Výcvik pro hráče Nostradamo

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Nostradamo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 03.3.2009 13:37:31
Bydliště: In a galaxy far, far away
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nostradamo »

Coruscant, Hall District, budova H17/3

Jsem velmi rád, že se vše nakonec obešlo bez konfliktu. Ještě jednou se omlouvám za to mé vtrhnutí, ale když už se tak stalo, tak musím přiznat, že nějaká ta práce by se mi opravdu hodila. Nechci nic stálého, kde bych strávil půlku dne a vlastně nic takového ani vzít nemůžu, protože musím dávat pozor na jídelnu mého přítele. Z mé strany je řeč o něčem jednorázovějším. Řekněme, kdyby ste se náhodou potřeboval někoho zbavit.

Při těch slovech se podívám na jeho reakci, abych zjistil, jestli není příliž pohoršen.

Nehne ani brvou. Buď umí dobře hrát mandaloriánský poker, nebo si prošel kompletní obrnou obličeje. Tenhle chápek bude pořádný intrikán.

Živil jsem se lovem zvěře. A rozdíly mezi zvěří a inteligentnějšími tvory, kteří chodí po téhle planetě, jsou poměrně markantní, jestli mi rozumíte? ...a jemně na mě pokývnul hlavou, na znamení, že oba dva víme, o čem je řeč.
Sundal jsem rancora jednou ranou...na 500 metrů sniperem mezi oči...fakt

SR - Ahn-Al "nostra" Fahrmous
MPM - TK-6074 Karim de Tavaux

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Hall District, budova H17/3

Po tvé nabídce se chlapík na zamyslel, vrazil ruce do kapes a pak je zase vytáhl hledajíc zřejmě zápisník v podobě datapadu. Po nějaké době, kdy si prošmátral veškeré oblečení, ho našel, chvíli v něm něco hledat a následně ti odpověděl:

Máte pravdu, potřeboval bych uklidit jednoho takového inteligentnějšího tvora. Ale nebude to snadná práce.

Přitom ti ukázal datapad, na jehož obrazovce byla fotka postaršího muže v uniformě bezpečnostních jednotek Coruscantu s nějakou vyšší hodností. Toto hned doplnil slovy:

To by byl váš cíl. Kapitán místního oddělení coruscantské bezpečnosti. Je to bohužel až moc slušný člověk na to, aby ho bylo zapotřebí zde. Dostaňte ho z tohohle světa jakýmkoli způsobem a jistě najdeme něco, čím bych se vám mohl odvděčit.

V duchu začal asi rychle počítat a pak honem nabídl:

Co takhle tisíc kreditů a slib, že se pokusím zjistit nějaké informace o kantýně vašeho přítele? Mám hodně přátel, kteří by třeba mohli něco vědět, samozřejmě ale nic neslibuju.

Zkoumavě se na tebe kouknul a zdálo se, že doufá, že to přijmeš, protože ti pravděpodobně nechtěl dát víc, než nabídl.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Nostradamo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 03.3.2009 13:37:31
Bydliště: In a galaxy far, far away
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nostradamo »

Coruscant, Hall District, budova H17/3

To si dělá srandu?! Teda nevím, jestli pro takové práce má svoje známosti, ale jsetli pro něho někdo pracuje za takový pakatel, tak nejspíš z čistého požitkářství a ničeho jiného. Rozhodně ne pro obživu.

Podívám se na něj s pocitem lítosti a rozhořčením zároveň.

Velmi si cením vaší nabídky zjistit nějaké informace, ale popravdě - to už nemůžu říci o té peněžité odměně, kterou jste vyslovil. Sám totíž teď nevím jestli mě víc zaskočila, nebo urazila a pokud chcete nabídnout tak triviální částku, pak nezbyde, než se rozloučit. Nemějte mi to prosím za zlé, ale nejsem blázen a něco takového neudělám za čtyřcifernou částku. Ani pěti.
Sundal jsem rancora jednou ranou...na 500 metrů sniperem mezi oči...fakt

SR - Ahn-Al "nostra" Fahrmous
MPM - TK-6074 Karim de Tavaux

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Hall District, budova H17/3

Chlapík se po tvé reakce pousmál a zdálo se, že je poměrně spokojen. Pak promluvil:

Omlouvám se, ale já prostě neodolal a zkusil jsem, jak dobře se vyznáte v oboru. Samozřejmě, že jsem ten tisíc kreditů nemyslel vážně. Domnívám se, že bychom se mohli domluvit na solidní částce, ale musíte vzít v úvahu i to, že se pro vás pokusím získat nějaké informace, které však nejsou zadarmo. Musíte mi tedy prominout, že vám v takovém případě nabídnu z vašeho pohledu pouhých 30 000 kreditů a ani o kredit navíc.

