Výcvik pro C-568 "Knife" (Girik Narth)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro C-568 "Knife" (Girik Narth)

Příspěvek od Pear »

Vnější okraj, blíže nespecifikovaná planeta.

Další vlnááá
Křičí jeden z klonových vojáků, když v dáli uvidí bížící se droidy, a padne svým tělem na provizorní hradbu, která je "složená" ze zničeného AT-TE, což je zásluha minulého útoku, a sutin z budov, což je naopak zásluha vaší artilérie, když jste "zajišťovali" tuto oblast.
Ať už to na začátku vypadalo jakkoliv, nyní bylo jasné, že planeta zas tak zabezpečená nebyla. O posily jste si už žádali před řádnou dobou, nicméně minimálně další čtyři hodiny to budete muset vydržet sami. Zatímco droidů je, jak se na první pohled může zdát, snad nekonečno, vám začínají docházet síly, co vás ale může těšit, zásob máte zatím dostatek. Těchto vln jste už museli přežít několik, a zatím ubývají hlavně počty droidů, vy jako 501. Legie slavíte jeden úspěch za druhým.
Pozadí této bitvy ale momentálně zajímalo málokoho, realita byla, že jste v tom sami, a že každý další útok droidů je silnější a silnější.
Tanky na dvouch hodinách!
Prakticky anonymní výkřik vás nasměruje na uličku, kterou si razí cestu několik AAT. Celé prostranství, ve kterém jste byly, bylo celkem dobře chráněné troskami, i tak tu byly ale dvě cesty, jedna hlavní, kterýá vedla obdobou hlavní silnice, a postranní cestička, na kterou jste měli špatný výhled. Záda vám kryly sesunuté budovy, které, podle jejich stavu, už navždy budou sloužit maximálně jako kryt.
Ty ležíš mezi svými bratry jako další z klonů, a hlavně se snažíš, aby ti neustřelily hlavu. V ruce máš obyčejnou DC-15, za opaskem se ti "houpá" jeden EMP granát. Dostali jste jasný rozkaz nestřílet, a i když je to pro někoho těžké, musíte čekat, než se přiblíží....
_________________________
Myslím že nemusím nic vysvětlovat, rutina...hlavně si moc nevymejšlej, první posty sou hlavně o myšlení než o řežbě ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Vnější okraj, blíže nespecifikovaná planeta
Sakra to je taky dobrá blbina... Kdybysme semtam vystřelili bude jich podstatně míň než sem dojdou... Kde jsou sakra ty posily.... Zííív.... nespal sem celej den. K čertu s řachanama!!! Super tanky... už to začínala bejt rutina.
Kapitáne až přijedou blíž co kdybysmepár těch AATeček obsadily?
Zakřičím na kapitána a potlačím další zívnutí.
Kdyby tady aspoň byly B-2... místo toho na nás posílaj hordy B-1 co se div nezabijou sami.
Kapitáne už bysme mohli střílet...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vnější okraj, blíže nespecifikovaná planeta

Vydržte...vydržte chlapi. Nehrňte se do toho. Když začnem střílet příliž brzo, pouze by jsme za chvíli ztratily synchronizovanou palbu. Radši si počkáme, a vystřelíme naráz, a to ze vzdálenosti, kdy tyhle foukačky dělají svojí práci na sto procent. Takže vydržte.
Kapitán pozorně sledoval blížící se droidy. Nebylo jich zas takové množství, jak je obvyklé, nicméně i tak jich bylo dost.
Dobře, připravte se. Až budou u zátaras, tak na ně vlítnem, zatím jenom střílejte. S těma tankama je to mimochodem dobrej nápad Knife. Dobře, to bude tvůj úkol. Až budou blízko a bude zmatek, tak se vytraťe a spolu s Calmem něco obsaďte. Ty, ty a ty je budete krýt. Připravte se...zvedl kapitán ruku...Pal!
Rukou zamířil na droidy, a spustila se zuřivá palba.
Dobře, počkejte a pak jdetě!
Křikne na tebe a na Calma kapitán.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Vnější okraj, blíže nespecifikovaná planeta
Kývnu ke kapitánovi a poté ke Calmovi... Již ho trochu znám... je docela fajn. Vím že mě ho kapitán dáva s sebou protože je dobrý řidič tanků atd.
100% přesnost... těch blbečků je tu tolik že je nemožný aby neplatilo pravidlo co výboj to zásah.
OK... tak pojďte vy plechový zku*evskýmašinysyni.
Pronesu a začnu taky pálit... vždy se skrčím vykouknu a zase pálím. Pak se ale zase skrčím hodím si DC-15ku na záda vytáhnu vybrodýky a běžím k tankům. Vylezu na ně a vylezu až k poklopu... Otevřu ho a skočím dovnitř rozsekávajíc vše pohyblivé.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vnější okraj, blíže nespecifikovaná planeta

