Výcvik pro Xavier Fly (Xavier)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Dreadnaught, chodba

Vybehneš na chodbu so zámerom ísť skontrolovať opravy na tvojom stroji. Zabočíš vpravo smerom k hlavnému výťahu ktorý ťa odvezie priamo do hangáru, lenže po ceste ťa zastaví mladý pilot, ktorého prednedávnom pridelili k tvojej letke za jeho jedinečné schopnosti v pilotovaní. Keď k tebe pribehne zvolá
Hey! Ty si Xavier, že? Volám sa Grant, Grant Starlighter. Som tvoj nový wingman. Ak si na ceste do hangáru mám tam tiež namierené mám si obzrieť svoj nový stroj.
dopovie a doprevadí ťa až ku výťahu do ktorého obaja nastúpite a necháte sa zviezť až do hangáru, kde je ako obvykle rušno.


_______________________________________________________________
útočné sily vaše: Hlavná: ISD, tvoj Dreadik a dalsi dread + zaloha 2..sry za oneskorenie ale nevšimol som si že si dal odpoved :) dready
Naposledy upravil(a) Jazen dne 04.11.2010 17:36:58, celkem upraveno 1 x.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dreadnaught, chodba

Šel jsem chodbou se svým novým wingmanem.
A co že jsi ve svym stroji rovnou nepřiletěl? Bylo by to logisticky jednoduší?
Zeptal jsem se zvědavě.
Hangár je rušný, ale vzhledem k tomu že není moc velký, snadno se porokličkuji ke svému stroji, abych zjistil jak na tom je.

Otázka: je můj wingman taky klon, nebo normální člověk?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Dreadnaught, hangár

Grant na teba pozrie a v jeho hnedých očiach sa zablyskne
Priletel som sem v predvoji pred ISDčkom, ktoré sa ku nám má pripojiť. Bol na palube aj kapitánom Tulusom, hlavný mali premysleť ten útok tak som sa k nemu pripojil. Povýšili ma totiž nedávno, predtým som lietal na starom TIEčku.
dopovie tvoj nový wingman, keď už ste v hangári, kde uvidíš vpredu nový nablýskaný Interceptor, ku ktorému sa Grant hneď rozbehne a zaujato si ho obzerá. Tvoj stroj je naľavo od neho a ešte pri ňom pobehuje pár technikov. Jeden si to rozbehne smerom k tebe a kývne na pozdrav
Tvoja mašina bude hotová do pol hodiny. Ešte dolaďujeme nejaké maličkosti.



_____________________________________________________________
Odpoveď: je to normálny človek
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dreadnaught, hangár

Nad odpovědí mého kolegy jsem jen pokrčil rameny. Stále mi to nedávalo moc smysl, ale moje starost to nebyla.
Kývl jsem hlavou na odpověď mechanikovi. Nikam jsem nespěchal, tak jsem si chtěl počkat, až to budou mít hotový.
Otočil jsem se zatím k mému wingmanovi.
Jakpa zvládáš že většina letky sme kloni?
Zeptal jsem se ho rovnou a bez obalu, chtěl jsem mít od samého začátku jasno. Věděl jsem že mnozí se na nás dívají skrz prsty, a jestli můj vlastní wingman je jedním z nich, bylo pro mou práci velmi důležité.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Dreadnaught, hangár

Odbehneš od svojej lode smerom k tvojemu novému wingmanovi, ktorý sa na teba otočí a usmeje sa. Po tvojej otázke sa chytí za bradu a sebavedome prehlási
Ja vás berem ako normálnych ľudí, pokiaľ ma nenecháš zhebnúť kdesi vo vzduchoprázdne tak sme OK. Nemusíš sa báť, že by som bol jeden z tých odsudzovačov, podľa toho čo som počul tak som v jednej z najlepších letiek Impéria, tak vás nemám odsudzovať prečo.
dopovie a otočí sa ku svojmu stroju. Rukou prejde po krídle a natešene vybehne do kokpitu a hneď sa aj vráti. Podíde k tebe a vraví
Nejako mi vyhladlo, asi si zbehnem dať niečo pod zub, keď máme ešte čas.
potom ležérnou chôdzou vyrazí k turbovýťahu.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dreadnaught, hangár

