Výcvik pro Meleka a Skywallkera

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro Meleka a Skywallkera

Příspěvek od Garth Devilman »

DM: Akademie - Pokoj

Bylo nádherné poledne a mladý rym Neldor se právě potil pod tíhou meditačních cvičení. Jak jistě všichni dobře ví meditace je výborným pomocníkem k uklidnění těla i ducha. Ovšem našemu padawanovi se to jaksi nedařilo. Slunce pražilo otevřeným oknem do místnosti. I když by se mohlo zdát, že slunce svými paprsky, jenž mladíkovi ozařovaly záda tím rozptylují jeho pozornost nebyla by to asi tak úplně pravda.

Ač to sám nechápal, cítil nějaký vnitřní neklid, který nedokázal zapudit. Možná také proto, mu Mistři dali tato cvičení, i když jejich smysl mu stále unikal...

KS: Akademie - výcvik. místnost

Tenha Bron, mladý Bothan se právě cvičil v umění se světelným mečem. Měl proti sobě cvičného droida. Využil toho, že v polední čas bývá většina studentů buď na obědě nebo ve svých pokojích. Bojem se snažil zapomenout na věci pro něj dávno minulé a překonat strach z následků. Stál připraven, s mečem připraveným a droid se rozehnal útokem na mladíkovi nohy...

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, Akademie-výcviková místnost
Odrazím několik střel a při tom přemítám.
Co by se stalo kdyby otec nezemřel?... Co by se stalo kdyby nezemřela matka?... Co by se stalo kdyby nezemřel ten žoldák? Co by ze mně bylo?
Ne ne ne! Nesmím se zabývat minulostí... Jsem Jedi a jsem za to rád.

Tahle chvíle přemítaní mě stálo 2 zásahy a trochu spálené srsti.
Auuuuu!
Vykřiknu a máchnu mečem tak že droida přeseknu
Jejda. Mám dost... jdu se najíst a pak se stavím za Neldorem.
Vyjdu z místnost a zamířím k jídelně.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

DM: Akademie - Pokoj

Bylo krásné, pondělní odpoledne. Právě jsem se pokoušel najít vnitřní klid v meditaci, ale dnes se mi to pranic nevedlo. Slunce pražilo a i když jsem neměl zakrytou horní část těla, po tvářich mi stékal pot. A ještě ke všemu jsem citil zvláštní neklid...
Otevřel jsem oči a vztal. Ocasem jsem si podal lehkou vrchní tuniku, ze stolu si vzal světelný meč, který jsem si ihned připjal k opasku a vyrazil ven.
Když už je takové vedro, půjdu se vykoupat
Pomyslel jsem si a vyrazil k mé oblíbené říčce, kterou jsem našel při svích výpravách mimo akademii. Bylo to klidné místo, nedaleko akademie a přitom velmi dobře schované.
Pokud se tam chtěl člověk dostat, musel se prodrat hustými houštinami, ale ten klid tam, ten stál za to. Bylo to dokonalé místo pro relaxace a meditace. A já si ke všemu našel skratku. Vedla přes jeskyni, která se nacházela nedaleko akademie a končila ve vodopadu v mém hájku.
A tuto skratku jsem jako vždy použil.
Když jsem se vykoupal, lehnul jsem si na trávu a nechal slunce, aby mě usušilo. A poněvadž bylo vedro, brzy jsem usnul...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

DCM:

Chladná koupel za parného dne Neldorovi prospěla. Posilněn chladnou vodou optimismem a již oblečen se vydal do jídelny dát si něco k snědku. S vidinou dnešního poměrně zajímavého jídelníčku se vydal do jídelny, kde se vydávali i pozdní obědy. A jelikož byl Neldor labužník a adrenalinem zesláblý žaludek potřeboval potřeboval potravu, byl hlad o to větší...

