Výcvik pro hráče Dacen Melek (Ber´Ke Har)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro hráče Dacen Melek (Ber´Ke Har)

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, tvůj pokoj:

Corusant. Střed Galaxie. Srdce Republiky. Planeta, která nikdy nespí. Jedno velké město. Corusant je vším, jen ne rájem. Miliony lidských přání, snů a osudů, ale také i bolesti a utrpení.
Ležel jsi ve svém pokoji na posteli a přemýšlel. Přemýšlel jsi o sobě, o lidech tam venku, o Řádu Jedi, ale také jsi přemýšlel o tom, kdy tvůj mistr rozhodne, že už jsi připraven na svou první misi. Shodou okolností jsi zrovna myslel na svého mistra, když v tom někdo zaklepal na dveře a ten někdo nebyl nikdo jiný než on sám.
Nerad ruším tvé rozjímání můj padawane, ale neměl jsi být před deseti minutami ve výcvikové místnosti číslo čtyři a cvičit tam se mnou?
Řekne s úsměvem a pozoruje tvou reakci.

________________
Vzhledem k tomu, že už hraješ v hromadě obdobích tě přezkušovat nebudu.
Jinak, chci teď po tobě hlavně myšlenky, sny a pocity, takže se ukaž frajere.

R.O.F.L
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Chrám Jedi, můj pokoj:

V klidu jsem ležel a odpočíval, byl jsem příjemně uvolnění a rozjímal o corusantu, o řádu jedi a o celé galaxii:
Corusant... tak kypící životem, né jako Bothawui, nebo Naboo... tolik lidských životů, tolik přání, snů... a bolesti.
Při pomyšlení na bolest těch lidi mi zamrazilo v zádech:
kéž by se všichni lidé měli dobře... kéž by žádna bolest nebyla, ani války a korupce.
Při pomyšlení na korupci jsem si vzpoměl na galaktický senát:
Parta lidí, kterým jde jen o to naplnit si kapsu a udržet si moc. Snad žádnému z nich nejde o potřeby obyčejných lidí, o to, co prožívají ostatní, v jaké chudobě jsou některé planety. Proč prostě nezastaví tu zločinost v systému Y´tube, proč neomezý zločinecký vliv huttu a nenastolý spravedlnost? No jo, kdyby jim pojem spravedlnost něco říkal.
Teď jsem se uchýlil k jedné opravdu bláznivému přání:
Jednou bych zachránil galaxii od všeho zla, ach, to by byla krása. Jen mír a klid, žádné války, žádná korupce, žádná zločinost, žádna temnota...
Pak jsem si vzpoměl na svého mistra, když mě jako malého poučoval o temné straně a o tom co k ní vede, jak mi odříkával kodex a já se ho učil naspaměť.
Je pro mě jako otec. Mám ho rád jako otce. Ujal se mě v řádu a cvičil, takřka mě vychoval. Strašně rád bych mu to někdy oplatil...
V tom jsem uslyšel jemné zaklepání na dveře, jenž se posléze otevřely. Dovnitř vstoupil můj mistr a připomněl mi, že jsem se už před 10 minutamy měl dostavit do výcvikové místnosti.
Rychle jsem vstal s postele, mírně se uklonil a řekl:
Omlouvám se, mistře. Byl jsem tak pohroužen do sích myšlenek, že jsem na to uplně zapoměl. Ještě jednou se omlouvam. Myslíte, že by jsme už mohly jít?
Trochu jsem se styděl za to že jsem uplně zapoměl na cvičení. Rád jsem se cvičil a zdokonaloval a dělat iluze mě opravdu bavilo. Bohužel, udělat pravou iluzy se mi povedlo zatím jen dvakrát.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi:

Tvůj mistr si vyposlechl tvou omluvu a pak s úsměvem odpověděl.
Nemusíš se omlouvat, také se někdy zapomínám. To už je hold prokletí nás intelektuálů.
Na chvíli se odmlčel, jako by o něčem přemýšlel, ale pak se otočil ke dveřím a řekl.
Tak pojď, cvičení čeká.
Pak rychlím krokem odešel z pokoje. Hned jsi se vydal za ním. Dohnal jsi ho na chodbě, kde na tebe čekal u jednoho z velkých oken lemujících chodbu. Když jsi k němu došel, trochu povzdechl.
Krásný pohled, nemyslíš?
Venku zrovna zapadalo slunce, jehož záře zvýrazňovala siluety vysokých budov a tvořila dlouhé stíny, což tvořilo krásný pohled. Život na ulicích byl ale stejný jako vždy, což tě ale nijak nepřekvapilo. Naopak tě ale překvapila rychlost, s jakou se změnil tvůj mistr. Ještě před chvílí byl veselý a usměvavý, ale teď byl takový zachmuřený a duchem nepřítomný. Aniž by čekal na tvou odpověď, vyrazil směrem k výcvikovým místnostem.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Chrám Jedi:

