Výcvik pro Sebastiena Windrunnera

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Sarenova loď , malá místnost

Chvíli jsem počkal aby Jowan mohl odejít a pak se zvedl.
Musíme jít, mistr bude na přídi takže musíme jít tudy
Opatrně jsem se vyklonil, zkontroloval chodbu a ukázal doleva.

Sarenova loď ,chodba
Neslyšně ale rychle jsme šli vpřed směrem k mistrovu vězení.
Dlouho se nic nedělo dokud jsme se nepřiblížili asi k třetí uličce od můstku.
Zde jsme zaslechli zvuky hovoru. Proto jsme se okamžitě zastavili a schovali se za roh.
Zaposlouchal jsem se do rozhovoru a snažil se vyřešit situaci.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sarenova loď, chodba

Když se Jowan vydal svou cestou, museli jste si poradit sami. Ale nebylo to už tak beznadějné, jako před chvílí. Věděli jste, že máte na lodi spojence, kteří vám mohou být nápomocni do té míry, že vám usnadní přístup do některých částí plavidla vyřazením bezpečnostních systémů v oněch sektorech.

Nyní jste se chodbou přiblížili můstku s z jedněch dveří naproti vám bylo možné zaslechnout tlumený hovor. Ovšem nedalo se rozeznat jednotlivá slova, na to byl na chodbě příliš velký hluk motorů.

Museli jste dovnitř, pokud jste chtěli zjistit více!

Ovšem záhy se vyskytla první komplikace - v záhybu chodby se objevila postava jednoho ze Sarenových mužů. Přicházela z opační strany, než jste přišli Ty a Clarissa. Byl to jakýsi humanoid, zřejmě Devaronian.
Evidentně měl namířeno do výslechové místnosti...
Měli jste šanci vniknout dovnitř, ovšem museli byste přicházejícího překvapit.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Sarenova loď, chodba:

Jakmile jsem uviděl příchozího, strhl jsem Clarissu do boční chodby a přitiskl se ke stěně.
Vytáhl jsem blaster který nechal Jowan v cele a přiblížil jsem se blíže k rohu chodby. Na poslední chvíli jsem se však zarazil.
Zvuk výstřelu by nepochybně prozradil naše utajení a vylákal piráty z okolních místností.
Otočil jsem se zpátky a podal blaster Clarisse.
Skusím to udělat potichu. Kdyby se mi to nepovedlo střílej.
Připravil jsem se a rychle vykročil do chodby. Okamžitě jsem skusil Devaroniana dostat do stáze.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sarenova loď, chodba

Moment překvapení byla možná o něco větší zbraň, než hlučný blaster a Ty jsi se rozhodl toho využít ve váš prospěch.

Vrhnul jsi se na nepřítele stylem 'přílivová vlna z Kamina' s cílem pokud možno zařídit, aby se nedostal do výslechové místnosti, ba dokonce aby se nedostal už vůbec nikam...
Devaronian jako by v posledním zlomku sekundy něco vytušil, nebo Tě prostě uslyšel - obrátil se a s překvapeným výrazem v očích natáhl ruku po ovládání dveří, aby upozornil na to, co se děje na chodbě, ty vevnitř. Ovšem ke dveřím mu scházely ještě tři, čtyři kroky, což byl ten důvod, proč je nestihl otevřít.

Zároveň přidušeně zvolal: "Hej, Dreicu! Balene!! Ikksy!!! Ti smrkáči se dostali..." a víc už nestihl. Ale i kdyby ano, stejně by jej nikdo neslyšel. Dveře byly zvukotěsné a na chodbách nebyla žádná pomoc. A sledovací systémy byly vyřazeny díky Jowanovi...

Posledním zvukem Devaroniana bylo pouhé zasípání.
____________________________
Nevím přesně, cos myslel tou stází... ale nepřítel je v tento moment jen ochromen, nikoliv mrtev nebo v bezvědomí!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“