Výcvik pro Luka Sky... (RC-178069 "Whie")

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Mira,les u továrny
Na jich chlapče na jich. Stačilo se podívat z okna.
A ušklíbnu se.
A klídek když se nedaří tak se nedaří prostě jste měli smůlu.
Ještě že sem se podíval okna.
Pomyslím si když vyrážíme jižně od mýtiny. Asi hodinu-dvě se prodíráme porostem a když už byl vidět kouř továrny Stopa se zastavil.
Stopo? Co je?
Zeptám se a zastavím se taky.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Mira,les u továrny

Stopa se několikrát ještě mlčky rozhlédl, ale pak konečně odpověděl.
Já nevím, mám takovej divnej pocit, že nás něco sleduje.
Bum jen mávl rukou.
Určitě to máš z toho, jak je to tu posetý hromadou senzorů, aby mohli sledovat náš postup.
Stopa pokrčil rameny.
Mno, jak myslíš, ale i tak se mi to nelíbí.
Pokračovali jste dál v cestě. Asi tak po dvaceti minutách jste došli na začítek obrovského prostranství, na kterém se zhruba tak 20-25 metrů od vás rozprostírala hromada budov, představující tovární komplex. Nejbližší vchod se nacházel přibližně třicet pět metrů od vás a byl hlídaný dvojicí automatických věží.
Mám takovej divnej pocit, že tohle je ta továrna.
Napodobí Bum směšně Stopu, který si cosi zamumlá pro sebe a čeká na tvé rozkazy.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Mira, před továrnou
Tak hele hoši. Ten kdo ještě jednou pronese na někoho nějakou narážku kvůli tomu souboji s Alphou, tak ten letí zpátky na Kamino a půjde do první linie, jasný? Byl to blbej nápad jen jsem chtěl zmalovat Prettymu ten jeho vychloubačnej xicht. A teď já a Stopa sestřelíme ty věže. Až budou napadrť Bum s Ironem se podívaj jestli jsou ty dveře otevřený. Jestli ne tak je můžeš vyhodit do vzduchu Bume.
Konečně akce.
Pomyslím si když si vytahuju DC-17.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Mira, před továrnou:

Jaké zas narážky? My si tady jen slušně vyměňujeme názory.
Namítne s úsměvem Bum a dloubne do Stopy svou zbraní, aby ho naštval. Ten si něco zamumlá pro sebe a zamíří svou zbraní na jednu z věží, stejně jak ty, zatímco si Bum nachystá nádobíčko k otevírání dveří a Iron vám hlídá záda.
Jakmile ti Stopa oznámí, že už je připraven, pokyneš hlavou a společně několika ranami vyřadíte věže ze hry. Bum posléze spolu s Ironem doběhne ke dveřím a začne se hrabat v jejich ovládání, zatímco je oba kryjete. Po chvilce vidíš, že výbušniny na ně nebudete potřebovat, protože se poslušně otevřou.
Je to čistý, můžete k nám.
oznámí ti Iron, jakmile si prohlédl chodbu za dveřmi.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Mira, vchod do továrny
Po té co se dveře bez potíží otevřou doběhneme se Stopou ke dveřím.
Ééeh ach jo já se těšil na menší ohňostroj. Výbuchy na simulátoru byly vždy tak pěkný.
A vejdeme do továrny. Chvíli jdeme úzkou chodbou a když se začnem přibližovat k jakési místnosti zaslechneme skřípění lehce zrezlých droidů.
Máme tady pravděbodobně kontakt s nepřítelem chlapci. Bude to nejspíš hlídka. Připravte si zbraně! Řeknu ostatním a připravím si zbraň. Chvíli čekáme a pak vběhneme do místnosti kde rozdrtíme čtyři droidy. Iron k nim přejde a řekne že to jsou jen tupé B-1 a že bych si měl vyměnit střelivo protože mám ostré náboje. Podívám se na svojí DC-17ku.
A jo. Sakra! No co jen jeden droid.
A vyměním si osté náboje za cvičné.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Mira, v továrně:

Střetnutí s několika droidy nebylo nijak zvlášť zajímavé, tedy pokud se nepočítá fakt, že jsi omylem jednoho z nich rozstřílel na maděru, protože sis nevyměnil munici za cvičnou. Zatímco sis ji vyměňoval, Stopa se porozhlédl po místnosti a Iron s Bumem hlídali oba východy z místnosti. Místnost byla obdélníkového půdorysu a podle stolu uprostřed ní jsi ji odhadoval na nějakou recepci.
Heleme se tady je nějaký terminál!
Pronese po chvilce Stopa, který obešel stůl a ukáže na malinkou zapadlou konzoli v něm zabudovanou.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Mira,továrna
Hmm výborně. Mrknu se na to. Irone dal bys mi hacka?
Iron mi podá malou disketku.
Díky.
Zastrčím ji do počítače objeví se zelené světlo a nápis zadejte heslo zmizí. Disketu vytáhnu a zastrčím tam datapad s popisem úkolu. A nahraju na něj mapu komplexu a tu dám Bumovi.
Bume podívej se kde by se daly umístit bomby aby tenhle komplex vyletěl do povětří.
Řeknu a dál se hrabu v terminálu jestli nenajdu něco užitečného co by nám pomohlo.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Mira,továrna:

