Výcvik pro hráče ondrapp

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Cartr

Výcvik pro hráče ondrapp

Příspěvek od Cartr »

Nar Shaada, kantýna

Twi'lek jménem Sil Kawani byl ve své oblíbené kantýně, kde hodlal sehnat nějakou práci.
Seděl u stolu a popíjel velice lahodný drink, který patřil k jeho nejoblíbenějším, když si všiml podivně vyhlížejícího muže, který stál u pultu a podíval si s barmanem. Sil si všiml jak muž podsrčil barmanovi kredity. Barman si je vzal a ukázal na Sila. Muž barmanovi poděkoval a vydal se k Silovi.
,,Zdravím. Hledám někoho na jednu určitou práci a byl jsi mi doporučen ty." Spusťil muž. Sil pokynul rukou, aby se muž posadil. Muž se okamžitě pohodlně usadil.
,,Moje jméno je Wrex a pokud dovolíš, přejdu rovnou k věci. Nebudu ti lhát práce neni legální a bezpečná. Jde o přepravu koření a poměrně velkého množství a na tohle koření má zálusk nejeden konkurent. Je totiž drobet upravené, ale to už tě zajímat nemusí. Takže asi takhle, pokud máš loď řekneš mi kde sídlíš a já tam pošlu lidi, aby ti tam daly náklad, pokud loď nemáš, použiješ jednu z mích. Zboží dopravíš na Tatooine do přístavu Mos Espa tam už si tě někdo najde neměj strach budou o tobě vědět, ale pro případ že by tě chtěl někdo obelstít zeptej se na heslo, které budeš chtít zodpovědět od toho, co po tobě bude chtít koření. Zapamatuj si to heslo je "úroda". Jo a jak jsem říkal, protože je tohle koření tak upravený je dost žádaný takže se tě o něj budou snažit připravit. Samozřejmě vysoká odměna tě nemine. Dokážu se štědře odměnit to neměj strach." Seznámil Wrex Sila s celou situací.
,,Takže?" Dodal spěšně Wrex.

______________________________________________________________

Takže, tvar příspěvku už zvládneš tak ho nezapomínej dodržovat. Snaž se rozepisovat, ale vím že to občas nejde, ale přesto se dá napsat víc než dva řádky.
Nechci ti nutit co psát a proto ti jen poradím za prvé tak nějak se zamisli nad vším co ses teď dozvěděl, také můžes popsat svoji postavu třeba co má na sobě atd. (jenom ti radim nenutim) a pak se rozhodni jestli práci vemeš nebo nevemeš. Nemysli si že musíš klidně řekni ne je to jen na tobě.
Takže do toho.

ondrapp
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 21.9.2008 21:01:51

Příspěvek od ondrapp »

Nar Shaada, kantýna

Podíval jsem se na Wrexe upřímným pohledem, napil se a odpověděl mu:
,,Nikdy nedělám nic, za co nedostanu peníze předem, dále by mě zajímalo, kde najdu nějákou vaši loď, nebudud riskovat zničení mé vlastní lodě, né že bych nebyl dobrý pilot, ale když říkáš že je to tak nebezpečné nebudu riskovat svoji a taky by mě zajímalo od koho pak dostanu svoji odměnu." Znovu jsem se napil. Jestli tohle půjde dobře tak budu mít novou loď, kapsu plnou kreditů.
A nesmím zapomenout umlčet toho užvaněného barmana. Pomyslil jsem si.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Nar Shaada, kantýna

Wrex se radostně usmál.
,,Výborně jsem opravdu potěšen, že souhlasíte. Ohledně lodi neni problém už jsem nechal jednu připravit pro případ jako je tento. Okamžitě loď nechám naložit. Mám ale jednu podmínku chci, aby s vámi letěla moje asistentka. Věřte mi nebude vám překážet. A pokud jde o platbu co by jste řekl pěti tisícům kreditům? Nebo je to pro vás málo? Ne nic neříkejte. Nabízím sedm tisíce to si myslím, že je velice slušné. Takže se dostavte do hangáru v sektoru 7. Tam na vás budu čekat společnou se svou asistentkou." Muž se zvedl a podal si se Silem ruku.
,,Takže. Zatím." Řekl muž a odešel.

ondrapp
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 21.9.2008 21:01:51

Příspěvek od ondrapp »

