Výcvik pro hráče Jirax

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro hráče Jirax

Příspěvek od Lukin013 »

Hyperprostor

Jsou to už dva týdny od doby, kdy jsi s jedním z mistrů na Dantooine přiletěl na Coruscant.Dantooinská Rada ti doporučila, abys na chvíli studoval archívy v Jedijském chrámu, měli tě za velice učenlivého padawana, už v době tvého přijetí jsi prokazoval touhu učit se, tehdy jsi hltal každé slovo mistrů a na svůj věk jsi byl velice vnímavý.Mistr Vrook ani mistr Vandar nepochybovali, že se z tebe stane velice moudrý mistr, jednou.Nyní se tvá loď řítí hyperprostorem a pomalu, ale jistě se blíží k Dantooinu.Mistr, který ještě před chvilkou meditoval tě pozoroval a nechápavě kroutil hlavou.Zase jsi koukal do konzole s různými údaji.Věděl, že studium na Coruscantu pro tebe bude přínosem, ale pak se rozhodl vyrušit tě.

Copak děláš padawane?

Zeptal se tě vlídně.Potom se ale něco stalo, loď vyskočila z hyperprostoru a pilot začal bručivě nadávat a vypouštět kletby, o kterých se ti v životě ani nesnilo.Potom mu ale poklesla brada, když mu došlo, co se stalo - Vaši loď zablokovala nějaká fregata, vypadalo to, že otrokářská, a pilot okamžitě začal provádět divoké manévry.Tvůj mistr se rychle něčeho chytil a potom se dobelhal až do kokpitu.

Budu váš kopilot, musíme se za každou cenu vyhnout vlečnému paprsku, jinak jsme mrtví!

Ječel mistr a pilot za hlasitých nadávek kývnul.Váš frachťák byl docela dobře vyzbrojen - dvěma děly nahoře, dvěma dole - to bylo mistrovo vylepšení pomáhající střlcům kontrolovat větší oblast.Potom byl taky pár děl na každé straně lodi a taky jedno dělo ovládané z kokpitu na přídi a dvě děla ze spodu na zádi oivládaná vojáky v počítačové místnosti, mistr dokázal pro bezpečí cestujících udělat maximum, loď měla taky posílené štíty a početnou posádku pro případ uvíznutí v tažném paprsku.
Velitel stráže rozmístil své muže ke vztupu a taky u dveří do klíčových místností, u rampy taky postavil kulomet, který obsluhovali dva vojáci.

Mistr na tebe zakřičel:

Jdi do jedné z vrchních věží, už vyslali stíhače!
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Hyperprostor

Koukal jsem do konzole,kde nabíhaly různé údaje,v jednu chvíli to blikalo červeně v pravém horním rohu,v druhou to zas blikalo zeleně v levém dolním rohu.Byl jsem do svého pozorování tak zabraný,že jsem leknutím div nespadnul když se mně mistr zeptal co dělám.Chtěl jsem odpovědět:

No,Já tady zkoumám...

Něco se stalo.Loď vyskočila z hyperprostoru a pilot začal nadávat.Mistr se rozběhl ke kokpitu a křičel na pilota že bude jeho kopilot a zbytek jsem už nerozuměl.protože ta konzole do které jsem před chvílí koukal začala hlasitě pípat

Co se děje?

Zakřičel jsem.konzole se ztišila.Viděl jsem jak se před námi objevila otrokářska fregata.Mistr zavolal ať běžím do jedné z vrchních věží,že už vyslaly stíhače.
Rozeběhl jsem se k vrchním věžím a hlavou mi vířily myšlenky:
Co se to děje?Mistr vypadal dost nervózně.To bude asi vážné.
Jak jsem přemýšlel,málem jsem vrazil do zdi.Jen tak tak jsem se jí vyhnul a pokračoval jsem v cestě.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Někde mezi soustavami Ithor a Dathomir

Mezi vaší lodí a otrokářskou fregatou už vypukl ukrutný boj.Fregata vyslala čtyři letky obraných stíhaček, očividně nelegálně upravených.Vrhly se na vaši loď jako supi a tou brzy otřáslo mnoho otřesů pod náporem jejich střel.Vyšplhal jsi do horní střelecké věže a začal se rozhlížet.Stíhačky útočily v krátkém intervalu po sobě, ale potom, co mistr vykopnul z křesla pilota a ujal se jeho místa, zatímco pilot se ujal křesla kopilota, stíhače začaly létat čím dál, tím chaotičtěji.
Mistr se ponořil do Síly a vypnul všechny nepotřebné přístroje.Loď se najednou stala součástí jeho těla a hýbala se, jako by byla s mistrem nervově propojená.Stíhače už se nemohly ani trefit a zátěž na štíty se tím snížila.Astromechaničtí droidi pípali jako šílení, protože lítali od jedné stěny k druhé, pár se jich raději vypnulo.Najednou se ti před křížkem objevily tři stíhače, které dokázaly pronásledovat vaši loď a pálili po vás, i když to většinou šlo vedle.
V komu se ti ozvaly pokyny mistra:

Poletíme blíž k té fregatě.Zkusíme ji poškodit.Navíc je dost kostrvatá a stíhače vy se tam mohly i celkem vymlátit.Budem to potom zvedat a pak budem obletovat můstek, z toho si naserou do kalhot a začnou vyjednávat, doufám, ale myslím, že i kdyby nás sestřelili, byl by to pro ně risk, protože bychom do toho můstku mohli vletět.Kryj nám záda padawane.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Někde mezi soustavami Ithor a Dathomir

Lodí to neustále zmítalo,všude kolem hučela poplašná zařízení a z výhledu střelecké věže bylo vidět jak na naši loď nalétávají nepřátelské stíhače a kropili nás sprškami střel.Občas se mi podařilo nějakého stíhače zaměřit,ale ten zas uletěl z dosahu děla.Ale pak bylo znát že nastala nějaká změna a loď se nehýbala normálně,ale jako kdyby byla lehká jako pírko.Stíhače už náš pohyb nestačily.Jen tři stíhače stačily ty divné manévry.Pomohlo to ne jen na setřesení většiny stíhačů,ale ty tři zbývající jsem mohl zaměřit na delší dobu.Zaměřil jsem tedy a začal střílet jako divý.Za nedlouho se v komu ozvaly pokyny mistra,že poletíme blíže k fregatě a zkusíme ji poškodit.Pak že budeme obletovat můstek a že je to snad naštve a budou vyjednávat.Otočil jsem se tedy na fregatu a začal do ní pálit.
Snad mistrův plán vyjde.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Někde mezi soustavami Ithor a Dathomir

Bitva pokračovala, potom, co jsi díky mistrově pilotování rozstřílel ty stíhačky jsi sledoval, jak se loď blíží k fregatě a když jste byli těsně nad ní, mistr roztočil loď do divoké vývrtky, což jednak zamotalo hlavu zřejmě nezkušeným pilotům stíhaček a dva z nich se srazili, potom do nich ještě narazila třetí a všechny se rozletěly na hvězdný prach.Během té vývrtky začaly pálit všechna děla a loď se změnila v rotující nekolika směrné dělo, které zničilo většinu obraných děl fregaty na pravoboku a potom to samé zopakoval i na levoboku.Některá děla ještě zůstala, ale bylo jich málo a vaši loď to už nemohlo ohrozit.Mistr potom vyletěl kolmo od fregaty, načež loď okamžitě přetočil a začal pálit všemi dostupnými děly po můstku, to udělala i obsluha neautomatizovaných děl a můstek po chvilce zablikal - ztratil štíty.Potom začal mistr obletovat můstek a stíhače se vzdálily.Najednou se ozvalo praskání a v komu se ozvalo Trandoshanské chrčení, kterému ale předcházel mistrův hlas:

-Dobře, že jste se ozvali, už jsme mysleli, že vás budeme muset rozstřílet na kusy.Vzdejte se nebo budete zničeni.
-<To si děláte legraci?Máme nad vámi převahu, pokud se nenecháte stáhnout do lodi, budete to vy, kdo se promění v hvězdný prach!>
-To si nemyslím, pokud nechcete přijít o můstek, což by pro vás znamenalo zkázu.
-<I kdyby, to byste ryskovali smrt otroků?>
-Nesnažte se blafovat, žádné otroky necítím, protože pro ně teprve jedete, jsme rytíři Jedi, nás neoblbnete.
-<Trandoshanské kletby, které odmítám překládat :D , Dobrá, stáhnu tedy své stíhače a uvolním vám cestu>
-Chytré...Konec


A opravdu, stíhačky se vrátily zpět do už tak poničené fregaty a tak skočila do hypeprostoru.Hned potom ji následovala vaše loď mířící na Dantooine
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Někde mezi soustavami Ithor a Dathomir