Bum si od tebe převezme datapad a důkladně prozkoumá čerstvě staženou mapu a pak, po krátké chvilce ticha, oznámí jeho typy, kam umístit nálože.
No nejlepší by bylo zničit hlavní reaktor, ale tipuju že bude nejvíc hlídanej. Ale dobrým cílem by myslím byla i výrobní linka.
Zatímco mluví, ukazuje ti na mapě místa, která našel.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Mira, továrna
Hmm no myslím že výrobní linku by nebylo špatný zničit ale máme zničit celej komplex. Takže myslím že půjdeme k tomu reaktoru. Buď bouchne celej komplex nebo se vše zasatví protože nebude energie. Půjdeme k reaktoru. Stopo neseš mapu a říkáš nám směr.
Irone... ty zjištíš tady z toho terminálu ještě něco co by nám mohlo pomoct ohledně droidů a zabezpečeni věznice. 5ekni my když něco najdeš.
Bume...dobrá práce.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Mira, továrna

Stopa, kterému jsi vrazil do rukou datapad s mapou, si zavrčel pro sebe něco ve smyslu, proč zase já, ale pak poslušně na ní začal hledat nejlepší cestu k hlavnímu reaktoru. Zato Bum, když jsi ho pochválil, vypadal, že každou chvílí se vznese vzduchu, ale pak, jako by se snažil zakryt toto své selhání, se vrátil do podřepu a hlídal východy z místnosti. Po chvilce vyťukávání v terminálu se ozval Iron.
Obávám se, že toho tady o droidech moc nenajdu, protože tento termoš nemá dostatečný přístup, stejně tak jako k věznici, dá-li se tak nazvat několik zadržovacích cel. Její pozice je myslím už zakreslená na mapě, cos už stáhl.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Mira, továrna
Hmm ukaž pusť mně k tomu. Zkusím zjistit jestli tam nejsou "vězni".
A Irone? Nevadilo by ti vzít tu mapu? Zvěd kterej by ji měl nýst se cejtí jako sluha.

Řeknu a ušklíbnu se.
Stopo dej si padla a čekej až něco najdu.
Sakra někdy mám pocit jako by byl ze série Null.No to je jedno... Se to napraví.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Mira, továrna:

Iron si od Stopy vezme datapad s mapou a, ačkoli se při tom pod helmou netváří zrovna potěšeně, začne hledat nejlepší cestu. Stopa se pak připojil k Bumovi a začal s ním hlídat východy z místnosti.
Ty jsi mezitím zaujal Ironovo místo a začal se hrabat v počítači, ale Iron měl pravdu, když říkal, že ta konzole má omezený přístup, protože jsi se k věznici nemohl dostat. Přesto se ti ale povedlo zjistit, že je prázdná.
Iron po chvilce promluví.
Myslím že už jsem nějakou cestu našel - použijem výtah pro údržbu, protože ten myslím nebude tak hlídanej, a svezem se až k reaktoru. Horší je dostat se k tomu výtahu, protože se nachází na druhé časti naší budovy. Přesto to ale nevypadá moc složitě.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Mira,továrna
Hmm,no myslím že s timhle počítali a droidů tam dali dost ale... No co nám zbejvá. Pojedeme výtahem pro údržbu. Vrať ten datapad Stopovi příště to udělá ať se mu chce nebo nechce.
Ach jo první mise a už jsou rozpory...
Nakonec vyjdeme dveřmi a zamíříme chodbou k výtahu pro údržbu.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Mira, továrna:

Iron vrátil Stopovy datapad, což poněkud rozesmálo Buma, který je celou dobu pozoroval.
Docela by mě zajímalo, kolikrát bude ten datapad ještě pendlovat.
Konečně vyrazíte. Stopa jde jako první, ty mu jsi v patách, pak jde Bum a celé to uzavírá Iron. Po několika minutách cesty dorazíte k jedné křižovatce. Stopa ale zničeho nic zvedne varovně ruku, načež se všichni přitisknete ke stěně.
Čtyři droidi v západní chodbě, vypadá to na B-1. Zašumí ti ve vysílačce.
Tam míříme že? Zeptá se ho Iron, načež Stopa přikývne.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Mira, továrna
No jo konzervy... dovolíš?
Předejdu Buma vytáhnu granát a hodím ho tam plecháčům. Následuje simulace výbuchu a vyběhneme zpoza rohu. Proběhneme okolo na zemi se válejících vypnutých droidů a dojdeme kde dveřím.
Hmm tudy by jsme měli jít k výtahu pro údržbu ale je to zamčený.
Pokusím se dosta do dveří a otevřít je.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“