Výcvik pro hráče Jirax

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Oběd s tak skvostnou tabulí, jako udělal Gee a jeho žena, to byl něco, co droidi v Enklávě nikdy nemohli udělat. V jídle, které vařili lidé byl vždy cit a u někoho, kdo vaří tak rád, jako Gee obzvlášť.Uběhla hodinka spokojeného klábosení, pak se ale otevřely dveře a v nich stál rytíř Jedi, nějaký důstojník a dva vojáci. Rytíř Jedi se omlouval, že ruší, ale že ho vojáci chtěli vidět. Důstojník potom vešel dovnitř.

Je mi líto seržante, že vám to musím oznámit, ale přišla doba, kdy bude Republika znovu potřebovat své válečníky. Mandaloriané nám vyhlásili otevřenou válku, jak říkají, pro čest.Je nutno postavit se jim seržante a potřebujeme každého.

Revan, rytíř Jedi, který ho přivedl se tvářil víc než vážně. Vojáci i důstojník taky.Nevěděl, proč jej vede, ale když to zjistil, zatvářil se více než zachmuřeně.

Já věděl, že by se jim měla Republika postavit, dokud nezesílili, ale ti birokrati v senátu na to nechtěli přistoupit že? Neuvěřitelné!Doufám, že Rady budou souhlasit s připojením do boje, Mandaloriany bych nepodceňoval, jsou to skvělí válečníci, budou tvrdým oříškem.
Je mi to líto pane Gee, netušil jsem...

...Nemusíš se omlouvat, byl jsem vycvičen, abych bránil Republiku a i když jsem doufal, že po Sithské válce budeme mít klid, nestalo se. Sbohem příteli, možná se uvidíme, rozluč se za mě s mou ženou a řekni jí, že se uvidíme.Sbohem příteli.


Rozloučil se Gee a potom odešel s vojáky.Revan, který je doprovázel si k tobě přisedl.

Je mi to líto padawane, ale třeba se válka utne, než začne krveprolití...

Aby rozvířil dusno, podíval se na jídlo a přivoněl si.

Hmm, musí se nechat, že Gee byl skvělý kuchař...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Výborný oběd do mně zajížděl jako když se cpe rancor.Nějakou jsme si s Geem povídaly o různých věcech a nakonec jsme tím klábosením zabrali skoro hodinu.Najednou se otevřely dveře do mé ubikace.Přišli sem nějací dva vojáci,důstojník a povědomý jedi.Ten jedi se omlouval že ruší,ale že si vojáci chtějí promluvit s Geem.Potom ten důstojník vešel dovnitř a začal mluvit s Geem.Oslovil ho jako seržanta a řekl že malandoriané nám vyhlásili otevřenou válku a že se musí zmobilizovat naše armáda.Všichni kromě mně se tvářily vážně.Mně taky zavalil pocit toho že zas budou umírat lidé ve válce.Gee pronesl,že by se mohly zapojit i rady jediů a pak se se mnou rozloučil.

Sbohem Gee.Opatruj se.

Ten jedi který s nimy přišel ke mně přisedl a snažil se nastolit mi dobrou náladu.
REVAN.Tak se jmenuje
Secvaklo mi v hlavě.Revan zatím čuchal k jídlu a řekl že Gee byl zřejmě dobrý kuchař.

To ano.

Řekl jsem a přešel jsem k hologramu a začal jsem nahrávat vzkaz pro Geeho ženu.

-Je mi to moc líto ale dnes když u mně byl tvůj manžel Gee pro něj přišli vojáci a oznámily nám že začala válka s malandoriany a vzaly Geeho do služby
váš věrný přítel Tallon Dakark-


Ukončil jsem takto správu a odeslal ji.Pak jsem šel zabalit zbytek jídla které zbylo z naší hostiny.Zabalil jsem ho a uložil.Pak jsem šel poklidit ubikaci.Všechno jsem urovnal tak aby to bylo jako když jsem se vrátil z cesty.Schlédl jsem své dílo úhlednosti a opustil jsem ubikaci.Jakmile jsem vyšel ven,zamířil jsem ke středu enklávy.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Revan sledoval, jak jsi posílal vzkaz ženě tvého přítele a sklopil hlavu. Cítil se provinile, že sem ty důstojníky tak přivedl a ačkoli cíl jeho cesty byl jiný, nabídl jim pouze, aby šli s ním, že má namířeno do stejné ubikace.První si myslel, že máš nějaké problémy, ale když u tebe uviděl Geeho, uvědomil si, že je to něco jiného.Promluvil na tebe.

