličej.
,,Takže? Pomůžeš mi? Ty dveře sama neotevřu a vevnitř by ses mi taky docela hodil." Adda se upřeně podívala na Sila a čekala na jeho odpověď.

ondrapp
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 21.9.2008 21:01:51

Příspěvek od ondrapp »

Tatooine, přístav Mos Espa

,,A půjdeš pak semnou na večeři?" otázal jsme se směle a šel jsem Addě pomoct otevřít. Bylo mě celkem jedno komu jsme prodali nějáké koření. Peníze jsem měl, ale chtěl jsem dostat i Addu. A tohle mohla být moje příležitost. Společne s Addou jsme se pokusili otevřit Addě. Když jsme je otvírali, neustále jsem se rozhlížel, jestli nás někdo nesleduje, ale nic jsem neviděl.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Tatooine, přístav Mos Espa

,,No uvidíme, ale když mi tak hezky pomáháš. Myslím že by se o tom uvažovat dalo. Pokud mě pozveš samozřejmě." Usmála se sladce Adda. Silovi se trošku zatočila hlava, protože Adda byla tak krásná, že by snad šel za ní kam koliv. Zámek povolil a dveře se otevřeli.
,,Skvěle." Zajásala Adda a vytáhla blaster.
,,Takže? Zachováš se jako gentlmen a půjdeš první?" Zeptala se Adda. A opět se sladce usmála.

ondrapp
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 21.9.2008 21:01:51

Příspěvek od ondrapp »

Tatooine, přístav Mos Espa

,,Samozřejmě lady" usmál jsem se, výtahl blaster, a vykročil směle vpřed. Přemýšlel jsem o tom, na co uvnitř natrefíme. Určitě nějáká ochranka, možná i lovci odměn. No uvidíme. Projistotu jsem si zkontroloval, jestli mám u sebe stále své kredity, pro případný úplatek. Adda šla zamnou a já si myslel, že jestli tohle přežijeme, jakože snad ano, tak budu bodovat.

,,Addo, mám na tebe dvě otázky." První je, co budeme dělat, jestli jsem to prodal tomu špatnému? Zabijeme ho nebo okradem? a druhá otázka, víš něco konkrétního o tom lovci Korranovi? Mysliš že by jsme ho tu mohli potkat?

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Tatooine, přístav Mos Espa

,,Je mi jedno zda ho zabijem nebo pouze okradem, ale to koření musíme získat zpět. Pokud to neni ten pravý samozejmě. Co se týče toho lovce tak se nejmenuje Korran, ale Davik. Davik Fox a je to Mandalorian. Po tom co byli Mandaloriani poraženi se z nich staly žoldáci a námezdní lovci, ale Davik je jedinej, kterého jsem osobně potkala. Je opravdu nebezpečný má spoustu zbrání, které si vlastnoručně upravil. Zabíjí i kvuli drobnostem. Malém dostal i mě, ale naštěstí jsme unikla. Věř mi že, je lepší ho nepotkat." Řekla Adda.
Oba společníci došli do sklepa, který byl velice prostorný, ale prázdný. Nacházeli se tam další tři dveře.
,,Do Sitha! Kam teď?" Vyhrkla Adda. Sil se rozhlédl na všechny strany a přemýšlel do kterých dveří má vyjít.
,,Musíme opatrně nerada bych vešla někam, kde je dvacet žoldáků hrajících Pazaak." Řekla Adda.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“