Mávl jsem svému wingmanovi na rozloučenou. Tvrdil že mu kloni nevadí. Fajn, jestli je to skutečně pravda bude to pohoda. To že by věřil tomu že jsme nejlepší letkou Impéria jsem mu nevěřil určitě.
Každý ve flotile věděl že nejlepší letka by byla umístěna na ISD. Kloni nebo normální lidé.
Já osobně na nejlepší letku tipoval 181. letku.
Mezitím jsem čekal až doopraví můj letoun, abych ho pak pečlivě zkontroloval.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Dreadnaught, hangár

Počkáš si ešte dobrú pol hodinku. Počas, ktorej je všade hurhaj, rozruch až takmer anarchia. Stovky droidov behajú od stroja ku stroju, keď robia poslednú kontrolu. V tom vidíš ako k tebe beží technik s datapadom v ruke, keď sa priblíži na dostatočnú vzdialenosť pozrie na datapad a vraví
Váš stroj je plne funkčný, opravili sme všetko.
potom ti kývne a beží k ďalšiemu pilotovi, ktorý čaká obďaleč.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dreadnaught, hangár

Když mi technik oznámil, že je můj stroj připraven, kývl jsem a vlez do kokpitu.
Zde jsem spustil základní diagnostiku a překontroloval veškeré systémy.
Vše bylo v pořádku. Poplácal jsem stroj po boku.
Ty přeplněný rebelský wingy by spravovali mnohem dýl.
Načež jsem odešel z hangáru. Hodlal jsem strávit čas do akce přípravou a odpočinkem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Dreadnaught, kajuta

Odídeš z hangáru a po pár minútach sa dostavíš do kajuty kde sa po sprche uložíš k spánku. Spíš necelých 8 hodín, keď ťa zobudí klopanie na dvere. Vylezieš z postele a pozrieš sa na muža stojaceho oproti tebe. Je to tak isto klon a navyše z tvojej jednotky ale jeho meno si nevieš spomenúť. Pozdraví ťa
Dobré ráno, za pár minút začína náš útok. Celá jednotka je už v hangáre len ty chýbaš. Tak si láskavo pohni lebo si to zlízneš od veliteľa, ktorý už je aj tak dosť nasratý.
povie ti s miernou agresiou v hlase a oprie sa o kovovú stenu v chodbe.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dreadnaught, kajuta

Hmmm.
Odpovím, seberu si věci a poklusem vyrazím do hangáru.
Zde si stoupnu do chumlu a čekám na velitelovo standardní slovo před útokem.



Nemáš pocit že spát jen tak celej den, jen s malou přestávkou je pro zdravýho člověka, kterej nejel nonstop jak dlouho trochu hodně? Nebo ti dělá dobře psát že zaspal???
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Dreadnaught, hangár

Dostavíš sa do hangáru, kde už vidíš, že väčšina jednotky čaká v skupinke pod provizórnym pódiom, ktoré slúži veliteľovi na rozdávanie motivačných predslovov. Nedočkavo sa hmíriaci dav ti stúpa po tvojich naleštených čižmách, keď v tom uvidíš ako sa z turbovýťahu trmáca veliteľ, ktorý je viditeľne buď rozospatý alebo opitý. Ťažko vylezie na krabice a odkašle si, dav utíchne čakajúc motivačný prehovor
Páni pred nami je misia, ktorá má uštedriť tej prekliatej Rebélií tvrdý úder...
niektorí z mužov po sebe neveriacky pozrú a zakrútia hlavou
...mala by to byť ľahká korisť a preto dúfam, že si pripíšete zopár zárezov na váš účet. Spolieham sa na vás nielen ja ale aj celé Impérium, hor sa do strojov a veľa šťastia!
zakričí posledné slová veliteľ a takmer spadne z krabíc, potom ho jeho pobočník pomaly odnáša smerom k výťahu. Zatiaľ čo halda ľudí uteká k svojim strojom. Tvoj wingman ti stojí po boku. Z reproduktora sa napokon ozve
Za 3 minúty vystúpime z hyperpriestoru, pripravte sa!




k tomu spánku, podľa mňa je reálne, keď sa človek chce pred akciu trošku prespať, predsa je lepšie ak je človek pred akciou poriadne vyspatý :)
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“