Výcvik pro Riven Fall

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Riven Fall

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, tvůj pokoj:

Za okny tvého pokoje se pomalu probouzel Corusant do nového dne, přesněji řečeno jen ti, co šli včera spát, neboť provoz na ulicích byl pořád stejný. Ovšem ruchu na ulicích jsi teď nevěnoval žádnou pozornost, neboť jsi ještě klidně spal, dokud tě nevzbudil budík.
Včera jsi měl hodně vyčerpávající trénink pod vedením tvého mistra, Deriela Nasse, poměrně starého, ale přesto vitálního člověka, takže jsi včera usnul hned jak jsi zavřel oči. Proto jsi měl nutkání okamžitě ten budík zahodit a spát dál, zapomínaje, že sis ho nařídil ty sám, ale protože jsi měl domluvený další trénink hned po snídani, pomalu jsi se zvedl.


Pro začátek bych chtěl hlavně tvé pocity, myšlenky ap. Taky můžeš popsat nějaký sen co se ti zdál, fantazii se meze nekladou.
Hlavně nezapomeň dodržovat tvar příspěvku (lokace podtržená, myšlenky kurzívou, přímá řeč tučně)
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Riven Fall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 12.12.2008 21:20:59
Bydliště: Coruscant Jedi Temple
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Riven Fall »

Chrám Jedi, můj pokoj:

Hned potom co jsem se probudil díky svému hlučnému budíku.Jsem byl rád,že je nový den.Ahoj nový dne, doufám, že za něco budeš stát.Poté co jsem se jěště spamatovával zrozespání jsem se postavil k oknu a koukal na raní provoz na Coruscantu.Tento den by mohl být zajímavý snad pro mne mistr pošle abych dokončil výcvik.Řikal jsem si vduchu.
Pak jsem odstupil od svého okna a uklidil nepořádek, který po mne zůstal ze včerejšího dne.Poté co jsem si uklidil svůj nepořádek jsem pomalu vyšel ze své ubikace a šel jsem cestou do jídelny jsem potkal pár přátel, popovídali jsme si o zážitcích, které jsem tu strávili atd.Tedy dal jsem se cestou do jídelny.Konečně když jsem došel do jídelny jsem zjistil, že jídelna je skoro plná, až k prasknutí.Tak jsem se postavil do fronty na jídlo a čekal.No to je zase den, a to jsem myslel, že i na tu snídani budu mít štěstí.Po několika věčných minutách jsem si konečně sedl se svým jídlem a dal jsem se do práce.Pomalu jsem si jídlo vychutnával, ačkoli jsem věděl, že se jen tak k jídlu nedostanu co mi mistr zadá úkol.Snad si i to jídlo v klidu dopřeju né aby mě nikdo vyrušil to bych byl vážně naštvaný.Poté co jsem dojedl poslední sousto ze snídaně, jsem šel zpět do své ubikace a jen čekal na mistra kdy příjde.
Nežli mistr příjde tak si trochu pročistím svůj meč.A doufám, že mistr přijde co nejdříve, protože nechci ztrávit půlku dne čištěním svého meče.Přitom čištění jen čekám kdy mistr dorazí.....

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, tvůj pokoj:

Po konzumaci nepříliš chutné, ale výživné stravy jsi se vrátil zpátky do svého pokoje, aby sis mohl v klidu vyčistit meč. Jednu součástku po součástce jsi očistil malým hadříkem, přičemž jsi nejvýši péči věnoval čočkám a ostřícímu krystalu modré barvy. Jelikož jsi ale nechtěl strávit čištěním meče celý den, tak jsi to vše vzal poměrně hopem a po chvilce meč zase dal dohromady.
Zrovna ve chvíli, kdy jsi byl hotov, se za tebou ozvalo krátké zakašlání. Jakmile jsi se otočil, spatřil jsi usměvavou tvář Mistra Nasse, který vypadal, že tě celou dobu při čištění pozoroval.
Jak se máš můj padawane?
Vypadal jako typický příklad stáří. Na hlavě mu zbývalo už jen pár pramínku bílých vlasů, ale nedostatek vlasů mu kompenzovala poměrně hustá bradka, což dodávalo jakýsi komický vzhled. Kolem hlubokých modrých očí, z nichž vyzařovala moudrost a zkušenosti, měl několik vrásek, jež upozorňovali na jeho stáří. Byl středně vysoké postavy a trošku shrbený, přičemž se často opíral o hůl, dnes ji ale neměl.
Pod slupkou dokonalého staříka se ale skrýval vitální a neúnavný člověk, kterému energii mohli závidět i někteří o generaci mladší kolegové.
Když už sis vyčistil meč, můžeme jít začít s tréninkem, nemyslíš?
Zeptal se tě, stále se usmívaje.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Riven Fall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 12.12.2008 21:20:59
Bydliště: Coruscant Jedi Temple
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Riven Fall »

