Výcvik pro hráče Jirax

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Mistr mně opravil v první otázce že to není úplná loď,ale výsadkový droid.Druhou,třetí a čtvrtou jsem měl dobře a u páté mně znovu opravil,že se do něj ukládají spíše znalosti a za šestou mně pochválil a propustil mne.Vyšel jsem tedy z archívů a pokračoval jsem v cestě.Příští zastávka byla výcviková místnost.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Vešel jsi do místnosti, která byla hned vedle velké kruhové místnosti Rady, ve které právě nikdo nebyl.Většina zdejších rytířů byla rozprostřena po celém Dantooine a snažili se pomáhat zdejším obyvatelům od Kathských psů nebo žoldáků, kteří si tady cvičili střelbu na neviných obyvatelích.A nebylo se čemu divit, že bylo tolik Jediů pryč, byl nádherný den.Slunce zářilo, jako kdybyste byli na Tatooinu a nebe bylo bez mráčků.Když jsi vešel, uvítal tě mistr Zhar, který dohlížel na výcvik mladých padawanů v boji s mečem.Když na Dantooine nebyl mistr Kavar, ujímal se výcviku mistr Zhar a nešlo mu to nejhůř.Hned s tebou vešel do místnosti ještě jeden padawan a tak vás mistr dal do dvojice.

Ták jo, padawani, ukažte, co v sobě máte...

Pronesl klidně a potom sledoval, jak všichni bojujete.Padawan, který stál před tebou na nic nečekal a souboj začal poměrně slušnou smrští výpadů, ale vypadal při tom poněkud groteskně, protože se k tobě ani nedostal a už byl udýchaný.

Takhle ne, padawane, začátek souboje by měl být obezřetný, snaž se neudýchat ještě před tím, než se soupeře vůbec dotkneš...

Podotknul mistr Zhar a padawan se začervenal.Původně chtěl ukázat, co se nového naučil, nečekal ale, že že ho to tak vysílí.Tentokrát se postavil do obranné pozice a čekal, co uděláš ty.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Dantooine - Enkláva rytířů Jed

Šel jsem kolem místnosti rady kde nikdo nebyl a hned vedle ní byla výcviková místnost,do které jsem vešel.Uvítal mně mistr Zhar,který měl na starosti můj výcvik když tu nebyl mistr Kavar.Vešli jsme společně do místnosti.Přidal se k nám jeden padawan,kterého ke mně posléze mistr Zhar přidělil.Mistr řekl ať zahájíme boj.Soupeř se ke mně snažil dostat několika výpady,ale než se mu to povedlo vyčerpal se.Mistr Zhar ho pokáral,že by měl začínat obezřetněji.Soupeř se uchýlil do obranného postoje.Promyslel jsem si to a pak jsem na něj zaútočil jedním rychlým výpadem zepředu,pak jsem ho přeskočil,dvakrát jsem švihl zezadu,znovu jsem ho přeskočil a udělal jsem to samé zepředu.Pak jsem se stáhl do branné pozice zase já.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Bylo vidět, že tvůj soupeř není zrovna schopný bojovník.Hned při tvém prvním výpadu spadl.Když se vyhýbal tvému meči, zakopl o vlastní nohu.Rychle se ale postavil, jenže to už jsi prováděl dalších několik útoků.Jeden ještě ustál, ale další dva ne a už zase ležel na zemi.

Hej Regi!Už jsi někdy bojoval bez toho, abys spadl?

Zeptal se posměšně nějaký jiný padawane, toho ale mistr Zhar pokáral a tak se zklidnil a pokračoval ve svém boji.Padawan byl z toho zničený.Připadal si jako slaboch, ale mistr Zhar jej uklidnil, že se to jednou naučí.

Chce to ale čas, žádný učený z nebe nespadl.

Dodal mistr padawanovi odvahu a ten se postavil pevěji a potom zaútočil.Bylo z něj znát odhodlání.Věděl, že tě asi neporazí, ale chtěl, aby ses u toho alespoň zapotil.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Po mých útocích se protivník těžko postavil na nohy.bylo vidět ,že není zrovna nejlepší.Jeden z jiných padawanů se mu posmíval,jestli někdy ustál boj beze spadnutí.Mistr Zhar ho pokáral.Padawana který stál proti mně ty posměšky rozesmutněly,mistr řekl že se to naučí,ale musí trénovat a tím mu dodal odvahu.Začal na mně útočit silněji,takže jsem se těžko vyhýbal.Začal jsem mu útočit na nohy a posléze jsem provedl rychlý útok na tělo.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Tvůj protivník, který se ze začátku jevil jako neschopný teď stál vyrovnaně a pevně a jeho postoj by mohlo mnoho padawanů závidět.V očích mu zazářila jiskra a začala z něj vyzařovat zvláštní aura.Když jsi na něj zaútočil, tvrdě odrazil všechny tvé pokusy o to srazit ho znovu na kolena.Tvůj útok na nohy prostě přesko s útok na tělo odrazil elegantní otočkou.Okamžik na to tě kopl zezadu do kolena a tys poklesl.Odskočil dál od tebe a postavil se znovu do působivého postoje.
To už se kolem vás seběhli padawani, kteří na Rege, jak ho nazval ten padawan, co se mu smál, hleděli jak z jara.V tomhle souboji podal svůj životní výkon.Tys však taky bojoval dobře a tak se souboj změnil v tanec, na což koukal sám mistr Zhar dost uznale.

