Výcvik pro Darth Knight

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Darth Knight

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Jsi v neblaze proslulé Sithské akademii.Kolem dokola stojí hlouček studentů i mistrů a sledují tě.Sledují a ty moc dobře víš proč.Vyzval jsi na souboj jednoho z nejlepších studentů tvého ročníku.Zprvu s tebou nechtěl bojovat, ale tys ho potom urazil a on tasil svůj světelný meč.

Tak dobře, kdo bude mít v těle zaražený meč první, prohrává!

Vykřikl na tebe student a zaútočil.Byl velice sebevědomý a myslel, že to budeš mít brzy za sebou, ale v tom se spletl.Vykryls mu jrho sadu ran a brzy jsi přešel do protiútoku a od té doby se vážky souboje nakláněly každou chvíli k někomu, soupeř tě odkopl a těžce oddechoval.

Nemáš šanci!

A vrhnul se znovu do boje.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

matronator

Příspěvek od matronator »

Korriban - Akademie Sithů

Vyskočim do vzduchu, skočím za něj, napřáhnu meč, a připravuju se mu ho zabodnout do zad.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dobře, nejspíš jsem tě měl říct, jak to má celé vypadat -

Správný tvar příspěvku:

Lokace podržená, nahoře je to označené jako u

Přímá řeč tučná, nahoře jako B

Myšlenky kurzivou, nahoře v liště BB kódů je to jako i

Ostatní věci jako tvá činnost, popis okolí atd. to je normálně
Krom toho, zkus se trochu rozepsat, popisuj soupeře, okolí, situaci, rozveď své myšlenky, snaž se přeci chlape :)
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

matronator

Příspěvek od matronator »

Korriban - Akademie sithů

To se ještě uvidí!

Zařvu na něj a rozeběhnu se proti němu. Pár metrů od něj vyskočím do vzduchu a skočím za něj. Vytasim meč a připravuju se mu ho zabodnout do zad. Ale on si toho všimne.

Chcípni!

Zařve, otočí se a vykryje můj ůder.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Neustále jste bojovali a někteří diváci i celkem obdivně pískli.Bojovali jste jako lvi.Nikdo nehodlal zemřít a tvůj soupeř už tuplem ne.Byl na vrcholu svých dosavadních sil.Ještě nikdy nepředváděl tak dobrý výkon, ale stále to nestačilo na to, aby tě zabil.Mnohokrát tě dostal do úzkých, ale to ty taky.Tvůj soupeř horečně přemýšlel.

To si dělá srandu, to si musel vzít nějaký doping, jak může být tak schopný, když donedávna byl mezi nejhoršími.Měl jsem ho zabít už při první příležitosti.

Znovu se zuřivě vrhnul do boje a provedl tři katy po sobě, což tě tedy slušně vykolejilo.
_____________________________________________________________
Jo, to už je lepší, ale taková poznámka.Nepiš za postavy, které neovládáš.Myslím třeba to, jak na tebe zařval, ať chcípneš, to prostě nemůžeš.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

matronator

Příspěvek od matronator »

Korriban - Akademie Sithů

Je fakt dobrej. Ani nevim proč jsem s nim chtěl bojovat. Ale co. Ať je jakoliv silnej, já ho dám! Snad.

Rozeběhnu se na něj a rozdávám prudký údery. Ale každý ůder vykryje. Najednou mě odhodí a rozeběhne se na mě. Když už je kus ode mě, všimnu si židle. Soustředím se na ní a po chvíli mu ji hodím do obličeje.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Tvůj protivník tě začínal pomalu štvát.Sám ale slábnul a jeho údery byly čím dál tím nesoustředěnější a slabší.Na útoky Sílou už nemohl ani pomyslet.Jeho vyčerpání zapůsobilo i na jeho postřeh a když jsi po něm vrhnul meč, neubránil se jí a židle ho zasáhla.

JÁ TĚ ZABIJU!!!

Zaburácel a na jeho stranu se přidali další dva bojovníci.To už však zasáhnul tvůj mistr.Z jeho prstů vystřelily mocné blesky a usmažily toho zbabělce i jeho pomocníky.Potom se obrátil na tebe a zatleskal ti.