Díky tomuto podivnému manévrování se mi podařilo sestřelit několik stíhačů.Pak naše loď přilétla těsně nad fregatu a začala se šíleně točit ve vývrtce,všechna děla zahájila palbu a já tedy jistě cítil jen to jak se mi točí hlava a je mi zle.Takovouhle šílenou vývrtkou jsme zničily většinu děl fregaty na pravoboku i na levoboku.Za chvíli trik"šílená vývrtka" skončil a letěli jsme na můstek.Veškerá děla začala pálit po můstku.Já začal také a po chvilce bombardování můstku bylo zřejmé,že ztratily štíty.Pak jsme začaly obletovat můstek fregaty.Za chvíli to v komu zapraskalo a bylo slišet rozhovor mistra s fregatou:

-Dobře, že jste se ozvali, už jsme mysleli, že vás budeme muset rozstřílet na kusy.Vzdejte se nebo budete zničeni.
-<To si děláte legraci?Máme nad vámi převahu, pokud se nenecháte stáhnout do lodi, budete to vy, kdo se promění v hvězdný prach!>
-To si nemyslím, pokud nechcete přijít o můstek, což by pro vás znamenalo zkázu.
-<I kdyby, to byste ryskovali smrt otroků?>
-Nesnažte se blafovat, žádné otroky necítím, protože pro ně teprve jedete, jsme rytíři Jedi, nás neoblbnete.
-<zaznělo pár trandoshanských kleteb, Dobrá, stáhnu tedy své stíhače a uvolním vám cestu>
-Chytré...Konec


Stíhače se opravdu stáhly spět do fregaty,která hned potom skočila do hyperprostoru.Všechno se zas vrátilo do normálu,tedy až na mou točící se hlavu a nutností zvracet.Vylezl jsem z věže a snažil jsem se dobelhat ke kokpitu.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Někde mezi soustavami Ithor a Dathomir

Belhal ses do kokpitu, bylo ti blbě, točila se ti hlava, ale držel ses na nohou, teda opravdu jen držel, protože záhy potom loď znovu skočila do hyperprostoru a ty ses rozplácnul na nejbližší zdi.Z kokpitu jsi slyšel jen poněkud opožděné volání mistra:

Raději se něčeho chyťte.

V jeho hlase byla slyšet škodolibost.V takových věcech si naprosto liboval a kdykoli se něco nepovedlo nebo se něco stalo někomu jinému, neodpustil si vtipnou poznámku.Takový on už byl, alespoň z toho, jak jsi ho znal z Coruscantu.Tohle nebyl tvůj mistr, v Enklávě jsi byl jen chvíli a tak jsi měl zatím jen základní společný výcvik s mistry Zharem, Kavarem, Vandarem a Vrookem, no a taky hodiny hystorie s mistrem Dorakem a mistriní Atris, když semtam přiletěla z Coruscantu.Došel jsi do kokpitu, ve kterém mistr klidně setěl s nohama nataženýma na stolku, vedle něj seděl poněkud nervóznější pilot, který ještě stále zvracel.

Pozor, je tu trošku nepořádek, ale ty jsi taky nějaký zelený, nějak nám rodianíš.Dóbry, za hoďku jsme na Dantooinu, měl by sis schrupnout.

A jen to dořekl, jeho hlava padla do nepřirozeného úhlu a visela, jako by měla každou chvílí spadnout.Pilot na něj nechápavě pohlédl a pak znovu vyslal dávku do kbelíku, přičemž ale zasáhl i P5-I8, který na protest zabzučel, zaskřípal, zaprděl a pak dlouze písknul.Shrbený pilot jen poznamenal:

Jeho...oblíbená...nadávka...

A znovu praštil do kýblu.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Někde mezi soustavami Ithor a Dathomir

Klopítal jsem do kokpitu a přidržoval čeho se dalo.Záhy mně popadlo nutkání zvracet,většina zvratků dopadla na zem,ale schytal to taky droid který zrovna procházel.Už jsem byl skoro u kokpitu a loď znovu skočila do hyperprostoru,načež jsem sebou hodil na stěnu za mnou.Na chvíli se mi zatemnil zrak a v té příští jsem se podíval na sebe a zjistil jsem ,že jsem celý od svých zvratků.
Ach bože.
Z kokpitu se škodolibě ozval mistr,aby jsme se něčeho chytily.Dolezl jsem po kolenou do kokpitu,kde se mi naskytl pohled na mistra,který byl naprosto v pořádku,zvracejícího pilota a pípajícího droida.

Nemněli by jste nějaký kbelík i pro mně?