Cestou do výcvikové místnosti se mi hlavou honily myšlenky a úvahy o řádu jedi. Myslel jsem na usměvavou tvář mistra Yody, přísny pohled mistra Windu a samozřejmě na ostatní členy rady.
Přemýšlel jsem o svích známích a kamarádech v řádu, hlavně o Khodu, mém dobrém Ithoriánském příteliÿ. Byl asi o rok, o dva mladší než já, ale i tak byli naše schopnosti boje na stejné úrovni.
A každý jsme bojovaly úplně jinak. Ja jsem se snažil ukončit boj rychle, on naopak vyčkával a zaměřoval se na obranu. Takhle trpělivě čekal, dokud jeho soupeř neodhalí slabé místo a toho pak využil.
Pak jsem přemýšlel o chármu jedi. Byl velký, a i po těch tolika letech co tu jsem, se v něm občas stratím. Nebýt mistra, tak bych asi cestu do výcvikové místnosti nenašel.
Vstupily jsme dovnitř. Všude bylo plno padawanů, sem tam byl vidět nějaký mistr, jak kárá, nebo chválý svého padawana.
Podival jsem se mistrovy do očí a směle řekl:
Začneme?

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, výcviková místnost č. 4:

Tvůj mistr jen přikývne a pokloní se, přičemž pak následně aktivuje svoji zelenou čepel. Jakmile zaktivuješ ty tu svou, postaví se do bojové postoje. Chvíli se nic neděje, oba jen stojíte a pozorujete se navzájem. Pak ale zničeho nic vyskočí a tvrdě zaútočí. Jen tak tak jsi ten útok vykryl, ale než se stihneš vzpamatovat, už jsi zavalen hromadou útoků ze všech stran, které ti nedávají žádnou šanci zaútočit. Po chvilce ale zvolní a trochu couvne.
První útok toho napoví hodně o tvém soupeři, ať už jde o jakýkoliv. Pamatuj si to.
Řekne a znovu zaútočí, ale už ne tak tvrdě jak předtím.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Chrám Jedi, výcviková místnost č. 4:

Zoufale udělám pár uhýbných manévru a dostanu se za něj.
Musím získat čas
Trošku couvnu, abych byl co nejdál od něj a meč dám do obrané pozice.
Zavřu oči a pokusím se chytnout tok síly kolem mě, abych se mohl pokusit udělat iluzy, udělat svého dvojníka. Rázem vycítím, že se mi to povedlo.
Udělám několik rychlích pohybů, aby mistr nepoznal, zda jde o iluzy nebo mě. Pak ho můj dvojník oběhne, mistr se otočí a iluze zmizi.
Já se rozeběhnu a seknu mistrovy do zad.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, výcviková místnost č. 4:

Tvůj mistr byl trochu překvapen iluzí, tedy ne jí samotnou, ale tím, že se ti ji podařilo vytvořit. Navíc to vypadalo, že se na ni chytil a otočil se za ní. Když jsi se mu ale pokusil seknout do zad, rychle se otočil a zablokoval tvůj úder svým mečem.
Gratuluji k povedené iluzi, škoda jen, že jsem ji rozeznal hned. Ale jen tak dál
Je čím dál víc lepší.
Obdařil tě pár útoky a pak couvl dozadu.
Schválně jestli poznáš, který z nich jsem já.
Řekl a doslova se roztrojil, takže před tebou teď stály tři tví Mistrové.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Chrám Jedi, výcviková místnost č. 4:

Až teď jsem si vlastně doopravdy uvědomil, že jsem udělal iluzi.
Takže už třetí... nádhera.
Pohlédl jsem na tři mé mistry a zavřel oči. Nátáhnul jsem se v síle a snažil rozeznat, který z nich je ten pravý.
Možná že ten na pravo.
Otevřel jsem oči a rozběhl jsem se po prostředním mistrovy. Zvedal jsem meč nad hlavu, ale když jsem byl u něj, udělal jsem otočku a seknul po noze pravému mistrovy.
Doufam, že jsem zasáhl pravého.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, výcviková místnost č. 4:

Zavřel jsi oči a snažil se pomocí síly zjistit, který z nich je tvůj mistr. Jakmile jsi došel k závěru, že je to ten vpravo, zaútočil jsi na něj, přičemž jsi odvedl pozornost naznačením útoku na prostředního. Pravý ale tvůj úder vykryl a, zatímco se ostatní dva rozplynuli, usmál se.
Skvělý odhad, smím vědět co mě prozradilo?
Řekl tvůj mistr a obdařil tě pár údery.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Chrám Jedi, výcviková místnost č. 4:

Já... anii nevím mistře, jenom jsem se soustředil a najednou jsem to poznal. Asi mi hodně pomáhá síla.
Pak jsem se rozběhl po mistrovy a zaůtočil na hlavu. Když mistr pozvedl meč nad hlavu, rychle jsem změnil dráhu meče a zaútočil na mistrovy nekyté nohy. Vzápětí jsem ho rychle oběhl a zaútočil na mistrovy záda...

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, výcviková místnost č. 4:

Hm, takže instinkt říkáš? Zajímavé...
Pronese tvůj mistr a snaží se vykrývat tvé promyšlené údery. Skutečně na tvůj náznak na útok na hlavu pozvedl meč, jak jsi předpokládal, ale nohy nekryté neměl, protože, jakmile jsi na ně zaútočil, tvůj útok vykryl, ačkoliv bylo poznat, že to bylo jen tak tak. Když jsi ho pak oběhl a zaútočil na záda, nezbývalo mu, než uskočit, ale než tak udělal, stihl jsi ho trošku popálit na zádech. Po chvilce se otočí a s nic neříkajícím výrazem řekne:
Kdo jsi a co jsi udělal s mým padawanem, on nikdy takhle dobře nebojoval!
Po té se ale usměje a oplatí ti několik úderů.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Chrám Jedi, výcviková místnost č. 4:

Mistr vypadal překvapeně, ale i já jsem byl sám sebou zaskočen.
síla je opravdu skvělý spojenec, málem jsem ho porazil!
Vykruju mistrovy údery a udělám několik kroků dozadu.
Mistře, myslíte, že už bych mohl dostat misi? Věřím že jsem teď opravdu připraven!
Řeknu vzrušeně s prosebným výrazem ve tváři. Meč dám do obrané pozice a čekám na mistrovu odpověď a útok.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, výcviková místnost č. 4:

Mistr se opět usměje a odpoví.
Tak to ti přeji, ale dokud mě o tom dostatečně nepřesvědčí, tak nic nebude, přestože jsi před chvilkou byl hodně blízko.
V tu chvíli znovu zvýší intenzitu útoku a začne tě pomalu tlačit dozadu.
Máš pravdu, síla je opravdu skvělý spojenec, jen musíš vědět kdy a jak ji použít.
řekne, přičemž jsi si uvědomil, že ti musel přečíst myšlenky.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Chrám Jedi, výcviková místnost č. 4:

Podívam se mistrovy do očí a vyčkávám. Čepel v obranné pozici, neustále se dívaje na mistra.
Hledal jsem si jeho slabé místo, místo, které má mistr nechráněné. Soustředil jsem se jen na mě a na něj, jako by vše kolem nás zmizelo
zmizelo.
A pak jsem zaůtočil. Nechal jsem se prostupovat silou, každý úder jsem rychle, ale pečlivě promýšlel, každý mistrův úder jsem z přesností vykrýval. Po chvíly jsem našel slabé místo v mistrově obraně. Začal jsem útoky soustředit na břicho a neustále jsem zvišoval jejich intenzitu. Najednou jsem však čepel sklonil dolů a seknul mistrovy na nohu...

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, výcviková místnost č. 4:

Tvrdě jsi zaútočil na svého mistra, přičemž jsi každý svůj útok pořádně promyslel. Každý tvůj úder střídal jiný úder a postupně jsi tak odhaloval slabé místo jeho obrany. Když jsi pak zaútočil na jeho nohu, stihl tam strčit svůj meč, ale bylo to jen tak tak. Rychle couvnul a řekl:
Myslím, že je načase, abych tě přestal šetřit.
Potom z přejde okamžitě do protiútoku a začne na tebe rychle útočit ze všech stran. Chvílemi se ti zdá, že vidíš jen čmouhu, jež tě pomalu ale jistě tlačí dozadu. Útoky směřuje na každou část těla, přičemž z pokaždé jinou silou, sem tam se objeví i piruety, které tebou, pokaždé když je zablokuješ, pořádně otřesou.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“