Na chvilku se odmlčí a sleduje tvou reakci. Z jeho posteje i výrazu je evidentní, že o moc víc svou nabídku jistě nevylepší, což podpořil svými dalšími slovy:

Je to ode mne velice šlechetná nabídka, protože si jsem jist, že bych za tuto sumu najal jistě jiného zabijáka, u kterého bych se navíc nemusel zatěžovat sháněním informací, které jsou, příteli, velice drahé.

Pousmál se a čekal, zda budeš souhlasit nebo se vydáš svou cestou.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Nostradamo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 03.3.2009 13:37:31
Bydliště: In a galaxy far, far away
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nostradamo »

Coruscant, Hall District, budova H17/3

S otevřenými ústy jsem si doposlechl druhou nabídku. Tohle už znělo poměrně ultimátně. No vypadá to, že mi nezbývá, než spoléhat na jeho křiváckou čest a věřit, že dostojí svého slova. Ještě, že je to jeden z takových těch lidí, co si zakládají na své pověsti. U takových se dá očekávat seriózní jednání...koneckonců díky tomu njspíš ještě můžu ochutnávat zdejší zatuchlou atmosféru. A kdoví? Ještě to může pokračovat dalšíma "zakázkama".

S vážným výrazem ve tváři se mu zpříma podívám do očí...

Platí.
Očekávám jednání, hodné člověku vašeho charakteru. Tedy žádné nečekané komplikace.
Letmo pohledem proletím stropní žebroví haly a dva pomocníky a s příklonem tiše pokračuji. Nemusím doufám zdůrazňovat, že se vždycky najde chvíle, kdy není po ruce žádný reflektor, ani bodyguard...

Ještě bych vás snad poprosil o nějaký dopňující informační materiál a myslím, že bychom se pro dnešek mohli rozloučit.
Sundal jsem rancora jednou ranou...na 500 metrů sniperem mezi oči...fakt

SR - Ahn-Al "nostra" Fahrmous
MPM - TK-6074 Karim de Tavaux

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Hall District, budova H17/3

Výborně.

Trochu zlověstně se pousmál a podal ti datapad, na kterém ti předtím ukazoval fotku tvého cíle.

Tady jsou všechny informace, které máme. Není toho moc, ale myslím, že ho podle toho najdete. Musíte si ale prohlédnout místo, jeho zvyky a veškeré další informace, které byste snad potřeboval nebo ho chtěl lépe poznat, než se ho zbavíte, sám, nikoho jsem na něj doposud nenasadil.

Když ti předával datapad, tak se zase trochu škodolibě úsmál. Potom se otočil k odchodu druhou stranou, než jsi přišel ty, zatímco mu jeho mladí lokajové stále střežili záda. Když už byl téměř u pootevřených vrat, otočil se a houkl na tebe:

A pokud by vás náhodou chytili, nikdy jsme se nesetkali. Až se toho šmejda zbavíte, kontaktuji vás sám v podniku vašeho přítele.

Poté se tento muž, který nikterak nezapadal do místních podmínek, ve svém drahém a čístém obleku, s dobrými způsoby a vytříbeným jazykem komunikace, které se v této části Coruscantu jen málokdy vidí, ztratil v šeru ulice kdesi za vraty skladiště, ve kterém jsi zůstal s jeho mladými přisluhovači, kteří se však velice brzy taktéž začali sbírat k odchodu.

Když jsi projel datapad, vykoukl na tebe opět portrét onoho kapitána, kterého jsi měl, podle přesných slov tvého zaměstnavatele, "dostat z tohohle světa jakýmkoli způsobem". Dále jsi se dočetl:

Kód: Vybrat vše

John Virat
- Kapitán coruscantských bezpečnostních složek, orksek Y1698/367 (oblast, ve které jsi vyrůstal).
- Čestný, neúplatný, oddaný dohlížení na dodržování zákonů ve své čtvrti. 
- Bezmezně oddaný Republice a coruscantské vládě, nepřipouští si, že by mohlo být něco špatného na Coruscantu, jaký ho zná.
To bylo vše, co bylo v datapadu zapsáno a ty jsi již pochopil, proč se tvůj nový nóbl přítel tak usmíval, když ti datapad dával, protože tyto informace rozhodně nepostačovaly k tomu, abys jednoduše přišel na určené místo, zmáčkl kohoutek a zase odešel.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Nostradamo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 03.3.2009 13:37:31
Bydliště: In a galaxy far, far away
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nostradamo »

Coruscant, Hall District a okolí

Po domluvě už nebyl důvod se déle zdržovat a tak jsem vyrazil na cestu zpět do kantýny. Po cestě jsem narazil na hospodu, která mi padla do oka už při sledování, tak jsem se rozhodl se ještě na chvíli zdržím, ať si můžu vklidu sesumírovat myšlenky.