Nar Shaada, kantýna

Hmm, asistentka. Tak to se mi na krádež lodi moc nehodí. pomyslel jsem si. Dopil jsem svůj drink a došel k barmanovi abych zaplatil. Poté jsem se vydal k Wrexově lodi do hangáru.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Nar Shaada

Sil nějak nespěchal ke svému cíly. Raději si cestu vychutnával. Otáčel se na všechny strany a prohlížel si davy lidí, kteří se snažili vydobýt cestu ke svému cíly. Občas se někdo hádal nebo pral, prostě každodenní život Nar Shaada na který byl Sil zvyklý.
Twi'lek prošel sektorem s číslem šest a zamířil k sedmému. Vešel do dveří, které tyto dva sektory spojovali a dostal se do sedmého, který byl plný hangárů. A právě teď si Sil uvědomil, že neví kam přesně jít, ale brzy jeho strach pominul, protože hned v prvním hangáru uviděl muže co si ha najal. Muž zrovna rozdával pokyny pracovníkům, kteří nakládali náklad do nablyštěné lodi. Sil si to zamířil k hangáru.

______________________________________________________________

Snaž se psát delší příspěvky.

ondrapp
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 21.9.2008 21:01:51

Příspěvek od ondrapp »

Nar Shaada

Pomalu jsem se šoural městem k hangárům. Hodně jsem přemýšlél o své staronové práci, přišlo mi to dost nostalgické znovu pracovat pro někoho. Po cestě jsem se rozhlížel na všechny okolo.Moc se mi do té nové zásilky nechce. Možná jsem měl nejdřív víc přemýšlet než jsem to vzal, ale už jsem s tím... jak se jen sakra jmenoval, jo Wrex. Už jsem s Wrexem udělal dohodu a nebudu to odvolávat na poslední chvíli. Pomyslil jsem si. Došel jsem k hangárům a začal přemýšlet nahlas:
,,Hmm, tak mě napadá, jak jsem byl v té dobré náladě, asi jsem se zapoměl zeptat do kterého hangárů mám vlastně přijít." Akorát jsem to dořekl, hned jsem uviděl Wrexe u jedné z lodí jak dává povely svým poskokům. Hned jsem k němu vykročil a pozdravil ho : ,,Ahoj Wrexi, tak jsem tady."

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Nar Shaada

,,Vítej. Jdeš jako na zavolanou zrovna končíme." Přivítal nově příchozího Wrex.
,,Vše je na palubě, pane." Podal hlášení jeden s Wrexových lidí.
,,Bylo na čase. Můžete odejít." Mávl Wrex rukou, aby dal najevo i ostáním lidem, že se mají pakovat. Nakonec zůstal Sil s Wrexem o samotě.
,,Ještě moment vydržte má asistentka tu bude co nevidět." Usmál se Wrex.
,,Zatím si klidně prohlídněte loď jistě oceníte její prvotřídní kvalitu. Tato loď je jedna z mých nejlepších a tomu odpovídá i její rychlost věř mi budeš s ní nadmíru spokojen." Začal Wrex seznamovat Sila s lodí a ukazoval mu na její masivní konstrukci a blyštivý postříbřený plášť.
,,Jsem tady Wrexi." Ozval se medový hlas za Silem, který se za ním okamžitě otočil. Za ním stála mladá a překrásná žena s kadeřavými rudými vlasy a oblečená v kožené oranžově černé žoldácké zbroji.
,,Aaa konečně." Vydal se naproti ženě Wrex.
,,Takže jsme tu všichni a můžete vyrazit." Plácl rukama Wrex a pobízel Sila, aby nastoupil.
,,Kdopak je můj nový parťák?" Zeptala se žena.
,,Ach hrome kde jsem nechal vychování. Dovolte, abych vás představil tohle je Adda moje pravá ruka. A tohle je Sil prý je velice dobrý v tomhle oboru. A abych nezapomněl tady máš tři tisíce kreditů zbylé čtyři dostaneš až se vrátíš sem zpět a nebo ti to na místě vyplatí Adda to bude pouze na tobě." Podal Wrex Silovi kredity.
,,Takže neotálejte leťte." Pobídnul je a zmizel někde v hangáru na což se začali otevírat střešní vrata hangáru.
,,Až po tobě tvrďáku." Pobídla Sila Adda.