I přes své velké oči, když skočíš do AAT, můžeš si jenom dvakrát seknout, ať už z důvodu stísněnosti tanku, nebo protože jsou vevnitř pouze dva droidi. Přes zaměřovací systém, který je nyní před tebou můžeš sledovat předpisové ovládnutí AATčka tvým bratrem Calmem. Už za chvilku se můžete s Calmem prohánět po městě ve svém novém tanku, pokud by tedy kolem nebyla hromada ostatních, kteří na vás spustí palbu, že i když jsou nebezpeční hlavně pro sebe, tvůj stroj lehce poškodí. Pokud bys byl až tak odvážný, že by jsi otevřel poklop, a vykoukl ven, kochal by jsi se tvým postraním kanóném, který nyní chybí. Kloni byly ale vždy chytřejší, tudiž využívání terénních nerovností pro vás není nic nového, a tanky droidů nestačí odpovídat na vaše výstřely. Calm, který byl doteď napravo od tebe, radši opouští tank, a hledá si něco nového, protože pár vteřinek po kvapném výskoku jeho ATT začíná hořet. Na "pomoc" před vás spadne několik dělostřeleckých salv, a zbaví se několika zbytečných ATT.
Whohoooo! Kam se na to hrabou speedery!
Zavolá vesele Calm, a i když jeho jméno říká opak, nyní moc klidný není. D9ky tomu jsi si také mohl všimnout, že jakýmsi způsobem má nové ATT.
Knife, kašli na tanky, potřebujem tě tady, tak s tou plechovkou hejbej, a dotlač jí zpátky. Je to tady přeobvodováno, a to se mi nelíbí.
Ten hlas pařil kapitánovy, který se mezitím musel ještě se zbytkem vaší "armády" vypořádat s droidama. Pokud sis mimochodem ještě nevšiml, jste přečísleni asi 2:12, cž je na první pohled hezké číslo, ale ve skutečnosti vám přidělává spoustu potíží.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Vnější okraj, blíže nespecifikovaná planeta
Juuuuhuuuu... to je větší sranda než se zatraceno DC-15kou...tedy když pomineme sniperku.
Zavolám na Calma... Poté nás ale kapitán volá zpět...
Rozjedu se před droidy a poté se otočím takže pojedu zleva doprava hlavní budu mířit na droidy a rostřílím co půjde rozstřílet.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vnější okraj, blíže nespecifikovaná planeta

Tvůj způsob boje na droidy zapůsobí, což zapříčiní jejich následně stáhnutí. Ať už je to hrozícími artilériemi nebo tvým dominantním dopravním prostředkem, droidi se otočí, a začnou se stahovat ke svým pozicím.
Dobře, teďka už je nenecháme utéct, půjdem za nima a posunem bojovou línii dopředu. Vy dva s tankama budete v čele a budee nás krýt. Jasný? I když sou to droidi, v poslední době se stahují více než často, což se mi nelíbí.
Přikáže kapitán, a zbytek vaší armády vyleze z krytů a vydá se kupředu, kryjíc se za tvým tankem.
Po cestě tě nečeká žádné překvapení. Bohužel, tedy jenom držíš knipl dopředu, aby jsi jel. Respektivě do doby, než dojedete k jediné cestě dál, kterou představuje úzká ulička, která, jak se zdá podle stop, byla vytvořena nedávno. Do ni se, jak se o tom přesvědčil Calm, který do ní najel plnou rychlostí a dostavil tak svůj tank, ATTčka nevejdou.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Vnější okraj, blíže nespecifikovaná planeta
Hehehe... BUM a BÁC a TŘESK a KŘACH a...
Výskám si při ničení droidů a droidy střílím a přejíždím. Nakonec zbyde asi 10 droidů jejichž počet snížím poté ještě asi na 7. Ale dál jich bude zase určitě víc...
Hahaaa postup... to bude maso... teda plech.
Řeknu počkám až bratři vylezou a pak jedu dál. Asi po 1é minutách držení kniplu mě začne mravenčit ruka protože se téměř nehýbe adrebalin ze mě zase začne vyprchávat.
Kolikrát asi objedem tuhle planetu než se začne něco dít?
Poté ale dojedeme k úzké uličce ve které nám Calm dokáže že tanky je neprojedem... jeho tank sice najednou vypadá jako že by se tam už vešel ale vzhledem k tomu že trochu poodjede tank zakašle a spadne na tzem se dá usoudit že už to asi neprojede. Vylezu z tanku a přejdu ke kapitánovi.
No zábava skončila... takže musíme pěšky... Ale nechal bych tady jednoho nebo dva muže aby mohli těma tankam krýt náš případný ústup. Takže co dál, pane?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vnější okraj, blíže nespecifikovaná planeta