Výborně, jen tak dál, oba, ukažte se...

Pronesl a jeho slova následoval další výskok a jeho meč ti mířil ke krku.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Regi,jakoby se změnil,před chvílí jsem ho srazil a teď oráží všechny moje útoky.Jakmile odvrátil veškeré mé útoky,stáhl se.Všichni se sebjehly kolem nás a mistr nás povzbuzoval.Za chvíli na mně regi skočil a mířil mi mečem na krk.Ale já se nechtěl jen tak vzdát a rychlým švihem jsem se zaklonil,vzepřel jsem se rukama o podlahu a kopnul po jeho hlavě.Co nejrychleji jsem si stoupl a vyskočil jsem do piruety.přikteréjsem po něm švihal mečem.Pak jsem ještě silně seknul po jeho nohou a ztáhnul jsem se,protože tenhle výpad mně vyčerpal.Ale pořád jsem mnšl sílu stát v obranném postoji.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Úspěšně ses vyhnul Regovu útoku na hlavu a potom jsi po té jeho kopnul.Reg se tomu ale vyhnul a potom dokonale vykryl tvé útoky a ve skoku tě loktem udeřil do břicha, když jsi znovu zaútočil na nohy, pak ses stáhnul.Jenže Reg už začínal mít dost a jeho neuvěřitelná energie, která z něj vytryskla rázem znovu začala mizet a tak se raději stáhnul do rohu žíněnky a vypnul meč.Pak se složil.Energie z něj totálně vyprchala.
Mistr i všichni padawani na vás hleděli s otevřenou pusou.Na to, že jste byli padawani jste se předvedli pořádně.

Ksakru...

Ulevil si mistr.

...Co tě na tom Coruscantu učili?To nebyl boj, to byl balet, neuvěřitelné.Proboha, vezměte Rege na ošetřovnu, měl by se tam zotavit.

Celý souboj trval asi půl hodiny a oba jste byli vyčerpaní, ale to, jak Reg najednou padl, to bylo zvláštní.

To bylo...zvláštní, z obou vyzařovalo něco zvláštního...tohle nechápu...

Přemítal v duchu mistr Zhar.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Dantooine - Enkláva rytířů jedi

Reg znovu vykryl a praštil mně loktem do břicha.Regova síla začala mizet.Stáhnul se tedy a vypnul meč.Také jsem ho vypnul.Regi najednou omdlel.Všichni koukaly jako u vytržení.Mistr zaklel a ptal se co mně na Coruscantu učily,že to nebyl boj ale balet a ať vezmou Regiho na ošetřovnu.

Mistře prosím,můžu jít?Jsem unavený a a potřebuji si odpočinout.Pak musím ještě něco zařídit.

Řekl jsem mistrovy a chytnul jsem se za břich protože trochu bolelo po tom co mně do něj Regi praštil.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Odbelhal ses z výcvikové místnosti odpočinout si po náročném souboji.Došel jsi na svou ubikaci a na chvíli zalehnul, najednou ale někdo zaklepal a ozval se hlas, který jsi slyšel na holocronu, veselý a pohodový.Postava vešla dovnitř a v rukou měla flašku juma džusu a několik svých specialit.Tvůj starý přítel, kterému jsi kdysi zachránil život asi před rokem.Jmenoval se Gee

Kamaráde zlatej, ty jsi pěkně vyřízený, co vám na tom Coruscantu prováděli?
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Pomalým krokem,držejíc se za břicho jsem konečně dorazil na svou ubikaci,kde jsem bez rozmyslu si lehnul na svou postel.Za nedlouho na dveře ubikace někdo zaklepal a vešel dovnitř.Byl to Gee,můj starý přítel,kterému jsem možná zachránil život.Ale on to bral že ano.Pozdravil mně.V rukou držel nějaké jídlo a pití.

Ahoj Gee,moc rád tě vidím.To na Coruscantu ne,to mi udělaly tady na přivítanou.

Řekl jsem usměvavým tónem.Gee mně vždy dokázal rozveselit.