Coruscant, bar Skřípnutý comlink

Uvnitř podnik poskytoval útočiště jen pár existencím, takže až na nějaké pašeráky a pár holek, kterým by se v kalhotkách schovala s přehledem i malá planeta, mě tady nic nemohlo rušit. Na baru dostávám pivo, které vypadá, že si ho tu nechal můj otec, když zapíjel moje početí.

K tomu ještě balení Interceptorek. Barman se natahuje pro krabičku s gelovýma cibaretama. Ne, ne! Prosil bych raději tu, jak z ní nelezou červi...dík. Chtěl jsem k tomu ještě přihodit vtípek o kvalitě zdejšího pohoštění, ale na takovém místě by to taky mohlo znamenat, že si z mojí hlavy bude ráno uklízečka dělat skládačku. Rovnou zaplatím...

Sedím osamocen u konce barového stolu a rožínám gelový válec s kouřením. Defakto byl dneska poměrně pohodový den. Teda až na tu malou potyčku v hale, jak jsem si málem pošpinil trenky. No, ale nakonec to k něčemu přecijen bylo...teda možná bude, protože za tenhle kšeft si pořídím možná tak hypermotor, ale určitě ne celou kocábku. Ale kdoví...třeba by z toho nakonec mohlo vzejít docela výnosné partnerství.

Vytahuju datapad a znovu si projíždím informace.

Sakra! Proč to musí odnést zrovna někdo poctivý. Tohle už jsem si v hlavě přebíral mockrát a s uvědoměním si všech okolností se rozhodl, že to chci dělat. Stejně by to byla příjemnější práce, kdyby se navzájem likvidovali jenom křiváci. No co už...kdyby to byl třeba sám kapitán Galactica [známá postavička z dětských holokomixů], tak jeho krevním obrazem vyzdobím dlažbu...nebo to aspoň zkusím. Každopádně je to kapitán, takže bude spíš usazený na bezpečárně, než v terénu. Nemělo by činit větší potíže ho najít a nějakou dobu sledovat.

Ani po zkouření druhého válce nezačalo pivo chutnat aspoň jako chcanky, takže nechávám asi půlku na stole, a vydávám se směrem k východu.
Po cestě mě ještě obdaruje vlhkým pohledem jedna z "už ne tolik" atraktivních twi'lečanek, která by bez mrknutí protáhla hrdlem celou hlaveň mojí DC-15x.
Hm...drapnout ji za ty její lekku...
Dneska už bylo dobrodružství dost...raději půjdu spát.


Coruscant, na cestě mezi barem Skřípnutý comlink a Dexterovou kantýnou

No jo...pořád, ale nejsem ani o půlkrok blíže, k vyřešení problému s Dexem. Navíc, když teď potřebuju chvíli sledovat kapitána Virata, tak na něj nemůžu pořád dávat pozor. Přes den to naštěstí není tak kritické - pochybuju, že by někdo něco podnikal v době oběda, ale jak to udělám večer? No něco ještě budu muset vymyslet.

Coruscant, Downtown, zapadlá kantýna 4. cenové kategorie "U Dextera"

Přicházím právě když odchází poslední hosté a droid dokončuje svůj úklid. Prohodím pár slov s Dextrem, ale už jsem příliš unavený na dlouhosáhlé rozhovory a tak uvítám jeho sdělení, že je můj pokoj připraven a já si můžu klidně jít odpočinout.

Že to není žádný senátorský apartmán? Oba přece víme, že je to pořád lepší, než ulice, žejo? ...a vycením na něho zuby v úsměvu.
Zítra je taky den můj drahý příteli, takže dobrou noc a dobré spaní.




V noci jsem se dobře vyspal a nad ránem mě navíc potěšil krásný sen o Twi'lečce, co jsem včera viděl v baru. V hlavě mám pořád živý obraz toho, jak se až po kořen potápím v jejím hladovém a chtíčem poháněném chřtánu, takže si jdu ještě s tvrdým udělat raní údržbu...všude.
Následuje malá snídaně a je čas začít pracovat. Za dopoledne není žádný chaos, takže s přehledem zvládáme objednávky hostů a při volných chvílích vykládám Dextrovi události včerejšího večera.