Dobrej nápad Knife. Slyšeli jste chlapy? Ty a ty, obslužte ty tanky. My pokračujem.
Poví velitel, a vydáte se na cestu pěšky. Cesta ani není tak dlouhá, a mimo menších šarvátek, které vyřítíte rychle, a snad by jste to dokázali i se zavřenýma očima, se nedostanete do větších problému či zdržení.
Poprvé se na delší dobu zastavíte až imaginární lajně, která dělí město od "prázdného prostranství", kde jako zázrakem nejsou žádné budovy, a uprostřed ní stojí vysílač, anténa, chceš-li, kterážto má kolem sebe cirka padesát metrů volného prostoru.
Vidíte ten vysílač? Tím nejspíše přivolávají posily a koordinujou útoky. Pokud se nepletu, tak její zničení nám naší práci ulehčí. Nakráčet tam jen tak by ale nebylo chytré. Knife a Calm. Vy máte oba ostrostřelecký výcvik. Calm má odstřelovačku, ty ne...podívej se po ní mezi bratrama, myslím že jí tady měli dva. Ale k plánu. Vy vylezete na tamtu vysokou budovu...ukáže prstem na jednu z dominantnějších budov, která vydržela stát pevně na místě...a kouknete se po okolí. Budete nás zezhora krýt. Potom se podle situace dolu spustíte po lanech, nebo sejdete schody, to pak doštelujem v akci. My tam pomalu nakráčíme, a pokusíme se na ně položit nálože. Pohyb.
Rozkáže, a sám se připraví vyrazit, až budete připraveni.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Vnější okraj, blíže nespecifikovaná planeta
Vydáme se zase na pochod. Tu a tam na nás vykoukne menší tří až pěti členná skupinka droidů ale ty jsou většinou eliminovány dřív začnou vůbec střílet. Po chvíli dojdeme k podivně prázdnému "náměstíčku uprostřed něhož je droidí vyslílač odkud jistojistě přivolávají posily.
Dobře pane... hej ty! Půjč mi to prosím tě...
Vyměním si s jedním klonem odstřelovačku za normální DCčko.
Připraven k boji. Jestli seš taky ready můžem...
Řeknu Calmovi a zamířím k budově připraven zaútočit na jakéhokoli droida který by se v ní nacházel a klidně si pročistit cestu až na vrchol.
Nahoře zakleknu u okraje a budu se rozjlížet po nepříteli a budu se snažit ho co nejrychleji zlikvidovat.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vnější okraj, blíže nespecifikovaná planeta

Já jsem "ready" vždycky.
Plácne tě kalm do nárameníku, a rozeběhne se vstříc budově. Ta je kupodivu prázdná. I když ty shody vás ubíjejí, navíc v těžkém brnění, svižně, v rámci možnosti teda, se doškrábete až nahoru na střechu. Tam oba uděláte to, co se očekává, tedy říznete sebou na zem, a stabilně opřete sniperku o zídku. Calm si sundá přiblu,a položí si jí bokem.
Bez se líp míří. Ty přilby do toho pletou všechny zbytečný informace.
Vysvětlí ti, i když to nebylo potřeba.
Taak, kouknem se. Vypadá to čistě. Až na támhleto, co vypadá jako hlavně AATček.
Calm vyštourá vysílačku z opasku.
Zavolám kapitánovy...oznámí ti a naladí frekvenci...Pane, jsme na místě, a zhora nic nevidíme, mimo něčeho, co připomíná ATTčka. Takže bude poblíž i spousta droidů, A něco mi říká i něčeho jako B2...vypne vysílačku a koukne na tebe...zatím bych nestřílel, počkáme, až vyleze naše armáda, a pak uvidíme víc.
Pohledem přes optiku na vaše pozice můžeš sledovat rychle vyskakující klony z jejich pozic a následný pomalý přesun k vysílači.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Vnější okraj, blíže nespecifikovaná planeta
OK tak jdeme.
Pronesu ještě a zamířím k budově. opatrně vykopnu dveře a skočím dovnitř.
Nic... no dobře.
Pomyslím si a začnu vybíhat schody.
Uuufff... sakra zatracený brnění.
Nakonec vyběhneme nahoru a lehce zadýchaní padneme na kraji střechy a Calm mi poskytne výklad o sniperování bez helmy. Sundám si helmu taky a zazubím se:
Naprosto souhlasím... no tak co tu máme?
Řeknu a začnu se rozhlížet po nepříteli...
Hele... blbečkové ani schovat se neuměj.
Pomyslím si o AATéčkách scovaných za barákem a o za nimi "nenápadně" vykukujících B-2kách.
Calm to ohlásí kapitánovi a já se připravím k palbě zatím co ostatní se vydávají kupředu.
Něco si na těch AATéčkách vyzkouším.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vnější okraj, blíže nespecifikovaná planeta