Pojď,posaď se.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Gee se usmál. Život rytířů Jedi nebyl ničím, co by jej lákalo a tvé zničení jej v tomto mínění utvrdilo.Nemyslel však na to a rychle vytáhnul balík se svými specialitami.

Původně jsem tě chtěl pozvat k sobě, ale nakonec jsem to přinesl s sebou, tak si pochutnej, žena to uvařila přímo tak, jak to máš nejraději.Tak co, jak ses tam měl?

Zeptal se a vyšpulil své uši jako dva radary čekající na nějaké drby, zajímavé příhody z Coruscantu nebo i z cesty, byl prostě jedno ucho.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi)

Gee měl vždy pěkný příjemný úsměv.I tentokrát se hezky usmál.Bylo vidět jak se na chvíli zamyslel,ale pak začal znovu věnovat pozornost mně.Pohotově začal servírovat jídlo které přinesl.Vypadalo krásně a o to víc vonělo.Vtom mi chvíly zaletěli myšlenky ke své sestře.
Katrin by si určitě taky dala.Jak se teď asi má?Naposled jsem jí viděl jak olétala se svým mistrem na misi.
Pak jsem své myšlenky znovu uřídil zpět na do současnosti.Gee řekl že mně chtěl pozvat k sobě,ale nakonec si to rozmyslel.Potom se ještě zeptal jak jsem se měl.Zamyslel jsem se jak nejvhodněji začít.

Cestou tam to šlo v pořádku a ani na ní nebylo nic zvláštního,ale když jsme doletěli,už to stálo za to.Z vesmíru vypadá Coruscant jako černá koule prokřížená oranžovými čaramy.Jinak na samotném povrchu je neustálý život a ruch.Tamější chrám je krásný,ale hlavní co mně zaujalo byly archivy.Je tam toho opravdu moc.Škoda že jsme tam nebyly déle.Na cestě zpátky jsme měly nějaké problémy s otrokářskou lodí,ale dobře to dopadlo.

Dořekl jsem a vydechl.Pak jsem se podíval co Gee přinesl za dobroty.
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

S radostí jsi pohlédl na stůl, který se proměnil ve skvostnou jídelní tabuli o několika chodech. Výborná polévka z Dathomirských rajčat, Gizčí steak s hranolkami, moučnem byl výborný dvoupatrový dort. Bylo znát, že jeho manželka i on se museli činit. Gee vytáhnul dva menší talíře a začal nakládat. Při tom si poslechl tvé příhody.Nakonec uznale kývnul a povzdychl si.

Jó, taky bych to někdy rád viděl, jen škoda, že chrám není přístupný veřejnosti, to by tam ale asi měli neustále nacpáno a z místa klidu by bylo místo hektické, což asi pro Jedie není nic dobrého. S těmi otrokáři, hádám, že tvůj vedoucí mistr si s nimi poradil, ale ne ve shodě s tvým žaludkem, vím jak nerad máš vesmírné bitvy, asi to pro tebe musel být zážitek co?

Zasmál se a pak tě vyzval:

No...pusťme se do toho, přeji dobrou chuť.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
jirax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 08.10.2008 19:48:10
Bydliště: Kdesi daleko v Praze Na Žižkově,Balkán 94

Příspěvek od jirax »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

To vypadá skvostně
Řekl jsem si při pohledu na jídlo.Bylo tam to co mám opravdu nejradši a bylo vůní i esteticky lákavé.Zvlášť ten dvoupatrový dort,jako kdyby měl někdo narozeniny.Nejvíce voněl steak z Gize s hranolkami.Byla tady také voňavá polévka z Dathomirských rajčat.Gee si nakonec vzdychl že je škoda že chrám není přístupný pro veřejnost,že by se tam taky rád podíval,ale nakonec uznal že by to pro jedie nebylo dobré.Pak mně pobídl k jídlu.Nandal jsem si porci polévky.

Dobrou chuť Gee.

Řekl jsem a pustil jsem se do jídla.Nabral jsem lžíci polévky,začal jsem ji foukat a když jsem usoudil že se sousto už dá pozřít spolkl jsem ho.Ale i po foukání,mně sousto příjemně zahřálo v žaludku.Takhle jsem postupně dojedl polévku a počkal jsem na Geeho,aby jsme si mohli pochutnat na tom aromatickém Gizčím steaku s hranolkami.Mezi tím mi poletovyly myšlenky nejdříve k sestře,
Kdy se asi vrátí?Nejspíš bych jí mohl kousek schovat.
pak k tomu co budu dělat až Gee odejde,
Mohl bych se trochu projít po Enklávě.
až po ...
Kdy asi dostanu mistra?
I have a bad feeling about this.

http://www.youtube.com/watch?v=gd4tQpDPY_4

jestli znáte naruta a mafii tak se tomu zasmnějete

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“