Výcvik pro Tomanours Lordo

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro Tomanours Lordo

Příspěvek od Pear »

Coruscant

Znuděně jsi seděl ve svém pokoji, an své posteli, a čistil jsi jílec svého meče, i když byl dávno čistý. Jednoduše řečeno, klasický nudný den v chrámu. V jednom momentě si ale dostal naději na nějákou zábavu, protože k tobě přišel tvůj mistr.
Ahoj Tomanoursi, dneska tě sebou beru na misi. Budeš mi tam asistovat. Za čtyři hodiny dolétáme soukromám letounem na Alderaan, tak se připrav.
Opět odejde, a nechá tě ve svém pokoji, kde nejenom že není co dělat, ale navíc máš ještě několik hodin, než konečně něco vůbec začne. Přemýšlíš, čím by jsi se v hcrámu mohl pobavit. Právě bylo devět hodin na Coruscantu, což znamenalo, že se stoky padawanů sbíhali do jídelny na svačinu. A tobě se začal ozývat tvůj starý přítel, žaludek, prakticky jsi od včerejška od rána nejedl, pilně si cvičil, protože dneska měla být tvoje závěrečná zkouška. Tvůj mistr to vlastně zkazil touto misí, ale snad právě tahle mise by mohla být ta zkouška.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Tomanours Lordo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 13.12.2008 11:51:28
Bydliště: Coruscant

Příspěvek od Tomanours Lordo »

Coruscant

Sedí m v mém pokoji na posteli a sám pro sebe si znuděně říkámTady je ale nuda. snad se zabavím čištěním mého světelného meče. Najednou vidím jak se u futer vyplňuje černošedý stín. Po chvilce civění na stín vstoupil do mé ubikace můj mistr a říká že s ním poletím na Alderaan na nějakou misi.A já jsem měl mít dneska závěrečnou zkoušku..... ale počkat možná tahle mise bude ta zkouška.Necham se překvapitNajednou mi začalo strašně kručet v břiše. A sakra.... teď si vzpomínám. Vždyť já jsem včera nic nejedl Jdu do jídelny a jdu chodbou a najednou zatočím doleva kde vidím ostatní padawany jak jí.
Najednou z jedné ubikace nalevo vyjede droid typu R2 a něco pípá a já do něj omylem strčím a říkám dávej pozor kam jedeš ty..... Najednou vydím malí proud elektřiny jak mam na ruce a nadskočim protože mi dal elektrický šok.Co zas děláš ? jestli to je kvůli tomu strčení tak se omlouvám to bylo nechtěně. zase něco zapípá a já jdu do jídelny.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant

Dojdeš do jídelny,a tam je jako obvykle narváno až k prasknutí. U výdeje je fronta o něco menší, a ty se tam hned zařadíš. Potkáš tam i svého mladšího kamaráda, který si stoupne hned za tebe.
Nazdar.
Pozdraví tě, a upraví si roucho, který si "mírně" strhl, když se v řadě otočil na tebe, a šlápl si na něj.
Schválně co dneska budem mít za jídlo.
Zasměje se, protože snad každý padawan ví, že denně je tady stejná šlichta, a že opravdu jenom vyjímečně změní jídelníček. A to je většinou z bíle kaše na červenou kaši. A ještě je tady ten problém s místem, kdy budeš muset improvizovat, aby jsi se vůbec v klidu najedl.
______________________
Trochu posunuj děj více kupředu. Všechno, co jsi psal okolo je sice pěkný, ale když tenhle dlouhý post skončí chvilku za tím, kde začal, tak je to trochu škoda. ;) Neboj se rozvést děj, ale samozřejmě to zas nepřeháněj...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Tomanours Lordo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 13.12.2008 11:51:28
Bydliště: Coruscant

Příspěvek od Tomanours Lordo »

Coruscant


Zdar řekl jsem mímu kamarádovi.Podle mě budeme mít zase to stejný alespoň tejden.Nebo i víc třeba rok zasměju se.
Po 2 minutách jsem byl nařadě na jídlo já a vzal jsem si ho.Už zase ta bílá kaše.Já zdechnu.A ještě k tomu je tu všude narváno.Jdu k prvnímu stolu který vydím a říkám.Prosimvás už někdo budete mít snězeno ? Potřebuju totiž volné místo. Jeden padawan se na mě otočil a řekl že ne že sem na tohle místo akorát zasedl.Ach jo tak se pustim do alternativy. V malém vzteku se postavím do rohu místnosti a tác s jídlem si položím na zem a snažím se aby mě moc lidí nevydělo.Po pár minutách jsem najezený a zdá se že si mě nikdo nevšímá. Odevzdám tác a jdu do mého pokoje kde čekám až se mi ozve můj mistr.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant

Po jídle jsi se vydal přímo do pokoje, kde sj ičekal na mistra, ale ten ne a ne přicházet. Už jsi si pomalu myslel, že nepřijde, když na dveře někdo zaťukal. Mistr, napadlo tě, a běžel jsi otevřít. Místo něho tam ale stál Jedi. Možná tě napadlo, proč tě asi otravuje. On tvoje myšlenky ale přerušil, a promluvil.
Tvůj mistr mně posílá, aybch ti vyřídil, že si musí něco zařídit, a že se setkáte až v hangáru. No, trochu sem se zapovídal, tak jsi tam měl býžt už před pěti minutama. Takže si pospěš
Rychle se raději otočí, a odejde. Ty máš zpoždění, ne kvůli své chybě, ale i tak je mistr většinou nekompromisní k pozdním příhodům...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Tomanours Lordo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 13.12.2008 11:51:28
Bydliště: Coruscant