Prestiž za tohoto ubožáka patří tobě, protože kdyby mu nepřišli na pomoc jeho patolízalové, zemřel by tvou rukou.Gratuluji, jsi nejsilnější student ve svém ročníku.Teď už musím, za hodinu se ale ukaž v archívu.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

matronator

Příspěvek od matronator »

Korriban - Akademie Sithů

Jo! Vyhrál jsem. A mám schůzku se svým mistrem. Co mi asi bude chtít?

Pomyslím si a vydám se ke svému pokoji si trochu odpočinout po těžkém boji.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Po hodinové pauze ses dostavil do archívu Akademie.Co se temnoty týká, nebyla vůbec jiná, než ostatní místnosti, ale to bylo ke tvému překvapení všchno, co tak mohlo být stejné s ostatními místnostmi.Archív byla nevelká místnost se čtyřmi sloupy uprostřed a mezi nimi vedl krátký můstek.Za ním byly asi čtyři konzole, u kterých jsi mohl studovat.Mistr si tě prohlédl, předpokládal po tomto souboji, že budeš nějak zraněný, ale asi ses rychle hojil nebo byl pro tebe souboj jednoduchý.

Vítej učedníku, dnes tě čeká test z vědomostí o Sithech, věřím, že budeš pilně studovat, za půl hodiny tě prozkouším.

Potom se šel věnovat jiným studentům.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

matronator

Příspěvek od matronator »

Korriban - Akademie Sithů

Hmmm. Test. Už jsem celej žhavej. Čekal jsem něco lepšího. Ale co. Vo hodinách jsem moc nedával pozor, tak si musím přečíst ňákou tu kapitolu.

Chodím po Archívu a hledám nejvhodnější knížku. A hned mi jedna padne do oka.

Historie Sithů.

Řeknu tiše, vytáhnu jí z poličky a jdu si sednout a studuji.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Akademie Sithů - Korriban

Po hodině tvého studování k tobě přišel mistr s teď už trochu mrzutějším výrazem.Zuřil, protože ho jeden ztrapnil před všemi ostatními na poradě, ačkoli jeho učeň se stal nejschopnějším studentem v ročníku, sklidil pouze výsměch, když jeden z nich poznamenal, jak ho z toho průseru musel vytáhnout.

Pravý Sith by je zabil všechny tři...

Vzpoměl si na slova tvého "zachránce" a čelisti se mu znovu spínaly.

To můj učeň by si s nimi poradil, mít tolik zkušeností a být v jeho ročníku, ale, co se dá dělat, ročník, ve kterém je tvůj učeník se moc nevyvedl.

Zněla mistrovou hlavou jeho slova.Takový políček už znova nesnese.Vytáhne ze svého učedníka vše, nebo ho zabije.Koukal na tebe nevrlým pohledem a pak vyštěkl:

Ve tvém zájmu doufám, že jsi toho nastudoval dost.Nemám dnes náladu odpouštět chyby!Cítím tvůj nesouhlas se zkoušením, ale je to nutné znát, ze znalostí dávných mistrů a Lordů můžeme stále čerpat, nejen náš vztek nám pomáhá vítězit, to rozhodně ne!

Pak ti hodil dotykový datapad a stále ještě nakvašeně odešel.
V datapadu bylo napsáno Basikem:

Test z hystorie Darth Knight

1.Co je to Malachor V a čím je proslulý?
2.Co je Sithský jazyk?
3.K čemu se používá Sithský holocron a jak vypadá?
4.Kterým Sithským pánům patří hrobky v Údolí?