Zeptal jsem se.Namísto odpovědi mi mistr řekl že za chvíli jsme na Dantooinu a že si mám jít lehnout.Tak jsem se odebral z kokpitu a šel jsem si najít nějaké místo na spaní.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Orbita Dantooinu

Loď sebou škubla a ty ses probudil.Bylo ti znatelně lépe, než po té šílené honičce na cestě.Loď vystoupila z hyperprostoru a už si to razila atmosférou Dantooinu.Došel jsi do kokpitu a po chvilce jsi na obzoru uviděl pastvu pro oči.Enklávu.Konečně jsi byl doma.Enkláva se pomalu zvětšovala, když jste se blížili, až se loď zastavila ve vzduchu a za syčení jí vyjel podvozek, až nakonec přistála v doku v Enklávě.Vyšli jste s mistrem z lodě a před rampou vás uvítal mistr Vandar.

Rád vás vidím.Tak co, byla na Coruscantu příliš velká nuda?

Zeptal se mistr vesele, ale potom mu padl pohled na tvé roucho a přimhouřil oko.Potom se široce usmál, když viděl, jak se mistr popadá za břicho, když si vzpoměl, jak ses mu málem vyzvracel do klína a taky na pilota, který to ale aspoň pouštěl do kbelíku.Mistr Vandar hned poznal, co za pozvraceným rouchem stojí.Pilotovací schopnosti tvého doprovodu byly v Enklávě pověstné a tak se mistr Vandar nedivil.

Myslím, že by sis zasloužil sprchu, H6, dones mu do pokoje nové roucho, myslím, že v tomhle by už chodit neměl.

Potom vás doprovodil dál do Enklávy.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Orbita Dantooinu

Probudil jsem se škubnutím lodi.Bylo skvělé stát zase rovně nohama na zemi.Bylo mi lépe.Podíval jsem se na sebe a vzpomněl jsem si na bitvu.Zamířil jsem ke kokpitu.Když jsem tam došel,měl jsem radost že zas vidím Dantooin.Za chvíli už loď vysunovala podvozek a přistávali jsme.Šli jsme s mistrem ven z lodi.Konečně jsem byl na čerstvém Dantooinském vzduchu.Před rampou už stál mistr Vandar a zeptal se jestli tam byla nuda.

Rád vás opět vidím mistře.Nuda nebyla,tamější archivy jsou opravdu zajímavé.

Mistr Vandar se usmál když mu padl pohled na mé roucho,a druhý mistr se taky rozesmál,protože si zřejmě vzpomněl na zvracejícího pilota a mně.Mistr Vandar mi řekl že si zasloužím sprchu a pokynul droidovi H6 aby mi donesl do pokoje čisté roucho.

Děkuji mistře.

Řekl jsem,uklonil jsem se oběma mistrům a šel jsem se připravit na svou zaslouženou sprchu.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Byl jsi velice unavený a ve sprše jsi usnul.Probudil ses, až přiběhl nějaký jiný padawan a zaklepal ti na dveře ubikace.

Mistr Dorak by tě rád viděl v archivu, chce si prozkoušet tvé vědomosti.

Potom odkráčel.Dalo se čekat, že bude mistr Dorak zvědavý, co ses na Coruscantu naučil a dozvěděl a bylo taky logické, že tě mistři budou zkoušet.Když jsi vyšel z koupelny, na posteli ti leželo čisté béžové roucho rytířů Jedi a v hologramu několik vzkazů.
Na prvním se objevil obraz twi´leka:

Zdravím padawane, rád bych tě dnes viděl s ostatními studenty v tréninkové místnosti, pokud máš čas, přijď, trénink ti jen vytříbí bojové schopnosti.

Na druhém byla postava droida:

Pane, přišel za vámi jeden pán z blízké osady, zve tě na návštěvu, prý na přivítanou.

Ano, program Jediů uměl být někdy pěkně nabitý.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Sprcha byla krásně osvěžující,ale nezabránila tomu,že jsem tam usnul.Probudilo mne zaklepání na dveře.Nějaký padawan mi oznamoval že bych měl jít do archívů.Vyšel jsem ven z koupelny a na posteli jsem našel nové roucho.Oblékl jsem se a podíval jsem se na vzkazy.V prvním vzkazu mně zval twilek na dnešní tréning a v druhé mně zval nějaký pán z blízké osady na uvítanou.
Mohl bych si chvíli zameditovat.
Ale nakonec to bylo jen deset minut promrhaného času.
Tak dobrá.Nejdříve zajdu za mistrem Dorakem,pak na tréning a pak popřemýšlím o té návštěvě.
Vyrazil jsem tedy za mistrem Dorakem do Archívů.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Vešl jsi do rozlehlé místnosti s řadou konzolí uprostřed, dvěma patry holoknihoven a sochu vzadu.U jednoho počítače stál i mistr Dorak a pomáhal nějakému studentovi.Když tě uviděl, omluvil se mu a přišel k tobě.

