Výcvik pro hráče Jirax (Jerec Onasi)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Chrám Jedi, výcviková místnost:

Kayla všechny mé útoky zručně vykryla a skolila mně na zem Mezi tím ještě něco pronesla o tom,že je špatné bez dobrého důvodu útočit tak silně.Pak mně nechaly a zeptala se mně jestli mám dost.

Kdybych to zkusil ještě jednou,tak by mně to nezabilo,ale jsem už unavený a něco mi říká,že zítra se bude dít něco velkého.

Mezi svou řečí jsem se líně zvadl z podlahy,sebral jsem svůj meč a připnul jsem ho k pasu.Pak jsem namířil k východu z tréninkové místnosti.

Opravdu jsi ho neviděla?

Zeptal jsem se ještě a odešel jsem z tréninkové místnosti.Pak jsem zamířil na svou ubikaci.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, výcviková místnost:

Kayla zklamaně pokrčila rameny a odpověděla.
Mno, jak myslíš, ale kdyby sis to rozmyslel, víš kde mě najdeš...
Když jsi se ji zeptal na tajemného pozorovatele, tak jsi si všiml, jak ji ta otázka zaskočila, ale hned se vzpamatovala.
Ne neviděla. Jseš si opravdu jistý že se ti to nezdálo?
Tentokrát jsi nepochyboval o tom, že ti lhala, ale dřív, než jsi stihl cokoliv říct, zčervenaly ji tváře a utekla směrem k polici s tréninkovými koulemi.
Rezignovaně jsi odešel směrem ke své ubikaci, ale patrně ti nebyl dopřán pokoj od neznámého člověka, protože jsi měl v půli cesty opět pocit, že tě někdo sleduje, a když jsi se otočil, spatřil jsi jen lem tmavě šedého pláště mizejícího za rohem. Rychle jsi se běžel tam podívat, ale uviděl jsi jen vzduchoprázdnou chodbu.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Chrám Jedi, výcviková místnost:

Kayla evidentně nebyla moc nadšená že už jdu.Pak řekla že kdyby jsem si to rozmyslel,vím kde ji najdu.Ale když jsem se jí zeptal na toho divného člověka,zaskočilo jí to.Aby to zakryla,řekla jestli se mi to jen nezdálo.
Co skrýváš?
Když jsem znovu spozorněl,šla už směrem k tréninkovým koulím.Po cestě do mé ubikace jsem ho znovu zahlédl.Vydal jsem se rychle za ním,ale zmizel mi hned za prvním rohem.
Někdo si se mnou snad hraje na schovávanou,nebo mně sleduje agent?
Pokračoval jsem tedy v cestě na ubikaci.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi:

Rozhodl jsi se pokračovat ke své ubikaci, přičemž jsi usilovně přemýšlel, kdo to může být, důsledkem čehož jsi si nevšiml Grina, jež do tebe málem narazil, když jsi konečně došel ke své ubikaci. Vypadal, že tě už nějakou dobu hledá.
Jerecu! Tady jseš! Co si proved?!
Když uviděl tvůj nechápavý výraz, pokračoval.
No, nedlouho potom, co jsi odešel od snídaně, k nám přišel nějakej mistr a vyptával se na tebe a když se pak zeptal, jestli náhodou nevíme kam jsi šel, tak mu to ten blbec Niell řekl! Pak okamžitě odešel! Pojď, musíme tě schovat, než tě najde!
Dřív než jsi stihl cokoliv říct, tě chňapl za ruku a odtáhl do své ubikace, jež byla o několik ubikací od té tvé.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“