Mistr na tebe koukal a sledoval tě, chtěl vyčíst, jestli jsi v klidu nebo jestli máš strach.
_____________________________________________________________
Dobře, odpovědi na otázky najdeš v Archívu, pokud něco nenajdeš, doporučuju wookiepedii, pokud umíš anglicky nebo encyklopedii na seznamu, pokud anglicky neumíš, ale mělo by to být i v archívu, jen pro jistotu, kdybych napsal něco, co v archivu není
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

matronator

Příspěvek od matronator »

Korriban - Akademie Sithů

Zamyslím se, a po chvíli začnu vyťukávat:

1. Malachor V je možná jedna z nejdůležitějších planet Mandalorianských válek. Republika a Revan se tady nejdřív střetli s Mandaloriany. Pak tady Darth Traya, Darth Sion a Darth Nihilus získali speciální sithské dovednosti, a nakonec tady Vypovězený porazil poslední "nepravé" sithské pány v galaxii (Dartha Siona a Darth Trayu).
2. Sithský jazyk je jedním z nejtajemnějších a nejbezpečnějších jazyků. Používal ho starý Sithský národ a po jeho vyhubení se tento jazyk stal tzv. mrtvým. Je jím napsáno mnoho prastarých svitků, které se snažilo rozluštit mnoho lidí. Jeho jedinečnost spočívá ve vlastnosti být srozumitelný jen tomu, kdo ovládá taje Síly. Díky tomu je velice bezpečný.
3. Do holocronu ukrývali Sithové svá tajemství a poznatky, například tvorbu světelného měče s červenou barvou čepele. Nejčastějším tvarem je pyramida.
4. Darth Nihilus, Darth Traya, Darth Revan.


Když dopisuji poslední odpověď, tak znervózním.

Tohle jsem se v Historii Sithů nedeočetl.

_____________________________________________________________
Tak jsem nikde nenašel, ale zkusil jsem napsat asoň toto.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Mistr si vzal tvůj datapad a zamyšleně se na tebe podíval.Trochu se divil tomu, co jsi do něj napsal a podrbal se na bradě.Místy to trochu nechápal a u poslední otázky se zasmál.

Zvláštní odpovědi, vskutku, že by měl tento žák věštěcké schopnosti?Nikdy jsem neslyšel o žádné Vypovězené, Darthu Nihilusovi, Darth Trayi ani o Darthu Sionovi.No, a ta poslední otázka je kuriozní.

Podíval se na tebe a potom řekl:

Dobře, dobře, většina údajů je správná, u Malachoru stačilo jen vítězství Republiky, ale hlavně lorda Revana nad Mandaloriany.Jen poslední otázka je úplně mimo:

Hrobky v údolí patří Temným pánům Tulaku Hordovi, Marku Ragnosovi, Nagu Sadowovi a Ajutu Pallovi.Lord Revan ještě ani nezemřel a o Darthu Nihilusovi a Darth Trayi jsem nikdy neslyšel, ale jinak to máš v pořádku, múžeš si jít po svých.

_____________________________________________________________
V sekci Archív by všechno mělo být a pokud jsi hrál KotOR, tak tam to všechno je taky, jinak jen pro ujasnění, hraješ v době vlády Dartha Revana, o triumvirátu a vypovězené nikdo neví ;)
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

matronator

Příspěvek od matronator »

Korriban - Akademie Sithů

Ok, tak tohle sem zvládnul.

Oddychnu si. Zvednu se ze židle a mířím ke svému pokoji.

Kdo sakra je ten Darth Nihilus? Proč mě napadlo zrovna tohle méno?

Zakroutím hlavou a přidám do kroku.

_______________________________________________________________
Sorry za 4. odpověď. Já totiž o Mandalorianských válkách skoro nic nevim, tak mě nenapadlo, že v tý době ještě tyhle Sithové nebyli.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Vyšel jsi spokojeně z archívu, ale tvou náladu zhoršily posměšné obličeje kolemjdoucích studentů, jak tě parodovali při tvém souboji.

Prosím, prosím...nezabíjejte mě!!NENENE!!!

Ječel nejhlasitější.Byl to učedník mistra, který se posmíval tomu tvému.Mistr mu zřejmě nakukal to, čím se posmíval i tvému mistrovi a ten tě potom parodoval nejvíce.Ostatní studenti nadšeně naslouchali.

Ale!Náš posránek!Jak se vede?!
_____________________________________________________________
To je v poho
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“