Dobrá, počkejme ještě. Už se připravujou, vidíš jak ti amatéři otáčí hlavně AATček? Já bych samozřejmě nejdřív zacouval víc za baráky a potom bych hlavní otočil, až když bych vyjel. Alespoň víme, jak vypadí čirá umělá inteligence.
Pronese Calm, a zaměří na klony.
Pane, už vás zaměřují, doporučuju si pospíšit.
Řekne pomalu do vysílačky, aby tím nenarušil svůj rytmus, kdy jeho dech byl velice pomalý, a prakticky se nehýbal.
Oukej, už vyjíždí, otestuju, co tyhle ATTčka vydrží s tímhle dělem. Na boku mají power converter, kterej je prej rozpálenej. Tak ho přetížíme
Poví Calm, zadrží dech, a vystřeli...vteřinku před jeho výstřelem ale začali vylízat z uličky spoustu B1 a B2 droidů, kteří mířily k vysílači. AATčka vyjeli hned za nima, bylo jich tam asi pět. To droidů se těžko počítalo, ale podle toho co jste viděli, jich bylo několik stovek.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Vnější okraj, blíže nespecifikovaná planeta
Na Calmovo hodnocení schovávání droidů se pousměji. Začínám zadržovat a zklidňovat svůj dech zaměřuji... Mířím úplně na stejné místo kam Calm... A až vystřelí zadržím tech a střelím na stejné místo taky. Vteřinku po tom co střelíme vyběhnou stovky droidů.
Áááá do prdele...
Pronesu a rychle začnu zase zaměřovat convertery tanků a budu se pokoušet strefit do hlavně když to bude vypadat že nějaký tank vystřelí.
Sem tam sestřelím i nějakého plecháče.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vnější okraj, blíže nespecifikovaná planeta

První AAT bouchne a vaše prozatimní skore Tanky vs Klony je 1:0. AATček zbyly čtyři kusy a vy jste stříleli dál a dál. Po chvilce se vaše skore vyrovnali a skore bylo 3:4. Kdyby jsme do toho započítali i droidy, první číslo by se několikanásobně zvětšilo. Kloni měli ale tu nevýhodu, že se neměli za čím krýt, pokud teda nepočítáme nekolikacentimetrové navýšení, asi dvacet metrů od vysílače, kde se efektivně krýt nedalo, ale klonům to poskytlo alespoň minimální pocit bezpečí. Jeden z klonů hrdinně vyrazil, aby položil nálože, ale narazil na tvrdou zeď -zeď z droidů. Když spadl, stačil aktivovat nálož, ale těch droidů, co byly při výbuchu zničení byly ihned nahrazení dalšíma.
Dobře Knife, Calme...teď se k tomu prostě musíme dostat. Zničte ten poslední tank, a pak nám nějak, je mi jedno jak, udělejte prostor okolo vsílače, ať konečně můžem nastavit nálože.
Poví kapitán, a všichni se najednou rozběhnou kupředu, aby se zamíchali do davu droidů a udělai mei nima zmatek. To ale také znamená, že zmatek udělají i u vás, protože nyní sou tak promíchaní, že se droidi těžko zaměřují.
Dobře, já bych se soustředil na kapitána, a snažil bych se mu čistit cestu. Je nás tady ale málo se sniperkama, abychom pokryly celý prostor.
Poví Calm, a precizně zaměří...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“