...před obědem se vzdálím, chci si pohlídat bezpečárnu a mrknout se, kam chodí na obědy, kdy pak končí v práci a podobně. Předpokládám, že půjde na oběd někam poblíž a pak bude zase pár hodin zalezlý, tak se mezi tím skočím na černý trh a zkusím sehnat něco, abys mi mohl kdykoli dát vědět při nějakých potížích tady.

V předem plánovaný čas se vydám k danému místu. Před budovou je v tuto dobu poměrně velký ruch, takže není nijak nápadné jen tak postávat naproti východu a čekat až se ukáže cíl.
Sundal jsem rancora jednou ranou...na 500 metrů sniperem mezi oči...fakt

SR - Ahn-Al "nostra" Fahrmous
MPM - TK-6074 Karim de Tavaux

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Downtown, zapadlá kantýna 4. cenové kategorie "U Dextera"

Když ses ráno probudil, tak byli Dex i jeho mladý pomocník, droida nepočítaje, již v plném kole s vařením a roznášením snídaní. Mladíka jsi potkal v kuchyni, kde ti taky ochotně naservíroval snídani, ale nějak neměl čas s tebou prohodit pár slov, protože kantýna byla úplně narvaná dělníky a podobnými lidmi, kteří se vydali na snídani předtím, než museli do práce.

Zatímco jsi jedl se však podnik začal vyprazdňovat a když ses již dostal do provozuschopného stavu, nebylo v podstatě co dělat. Respektive tou dobou již všechno zvládal droid, protože k vaření toho teď moc nebylo. Byl tedy čas, aby ti Dex konečně představil svého nového mladého psolečníka, který u něj v kuchyni už dělá nějakou tu dobu.

Všichni tři jste seděli u stolu nejblíže baru, odkud jste viděli na všech 5 hostů, kteří v kantýně zůstali a vypadali, že nikam odcházet nebudou. Dex se ujal slova jako první a představil mladého lidského chlapce, který ti hodně připomínal tebe a byl asi ve věku, ve kterém jsi byl ty, když jsi u Dextera pracoval.

Tak tohle je Johnny Nostro. Teda aspoň on si tak říká. Našel jsem ho snad už před pár lety stejně jako tebe, na ulici. A když už jsem byl zvyklý na takového pomocníka jakos byl ty, tak jsem si řekl, proč to nezkusit znova.

Mladík byl poměrně zamlklý a poledne se kvapem blížilo, takže vaše konverzace nestihla příliš nabrat na otáčkách. Hovor se následně stočil k tvému včerejšímu dni, což Johnny nemusel slyšet a tak ho tvůj přítel poslal uklidit kuchyn a připravit ji na obědový nával. Následně si vyslechl všechno, cos mu říkal. Dex se netvářil zrovna nadšeně, když slyšel, že máš sejmout nejslušnějšího poldu v okolí. Poznal jsi na něm dokonce, že je tím dost znechucen, což taky dal najevo.

Hele já vím, že to jsou slušný prachy, co ti ten chlápek nabídnul, ale vážně chceš toho bezpečáka sejmout? Poslední slušnej člověk v oblasti a ty ho máš odkráglovat, to je děs. Nic mi do toho není, ale nešlo by to udělat nějak jinak, když už to musí bejt?

Do kantýny potom už začali opět přicházet hosté na oběd a Dex musel jít pracovat. Pro tebe už byl nejvyšší čas vyrazit, i když "státní" zaměstnanci měli vždy obědovou přestávku až o něco později.

Dorazil jsi před budovi bezpečnosti ještě v poměrně klidný čas, kdy se z ní nehnaly davy lidí. Kolem však byl značný provoz a chodila zde spousta obyčejných občanů, z nich někteří byli i slušněji oblečení. Po chvíli, kdy jsi v klidu čekal opřený o zeď protějšího domu, začali vycházet unifrmovaní bezpečáci, mezi těmi jsi však svou "oběť nikde nezahlédl. Muž, který vypadal jako ten na tvé fotce se zjevil až za chvíli. Byl samozřejmě taktéž v uniformě a v doprovodu několika dalších důstojníků se vydal ulicí od tebe směrem vlevom, stejně jako většina ostatních.

Sledoval jsi je jen několik minut, než zapadli do velké a celkem čistě vypadající kantýny "U Šerifa", která byla plná uniformovaných mužů. Nebylo tak úplně jisté, zde do této kantýny mohou i civilisté. Jisté však bylo to, že jsi svůj cíl ztratil z dohledu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“