Příspěvek od Tomanours Lordo »

Coruscant

Když jsem byl v pokoji, tak jsem vyslechl jeho vzkaz a běžel rychle do hangáru. Samozřejmě jsem si vzal svůj světelný meč který jsem si dnes ráno čistil. Když jsem běžel chodbou tak jsem si říkal co asi mistr na ten můj pozdní příchod řekne ? dveře hangáru byly otevřené takže jsem se nemusel zdržovat otevíráním. Když jsem přiběhl do hangáru, tak vidím svého mistra jak sedí na zemi a něco dělá. Co to děláte mistře ?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant

Medituji.
Zvedne se, upraví si roucho a otočí se na tebe.
Neviděls? Ale copak tebe tak zdrželo?
Poukáže na tvůj pozdní příchod. Ale také se ihned vydá do transportu, nasledujíc tebou a dalším, prot tebe neznámým jediem či možná padawanem. Vstoupíte do transportu, a každý si najdete jedno místo.
Nás cíl je Nad Shadaa. Buďte tam opatrní, je to tam velmi nebezpečné. Více vám řeknu, až budem na místě.
Přerušil tvůj mistr ticho, a pak jste pouze letěli na Nar Shadaa, kdy mistr stále meditoval ale Jedi vypadal nervoznější, než zbytek posádky. Moc se ti to nelíbilo.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Tomanours Lordo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 13.12.2008 11:51:28
Bydliště: Coruscant

Příspěvek od Tomanours Lordo »

Transportér

Jdu s mistrem do transportéru a říkám
Mistře já za to zdržení nemůžu. jeden jedi se zapovídal a tím pádem mi řekl vzkaz pozdě. Mimochodem kdo je ten jedi co letí s náma ?.
A mistře co to bude za misi nějaká záchrana ?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Transportér

Přeletěli jste hyperprostorem, a objevily jste se nad Nar Shadaa.
Tento Jedi mně bude asistovat. Společně s tebou. A, ano, prakticky máš pravdu. Je to záchranná mise. Nejdřív ale budem muset vyšetřit, co se vůbec stalo.
Přistáli jste na jedné z mnoha přistávacích drah, a vystoupily jste všichni společně. Čekal tam na vás už transportér. Všichni jste do něj nastoupily, a dovezl vás až k jedné vyšší budově.
Takže, tady vystupujem. Ještě jsme vám to neřekl, vyšetřujem unos dcery jednoho senátora. Senátor bydlí zde. Nejdříve provedem menší vyšetřování v jeho bytě, a potom uvidíme kam dál.
Rukou tě pobýdne ke vstupu. Senátor už na vás čeká, odvede vás do pokoje své dcery. Jeho protokolární droid vám nabídne něco k pytí.. Jedi a tvůj mistr, oba odmítnou, a vejdou do pokoje.
Jeho dcera, Caroline, asi 11 let stará. Unosci senátora kontaktovali. Chtějí, aby odstoupil z funkce. V poslední době se hodně angažoval v potlačení zločinu na Nar Shadaa. A bylo jasné, že se to někomu nebude líbit. Toto je její pokoj. Rozhlédni se tady, jestli zde neuvidíš nějáké stopy.
Nechá te samotnýho v jejím pokoji, a odejde do konferenční místnosti, společně s Jedim a senátorem.
_______________________
Rozepiš se, myšlenky, okolí, detaily, o to tady jde. Trocha posunutí děje, zajímavý text, to je vše, co chci. I když je někdy stručný všeříkající dvouřádkový post použitelný, když k tomu napíšeš víc, a při tom neopustíš budovu, nebudu se zlobit.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Tomanours Lordo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 13.12.2008 11:51:28
Bydliště: Coruscant

Příspěvek od Tomanours Lordo »

Pokoj Caroline-Nar Shadaa

Ano, mistře porozhlédnu se tady. Zavřel jsem dveře a najednou jsem ucítil nějaký smrad podobný smradu ze zvířete bantha. Co to může být, smrdí to jako bantha. Prohledávám skříň šuplíky od stolu, prostě všechno co je v jejím pokoji. Najednou vidím na zemi něco chlupatého.Co....to je ? Zvedl jsem ten zatím neznámí předmět a když ho vytáhnu na světlo tak zjistím že to jsou chlupy z banthy.Tak proto ten smrad. A co to tady dělá? Chlupy uložím do kapsy a hledám dál. Po půl hodině hledání sem žádný další objev nezaznamenal a jdu si lehnout na postel a čekám až se někdo ozve.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Pokoj Caroline-Nar Shadaa

Ty ležíš v její posteli?
Udiveně se na tebe koukne mistr.
On leži v posteli mé dcery?
Ještě udiveněji se na tebe koukne senátor.
Mno, zapomeňme na to, co si tady našel? My jsme se senátorem našli pár stop, mířících na Tatooine.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“