Chrám Jedi, vlastní pokoj:

Když mistr dorazil do mé ubikace, tak jsem byl rád, že konečně dorazil.Konečně mistr přišel, aby mi udělal další část tréninku.A ani jsem nemusel moc dlouho čekat konečně nějaké to štěstí v tak nudný den.Řikal jsem si.Odklonil jsem pozornost od čištění svého meče a vztal jsem ze židle a postavil jsem se před mistra s napětím, že by to mohl být můj finální výcvik.Napadlo mě, že mistr mi dá nějaký težší test.Po vyslechnutí mistrových slov jsem upřeně odpověděl:Dobře mistře jen jsem zabíjel čas čištěním meče.Ano mistře, jsem připravený na další trénink.Poté co jsem dopověděl, jsem čekal na to co mi mistr řekne.Já a mistr jsme šli cestou do výcvikové místnosti.Ptal jsem se mistra co mne čeká za zkoušku, ale on neodpověděl.Asi má pro mě něco speciálního, že mi nic neříká.Nebo bych spíše měl počkat až dorazíme do výcvikové místnosti, a až tam mi asi řekne co a jak.Myslel jsem si.Před vchodem do výcvikové místnosti jsem se zastavil a několikrát vydechl a z napětím jsem vešel s mistrem do místnosti a jen čekal co se bude dít a doufal, že to dobře dopadne a že budu úspěšný.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi:

Mistr Nass si stále s úsměvem vyslechl tvou odpověď a pak s neměnným výrazem odvětil:
Pak bychom tedy měli už začít.
Poté vyrazil kvapným krokem, jaký by od tak starého člověka čekal málokdo, směrem k výcvikové místnosti, jež se nacházela poměrně nedaleko. Mistr Nass si patrně všiml tvé nervozity, neboť se usmál a poplácal tě po zádech.
Odvahu hochu, odvahu! Žádná nestvůra tě tam čekat nebude, pouze moje stará maličkost.
Pak vešel dovnitř a postavil se doprostřed jednoho ze soubojových kruhů. Jakmile jsi k němu došel, spustil:
Vím že jsem ti dal včera hodně zabrat a dnes tomu s největší pravděpodobností bude stejně, takže se ti předem omlouvám. Ale teď už z jiného soudku, pověz mi Rivene Falle, zda-li si myslíš, že už jsi připraven na svou první misi?
Jakmile domluvil, začal tě bedlivě pozorovat, aby mu neunikla žádná tvá byť sebemenší reakce.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Riven Fall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 12.12.2008 21:20:59
Bydliště: Coruscant Jedi Temple
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Riven Fall »

Chrám Jedi, výcviková místnost:

Stál jsem v bojovém kruhu a přemýšlel co řeknu mitrovi.Jsem nebo nejsem, ale asi ano když jsem takovou dobu strávil studováním ideálu rytířu jedi a zkušenosti z výcviku tak asi jsem.Řeknu mistrovi svůj názor:Ano mistře myslím, že jsem.Protože jsem dlouhou dobu strávil studováním a podstatně hodně tréninků, takže asi ano.Jen co jsem to dořekl jsem čekal na mistrovu reakci.
Snad mi mistr řekne, že jsem spéše asi až zakončim svůj poslední výcvik.Tak mistře jsem přimpravený na finální výcvik, tak jdeme na to mistře.Čekal jsem na mistrovu reakci a už jsem byl netrpělivý co mi dá mistr za úkol....

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, výcviková místnost:

Mistr Nass si vyslechl tvou odpověď a pak se trochu šibalským tónem zeptal:
Ale nejseš si tím úplně jistý viď?
Poté couvl až ke kraji kruhu a znovu promluvil.
Tvým úkolem nebude nic menšího, než mě porazit v souboji na meče, takže můžeš ukázat, co ses za ty roky v chrámu naučil.
Následně se uklonil a zažehl svůj světelný meč žluté barvy.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Riven Fall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 12.12.2008 21:20:59
Bydliště: Coruscant Jedi Temple
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Riven Fall »

Chrám Jedi, výcviková místnost:

Poté co mistr zažehl svůj světelný meč, vstupil jsem do kruhu též.Zažehl jsem svůj světelný meč a stál jsem na druhém konci kruhu.
Hm..Co kdybych pomalu útočil a pak zkusil na mistra nějaké kombo.
Pomalu jsem šel k mistrovi a začal jsem na něj útočit.Odrážel mé útoky, ale nevzdával jsem se, a poté jsem zkoušel používat formu Soresu a na obranu jsem používal Ataru.Uhýbal jsem před mistrovi ranamy a pokoušel jsem se dostat na mistrovo tělo, ale nešlo to.Ale byl jsem rád, že konečně už započal můj finální trénink a jen teď se rozhodne co a jak...

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“