KOS:

I Tenha Bron prožil své a tak se též vydal na obchůzku k Akademním pochutinám. Toto tvrzení podporoval fakt, že milému Bothanovi se ještě po nedávném zápase ježila srst, za což si také vysloužil hlasité projevy smíchu. Kde máš svého pokrevního bratra? Zaznělo odněkud z hloučku stolů. Bylo totiž dobře známo, že Ryn Neldor a Bothan Bron jsou takřka nerozluční přátelé...

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, Akademie-jídelna
Tak už lehni k sakru.
Pomyslím si kvůli tomu že mám furt naježenou srst. Přistoupím k jídelnímu okénku a nevyberu si jakýsi zelený humus. Hladově si sednu ke stolu se svou porcí jakéhosi masa s jakousi omáčkou.
Trochu ochutnám a usoudím že to bude lepší než to zelené "cosi". Dojdu si pro trochu ředěného Juma Džusu. Napiju se a zakuckám se.
Ach jo jsem to ale kus vola.
Najednou zahlédnu Neldora a pokynu mu aby se ke mně posadil. Počkám až přijde a zeptám se ho:
Jak ses měl?

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Yavin IV, Akademie-jídelna

Snad to nebude zas nějakej ten madlajz jako obvikle...
Z hlavou plnou myšlenkách o jídle jsem přistoupil ke stolu a celí si ho prohlédl.
Mno vida... bratrům Rem´dovim už skončila služba v kuchyni... bylo načase.
Spokojeně jsem si nabral flákot masa, nějáke brambory a zelenimu. Maso si posipu kořením a vydám se směrem k Ten Ha´Bronovy.
Ihned se mě zeptal jak jsem se měl a já instinktivně odpověděl:
Dobře
Pak jsem se pustil do jídla, které bylo až neobvikle dobré.
Do syta jsem se najedl a řekl:
A co ty? jakejs měl den?

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Ale jo měl sem se dobře meditace,výcvik a krátká výprava do džungle.
Našel jsem nějakou jeskyni asi ji půjdu po obědě prozkoumat... Jdeš taky?

Zeptám se Neldora a počkám na odpověď.
Doufám že jde...

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Yavin IV, Akademie-jídelna

Uříznou si kousek masa a zakousnu se do něj. Po té, co spolknu, odpovím mému Bothanskému přítely:
Jásně, máme přece zakázano vzdalovat se moc od akademie.
Usmál jsem se a strčil do pusy další sousto
Tyhle výpravy mám rád... když už nám nepřídělí žádnou misy, musíme si jí přidělit samy... lepší než trčet tady na akademii.
Brzy jsme byli oba po obědě a tak nám nic nebránilo v tom, vyrazit do jeskyně...

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, zahrada/okolí Akademie
Vyjdeme jedním ze zahradních východů Akademie.
No, tak fajn bude sranda.
Pomyslím si když vycházíme.
Jeskyně je tamtím směrem.
Ukážu Neldorovi a zamířím tam. Po chvíli stojíme u vchodu do jeskyně.
Vypadá dost dlouze...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

DCM a KS – Vchod do jeskyních hlubin

Oba mladíci se vrátili s jídelny posíleni a plni elánu, držíc se Neldorovy myšlenky na návštěvu jeskyně. Padawani se tomuhle místu vyhýbali velkým obloukem, a možná také proto se naši podnikavci vydali právě tímto směrem.

Jeskyně nevypadala nijak vábně jak z venku tak zevnitř. Popraskaná vnější stěna a vnitřní pískot létajících hlodavců. „Inu, ideální místnost plná kulturních památek...“ A oba dva to velmi dobře věděli.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, jeskyně
Hmm, vypadá to zajímavě co?
Řeknu a ohlédnu se na Neldora.
Nějaký čas to zabere.
Pomyslím si a vlezu dovnitř. Je vidět že jeskyně je velice stará. Pospujeme jeskyní dál a ozývá se pískot námi probuzených netopýrů.

_____________________________________
Toť vše. Prozkoumávání jeskyně byl MŮŮŮJ nápad...
Proč na Yavinu vždy skončím v jeskyni?

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“