Výcvik pro Jared Jorris (Syntax)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro Jared Jorris (Syntax)

Příspěvek od Pear »

Vesmír

Seděl si ve své lodi a odpočíval jsi. Právě jsi splnil jednu polovinu jednoho malýho kšeftu. Ještě stačilo vyložit balíček k tvýmu zaměstnavateli, a dostal by jsi, na to jak na tom právě jsi, pěknou sumičku peněz. Přemítal jsi nad svou minulou misí, ošetřoval jsi si své zranění, které si utrpěl. Nic se nedělo, a ty ses začal nudit, takže jsi nastartoval loď, a vydal se na Tatooine.
________________________
Nechám to na tobě, popiš co cítíš, třeba i v čem sedíš, můžeš přihodit vzpomínku na misi, nebudu tě moct vést a nezapomeň to na konci trochu posunout.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Syntax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 20.10.2008 20:09:22
Bydliště: Dvůr Králové n/L
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syntax »

Vesmír

Docela dřina, ale dá to prachy pomyslel jsem si po přestřelce v baru na jedné zapadlé okrajové planetě. Au, zatracenej rodian! zaklel jsem, poněvadž rodian, od kterého jsem měl převzít balík, si to rozmyslel a chtěl víc peněz. Já na to Kašlu ti na to a vytáhnul jsem blastery a namířil mu je na hlavu. On se tedy podvolil a balík mi předal, ale když jsem odcházel, tak mě blasterem postřelil do ramene. Rozstřílel jsem ho na kaši, ale to spálený rameno teda pěkně bolelo. Namazal jsem si na to nějakou šedou kaši a bolest trochu ustoupila. Vypnul jsem autopilota a usadil se k řízení. Tak, teď už jen doručit balíček a budu za vodou. Začal jsem vypočítávat souřadnice planety pro vstup na světelnou rychlost. Za chvíli už jsem byl v hyperprostoru a tak jsem si šel na chvíli lehnout. Probudilo mě pípání, které oznamovalo, že jsem na místě.

-------------------------------------------------------------

sorry, nechal jsem se trochu unýst
Naposledy upravil(a) Syntax dne 24.10.2008 13:04:00, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tak buď sem blbej, nebo sem ten konec nepochopil. Si byl v lodi, či kde a tam tě přepadli? Mluvíš za jiné postavy, ještě je to moc divoký. Trochu zmírni posun, tohle nech na mně, myslel sem postup trochu blíž k planetě. Takže edit prosím.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vesmír

Byl jsi nad žlutou planetou, nad Tatooinem. Už dlouho jsi měl jistý zarezervovaný jeden přístav, který pro tebe zarezervoval právě jeden Hutt.

Když jsi přistával, tak si u přistávací dráhy viděl několik hrdlořezů...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“