Promiň Tallone, ale původně jsem tady šel, abych tě přivedl před Radu Jediů, chce se vyjádřit o válce, vojáci tady s Radou diskutovali několik hodin o připojení Řádu do války a Rada se k tomu nejspíš chce vyjádřit. Už poslali pro všechny členy do celého okolí Enklávy.Doufám, že se rozhodli zasáhnout

Postavil se a vyzval tě, abys ho následoval.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

U všech činností které jse udělal mně Revan sledoval a po sléze bylo vidět,že se přede mnou kaje.Potom mi zdělil pravý důvod své návštěvy u mně.Přikývl jsem mu na to.Ale ještě jsem si uvědomil,že jsem si neumyl pusu,takže jsem si jí spěšně šel umýt.Pak jsem si vzal svůj meč,připnul jsem si ho k pasu,upravil jsem si oblečení a vyrazil jsem za Revanem do síně rady.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - enkláva rytířů Jedi

Došel jsi do velké kruhové místnosti Rady, ve které už byli všichni rytíři Jedi z celé Enklávy.Všichni už seděli na mnoha židlích, které se v prostorném sále krčily úplně u zdi. Mistr Vandar sledoval oblohu skrz díru ve stropě, mistr Vrook se jako obvykle tvářil vážně, tentokrát ale ještě víc. I ostatní mistři se tvářili smrtelně vážně, ba dokonce tak, jak jsi je ještě neviděl. Když viděl, že už jsou všichni v sále, mistr Vandar spustil.

Jak jistě už asi každý ví, galaxii zasáhla další válka. Mandaloriané zaútočili na několik světů a nepřipravenou Republiku odtamtud vyhnali, ty, kteří nestačili uniknout zabili.

Potom se na chvíli odmlčel vzdávajíc hold padlým.Pak zase pokračoval.

Republika náš řád už požádala o pomoc, a my jim řekli, že si to promyslíme.Promysleli jsme to a došli k závěru, že se Řád zatím nebude zapojovat do bojů.Všichni členové zdejší i Coruscantské Rady se shodli, že za tím cítí něco zlověstného, možná, že později se zapojí, ale prozatím ne.

Sálem se rozlehl šepot i nesouhlas některých studentů, kteří pomoc Republice považovali za samozřejmou. Mezi takovými byli i Revan a jeho přítel Alek, kteří proti tomuto rozhodnutí brojili nejvíce.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Dantooine - enkláva rytířů Jedi

Šel jsem s Revanem po enklávě směrem k místnosti rady.K když jsme tam došli,už tam všichni byly.Všichni seděli na židlých,které byly různě rozestaveny v rohu místnosti.Všichni mistři včetně mistra Vandara,který pozoroval nebe skrz prosklený strop,i mistra Vrooka.Mistr Vandar se ujistil že jsou všichni tady a vyložil nám,proč nás svolali.Po tom se odmlčel,protože zřejmě dával hold padlým.
Malandoriané si myslí,že jsou bůhví jak silní a při tom zabíjí nevinné lidi.
Po odmlce mistr Vandar znovu začal mluvit.Zdělil nám že se jediové prozatím války nezúčastní.V sále bylo potom slyšet šeptání i nesouhlasné výjevy.Mezi těmi co nesouhlasily byl i Revan.
Když se jediové nepřipojí,tak k tomu rada musí mít dobrý důvod.
Zhoupl jsem se na židli,až jsem z ní málem spadl.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Revan nevěřícně kroutil hlavou. Nechápal, co na tom je k diskuzi, v galaxii umírali neviní lidé, Mandaloriané je masakrovali, neměli slitování, a byli mnohem lépe vycvičení boji, než standartní Republikoví vojáci, navíc, co slyšel, jejich droidi byli velice odolní proti většině Republikových děl. Tady se nemělo ani rozjímat, rytíři Jedi byli ochránci míru, ale nechali padnout své chráněnce, ne tohle nebylo správně.

Co si o tom myslíš?

Zeptal se tě.

Já teda nevěřím svým uším, jak můžou jen sedět a nechat Mandaloriany takhle zabíjet?

Tvářil se dost zneklidněně.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“