ondrapp
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 21.9.2008 21:01:51

Příspěvek od ondrapp »

Nar Shaada, vesmírná loď

Nastoupil jsem spolu s Addou na Wrexovu loď. ,,Půjdu si projít loď. Mohla by jsi zatím nastavit souřadnice do počítače?" zeptal jsem se Addy a cítil, že se začínám lehce červenat. Addě se na tváři objevil lehký usměv když viděla že, se začínam červenat a souhlasně kývla. Rychle jsem se vydal projít loď. Po chvíli jsem se vydal do kokpitu zkontrolovat Addu. Chvíli jsem ji pozoroval, jak provádí potřebné výpočty a pak si k ní přisedl. Jen jsem si sedl, začala se loď zvedat. Znovu jsem cítil že se začínám červenat. ,,Addo, jak se taková hezká holka jako ty nechá zlákat někým jako je Wrex abys pro něj pracovala?" vyhuhlal jsem ze sebe,ale to už jsme pluli vesmírem a já cítíl že jsem rudý jak někdo, kdo chytíl horečku.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Paluba lodi, Kokpit

Adda se šibalsky usmála na Sila, který byl poněkud zarudlý a nervozní.
,,Ale znáš to. Po Mandalorianský válkách jsem přišla o všechno hlavně o rodinu stal se ze mě sirotek, který se živil kradením. A tenkrát jsem potkala Wrexe zrovna, když jsem ho krádala. Ujal se mě a naučil mě bojovat. Jsem mu za vše vděčná je mou rodinou." Odpověděla Adda a opět se usmála.
,,A nějak takle se dívka jako já dostane k člověku jako Wrex. No a když už jsme u toho zdělovaní našich živoťáků tak co ty? Řekni mi něco o svém životě ty. Ať se líp seznámime." Mrkla na Sila Adda.

ondrapp
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 21.9.2008 21:01:51

Příspěvek od ondrapp »

Paluba lodi, kokpit

Tuhle otázku jsem čekal a proto jsem neváhal odpovědět.
,,Já se narodil na Nar Shaadě. Můj otec pracoval pro jednoho z hutů
a matka byla tanečnice. Měl jsem ambice stát se ritířem jedi, ale když pak jeden z jediů mého otce zabil, vykašlal jsem se na to a zaujmul otcovo místo. Chvíli jsem pro něj dělal jako nájemný vrah a podobné práce. Přestalo mě to ale bavit, tak jsem odešel do ústraní na nějákou tu chvíli. Teď, když už jsem měl toho klidu dost, tak se vracím do starých cest. Jen mě udivuje, že ikdyž jsem byl pryč, moje pověst se asi neztratila. Vzhledem k tomu že mě zná snad každý barman."
dokončil jsem svůj projev a lehce se usmál. Věděl jsem, že již nejsem tak rudý jako zpočátku a napadlo mě, že s Addou budeme dobře vycházet.
Podíval jsem se skrz okno kokpitu do vesmíru a znovu se zeptal Addy : ,,Addo, Wrex mi říkal, že nám tuhle zásilku možná bude chtít někdo ukrást. Nevíš kdo by se o to mohl pokusit?"

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Paluba lodi, kokpit

Adda se zasmála.
,,Tak to by bylo na dlouho, protože nás chce okrást snad každej. Tohle koření je drobet upravený a tak je mnohem lepší než to obyčejné. Wrex je v tomhle oboru nejlešpí a ostatní to vědí a proto se ho snažej okrádat vždy když se naskytne příležitost. A proto se musíme mít stále na pozoru. Ale pokud bys chtěl jméno někoho konkrétního tak jednoznačně Korran. Korran je největší konkurent Wrexe. Tyhle dva se nesnášej, až je to děsivý. Pokud po nás někdo půjde tak bude on v první lini, teda né on samozřejmě, protože na to je to moc velkej šéf. Určitě pošle svého Mandalorianského lovce Davika Foxe a to už je jiná liga. Tenhle maník je mebezpečnej to mi věř tomu se raději vyhnout." Seznámila Adda svého nového společníka s dosavadní situací.
,,Cesta potrvá alespoň hodinu. Achjo nesnášim dlouhý cesty." Konstatovala jen tak pro sebe Adda.

ondrapp
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 21.9.2008 21:01:51

Příspěvek od ondrapp »

Paluba lodi, kokpit

,,Jestli chceš, jdi si odpočinout. Vzbudím tě, až dorazíme." řekl jsem Addě. Adda si povzdychla, vstala ze sedadla a odešla do jiné časti lodi. Sedl jsem si na její misto. Stále ještě vonělo její vůní, kterou jsem okamžitě nasál. Hmm, tahle Adda není špatná holka.... a taky je
hezká....