Výborně padawane, už jsem čekal, kdy příjdeš.Jak ses měl na Coruscantu, povídej, jak se má Atris a ostatní mistři?

Zeptal se tě mistr Dorak a potom si tě prohlídnul.

Kde jsem to jen nechal, áá!

Přiběhl ke konzoli u které stál a vzal odtamtud datapad.Dobře, rád bych si prozkoušel, co ses tam nauči a zjistil.A podal ti ten datapad.
Tam bylo napsáno:

1.Co to je Bazilišek?
2.Jak se jmenuje domovský svět Sithů?
3.Co to je Sithský jazyk
4.Napiš mi kodex rytířů Jedi
5.Co je to holocron
(nemyslím teď sithský)
6.(Taková doplňková otázka, odpověď asi není v archívu)Čím je známý Ossus?
_____________________________________________________________
Prostě odpověz, až na šestku by mělo vše být v archívu...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Došel jsem do veliké místnosti se dvěma patry knihoven a konzolemi uprostřed.U jedné stál mistr Dorak s jiným padawanem.Když mně uviděl,přešel ke mně a zeptal se jak bylo na Coruscantu a jak se má mistr Atris a ostatní.

Na Coruscantu bylo dobře mistře,dozvěděl jsem se tam mnoho věcí,mistři se mají dobře,ale mají hodně práce se studenty.

Mistr se zamyšleně podíval a řekl:

Kde jsem to jen nechal, áá!

Doběhl pro nějaký datapad a podal mi ho.Na datapadu byly otázky:

1.Co to je Bazilišek?
2.Jak se jmenuje domovský svět Sithů?
3.Co to je Sithský jazyk
4.Napiš mi kodex rytířů Jedi
5.Co je to holocron?
6.Čím je známý Ossus?


Pozorně jsem se podíval a začal jsem odpovídat:

Za prvé,Bazilišek je Mandalorianská bitevní stíhací droid.
Za druhé,domovský svět sithu je Koriban.
Za třetí,Sithský jazyk je jedním z nejtajemnějších a nejbezpečnějších jazyků,rozumí mu jen ten kdo rozumí síle.
Za čtvrté,kodex rytířů jedi zní:

Nejsou žádné emoce, jen klid
Není žádné nevědomost, je jen poznání
Není žádná vášeň, jen vyrovnanost
Není žádný chaos, jen harmonie
Není žádná smrt, je jen síla

Při užití Síly musí Jedi zůstat v souladu s ní
Jakékoli jednání v nesouladu vyčerpává jeho moc
Síla je vytvářena a podporována životem.
Jedi chrání život
Jedi nikdy nejedná z nenávisti, zlosti, strachu nebo agrese
Jedi musí jednat, když je klidný, sebejistý a v souladu se Silou
Jednat ve vzteku znamená přivolávat temnou stranu a riskovat vše, pro co Jediové žijí
Rytíř Jedi vždy jedná dle Kodexu
Zabíjení je špatné

Za páté,holocorn je holografické znázornění objektu.
Za šesté,Ossus je známým uložištěm jedijských informací.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Mistr zvedl datapad, který jsi mu potom podal a přečetl si tvé odpovědi:
U první otázky tě trochu opravil:

Bazilišek není přímo válečná loď, byl to spíše výsadkový droid.Ještě ji nikdo pořádně neviděl v boji, ale někteří lidé tvrdí, že je prý imuní proti obraným dělům a tak dokáže provést výsadek dosti hladce.Nepřál bych nikomu, aby byl na planetě, na kterou tyhle bestie zaútočí.

Druhou otázku přeletěl bez nějakých zastavení, protože byla naprosto správná a třetí tak stejně.Čtvrá otázka ho i trochu překvapila, protože jsi uměl i tu část, na kterou jiní padawani tolik nepamatují.
Pátou otázku trochu doplnil:

Tak je pravda, ale Jediové do nich dávají hlavně své poznatky.
S poslední otázkou jsi mě překvapil, málokdo to ví, výborně, je vidět, že ses tam opravdu učil.Tak jo, můžeš si jít po svých.

_____________________________________________________________
Dobře, teď máš možnost jít na trénink s mistrem Zharem(Ten Twi´lek) a za tím mužem, co tě zval na návštěvu(tvůj zdejší kamarád, kterému jsi kdysi zachránil kejhák :) )
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“