říkal jsem si v duchu, mé myšlenky ovšem rozehnaly jiné. Začal jsem přemýšlet o tom co my řekla Adda, o jejím dětství, o tom jak přišla k Wrexovi a o tom co mi řekla ohledně Wrexova konkurenta. Jsem si jistý, že jsem to jméno Davik již někde slyšel... přemýšlel jsem... A pak mi to najednou problesklo hlavou.To je ten co, seděl naproti mě v kantýněna Nar Shaadě,aspoň myslím, ten zabrak se kterým seděl ho tak myslím oslovil, jestli ví o tom, že to převážím já a sledoval mě, tak budou problémy. Napadlo mě.
Začal jsem se panicky projíždět skenerem lodi okolí lodě, ale nic nenašel. Projistotu jsem se vydal zkontrolovat loď a Addu.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Paluba lodi

Sil procházel lodí, která byla prostorná a velice luxusně zařízená. Silovi přecházeli oči z té krásy ve které se nyní přepravoval. Ale nejvíce jeho pozornosti si zíkala jeho nový partner. Sil došel k jedné s kajut a tiše nakoukl dovnitř.
Kajuta byla prostorná a velice pěkně zařízená na posteli, která byla uprostřed mísnoti ležela Adda. Sil se na ní dlouze zadíval.
,,Copak je?" Usmála se Adda, která si všimla nově příchozího. Sil se trošku polekal, že byl odhalen, ale okamžitě se uklidnil. Chystal se něco říct, ale neměl slov.

ondrapp
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 21.9.2008 21:01:51

Příspěvek od ondrapp »

Paluba lodi

Procházel jsem Wrexovu luxusni loď. Byla vážně nádherná a moderní. Víc se mi však líbíla Adda a má odměna za tuhle práci. Rozhodl jsem se jít se podívat na Addu. Opatrně jsem nahlídl do její kaujty. Velíka postel na které ležela Adda. Chvíli jsem ji pozoroval. Pak mě oslovila : ,,Copak je?" a usmála se na mě. Trochu jsem se lekl, ale rychle jsem se sklidnil. Chtěl jsem ze sebe něco vymáčknout, ale nevěděl co. Chvíli jsem Addu pozoroval na posteli a ona pozorovala mě. Vypadalo to, jako by mě vysklékala pohledem. Najednou se mi začalo ztěžka dýchat a zrychlil se mi tep. uhh... asi bych se měl pokusit... . Nemohl jsem odolat a musel jsem jít bliž k Addě. Adda se na mě stále dívala. Došel jsem k ní a pokusil se jí beze slova políbit a svést.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Paluba lodi

,,Brzdy hrdino. Nejsem žedá lehká holka." Odtáhla se Adda od Sila, který se nyný tvářil zklamaně a shrzeně zároveň.
,,Co kdybys mě nechal vyspat." Řekla Adda a naznačila Silovi ať odejde. Twi'lek odešel s kajuty mírně podrážděn a zamířil si to přímo do kokpitu, kde si sedl do křesla.
Zazněl signál, který značil že se loď blíží k cíli. Sil zatáhl za páku hyperprostoru a začal sestupovat k písečné planetě.
,,Tatooine je pěkně nevlídné místo." Ozvala se Adda za Silem. Sil se neotočil místo toho řídil loď, která se již dostala do atmosféry planety.
Loď začala přistávat v přístavu, který se honosil názvem Mos Espa. Z lehka Sil s lodí přistál.
,,Tak jdeme." Řekla Adda a odešla s kokpitu Sil jí následoval.
Sil vyšel z lodi, kde už čekala Adda. Následně na to k lodi přišel postarší lidký muž.
,,Co zde chcete a co vezete?" Zeptal se muž.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“